Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 555
11 év, 14 csapat? 😂Mikey
Én eddig 11-t számoltam...Banderasékkal 12. De akkor legyen igazad és legyen meg a 13-dik... :rolleyes:Asbee
Csak tipp volt. 😊 De én már beleszámoltam a következő csapatát is, ami a 13. lesz, ahogy nézem wikin.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
11 év, 14 csapat? 😂Mikey
Én eddig 11-t számoltam...Banderasékkal 12. De akkor legyen igazad és legyen meg a 13-dik... :rolleyes:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 555
11 év, 14 csapat? 😂
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
szerencsétlen...

http://www.nemzetisport.hu/motogp/talmacsi-gabor-csapat-nelkul-maradt-2054921/gamerkr
Az Aspar óta bukóban van, én már nem is csodálkozom rajta.apeszos
Asparnál sem lett volna fenékig tejfel. Ezt most mondom...Két dolognak meg köze nincs egymáshoz, felesleges ide keverni még mindig azt az ügyet. Németh Balázs hol van azóta pl? :rolleyes:

Viszont remélem lesz valami csapat ahol lesz hely. Sok változás lesz még itt áprilisig. Mondjuk Banderas talán jobban belenyúlhatna a zsebbe. Lenne egy fasza versenyzője, jó váza, minden adott lenne...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
szerencsétlen...

http://www.nemzetisport.hu/motogp/talmacsi-gabor-csapat-nelkul-maradt-2054921/gamerkr
Az Aspar óta bukóban van, én már nem is csodálkozom rajta.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
szerencsétlen...

http://www.nemzetisport.hu/motogp/talmacsi-gabor-csapat-nelkul-maradt-2054921/gamerkr
Hát sajnálom nagyon... ez az év tragikus neki eddig
remélem, hogy lesz olyan csapat ahol tud versenyezni jövőre!

Hajrá Talma!

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
szerencsétlen...

http://www.nemzetisport.hu/motogp/talmacsi-gabor-csapat-nelkul-maradt-2054921/

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nem eléggé....apeszos
Láttam képet, eléggé elkapták. Azért egy öreg embert megverni... Jó hülye volt az illető, ha otthagyja a fogát ami ennyi idősen benne van mindjárt gyilkosságért felel. Nem szeretem Bernie mostani tevékenységeit de ilyet akkor se.JayB
Én viszont ki nem állhatom az öreget. Jó, a halálát nem hogy neki, de senkinek sem kívánom, és képet sem láttam. Azt remélem belátja, ideje visszavonulnia....apeszos
Lehet, hogy valami véresszájú francia volt 😀 És szóvátette miért nincs Magny Coursban futam 😛
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan

Én viszont ki nem állhatom az öreget. Jó, a halálát nem hogy neki, de senkinek sem kívánom, és képet sem láttam. Azt remélem belátja, ideje visszavonulnia....apeszos
Bernie nem fog visszavonulni... Erről többször nyilatkozott már.
Neki - is - az F1 az élete.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ecclestone-t megverték és kirabolták,látod börni faszér kell szétbaszni az f1et 😀Cowboykarcsi
Nem eléggé....apeszos
Láttam képet, eléggé elkapták. Azért egy öreg embert megverni... Jó hülye volt az illető, ha otthagyja a fogát ami ennyi idősen benne van mindjárt gyilkosságért felel. Nem szeretem Bernie mostani tevékenységeit de ilyet akkor se.JayB
Én viszont ki nem állhatom az öreget. Jó, a halálát nem hogy neki, de senkinek sem kívánom, és képet sem láttam. Azt remélem belátja, ideje visszavonulnia....
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Ecclestone-t megverték és kirabolták,látod börni faszér kell szétbaszni az f1et 😀Cowboykarcsi
Nem eléggé....apeszos
Láttam képet, eléggé elkapták. Azért egy öreg embert megverni... Jó hülye volt az illető, ha otthagyja a fogát ami ennyi idősen benne van mindjárt gyilkosságért felel. Nem szeretem Bernie mostani tevékenységeit de ilyet akkor se.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ecclestone-t megverték és kirabolták,látod börni faszér kell szétbaszni az f1et 😀Cowboykarcsi
Nem eléggé....
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ecclestone-t megverték és kirabolták,látod börni faszér kell szétbaszni az f1et 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Schumacher ás Vettel nyerte ismét a Race of championst.
http://www.f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/?newsOrder=getItem&newsId=25644
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
De szurkolok én.. Az F1-nek. 😛 Kényelmesebb is, mert amíg Ti egy pilótának -vagy csapatnak- szurkoltok mindenki más ellen, addig nekem mindegy ki nyer, csak a Red Bull ne... Nagyon régóta nézem az F1-et, akinek utoljára szurkoltam az Senna volt. Olyan pilóta meg nincs jelenleg az együléses kategóriákban. Igaz a többiben sem nagyon....apeszos
Olyan nem is lesz soha. Az egyik első f1 emlékem ami meg is maradt az Senna halála, ő a legnagyobb all time.

Én viszont minden sportban szurkolok valakinek, és utálok valakit. Sőt pont azért nézem, hogy szurkoljak valakinek vagy valaki ellen. Anélkül nem az igazi, nincs elég adrenalin, nem lehet anyázni senkit, nem lehet kifejezetten örülni senki sikerének se, stb.Black_Adder
Ezt adom. Csak úgy lehet nézni a mai F1et, hogy szurkolsz valakinek vagy valaki ellen 😀FViktor93
Nekem kulonosen jo. 😀😀

Schumacher kivonulasaval kicsit megszunt nekem a forma 1 azon resze, hogy egy pilotanak szurkoljak. (Visszajott, szurkoltam is neki, de mar nem ugyanaz) Pl. en nem utalom Vettelt, mert amiota az F1-ben van, azota kedvelem, Webbert detto. Alonsoert nem kulonosebben voltam oda, de elismerem es mivel a Ferrarit vezeti, orulok, ha eredmenyes, Hamiltont meg orom nezni, mert egy allat. Akit igazan utalok az Button meg Rosberg (mert naluk talan csak a parlamenti kozvetitesek unalmasabbak es semmitmondobbak), de Rubens is beszel eleg baromsagot. De pl. Kedvelem Sutilt, Hulkenberget (valahogy a nemetek a gyengeim 😀 )stb. Valahol en is inkabb a jo versenyert szurkolok, mint egy-egy pilotaert.

De pl. varom, hogy Kimi visszajojjon, de a regi, ne a vilagbajnok.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
De ilyen nincs hogy nem szurkolsz senkinek 😀 Egyszerűen lehetetlen.JayB
De szurkolok én.. Az F1-nek. 😛 Kényelmesebb is, mert amíg Ti egy pilótának -vagy csapatnak- szurkoltok mindenki más ellen, addig nekem mindegy ki nyer, csak a Red Bull ne... Nagyon régóta nézem az F1-et, akinek utoljára szurkoltam az Senna volt. Olyan pilóta meg nincs jelenleg az együléses kategóriákban. Igaz a többiben sem nagyon....apeszos
Olyan nem is lesz soha. Az egyik első f1 emlékem ami meg is maradt az Senna halála, ő a legnagyobb all time.

Én viszont minden sportban szurkolok valakinek, és utálok valakit. Sőt pont azért nézem, hogy szurkoljak valakinek vagy valaki ellen. Anélkül nem az igazi, nincs elég adrenalin, nem lehet anyázni senkit, nem lehet kifejezetten örülni senki sikerének se, stb.Black_Adder
Ezt adom. Csak úgy lehet nézni a mai F1et, hogy szurkolsz valakinek vagy valaki ellen 😀
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Olyan nem is lesz soha. Az egyik első f1 emlékem ami meg is maradt az Senna halála, ő a legnagyobb all time.

Én viszont minden sportban szurkolok valakinek, és utálok valakit. Sőt pont azért nézem, hogy szurkoljak valakinek vagy valaki ellen. Anélkül nem az igazi, nincs elég adrenalin, nem lehet anyázni senkit, nem lehet kifejezetten örülni senki sikerének se, stb.Black_Adder
A sportért rajongó emberek, mondjuk 85%-a ilyen, igen. Én imádtam sportolni, kb. 1972-ben kezdtem.... volt minden amiben mozogni lehet. Érdekel a sport, de úgy ülök le a TV elé, hogy teljesítményeket szeretnék látni, és a kiváló munkát, teljesítményt megsüvegelem, akárki nyújtja.... Vannak sportolók, akiknek az emberi magatartása nem üt meg egy bizonyos szintet, de én azért nézem, mert az adott sportban kiválót nyújt. Nem érdekel hogy kivel hányszor, és azonos neművel vagy nem.... Sportolókat látok.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Nem volt nehéz észrevenni 😛 Én megpróbálok semleges maradni, mert magát a versenyt szeretem, nem húzok sehová sem. De Czollner kihozza belőlem az állatot, pedig amúgy elég türelmes természetű vagyok, nem nagyon szeretek bántani senkit. De a Red Bull szóvivő túl ment a határon. Aljasság, mert nem Vettel tehet erről, de Gyulám miatt őt sem csípem...apeszos
De ilyen nincs hogy nem szurkolsz senkinek 😀 Egyszerűen lehetetlen.JayB
De szurkolok én.. Az F1-nek. 😛 Kényelmesebb is, mert amíg Ti egy pilótának -vagy csapatnak- szurkoltok mindenki más ellen, addig nekem mindegy ki nyer, csak a Red Bull ne... Nagyon régóta nézem az F1-et, akinek utoljára szurkoltam az Senna volt. Olyan pilóta meg nincs jelenleg az együléses kategóriákban. Igaz a többiben sem nagyon....apeszos
Olyan nem is lesz soha. Az egyik első f1 emlékem ami meg is maradt az Senna halála, ő a legnagyobb all time.

Én viszont minden sportban szurkolok valakinek, és utálok valakit. Sőt pont azért nézem, hogy szurkoljak valakinek vagy valaki ellen. Anélkül nem az igazi, nincs elég adrenalin, nem lehet anyázni senkit, nem lehet kifejezetten örülni senki sikerének se, stb.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nekem ne mond mióta F1et nézek a Ferrarinak drukkolok 😉Cowboykarcsi
Nem volt nehéz észrevenni 😛 Én megpróbálok semleges maradni, mert magát a versenyt szeretem, nem húzok sehová sem. De Czollner kihozza belőlem az állatot, pedig amúgy elég türelmes természetű vagyok, nem nagyon szeretek bántani senkit. De a Red Bull szóvivő túl ment a határon. Aljasság, mert nem Vettel tehet erről, de Gyulám miatt őt sem csípem...apeszos
De ilyen nincs hogy nem szurkolsz senkinek 😀 Egyszerűen lehetetlen.JayB
De szurkolok én.. Az F1-nek. 😛 Kényelmesebb is, mert amíg Ti egy pilótának -vagy csapatnak- szurkoltok mindenki más ellen, addig nekem mindegy ki nyer, csak a Red Bull ne... Nagyon régóta nézem az F1-et, akinek utoljára szurkoltam az Senna volt. Olyan pilóta meg nincs jelenleg az együléses kategóriákban. Igaz a többiben sem nagyon....
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Miért is titkolták volna? Így volt helyes. A Red Bull azt hitte erőből FÖLÉNYESEN nyerik mindkét VB-t, tehát könnyen hangoztatták a véleményüket. De mivel Alonso X faktor lett a végéig, már közröhely lett volna változtatni. Azért Webber szép lassan "véletlenül" háttérbe szorult a végére....apeszos
Nekem ne mond mióta F1et nézek a Ferrarinak drukkolok 😉Cowboykarcsi
Nem volt nehéz észrevenni 😛 Én megpróbálok semleges maradni, mert magát a versenyt szeretem, nem húzok sehová sem. De Czollner kihozza belőlem az állatot, pedig amúgy elég türelmes természetű vagyok, nem nagyon szeretek bántani senkit. De a Red Bull szóvivő túl ment a határon. Aljasság, mert nem Vettel tehet erről, de Gyulám miatt őt sem csípem...apeszos
De ilyen nincs hogy nem szurkolsz senkinek 😀 Egyszerűen lehetetlen.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ez az év legelső felében volt,de miután lehetett látni hogy Massa idén nem rug labdába egyértelműen az egész csapat Alonos mögé állt,és ezt nem is titkolta senkiCowboykarcsi
Miért is titkolták volna? Így volt helyes. A Red Bull azt hitte erőből FÖLÉNYESEN nyerik mindkét VB-t, tehát könnyen hangoztatták a véleményüket. De mivel Alonso X faktor lett a végéig, már közröhely lett volna változtatni. Azért Webber szép lassan "véletlenül" háttérbe szorult a végére....apeszos
Nekem ne mond mióta F1et nézek a Ferrarinak drukkolok 😉Cowboykarcsi
Nem volt nehéz észrevenni 😛 Én megpróbálok semleges maradni, mert magát a versenyt szeretem, nem húzok sehová sem. De Czollner kihozza belőlem az állatot, pedig amúgy elég türelmes természetű vagyok, nem nagyon szeretek bántani senkit. De a Red Bull szóvivő túl ment a határon. Aljasság, mert nem Vettel tehet erről, de Gyulám miatt őt sem csípem...
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
ez az év legelső felében volt,de miután lehetett látni hogy Massa idén nem rug labdába egyértelműen az egész csapat Alonos mögé állt,és ezt nem is titkolta senkiCowboykarcsi
Miért is titkolták volna? Így volt helyes. A Red Bull azt hitte erőből FÖLÉNYESEN nyerik mindkét VB-t, tehát könnyen hangoztatták a véleményüket. De mivel Alonso X faktor lett a végéig, már közröhely lett volna változtatni. Azért Webber szép lassan "véletlenül" háttérbe szorult a végére....apeszos
Nekem ne mond mióta F1et nézek a Ferrarinak drukkolok 😉

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ez az év legelső felében volt,de miután lehetett látni hogy Massa idén nem rug labdába egyértelműen az egész csapat Alonos mögé állt,és ezt nem is titkolta senkiCowboykarcsi
Miért is titkolták volna? Így volt helyes. A Red Bull azt hitte erőből FÖLÉNYESEN nyerik mindkét VB-t, tehát könnyen hangoztatták a véleményüket. De mivel Alonso X faktor lett a végéig, már közröhely lett volna változtatni. Azért Webber szép lassan "véletlenül" háttérbe szorult a végére....
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Csak annyira volt első számú idén mint Alonso. Ja még annyira se 😀FViktor93
Alonso első számú pilóta volt. Ki mondta, h nem? Kétlem hogy bárki is, beleértbe a ferrari csapat minden munkatársát...Black_Adder
Hát azért én emlékszem olyan nyilatkozatokra, hogy Massának is megadnak mindent és, hogy náluk nincs első számú pilóta.FViktor93
ez az év legelső felében volt,de miután lehetett látni hogy Massa idén nem rug labdába egyértelműen az egész csapat Alonos mögé állt,és ezt nem is titkolta senki

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Jövőre sem lesz elsőszámú pilóta Vettel:
http://www.nemzetisport.hu/f1/vettel-jovore-sem-lesz-elso-szamu-pilota-2053912/

Ezek szerint idén nem volt az? Biztos rossz VB-t néztem. 😛Black_Adder
Csak annyira volt első számú idén mint Alonso. Ja még annyira se 😀FViktor93
Alonso első számú pilóta volt. Ki mondta, h nem? Kétlem hogy bárki is, beleértbe a ferrari csapat minden munkatársát...Black_Adder
Hát azért én emlékszem olyan nyilatkozatokra, hogy Massának is megadnak mindent és, hogy náluk nincs első számú pilóta.