EB játék 2021

11 feliratkozó

több mint 2 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
csináltam ligát a hivatalos Eb játékhoz, itt tudtok csatlakozni:

 gaming.uefa.com/en/uefaeuro2020fantasyfootball/leagues/90SY7OUB08/0062006F0077006C002E006800750020004500750072006F00200032003000320031/torok.adam0713

kód: 90SY7OUB08
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 417
Varela (URU), Mojica (COL), Dalsgaard (DEN)

ezek a 4,5 pontos védők közül melyik lehet kezdő?

choose life
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Köszi, bár szerintem ők eléggé "2-pontos" játékosok, s én pont inkább de Arrascaetán filóztam... de átgondolom

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Bentancur 5 ért szerintem megéri.
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 417
Braziloknál ki várható kezdő 9esnek? Jesus vagy Firmino?
Iceman88
Jesus


Tud valaki 5.0-ás középpályást, hátha tudom upgradelni az egyik(!!) 4.5-ös emberemet 😀
Igor
Nandez?

choose life
több mint 5 éve
Iceman88 Denver Broncos 50
Braziloknál ki várható kezdő 9esnek? Jesus vagy Firmino?
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Engem elsőre az lepett meg, hogy védések/3 = 1p; ez nem védések/2 volt korábban?
Nem egy hatalmas különbség persze.

Azok után pedig hogy sírtam, most sikerült összerakni egy csapatot, ahol végül maradt fél millióm a tarsolyban... 😕

Tud valaki 5.0-ás középpályást, hátha tudom upgradelni az egyik(!!) 4.5-ös emberemet 😀
Ha nem kénytelen leszek az egyik kapust upgradelni.... pedig már így is van 2 elit emberem ott.
Igor
Zobnin kezd az oroszoknál, szemeztem vele, de ő VKP és azért a ruszkik elég gyengék...

Na ja, a védéseket degradálták, így a teszkós kapusok potenciálja kicsit kisebb.
Rajna
Köszi, akkor inkább maradok, szerintem találtam 2 egész használható 4.5-es embert, mindkettőt jobbnak gondolom nála... van ezen is poszt, ahol tudok inkább upgradelni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Engem elsőre az lepett meg, hogy védések/3 = 1p; ez nem védések/2 volt korábban?
Nem egy hatalmas különbség persze.

Azok után pedig hogy sírtam, most sikerült összerakni egy csapatot, ahol végül maradt fél millióm a tarsolyban... 😕

Tud valaki 5.0-ás középpályást, hátha tudom upgradelni az egyik(!!) 4.5-ös emberemet 😀
Ha nem kénytelen leszek az egyik kapust upgradelni.... pedig már így is van 2 elit emberem ott.
Igor
Zobnin kezd az oroszoknál, szemeztem vele, de ő VKP és azért a ruszkik elég gyengék...

Na ja, a védéseket degradálták, így a teszkós kapusok potenciálja kicsit kisebb.

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Engem elsőre az lepett meg, hogy védések/3 = 1p; ez nem védések/2 volt korábban?
Nem egy hatalmas különbség persze.

Azok után pedig hogy sírtam, most sikerült összerakni egy csapatot, ahol végül maradt fél millióm a tarsolyban... 😕

Tud valaki 5.0-ás középpályást, hátha tudom upgradelni az egyik(!!) 4.5-ös emberemet 😀
Ha nem kénytelen leszek az egyik kapust upgradelni.... pedig már így is van 2 elit emberem ott.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Amúgy máig a 14-es vb fantasy volt legjobb. 16-os Eb-re valamiért leegyszerűsítették, sajnos mostanra is az maradt. Hogy mire is gondolok.

Ilyenekért is járt pont még 14-esen: Every save/blocked shot, Every Ball recovery, Every 2 balls delivered into penalty area, Passes completion > 80 per cent.

Konkrétan a védekező és box to box kp-k elértéktelenedtek a mostani rendszerben. Clean sheet, assist, goal. Ezekre kell rámenni már csak.

Btw Én is okoskodtam sokat, padra 1 használható ember maradt.
Iceman88
2010-ben is járt pont a tizenhatosra bevitt labdákért, szerelésekért, stb. Sőt, a 2006-oson emlékszem, hogy Makelelével lehetett tarolni, simán több pontja lett, mint Zidane-nek a labdaszerzések miatt. Annyi idióta anomáliát eredményez ez, hogy nem igaz. 2010-ben volt egy meccs, amikor Schweini 2x is a tizenhatos vonalán cslezett, lett belőle vagy 3 pontja, mert 6x bevitte a labdát, holott teljességgel céltalan volt, amit művelt. Én örülök az egyszerűsödésnek. A soccert nehezebb mérni, mint az amcsi sportokat, számoljuk azt, ami tuti ér valamit.

Ami inkább elcseszett idén, hogy a gyenge csapatok sztárjait alig árazzák a legnagyobbak alá. Kevés esetben van értelme rendesen kikeresni, hogy a gyenge csapatokban kitől lehet várni valamit, több értelme van sztárokat meg nagyon olcsó kezdőket összeszedni, esetleg a jó csapatok 3-4. opcióira rámenni.

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Engem is picit zavar a szerelések/védőstatok hiánya... és ami csavar van idén benne, az sem egy hatalmas dolog.

A két joker közül a kapitányos nem rossz, de a másik (a 4 bench player-ért) több mint csalóka... legalábbis én továbbra se tudok 12-13 használható embernél többet belezsúfolni a csapatba.

A wildcard meg a kieséses szakasz alatt tökéletes, de ott is lesz azért izzadás.. hacsak nem ilyen Casemiro-szerű DM töltelékekkel pakolja tele mindenki a csapatot.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Iceman88 Denver Broncos 50
Amúgy máig a 14-es vb fantasy volt legjobb. 16-os Eb-re valamiért leegyszerűsítették, sajnos mostanra is az maradt. Hogy mire is gondolok.

Ilyenekért is járt pont még 14-esen: Every save/blocked shot, Every Ball recovery, Every 2 balls delivered into penalty area, Passes completion > 80 per cent.

Konkrétan a védekező és box to box kp-k elértéktelenedtek a mostani rendszerben. Clean sheet, assist, goal. Ezekre kell rámenni már csak.

Btw Én is okoskodtam sokat, padra 1 használható ember maradt.
több mint 5 éve
MarioAna 1 997
jöttem én is, bár nem sok jóra számítok 😀.

Burrow > Luck valaha is
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Mindenki simán regisztrált?
Én szépen kitöltök az 1es pontnál mindent, de nem enged tovább, valamit tuti benéztem.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Fejemet tettem volna, hogy Victor Moses szélső védő ,erre ez azt írja, hogy csatár.
Sixo
Jobbszélső. A játékban ez csatár
braxa88
picit off: 3-5-2ben jobb oldali kozeppalyas. A Wiganben meg inkabb volt csatar/szelso. Nalunk Marcos Alonsoval hasonlo rolet nyomnak a ket szelen. Segitik a tamadast,sokat mennek elore, de vedekezesben is sok dolguk van. Szal sztem inkabb akk mar kozeppalya. En Thomas Muller kozeppalyas posztjat is vitatnam, foleg a valogatottban.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Fejemet tettem volna, hogy Victor Moses szélső védő ,erre ez azt írja, hogy csatár.
Sixo
Jobbszélső. A játékban ez csatár
több mint 5 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Random összepickelgettem a játékosokat, de még így sem volt egyszerű. Na de sebaj, így lesz fun. 😀

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
a felállást is lehet változtatni a meccsnapok között? pl. volt 3 szar középpályásom, át akarok állni ezért 5 védőre, de azt az egyet aki normális volt nyílván meghagynám? ezt kijelölhetem én, vagy random vágja padra az embereket a program?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 769 — LIGHTS OUT!
Fejemet tettem volna, hogy Victor Moses szélső védő ,erre ez azt írja, hogy csatár.

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Sikerült 30.5 milliós védősor mellé odarakni egy 29.5 milliós középpályát 😀

Asszem ezen még gondolkodnom kell egy picit....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Azt a részt nem találtam meg, hogy hogy kerül ki a győztes a végén? mindenki aki nevez a végéig versenyben van (mmint persze ha van matematikai esélye), vagy csoportkörös rendszer mint az IRL foci vb-n? vagy playoff mint NFL fantasyban?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
igazából azt sem találom, hogy milyen megmozdulásért melyik poszton pontosan hány pont jár
Leon78
 fantasy.fifa.com/en/howtoplay
Scoring szekció...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 943 — Defender
igazából azt sem találom, hogy milyen megmozdulásért melyik poszton pontosan hány pont jár
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
a csere fontos, első nap orosz-szaudi meccs. alapbol a padra tettél egy oroszt, mivel első nap csak orosz-szaudi meccs van, ezért mehet a kezdőbe az orosz emberd CSK szalaggal!. Ha az orosz ember vág 3gólt, akkor király, marad a csapatban a CSK szalaggal, ha szar volt, ingyen lehet lecserélni.
De aki már játszott és lecserélted, vagy padon volt azt már nem teheted vissza a kezdőbe.
legalábbis 2 és 4 éve így volt.
braxa88
Sztem egy játéknapnak egy kör számít, ha lecseréled ruszkit bukod pontjait. Egy körben max 11 ember tud pontot hozni neked
gabokocka
Igen.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha kivalasztottam a CSK-t, utana hogy lehet elmenteni a csapatot? csapatnevet megadom, de nem enged kedvenc orszagot valasztani, es igy menteni sem 😕

lehet az internet explorerrel van a baj? na mindegy, akk nekem ez most kimarad 😕

ja, Chromerol mukodik

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
baszki, ez nem volt könnyű 😀

a csapatom felét nem is ismerem