EB játék 2021

11 feliratkozó

több mint 2 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
csináltam ligát a hivatalos Eb játékhoz, itt tudtok csatlakozni:

 gaming.uefa.com/en/uefaeuro2020fantasyfootball/leagues/90SY7OUB08/0062006F0077006C002E006800750020004500750072006F00200032003000320031/torok.adam0713

kód: 90SY7OUB08
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
a csere fontos, első nap orosz-szaudi meccs. alapbol a padra tettél egy oroszt, mivel első nap csak orosz-szaudi meccs van, ezért mehet a kezdőbe az orosz emberd CSK szalaggal!. Ha az orosz ember vág 3gólt, akkor király, marad a csapatban a CSK szalaggal, ha szar volt, ingyen lehet lecserélni.
De aki már játszott és lecserélted, vagy padon volt azt már nem teheted vissza a kezdőbe.
legalábbis 2 és 4 éve így volt.
braxa88
Sztem egy játéknapnak egy kör számít, ha lecseréled ruszkit bukod pontjait. Egy körben max 11 ember tud pontot hozni neked
gabokocka
Igen, de pl hoz az elvtárs 3 pontot, te lecseréled akkor szopod a 3 pontot is és csak reménykedhetsz, hogy aki jön a helyére az többet termel.
peach
Írok este (értsd késő éjszaka) szívesen egy saját értelmezést, ha esetleg valaki emiatt aggódni/nem biztos valamiben?

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
a csere fontos, első nap orosz-szaudi meccs. alapbol a padra tettél egy oroszt, mivel első nap csak orosz-szaudi meccs van, ezért mehet a kezdőbe az orosz emberd CSK szalaggal!. Ha az orosz ember vág 3gólt, akkor király, marad a csapatban a CSK szalaggal, ha szar volt, ingyen lehet lecserélni.
De aki már játszott és lecserélted, vagy padon volt azt már nem teheted vissza a kezdőbe.
legalábbis 2 és 4 éve így volt.
braxa88
Sztem egy játéknapnak egy kör számít, ha lecseréled ruszkit bukod pontjait. Egy körben max 11 ember tud pontot hozni neked
gabokocka
Igen, de pl hoz az elvtárs 3 pontot, te lecseréled akkor szopod a 3 pontot is és csak reménykedhetsz, hogy aki jön a helyére az többet termel.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
a csere fontos, első nap orosz-szaudi meccs. alapbol a padra tettél egy oroszt, mivel első nap csak orosz-szaudi meccs van, ezért mehet a kezdőbe az orosz emberd CSK szalaggal!. Ha az orosz ember vág 3gólt, akkor király, marad a csapatban a CSK szalaggal, ha szar volt, ingyen lehet lecserélni.
De aki már játszott és lecserélted, vagy padon volt azt már nem teheted vissza a kezdőbe.
legalábbis 2 és 4 éve így volt.
braxa88
Sztem egy játéknapnak egy kör számít, ha lecseréled ruszkit bukod pontjait. Egy körben max 11 ember tud pontot hozni neked

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
2 csatárral tolom, a a gólkirályi címre legesélyesebb 2 centert beraktam, meg a legjobb középpályást, azt csók.
Védelemben meg olyan olcsó playákat, akik szerintem kezdeni fognak, és nem kapnak gólt.

9 miskánál csak a 2 csatárom ér többet.
eaglesmcnabb
Vedo/kapus alapbol nem lehet annyi 😛

Amugy elsore en is szukosnek erzem a keretet, bar az idealis aranyok kb megvannak szerintem, de azert meg sakkoznom kell ezzel a kp-sorral föleg...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
32 csapat, 15fős a keret, nem tetszik. kéne még vagy 5-6 fő a padra, hogy minden meccsre jusson ember. így sok fantasy szempontból érdektelen meccs lesz a csoportkörben.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
2 csatárral tolom, a a gólkirályi címre legesélyesebb 2 centert beraktam, meg a legjobb középpályást, azt csók.
Védelemben meg olyan olcsó playákat, akik szerintem kezdeni fognak, és nem kapnak gólt.

9 miskánál csak a 2 csatárom ér többet.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
na indul a fantasy:
 fantasy.fifa.com/en/leagues?code=426262626262315F232331323436392323626F776C687523234A4D5234474D4D39

jelszó a ligához: JMR4GMM9

gyertek sokan.

topict átlehetne nevezni, ezt a hsz-t meg kitűzni.
braxa88
Írj valentinx-nek, mert jelenleg erre csak ő képes 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
és hogy van pénzetek 3-4 normális cserére? : D
katonadani
nem Messi, CR, Griezmann a csatársorom 😀
mondjuk Kane, Lewa, Jesus vagy Mbappé is sok, de vannak 6-7-8 pontokért jó középpályások ahol lehet spórolni.

Emlékszem 4 éve VBn(akkor 23fős keret kellett, sokkal jobb is volt) mindenkinek a padja teli volt algírokkal emg irániakkal mert másképpen nem lehetett kijönni 😀 Bentaleb minden haveromnak megvolt 😀
Most azért más a helyzet. ha tudod mik a csapatok kezdője, kevés ponton tudsz jókat vinni.

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
és hogy van pénzetek 3-4 normális cserére? : D
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
a csere fontos, első nap orosz-szaudi meccs. alapbol a padra tettél egy oroszt, mivel első nap csak orosz-szaudi meccs van, ezért mehet a kezdőbe az orosz emberd CSK szalaggal!. Ha az orosz ember vág 3gólt, akkor király, marad a csapatban a CSK szalaggal, ha szar volt, ingyen lehet lecserélni.
De aki már játszott és lecserélted, vagy padon volt azt már nem teheted vissza a kezdőbe.
legalábbis 2 és 4 éve így volt.
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 484
huh, nehéz szülés volt összerakni a csapatot...
cserék minek kellenek amúgy? Más is úgy taktikázott, hogy oda csak a legolcsóbbat vagy csak én nem láttam értelmét oda költekezni?
katonadani
nem, fontos a csere
pl. ha egy kezdő játékosod lejátszott az első meccsnapon, és szar volt, akkor kicserélheted ingyen, és annak a pontja számít, akit beraktál helyette.

persze ha bízol a kezdődben, akkor nem kell csere :d
eaglesmcnabb
Meg van egy alkalom, hogy a cseréid által szerzett pontokat is beszámíttathatod a pontszámodba, de ezt előre kell jelezni nem utólag (ha jól értelmeztem)

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
huh, nehéz szülés volt összerakni a csapatot...
cserék minek kellenek amúgy? Más is úgy taktikázott, hogy oda csak a legolcsóbbat vagy csak én nem láttam értelmét oda költekezni?
katonadani
nem, fontos a csere
pl. ha egy kezdő játékosod lejátszott az első meccsnapon, és szar volt, akkor kicserélheted ingyen, és annak a pontja számít, akit beraktál helyette.

persze ha bízol a kezdődben, akkor nem kell csere :d
eaglesmcnabb
nincs annyi pénzem h normális cseréket vegyek 😀
meg mivel nem igazán követem már a gurulóst (csak így világeseményeknél belelkesülök), az olcsóbb megoldásokból néhány kivétellel nem tudom kik lehetnek majd jók ... szóval marad az, hogy bízom a kezdőben 😀
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
huh, nehéz szülés volt összerakni a csapatot...
cserék minek kellenek amúgy? Más is úgy taktikázott, hogy oda csak a legolcsóbbat vagy csak én nem láttam értelmét oda költekezni?
katonadani
nem, fontos a csere
pl. ha egy kezdő játékosod lejátszott az első meccsnapon, és szar volt, akkor kicserélheted ingyen, és annak a pontja számít, akit beraktál helyette.

persze ha bízol a kezdődben, akkor nem kell csere :d

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
huh, nehéz szülés volt összerakni a csapatot...
cserék minek kellenek amúgy? Más is úgy taktikázott, hogy oda csak a legolcsóbbat vagy csak én nem láttam értelmét oda költekezni?
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Defender not conceding while on pitch (must play at least 60 minutes)

Ez annyit tesz, hogy amíg a védő a pályán van az adott meccsén nem kap gólt a csapata?
Gorcsev
Igen.
Ha 65. percben lehozzák, és a csapat ezután kap gólt, mondjuk a 73. percben - akkor megkapod a clean sheet-ért járó pontokat, mert ő már "nem járult hozzá"

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 484
Defender not conceding while on pitch (must play at least 60 minutes)

Ez annyit tesz, hogy amíg a védő a pályán van az adott meccsén nem kap gólt a csapata?

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
vajon közben lehet cserélni ha valaki szarul teljesít? csak hogy mennyire legyen erős a pad.
eaglesmcnabb
igen, csk szalag is átrakható.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
vajon közben lehet cserélni ha valaki szarul teljesít? csak hogy mennyire legyen erős a pad.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
na indul a fantasy:
 fantasy.fifa.com/en/leagues?code=426262626262315F232331323436392323626F776C687523234A4D5234474D4D39

jelszó a ligához: JMR4GMM9

gyertek sokan.

topict átlehetne nevezni, ezt a hsz-t meg kitűzni.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
VB játékkal találkozott már valaki? 😕
kristof
fantasy? coming soon. nemtudom mire várnak. Putyin odaszólhatna már
braxa88
igen, a keretek már hivatalosak, azt hittem élesítik a hét elején.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
VB játékkal találkozott már valaki? 😕
kristof
fantasy? coming soon. nemtudom mire várnak. Putyin odaszólhatna már
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
VB játékkal találkozott már valaki? 😕
több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Gratulálok Rajna a győzelemhez és a további helyezetteknek!
Köszi a játékot, végül 6. hely, úgy, hogy a döntőig top10 is igen csak távolinak tűnt. 😀
Bruschi85
Kösz, a magyarok hozták ezt Ausztria és Portugália ellen (no meg a Griezmann-Giroud duó a negyeddöntőben és az elődöntőben).

Mondjuk ez a játék tényleg elég idióta, kb. mintha csak a touchdownok száma számítana NFL fantasyben.

több mint 7 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 696 — Patriots és Kaposvári KK fan
Gratulálok Rajna a győzelemhez és a további helyezetteknek!
Köszi a játékot, végül 6. hely, úgy, hogy a döntőig top10 is igen csak távolinak tűnt. 😀



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Ki vezet?
Höri
azt nem tudom, de közel 20 pontos hátrányban ez nem olyan menő kérdés


ugyanitt: szopjanak le a belgák