Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Azt sosem fogom megérteni, hogy a dakarban vagy akármilyen terepralliban mit lehet élvezni

A járművekkel én is szimpatizálok, de abban, hogy mennek a semmiben napokig abban mi a jó?!Little Jarry
Azért szvsz. a Dakaron végigmenni ne kis teljesítmény. Hogy miért jó? Megadtad rá a választ. mennek a semmiben napokig. Ennél jobb pályát ki sem lehetne találni.
természetesen go Peterhansel és Despres. Bár az sem baj ha más francia nyer.
Az esélyeket nézve, ha Peterhanselnek nem jön be komolyabb műszaki hiba, mint tavaly, akkor toronymagas esélyes, Coma legyőzése viszont nehezebb dió lesz úgy érzem.eaglesmcnabb
És nehagyjuk ki, hogy szerintem nagyon nagy szerepet játszik az élmény. Kijutsz oda, már félisten vagy 😀 Illetve olyan helyeken kocsikázol ami így lélegzetelállító feeling. Nem mindennapi látvány, nem mindennapi élménnyel. Én azért szívesen kipróbálnám 😀


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Azt sosem fogom megérteni, hogy a dakarban vagy akármilyen terepralliban mit lehet élvezni

A járművekkel én is szimpatizálok, de abban, hogy mennek a semmiben napokig abban mi a jó?!Little Jarry
Azért szvsz. a Dakaron végigmenni ne kis teljesítmény. Hogy miért jó? Megadtad rá a választ. mennek a semmiben napokig. Ennél jobb pályát ki sem lehetne találni.
természetesen go Peterhansel és Despres. Bár az sem baj ha más francia nyer.
Az esélyeket nézve, ha Peterhanselnek nem jön be komolyabb műszaki hiba, mint tavaly, akkor toronymagas esélyes, Coma legyőzése viszont nehezebb dió lesz úgy érzem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azt sosem fogom megérteni, hogy a dakarban vagy akármilyen terepralliban mit lehet élvezni

A járművekkel én is szimpatizálok, de abban, hogy mennek a semmiben napokig abban mi a jó?!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Fúj de ocsmány szar volt az eurosportos dakar közvetítés.

Mindegy természetesen hajrá Sainz & Coma! 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Az F1-ben kell a magabiztosság. 😛
Alonso rég bocsánatot kért Petrovtól, és sokaknál elszakadt volna a cérna, ha a csapat így tönkre teszi az egész éves munkáját, mert a csapata tette tönkre

Jövőre viszont világbajnok lesz 😀Black_Adder
Na ez az amit nem értek. Miért is a csapata tette tönkre? Tény, hogy eléggé elbalfaszkodták az utolsó futamot, de Alonsonak is volt nem egy nem kettő olyan húzása ami önhibája volt.FViktor93
Nem kalkuláltak semmivel csak Webberrel, ez egy rendes csapatfőnök/versenymérnők kombónál nem fordulna elő.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
...... maradjunk objektivek, mert ha nagyon akarunk Hamilton, Kimi, Vettel tetteibe, nyilatkozataiba is bele lehetne kotni.lotus86
Na abba nem lenne nehéz.... 😂
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Az F1-ben kell a magabiztosság. 😛
Alonso rég bocsánatot kért Petrovtól, és sokaknál elszakadt volna a cérna, ha a csapat így tönkre teszi az egész éves munkáját, mert a csapata tette tönkre

Jövőre viszont világbajnok lesz 😀Black_Adder
Na ez az amit nem értek. Miért is a csapata tette tönkre? Tény, hogy eléggé elbalfaszkodták az utolsó futamot, de Alonsonak is volt nem egy nem kettő olyan húzása ami önhibája volt.FViktor93
az utolsó futamon a csapata tette tönkre, és Alonso nem azért volt ideges Petrovra mert Monte Carloban összetörte a gépet a szabadedzésen (mármint Alonso), vagy mert kiugrott a rajtnál,...

Egyébként nem volt olyan sok bénázása, bár tudom, ha hátulról neki mennek, megforgatják, az is az ő hibája 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Az F1-ben kell a magabiztosság. 😛
Alonso rég bocsánatot kért Petrovtól, és sokaknál elszakadt volna a cérna, ha a csapat így tönkre teszi az egész éves munkáját, mert a csapata tette tönkre

Jövőre viszont világbajnok lesz 😀Black_Adder
Na ez az amit nem értek. Miért is a csapata tette tönkre? Tény, hogy eléggé elbalfaszkodták az utolsó futamot, de Alonsonak is volt nem egy nem kettő olyan húzása ami önhibája volt.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Az F1-ben kell a magabiztosság. 😛
Alonso rég bocsánatot kért Petrovtól, és sokaknál elszakadt volna a cérna, ha a csapat így tönkre teszi az egész éves munkáját, mert a csapata tette tönkre

Jövőre viszont világbajnok lesz 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
„Egyáltalán nem félek Vetteltől – nyilatkozta a spanyol médiának az Oviedóban tartózkodó Alonso. – Ha egy nap a Ferrarihoz jönne, nem jelentene problémát. Amúgy sem féltem soha egyetlen csapattársamtól sem, mivel egyik sem tudott több pontot szerezni nálam az adott idényben., így nem látom, miért kellene bárkitől is tartanom."

Ez nagyon nagy 😂Black_Adder
Alonso jó, hogy nyugodt mikor tudja, hogy mellé max második számúnak visznek embereket. Ez megy az egész pályafutása alatt. Ennyit jelent ha valaki eleve elvárja, hogy első számú legyen. És tudja, hogy csak sírnia kell (Amit remekül tud a spanyol) és máris no problem. Azért megnézném Vettelt, de inkább Kubicát a Ferrariban. Lenne bőségesen sírás a Ferrari rádiójába.FViktor93
Alonso tett is azert, hogy elvarhassa a kituntetett figyelmet. 😉 En sem voltam oda erte, de meg kell hagyni, vezetni azert tud.
Vettelt en kedvelem, Kubit annyira nem, de en is kivancsi lennek rajuk vorosben. Mas kerdes, hogy nem fogjuk meglatni.

AMugy meg nem ertem, miert baj az elso es 2. szamu pilota dolog. Marmint, ha iden a Red Bull nem lett volna annyira top technikailag, a ket top pilota egymas elleni harca szinte biztos a vb cimukbe kerult volna. Az Alonso - Hamilton paros sem volt tul jo otlet. A tobbi csapat pedig vagy nem tenyezo a gyozelmeket nezve, vagy kimondva kimondatlanul, ket, nem ugyaniolyna kaliberu pilotat foglalkoztat. Anno Montoyaban is volt tuz, de valahogy Kimi mellett csak szenvedett stb. F-1 ben ritkan eredmenyez jo dolgokat, ha ket top, 1. szamu versenyzod van, mert egy ido utan donteni kell kozottuk, es onnnantol fogva a msik mar nem ugy teljesit stb.

Felreertes ne essek, mint ember, en sem kedveltem Alonsot, anno jokat rohogtem rajta, amikor VB eveben sirt a radioban, merthogy gyorsabb, mint Fisichella stb. meg iden is ez a mutogatas az utolos versenyen Petrovnak (aki azert szarjon sunt, mert egesz evben semmit nem csinalt, most meg elkezdett versenyezni), de messze nem az a kopedek nagykepu kocsog, aki volt es azert maradjunk objektivek, mert ha nagyon akarunk Hamilton, Kimi, Vettel tetteibe, nyilatkozataiba is bele lehetne kotni.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
„Egyáltalán nem félek Vetteltől – nyilatkozta a spanyol médiának az Oviedóban tartózkodó Alonso. – Ha egy nap a Ferrarihoz jönne, nem jelentene problémát. Amúgy sem féltem soha egyetlen csapattársamtól sem, mivel egyik sem tudott több pontot szerezni nálam az adott idényben., így nem látom, miért kellene bárkitől is tartanom."

Ez nagyon nagy 😂Black_Adder
Alonso jó, hogy nyugodt mikor tudja, hogy mellé max második számúnak visznek embereket. Ez megy az egész pályafutása alatt. Ennyit jelent ha valaki eleve elvárja, hogy első számú legyen. FViktor93
Azt az apróságot ne felejtsük el hogy pokoli gyors is mellé és a mezöny 90%-át biztos elverné azonos autóban ülve is.JayB
Azt hiszem a vezetési tudását soha nem firtattam. Engem mint ember irritál a spanyol, de az már más lapra tartozik. Azért én nem venném olyan biztosra azt a 90%ot. Eddig egy úgymond erős pilóta volt egy csapatban vele bizonyos Hamilton. Most iylen Fisichella,Pique,Massákat ne hozzunk fel mert ők alá lettek rendelve Alonsonak.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
„Egyáltalán nem félek Vetteltől – nyilatkozta a spanyol médiának az Oviedóban tartózkodó Alonso. – Ha egy nap a Ferrarihoz jönne, nem jelentene problémát. Amúgy sem féltem soha egyetlen csapattársamtól sem, mivel egyik sem tudott több pontot szerezni nálam az adott idényben., így nem látom, miért kellene bárkitől is tartanom."

Ez nagyon nagy 😂Black_Adder
Alonso jó, hogy nyugodt mikor tudja, hogy mellé max második számúnak visznek embereket. Ez megy az egész pályafutása alatt. Ennyit jelent ha valaki eleve elvárja, hogy első számú legyen. FViktor93
Azt az apróságot ne felejtsük el hogy pokoli gyors is mellé és a mezöny 90%-át biztos elverné azonos autóban ülve is.JayB
Egyrészt,másrészt meg nem tudom mit kell meglepődni ezen a nyilatkozaton?Mit mondjon?Hogy teljesen be lennék kekszelve ha Vettel ide jönne?Kb ugyan így reagált volna az össze versenyző,ha Hamilton kérdezték volna ugyan így kijelentett volna hogy mennyire nem lenne vele problémája.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Alonso mellé 1x került klasszis pilóta bizonyos Lewis Hamilton...empty taxi
Volt is belőle gubanc....apeszos
lásd a ...-ot 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Alonso mellé 1x került klasszis pilóta bizonyos Lewis Hamilton...empty taxi
Volt is belőle gubanc....
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Alonso mellé 1x került klasszis pilóta bizonyos Lewis Hamilton...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
„Egyáltalán nem félek Vetteltől – nyilatkozta a spanyol médiának az Oviedóban tartózkodó Alonso. – Ha egy nap a Ferrarihoz jönne, nem jelentene problémát. Amúgy sem féltem soha egyetlen csapattársamtól sem, mivel egyik sem tudott több pontot szerezni nálam az adott idényben., így nem látom, miért kellene bárkitől is tartanom."

Ez nagyon nagy 😂Black_Adder
Alonso jó, hogy nyugodt mikor tudja, hogy mellé max második számúnak visznek embereket. Ez megy az egész pályafutása alatt. Ennyit jelent ha valaki eleve elvárja, hogy első számú legyen. FViktor93
Azt az apróságot ne felejtsük el hogy pokoli gyors is mellé és a mezöny 90%-át biztos elverné azonos autóban ülve is.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
„Egyáltalán nem félek Vetteltől – nyilatkozta a spanyol médiának az Oviedóban tartózkodó Alonso. – Ha egy nap a Ferrarihoz jönne, nem jelentene problémát. Amúgy sem féltem soha egyetlen csapattársamtól sem, mivel egyik sem tudott több pontot szerezni nálam az adott idényben., így nem látom, miért kellene bárkitől is tartanom."

Ez nagyon nagy 😂Black_Adder
Alonso jó, hogy nyugodt mikor tudja, hogy mellé max második számúnak visznek embereket. Ez megy az egész pályafutása alatt. Ennyit jelent ha valaki eleve elvárja, hogy első számú legyen. És tudja, hogy csak sírnia kell (Amit remekül tud a spanyol) és máris no problem. Azért megnézném Vettelt, de inkább Kubicát a Ferrariban. Lenne bőségesen sírás a Ferrari rádiójába.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
„Egyáltalán nem félek Vetteltől – nyilatkozta a spanyol médiának az Oviedóban tartózkodó Alonso. – Ha egy nap a Ferrarihoz jönne, nem jelentene problémát. Amúgy sem féltem soha egyetlen csapattársamtól sem, mivel egyik sem tudott több pontot szerezni nálam az adott idényben., így nem látom, miért kellene bárkitől is tartanom."

Ez nagyon nagy 😂Black_Adder
Komolyan azt kívánom, hogy kerüljön össze Alonso-val. De a csitrinek annyi esze azért van, hogy nem megy oda melléje.... Ha Webbernél így sírt a szája mi lenne Alonso mellett. Csak ott hiába sírna...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
„Egyáltalán nem félek Vetteltől – nyilatkozta a spanyol médiának az Oviedóban tartózkodó Alonso. – Ha egy nap a Ferrarihoz jönne, nem jelentene problémát. Amúgy sem féltem soha egyetlen csapattársamtól sem, mivel egyik sem tudott több pontot szerezni nálam az adott idényben., így nem látom, miért kellene bárkitől is tartanom."

Ez nagyon nagy 😂

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Karacsonykor teljesen varatlanul meghalt Kimi edesapja. 😕 Az "oreg" rendesen benne volt, hogy a fia mindazt elerje, amit mar mi is tudunk.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Oooriasi!!! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
😀 😀 😀
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
végre megtaláltam az FIA gálán levetített F1-es szezon összefoglalót. Nagyon ütős lett 😀

http://www.youtube.com/watch?v=z1McIcTlLjggamerkr
Ez tenyleg utos volt! Foleg a vegen a vinnyogas. Az utott a legnagyobbat. 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
végre megtaláltam az FIA gálán levetített F1-es szezon összefoglalót. Nagyon ütős lett 😀

http://www.youtube.com/watch?v=z1McIcTlLjg

több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
Montezemolo:
http://www.nemzetisport.hu/f1/montezemolo-kitart-haromautos-terve-mellett-2056761/

Minden szavával egyet értek.Black_Adder
+1

„Az építészeti szempontból gyönyörű megoldások helyett azt kellene inkább szem előtt tartani, hogy minél több előzésre alkalmas pont legyen az új pályákon."
ez itt a lényeg signori, és tudják is az okosok h szarok a pályák előzési szempontból, a kers-sel próbálnak erölködni.
a plusz súly miatt meg Alonso fogyózik 😛
http://f1hirek.hu/hir/Alonso_fogyokuraval_konnyit_a_Ferrari_mernokeinek_munkajan_201012161005Chrisdol
márciusig le kell fogynia 3 kilot, csaknem fog tán belehalni.

child please!