Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Masik megjegyzesem, hogy felelmetes, hogy a legtobb f1-es anyagban japan a narrator. Hihetetlen autobuzi nepseg, pedig szinte csak barbarokat adtak a sportnak.lotus86
Sato, Takagi... hogy csak 2 nevet említsek...elég nagy barbárok voltak, de legalább miattuk érdemes volt F1-et nézni 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
Masik megjegyzesem, hogy felelmetes, hogy a legtobb f1-es anyagban japan a narrator. Hihetetlen autobuzi nepseg, pedig szinte csak barbarokat adtak a sportnak.lotus86
A híres borszakértők többsége meg angol, Te ittál már jó angol bort? 😉

több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Most hozta meg a "postas", a Formula 1 Crashes (Incident & Accidents) 1987-1993 nevu kiadvanyt. Erosen lajkolom.
Amugy ingyenesen igenyelheto a nagyobb "postahivatalokban", szoval rajta, 1 oranyi zuzas a Forma 1 tortenetenek talan legszebb eveibol.

Kis negativum, hogy japanul karattyolnak benne, de ugysem a szoveg a lenyeg. Masik megjegyzesem, hogy felelmetes, hogy a legtobb f1-es anyagban japan a narrator. Hihetetlen autobuzi nepseg, pedig szinte csak barbarokat adtak a sportnak.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Ez a Ricciardo gyerek nem ügyetlen, 1.3- másodperccel jobbat ment mint Vettel pole köre ami pályacsúcs. A szimulációk szerint a felgumizott pálya max 1.5 másodpercet javít a köridőkön, ha ezt levonjuk még mindig zseniális.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Rengeteg baromi tehetséges újonc tűnik el mert türelmetlenek velük szemben. Talán Fernando Alonso sem tartana ott ahol ha Briattore nem lett volna nagyon okos. Először a Minardiba ültette ahol nyomás nélkül szerezhetett tapasztalatot majd Alonso akarata ellenére csak tesztpilóta állást adott neki a Renaultnál hogy ismerkedjen a csapattal és csak ezek után kapott rendes ülést. Lehet hogyha rögtön bekerül a Renault-ba úgy végezte volna mint ahogy Petrov vagy Hülkenberg fogja. Persze ott van Hamilton is, de szerintem 10-ből egyszer sül így el a dolog.JayB
Szerintem Hamilton is jóval nagyobb player lenne, ha ugyanúgy kezdett volna mint Alonso. És az arca is kisebb lett volna eleinte. Ellentétben Alonso-val ő rögtön egy jó kocsit kapott, nem volt túl sok fogalma az igazi küzdelemről, hogy milyen örökké hátul lenni, onnan küzdeni. Kicsit több alázatot tanult volna.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Rengeteg baromi tehetséges újonc tűnik el mert türelmetlenek velük szemben. Talán Fernando Alonso sem tartana ott ahol ha Briattore nem lett volna nagyon okos. Először a Minardiba ültette ahol nyomás nélkül szerezhetett tapasztalatot majd Alonso akarata ellenére csak tesztpilóta állást adott neki a Renaultnál hogy ismerkedjen a csapattal és csak ezek után kapott rendes ülést. Lehet hogyha rögtön bekerül a Renault-ba úgy végezte volna mint ahogy Petrov vagy Hülkenberg fogja. Persze ott van Hamilton is, de szerintem 10-ből egyszer sül így el a dolog.
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Nascar utolsó futam is érdekes lesz, 43 ponton belül van Hamlin,Johnson és Harvick. Meg kellene nézni, sztem pont nem üti a Pats-Colts meccs.


JT Daniels fan
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
.raadasul nem is kutyauto a gyerek.
lotus86
Hulkenberg épp az a kategória! Azért mert egyszer kétszer villantott, attól még egy nulla. Ha a ferrarinak lenne egy kis esze, egy olyan pilótát hozna Alonsonak, aki tudja is segíteni. Ez most is kiderült. Lásd: Hamilton-Button, Vettel-Webber.catattack
Ez baromsag. Az ev vegere mar egeszen turhetoen teljeitett, 8 versenybol 5-on pontot szerzett. Ido kell, hogy belerazodj az F1-be. Raadasul meg szo sem volt Massa elzavarasarol (mert mint irtam is, o opnt idealis nekunk), Red Bull fele egymas segitesebol meg inkabb nem kerek.lotus86
Azért Hulkenberg nem csak egyszer villantott. A formaegy előszobájának tartott gp2-őt csak behúzta valahogy, annyira szerencsétlen akkor már nem lehet...
Értem én, hogy nagy a váltás gp2 és f1 között, de azért ha azt megnyered tudsz már valamit. Csak egy pár nevet soroljak: Rosberg, Hamilton, Glock.. Egyik sem tehetségtelen, az már más kérdés, hogy csak Hamiltonnak ülhetett egyből erős autóba..

több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Massa jó ,de sokáig nem lesz ferkánál mert ő nem akar Alonso árnyéka lenni. Így akár Hulkenberg jöhetne tesztelni abban nagyon jó, aztán 1 éven belül válthatná Massát.Toca
Pontosan, de ez csak spekulacio, valamint lehet, hogy Massa sem ambiciozus annyira. Mindegy, majd kiderulnek a dolgok, de alig par napja ert veget a szezon, szoval varjunk meg ezekkel.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Massa jó ,de sokáig nem lesz ferkánál mert ő nem akar Alonso árnyéka lenni. Így akár Hulkenberg jöhetne tesztelni abban nagyon jó, aztán 1 éven belül válthatná Massát.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Hülkenberg elhagyta a Williamset, állítólag a Ferrarival tárgyal...JayB
.raadasul nem is kutyauto a gyerek.
lotus86
Hulkenberg épp az a kategória! Azért mert egyszer kétszer villantott, attól még egy nulla. Ha a ferrarinak lenne egy kis esze, egy olyan pilótát hozna Alonsonak, aki tudja is segíteni. Ez most is kiderült. Lásd: Hamilton-Button, Vettel-Webber.catattack
Ez baromsag. Az ev vegere mar egeszen turhetoen teljeitett, 8 versenybol 5-on pontot szerzett. Ido kell, hogy belerazodj az F1-be. Raadasul meg szo sem volt Massa elzavarasarol (mert mint irtam is, o opnt idealis nekunk), Red Bull fele egymas segitesebol meg inkabb nem kerek.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
KGB 79
Közben nagyban zajlanak a pirrellis tesztek Abhu Dhabiban, pár hónapja De La Rosa aztmondta 3 másodperccel lassabb mint a Bridgerstone, sokat nem tévedett.
Vettel ugye 1:39.394-el nyerte meg az időmérőt, 1:40.803-al eddig a Red Bullos Ricciardo futotta meg a leggyorsabb kört a teszten. A Ferraris Bianchi már csak 1.43 végét tudott menni.

Szerk: vissza az egész, 1:39.616-et futott Ricciardo 😊JayB
még Bridgestonnal mennek a fijatalok
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Közben nagyban zajlanak a pirrellis tesztek Abhu Dhabiban, pár hónapja De La Rosa aztmondta 3 másodperccel lassabb mint a Bridgerstone, sokat nem tévedett.
Vettel ugye 1:39.394-el nyerte meg az időmérőt, 1:40.803-al eddig a Red Bullos Ricciardo futotta meg a leggyorsabb kört a teszten. A Ferraris Bianchi már csak 1.43 végét tudott menni.

Szerk: vissza az egész, 1:39.616-et futott Ricciardo 😊
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
maximálisan egyetértek veled lotus.
nézd meg kb 2000 milyen csapatok volt. A legtöbb egyszerűen a tervezőjének a csapata (McLaren, Williams, Ferrari, Lotus, Minardi, Tyrell, Ligier, Jordan, Sauber. A Benetton volt a megrontó, mert ő volt az első szponzor csapat 😛)
(szerintem a Schumacher-Jordan dologra is csak a legrégebbi nézők emlékeznek, mert ugye egy edzés és 3 kanyar volt kb 😊 )
Most már kb minden csapat egy nagy massza. Össze vissza cserélgetik egymás közt a mérnököket, nincs egyik csapatnak sem egyénisége.
A nagy szar akkor indult be amikor a nagyszerű EU betiltotta a dohányreklámokat és szinte az össze csapat dohány alatt ment (Marlboro/West McLaren, Marlboro Ferrari, Benson & Hedges Jordan, Rothmans Williams, Camel Lotus(bár az már nagyon régi 😊, Mild Seven Benetton, Gitanes Ligier). Ezzel a húzással ölték meg először a kiscsapatokat, mert ugye a Ligier és a Lotus is ebbe halt bele, sőt lényegében a Jordan is. És persze elkezdtek erőlködni, mert keleten nem voltak ezek tiltva. Nőtt az utazási költség, szintén a kicsik hátrányára, akik előbb csak arra szorultak rá, hogy mindenféle jöttmenteket engedjenek vezetni a pénzük miatt, majd már ez sem volt elég.
Aztán jöttek csak a pályák elbaszásai. Hockenheim, Silverston, Spa, Monza. Mind tradicionális történelmi pálya volt, de meg kellett faragni őket. Még az amúgy is tökéletesen elbaszott Hungaroringet is sikerült mégszarabbá tenni.

A Rally VB más tészta. Ott leginkább a gyártók kiszállása illetve a fejlesztések leállítása baszta szét. 2000-02 környékén kurva jó volt az is amikor volt Subaru, Ford, Citroen, Skoda, Hyundai, Mitsubishi, Toyota a WRC-ben...

Egyébként nem véletlen hogy azok a versenyzők, akik valóban versenyezni szerettek elhúztak az F1ből (Raikonnen, Montoya)
Nem hiszem hogy van visszaút az F1 számára. Csinálhatnak versenyt Laguna Seca-ban is, ezen már az sem segítene.haromt
Meg Loeb 7 VB címe zsinorban(2004-2010),minden tiszteletem az övé,azon kevés franciák közé tartozik akit nem utálok,de kb senki se nézi mert fölösleges ugy 3 éve,mióta Grönholm visszavonult.Cowboykarcsi
Ja, én se mondom Sumákerre, hogy minden idők legjobbja.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Hülkenberg elhagyta a Williamset, állítólag a Ferrarival tárgyal...JayB
.raadasul nem is kutyauto a gyerek.
lotus86
Hulkenberg épp az a kategória! Azért mert egyszer kétszer villantott, attól még egy nulla. Ha a ferrarinak lenne egy kis esze, egy olyan pilótát hozna Alonsonak, aki tudja is segíteni. Ez most is kiderült. Lásd: Hamilton-Button, Vettel-Webber.catattack
Vettel-Webber nah ők kurvára segítették egymást. 😀
Hülkenberg nagyon jó fejlesztő is és jó versenyző lehet belőle simán elnézném Massa helyett.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Ezt nézzétek meg... beszarás 😀 😀 😀

http://f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/25173/32/hatalmas_rosberg_utlevelebe_britney_spears_kepet_ragasztottak_kep/

Rosberg beceneve Britney... 😀 😀 😀

több mint 13 éve
catattack 3 520
Hülkenberg elhagyta a Williamset, állítólag a Ferrarival tárgyal...JayB
.raadasul nem is kutyauto a gyerek.
lotus86
Hulkenberg épp az a kategória! Azért mert egyszer kétszer villantott, attól még egy nulla. Ha a ferrarinak lenne egy kis esze, egy olyan pilótát hozna Alonsonak, aki tudja is segíteni. Ez most is kiderült. Lásd: Hamilton-Button, Vettel-Webber.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Hülkenberg elhagyta a Williamset, állítólag a Ferrarival tárgyal...JayB
Na, ezt jo hallani, bar jelenleg Massa nekunk pont idealis de valoszinu, hogy Hulkenberg olcsobb lenne, valamint az elejen konnyebben iranyithato...raadasul nem is kutyauto a gyerek.
Mindezek ellenere engem meglepne, ha igy hirtelen elzavarnank Massat. (Inkabb Domi menjen)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
http://www.a5.hu/cikkek/53/44380.shtml
Vicces gyerek ez a Petrov milyen büszke hogy életében először valószínűleg utolsó Renaultos futamán nem hibázott. 😀
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
"Petrovot köszönetképpen meghívom egy italra - Vettel" háháhá

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Hülkenberg elhagyta a Williamset, állítólag a Ferrarival tárgyal...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Az a baj, ami mindig mindenhol baj más sportokban is. Az amerikai fociban is.
Nevesen, hogy egyrészt midenki sok pénzt akar keresni, mindenkinek van ügyvédje, ügynöke, meg stábja, meg felesége hozzá, hogy be ne álljon a szája. ÉS mindenki annyit akar mint a másik, csak egy dolcsival többet, mert "én jobban" melózok, tervezek akármizek. És az eredményéért egyre keményebben kell hajtani, kockáztatni.

Másrészről minden legyen biztonságos, minden futam legyen 1 óra és 30 perc nem több nem kevesebb. Közben jó sok másodpercre pontos reklám blokkal. Senki ne sérüljön (befektetés), minden menjen hiba nélkül.

Ehhez azt hiszik az a jó terv, ha uniformizálunk mindent. A kiskutyafaszát is. Akkor minden kiszámítható, a kockázat is. És mégis lesz verseny. Csak a kiszámítható verseny uniformizált pilótákkal, csapatokkal, visszapillantókkal, és pályákon, már nem élvezhető annyira.

Csak hát nehéz átállni a barátok köztre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nekem a legjobban a karakteres pilóták hiányoznak... irvine , coulthard , villeneuve , verstappen , burti stb.... most meg van buemi , hulkenberg , di grassi.... sztem érezhető a különbség. a fent említettek csinálták a showt állandóan , beszóltak egymásnak , csapatnak mindenkinek , nem ilyen bólogató kiskutyák voltak mint a mai jól nevelt fiatalok....ez is sokat elvesz az egészből szvsz.
nagy kedvencem a 90-es évekből pedro dinis. ő is nagy forma volt... a legrosszabb japán meg takagi!😀peach
hát ja... egy-két kocsit Takagi is összetört 😀
egyébként ez van, elfajult a Forma 1, de nem kell messzire menni hogy Buemi vagy di grassi... nézzük meg. ezelőtt 20-30 évvel egy Baumgartner típusú, és vérmérsékletű emberke mikor jutott volna F1-es volán mögé? Soha...
ez van, ha a mostani kedvenceim abbahagyják, szerintem már nem is fogom nézni...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
nekem a legjobban a karakteres pilóták hiányoznak... irvine , coulthard , villeneuve , verstappen , burti stb.... most meg van buemi , hulkenberg , di grassi.... sztem érezhető a különbség. a fent említettek csinálták a showt állandóan , beszóltak egymásnak , csapatnak mindenkinek , nem ilyen bólogató kiskutyák voltak mint a mai jól nevelt fiatalok....ez is sokat elvesz az egészből szvsz.
nagy kedvencem a 90-es évekből pedro dinis. ő is nagy forma volt... a legrosszabb japán meg takagi!😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Nakajima alap. De Lotus másik sztárja Derek Warrick, aki Monzában a felvezető körben borult fel a Parabolicában 😊
Meg volt a Dallara. De Cesaris, szegény Alboreto
Mondjuk tény hogy a Japánok tudták adni a leghülyébbeket. Ukio Katayama, Takuma Sato stb.
Katayama kb 3ból 2szer összetörte a verdáját és általában valami tök értelmetlen helyen.
Na meg Pedro Lamy. De az ős ellenség Bertrand Gachot, akinek a DUI vétsége miatt indulhatott Schumacher először...
Alessandro Nannini akinek levágta a kezét a helikoptere, pedig milyen jó kis pilóta volt

Szerk. Én is Makkinen 😊 Na meg a végén Skoda és Hyundaiharomt
Hat igen, bar Alboreto csal levezetett, neki a Ferrarinal volt az aranykor. Egy masik nagy Dallaras (vagy Larousse-os) is volt, Yannick Dalmas, viszont o nem a forma 1-ben, hanem a proto versenyzesben alkotott nagyot. All time egyik legjobb, parszor nyert olyan aprosagot, mint a Le Mans. de ott volt meg rene Arnoux is, meg Boutsen, Brundle, meg Gugelmin es Martin Donnelly, bar ok nem a teljesitmenyukkel, sokkal inkabb a borzalmas nagy balesetukkel maradnak emlekezetesek. Donnellyehez hasonlot en azota sem lattam. (Elotte sem)

Jo az ilyen dolgokrol beszelgetni, kar hogy nekem ezek csak video formaban vannak meg, azt viszont nem szeretem, hogy ezek utan meg fajdalmasabb belegondolni, hogy mi van ma....


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!