Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Atlétika

12 feliratkozó

több mint 7 éve
dawyd728 4 267
vicces ezt a női százat EB-nek nevezni😊
NB2
Csak én érzem kurva unalmasnak ezeket a megjegyzéseket? Neked írom, de úgy általában majd minden sportág eb-jén ezekkel a véleményekkel találkozik az ember.

Ha egyszer voltak kedvesek az európai országok gyarmatosítani, akkor nem értem mondjuk mi a probléma, ha mai napig egy holland, francia stb fennhatóság alatt álló területen született sportoló el akar indulni egy kontinens tornán? Vagy a 20. században függetlenedett országokból a 20. század során a munkaerőhiány miatt bemigrált emberek leszármazottai ugyan csak el szeretnének indulni egy kontinens tornán. Tehetnek mindkét kategóriába tartozók arról, h származási helyük szerinti földrajzi kontinens alapján azon kontinens tornán nem tud fizikailag indulni?

Mondjuk engem jobban idegesít az, amit mi csináltunk kézilabdában. Nekem semmi bajom nincs azzal, ha bármilyen rasszba tartozó személy képvisel minket, ha az történetesen itt született és nőtt fel, magyarnak tartja magát és nem vall semmilyen kulturálisan számomra idegen eszméket, ja és mindezek mellett a hazai utánpótlás 'terméke'.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 29 032 — nabege2@yahoo.com
vicces ezt a női százat EB-nek nevezni😊
több mint 8 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Na, úgy látszik ha egy üzlet egyszer beindul.... ez talán még durvább a szemember mint a 400 gát (+2.1-es szélben ugrott a srác, szóval nem múlt sokon és 19 éves!!!)

És a jobboldali bíró reakciója 0:14-nél se rossz 😀
Igor
az a jó az ilyenekben, hogy leérkezéskor már tudja 😊 mint amikor a dobók és érzik hogy ez most nagyon elsült 😊

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
Na, úgy látszik ha egy üzlet egyszer beindul.... ez talán még durvább a szemember mint a 400 gát (+2.1-es szélben ugrott a srác, szóval nem múlt sokon és 19 éves!!!)

És a jobboldali bíró reakciója 0:14-nél se rossz 😀

 www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=5gKnrLK9f4o

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
Minden idők második legjobb ideje, 47.02 férfi 400 gáton, esős pályán(!)

 www.youtube.com/watch?v=Rj11zLz_jnI

De a 8. pályán futó úriember neve se semmi, Infinite Tucker 😀
Igor
a USC a nőknél is odatette magát, ki ne hagyja senki a végét



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
dawyd728 4 267
Nehogy úgy járjon, mint Kerron Clement, aki fut egy 47 eleje időt egyetemistaként, h aztán élete végéig "abból éljen" és ne tudja azt megközelíteni.
Persze sikerekben, pénzkeresetben lehet aláírná bárki azt a pályafutást..
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
Minden idők második legjobb ideje, 47.02 férfi 400 gáton, esős pályán(!)

 www.youtube.com/watch?v=Rj11zLz_jnI

De a 8. pályán futó úriember neve se semmi, Infinite Tucker 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
Elég komoly lett a bostoni maraton eredménylistája: tele amatőrökkel a TOP 10-ben a nőknél..

 www.runnersworld.com/news/a19833409/unknown-runners-at-the-boston-marathon/

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
De legalább korrekt volt, nem jött semmilyen kamu dumával, elmondta hogy elbaszta, és utána megpróbál visszatérni. Gondolom a sérülése nem igazán jött rendbe, arra szedett valamit, hogy gyorsabban, jobban felépüljön, és úgy tűnik nem annyira kellett volna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Pars... wtf?!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
Elhunyt Bannister. 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 29 032 — nabege2@yahoo.com
Túl korán dobta meg Anita 😊 reméljük marad a 6. körre is azért tartalék.
Igor
Márton Anita és a 6. kor már szinte legendás😊
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Meg is lett, hihetetlenül indul ez az év: Babos Korisok most Márton...szédületes😊
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
Túl korán dobta meg Anita 😊 reméljük marad a 6. körre is azért tartalék.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
Persze fedettpálya, de ilyenre akkor sem emlékszem, mióta atletikát nézek.. 😀

 www.espn.com/athletics/story/_/id/22624051/all-athletes-400m-heat-disqualified-iaaf-world-indoor-championships

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Majd ha 6-8 év múlva is ez lesz az eredmény akkor oké. Bár nekem semmi bajom az emberrel.

Az is érdekes téma, hogy Bolt vajon doppingol-e. Vagyis valamilyen szinten biztos, de mikor bukik le? Jobban mondva simán lehet, hogy már "lebukott" csak akkora alakja az atlétikának, hogy eltusolják.
dugo93
Olvass utána Carl Lewisnak.

több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 719
Majd ha 6-8 év múlva is ez lesz az eredmény akkor oké. Bár nekem semmi bajom az emberrel.

Az is érdekes téma, hogy Bolt vajon doppingol-e. Vagyis valamilyen szinten biztos, de mikor bukik le? Jobban mondva simán lehet, hogy már "lebukott" csak akkora alakja az atlétikának, hogy eltusolják.

több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 21 721
a dopping egy verseny. ki tart előrébb a másiknál...
nem elég tisztának lenni, annak is kell | maradni | látszani

Szerkesztette: ozibozi
több mint 8 éve
dawyd728 4 267
Baji Balázs biztos forrásból tudja, h Gatlin több mint 30x lett idén tesztelve. Jóval többször, mint az általános. Nagyjából itt akkor vége is a történetnek.
több mint 8 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Nagyon kíváncsi leszek, hogy valami dopping botrány vagy tényleg a fiatalítás és a véletlenek totális összejátszása, hogy Jamaica ekkora betlit tolt...
És megint elmondom: bár történt előrelépés még mindig a futás van az első helyen és az ügyességi számok nem kerülnek mindig képernyőre...Ugye én ES-en néztem, eleve nem értettem a sok hülye "reklámjukat", de a közvetítésben rengeteg visszajátszás volt, miközben ugrottak/dobtak stb... Tudom unalmas, hogy mindig elnyafogom, de tényleg én biztos máshogy csinálnám meg...
NB2
a dobószámokhoz pl senki sem ért, én már annak is örülök, ha legalább visszajátszásban megvan... a súlylökés pörög a legjobban, talán azt a legkönnyebb közvetíteni, látványra még talána gerely vonzó, mert egyeseknek vicces, ahogy arccal tompítanak, kalapács-diszkosz kb a kutyát nem érdekel.. ugrószámokat nem tudom megítélni mondjuk.

több mint 8 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 296 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Kíváncsi leszek mikor fog akár csak közelébe is futni Boltnak valaki.
Toca
200-on sztem erre Van Niekerkben van potenciál, 100-on nagyon nem látni ilyen embert per pill.
empty taxi
100-on majd ha lesz gyereke, akkor esetleg ő. 😊

Nem értek hozzá, de gondolom egy hasonló testfelépítésű, és izomzatú embernek lenne esélye közelíteni őt.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
Kíváncsi leszek mikor fog akár csak közelébe is futni Boltnak valaki.
Toca
200-on sztem erre Van Niekerkben van potenciál, 100-on nagyon nem látni ilyen embert per pill.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Nagyon sajnáltam Boltot, mert imádom, de a test néha legyűri az elmét (mondjuk a pénz nagyúr). Mondjuk jobb lett volna, ha egy fiatal veri meg, szebb lett volna a váltás (én Gatlint is bírom,de benne sincs már sok) ,mint Mo Farahnál.
Kíváncsi leszek mikor fog akár csak közelébe is futni Boltnak valaki.
Volt már korábban is Jamaicai betli ahogy USA is csinált már ilyet, 2 év múlva megint ott lesznek.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 29 032 — nabege2@yahoo.com
Nagyon kíváncsi leszek, hogy valami dopping botrány vagy tényleg a fiatalítás és a véletlenek totális összejátszása, hogy Jamaica ekkora betlit tolt...
És megint elmondom: bár történt előrelépés még mindig a futás van az első helyen és az ügyességi számok nem kerülnek mindig képernyőre...Ugye én ES-en néztem, eleve nem értettem a sok hülye "reklámjukat", de a közvetítésben rengeteg visszajátszás volt, miközben ugrottak/dobtak stb... Tudom unalmas, hogy mindig elnyafogom, de tényleg én biztos máshogy csinálnám meg...
több mint 8 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 296 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
 www.youtube.com/watch?v=clhcm6tMCVI

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil