NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Milyen fontos pontokat? Kinek?apeszos
saját magának? Tudtommal még nincs szerződése jövőre, még jó hogy nem állt félre Alonsonak...gamerkr
Blablabla Mr.Petrov.
Eddig meg törte a kocsikat halomra.
De most pont véletlen kurvára kellett a pont.
És véletlen jót tett egy másik Renaultnak.Bazzani
hát igen, a forma-1 nagyon geci tud lenni... bármelyik másik csapat ezt tette volna ebben a helyzetben de mindegy.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Vitaly Petrov

Tényleg nem értem. Miért kellene bárkit is elengednem, ha pozícióért megy a csata? Ráadásul nem a csapattársamról volt szó. Egyszerűen végeztem a dolgom, és csak arra koncentráltam, hogy megvédjem a helyem. Fontos pontokat kellett szereznem.
Milyen fontos pontokat? Kinek?apeszos
saját magának? Tudtommal még nincs szerződése jövőre, még jó hogy nem állt félre Alonsonak...gamerkr
Blablabla Mr.Petrov.
Eddig meg törte a kocsikat halomra.
De most pont véletlen kurvára kellett a pont.
És véletlen jót tett egy másik Renaultnak.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"Megpróbáltam elmenni mellette egyszer, ő pedig úgy védekezett, mintha az utolsó verseny utolsó körében mindkét bajnoki címért csatázna, szóval nagyon agresszív volt."
(Alonso-Petrov eset)

Annak idején amikor Monacoban vagy 30körön keresztül feltartotta a VB címre esélyes Coulthardot még Minardival az nem volt baj?Bazzani
kevered Bernoldival. 2001ben Monacoban volt olyan, hogy Bernoldi Arrowssal gecisokáig DC előtt ment, de arról a versenyről nem emlékszem, hogy Alonso is megtette volna ugyanezt (nincs is annyi kör 😛 )

és mivel csak 2001ben ment Minardival, így más monacoi versenyen már nem ült szar kocsibankonqueror
Ha így van akkor tévedtem.
Sorry.

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Vitaly Petrov

Tényleg nem értem. Miért kellene bárkit is elengednem, ha pozícióért megy a csata? Ráadásul nem a csapattársamról volt szó. Egyszerűen végeztem a dolgom, és csak arra koncentráltam, hogy megvédjem a helyem. Fontos pontokat kellett szereznem.
Milyen fontos pontokat? Kinek?apeszos
saját magának? Tudtommal még nincs szerződése jövőre, még jó hogy nem állt félre Alonsonak...

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Vitaly Petrov

Tényleg nem értem. Miért kellene bárkit is elengednem, ha pozícióért megy a csata? Ráadásul nem a csapattársamról volt szó. Egyszerűen végeztem a dolgom, és csak arra koncentráltam, hogy megvédjem a helyem. Fontos pontokat kellett szereznem.
Milyen fontos pontokat? Kinek?
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
A Renault adott neki VB-címet, most elvett egyet.apeszos
Részben egyetértek.
Másrészt inkább az előzésre alkalmatlan autók és pálya vette el.
De nagyon szépek a fények meg a kalandpark mellette,ez a lényeg,a futam csak mellékes.Bazzani
Részben egyetértek.
Másrészt nyerhetett volna, ha nem ez az impotens olasz brigádvezetés van. De a fények tényleg szépek, a kalandpark is. És tele Bernie bukszája. Az sem elhanyagolható.apeszos
Kell egy hely ahol Bernie spanjai yachtról nézhetik a versenyt ha már Monaco nem perkál eleget.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Renault adott neki VB-címet, most elvett egyet.apeszos
Részben egyetértek.
Másrészt inkább az előzésre alkalmatlan autók és pálya vette el.
De nagyon szépek a fények meg a kalandpark mellette,ez a lényeg,a futam csak mellékes.Bazzani
Részben egyetértek.
Másrészt nyerhetett volna, ha nem ez az impotens olasz brigádvezetés van. De a fények tényleg szépek, a kalandpark is. És tele Bernie bukszája. Az sem elhanyagolható.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
"Megpróbáltam elmenni mellette egyszer, ő pedig úgy védekezett, mintha az utolsó verseny utolsó körében mindkét bajnoki címért csatázna, szóval nagyon agresszív volt."
(Alonso-Petrov eset)

Annak idején amikor Monacoban vagy 30körön keresztül feltartotta a VB címre esélyes Coulthardot még Minardival az nem volt baj?Bazzani
kevered Bernoldival. 2001ben Monacoban volt olyan, hogy Bernoldi Arrowssal gecisokáig DC előtt ment, de arról a versenyről nem emlékszem, hogy Alonso is megtette volna ugyanezt (nincs is annyi kör 😛 )

és mivel csak 2001ben ment Minardival, így más monacoi versenyen már nem ült szar kocsiban
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Renault adott neki VB-címet, most elvett egyet.apeszos
Részben egyetértek.
Másrészt inkább az előzésre alkalmatlan autók és pálya vette el.
De nagyon szépek a fények meg a kalandpark mellette,ez a lényeg,a futam csak mellékes.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"Megpróbáltam elmenni mellette egyszer, ő pedig úgy védekezett, mintha az utolsó verseny utolsó körében mindkét bajnoki címért csatázna, szóval nagyon agresszív volt."
(Alonso-Petrov eset)

Annak idején amikor Monacoban vagy 30körön keresztül feltartotta a VB címre esélyes Coulthardot még Minardival az nem volt baj?

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Renault adott neki VB-címet, most elvett egyet.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Sokminden szóba került itt Alonso kapcsán csak 1 dolog nem: Jenson Button lerajtolta...empty taxi
Alonso kerékcseréje elött közte és Button közt 2 sec volt, verseny végére 4 hely.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Sokminden szóba került itt Alonso kapcsán csak 1 dolog nem: Jenson Button lerajtolta...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Maga az autó nem volt top, végsebességben még a 4-ből is kiszorult emlékeim szerint rendre. Megbízhatóbb volt a kocsi, mivel nem volt csúcsra húzva. Amibe pl. a BMW éveken át nem tudott kimászni.kishaszi
Ez igy szerintem akkor sem igaz,egy auto amivel 7 versenyt meg nyer a versenyző és behuzzák mind a konstruktőri mind a egyéni VBt szerintem nyugodtan lehet top 3as autónak venni.Cowboykarcsi
Pedig tisztán emlékszem az általános vádakra, hogy Alonso szar és csak szerencsés, hoyg megbízható a kocsija😛PPPkishaszi
Igen ezt az olyan fiatal meggondolatlan és irigy Alonso haterek terjesztették mint amilyen én is voltam akkoriban 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
egyébként meg már ha annyira fel lett hozva ez a Schumacher-Alonso vonal,azért emlékezzünk hogy annak idején MSCnek sem volt egy fáklyás menet az első 4 év,olyan finisekkel mint mondjuk a 97'es Villnouve ellen,vagy 99' amikor majdnem a skót csapatrás aratta le Schumacher babérjait.Cowboykarcsi
Genya leszek: Villeneuvecatattack
Abszolut jogos,tudtam hogy rosszul fogom irni csak lusta voltam.Cowboykarcsi
plusz a csapattárs, Irvine pedig nem skót volt, hanem (észak)ír (valamelyik a kettőből)

bocs, gonosz vagyok 😛
több mint 13 éve
catattack 3 520
97ben legjobb eemlékeim szerint nagyon is volt esélye a VB cimreCowboykarcsi
Jógos 96-tal kevertem! :rolleyes:
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
http://f1vilag.hu/hirek/csalodott-alonso-elfogadja-vereseget
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Komolyan Palikot is gyűlöltem, de mióta nincs visszasírom hogy legalább ezt a gyökér Gyuluskát szopassa szénné, ha másra úgy sem jó ő sem. The terrible towel
Na ezt ne, ha kérhetem-. Annál kevesebb emberi aljasság van, mint ahogy Palik viselkedett Czolnerral állandóan. Közel se szeretem CGY-t, de az minősíthetetlen, amit Palik mindig megengedett magának. Mindezt úgy, hogy nem volt mire.kishaszi
Nem tehetek róla, ökölbe szorul a talpam Gyuluska eszetlen baromságain és rikácsolásán...
Utáltam Palikot is, és néha tényleg azért messzire ment el, ez tény.The terrible towel
Megértelek, de Gyula vaksilüke, Palik viszont nem ember.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
egyébként meg már ha annyira fel lett hozva ez a Schumacher-Alonso vonal,azért emlékezzünk hogy annak idején MSCnek sem volt egy fáklyás menet az első 4 év,olyan finisekkel mint mondjuk a 97'es Villnouve ellen,vagy 99' amikor majdnem a skót csapatrás aratta le Schumacher babérjait.Cowboykarcsi
97-ben esélye sem volt, mert annyira jó volt a Williams (Hill, Villeneuve). 99-ben meg rommá törte magát.catattack
97ben legjobb eemlékeim szerint nagyon is volt esélye a VB cimre,ugye Villeneuveöt megpróbálta kilökni Jerezben azért zárták ki,99'ben meg arra céloztam hogy ugye a lábtörése után majdnem Irvine lett a bajnok,és azért nem kicsit baszott volna be neki ha 3 év vessző futás után a csapatérs lesz a bajnok nem ő.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Komolyan Palikot is gyűlöltem, de mióta nincs visszasírom hogy legalább ezt a gyökér Gyuluskát szopassa szénné, ha másra úgy sem jó ő sem. The terrible towel
Na ezt ne, ha kérhetem-. Annál kevesebb emberi aljasság van, mint ahogy Palik viselkedett Czolnerral állandóan. Közel se szeretem CGY-t, de az minősíthetetlen, amit Palik mindig megengedett magának. Mindezt úgy, hogy nem volt mire.kishaszi
Nem tehetek róla, ökölbe szorul a talpam Gyuluska eszetlen baromságain és rikácsolásán...
Utáltam Palikot is, és néha tényleg azért messzire ment el, ez tény.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hihetetlen hogy kb 5 oldalt trasheltetek a kerekcsere VB-ről 5 óra alatt...
sokkal egyszerűbb lenne és sokkal több verseny is lehetne, ha a fájdalmasan unalmas körözés kimaradna és csak lejátszanák a kerekcseréket amik helyettesítik az előzést.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Maga az autó nem volt top, végsebességben még a 4-ből is kiszorult emlékeim szerint rendre. Megbízhatóbb volt a kocsi, mivel nem volt csúcsra húzva. Amibe pl. a BMW éveken át nem tudott kimászni.kishaszi
Ez igy szerintem akkor sem igaz,egy auto amivel 7 versenyt meg nyer a versenyző és behuzzák mind a konstruktőri mind a egyéni VBt szerintem nyugodtan lehet top 3as autónak venni.Cowboykarcsi
Pedig tisztán emlékszem az általános vádakra, hogy Alonso szar és csak szerencsés, hoyg megbízható a kocsija😛PPP

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
catattack 3 520
egyébként meg már ha annyira fel lett hozva ez a Schumacher-Alonso vonal,azért emlékezzünk hogy annak idején MSCnek sem volt egy fáklyás menet az első 4 év,olyan finisekkel mint mondjuk a 97'es Villnouve ellen,vagy 99' amikor majdnem a skót csapatrás aratta le Schumacher babérjait.Cowboykarcsi
97-ben esélye sem volt, mert annyira jó volt a Williams (Hill, Villeneuve). 99-ben meg rommá törte magát.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Maga az autó nem volt top, végsebességben még a 4-ből is kiszorult emlékeim szerint rendre. Megbízhatóbb volt a kocsi, mivel nem volt csúcsra húzva. Amibe pl. a BMW éveken át nem tudott kimászni.kishaszi
Ez igy szerintem akkor sem igaz,egy auto amivel 7 versenyt meg nyer a versenyző és behuzzák mind a konstruktőri mind a egyéni VBt szerintem nyugodtan lehet top 3as autónak venni.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Komolyan Palikot is gyűlöltem, de mióta nincs visszasírom hogy legalább ezt a gyökér Gyuluskát szopassa szénné, ha másra úgy sem jó ő sem. The terrible towel
Na ezt ne, ha kérhetem-. Annál kevesebb emberi aljasság van, mint ahogy Palik viselkedett Czolnerral állandóan. Közel se szeretem CGY-t, de az minősíthetetlen, amit Palik mindig megengedett magának. Mindezt úgy, hogy nem volt mire.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."