Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
http://www.nemzetisport.hu/f1/kubica-sulyos-serulest-szenvedett-egy-raliversenyen-2063439/

Ez minden tekintetben érthetetlen...

Állítólag Baumgartner versenyre kész. 😊tüsi91
Most láttam a hírt 😕
Nélküle szegényebb lenne az f1...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
http://www.nemzetisport.hu/f1/kubica-sulyos-serulest-szenvedett-egy-raliversenyen-2063439/

Ez minden tekintetben érthetetlen...

Állítólag Baumgartner versenyre kész. 😊tüsi91
Ki az a Baumgartner? Mert nem autóversenyző az tuti.... 😛 Kubicának jobbulást!
több mint 13 éve
szittes 95 — Patriots fan
http://www.nemzetisport.hu/f1/kubica-sulyos-serulest-szenvedett-egy-raliversenyen-2063439/

Ez minden tekintetben érthetetlen...

Állítólag Baumgartner versenyre kész. 😊tüsi91
Durva nagyon!


több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
http://www.nemzetisport.hu/f1/kubica-sulyos-serulest-szenvedett-egy-raliversenyen-2063439/

Ez minden tekintetben érthetetlen...

Állítólag Baumgartner versenyre kész. 😊
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Elég furi hogy mekkora névvel rendelkeznek ő meg a testvére is.Mégsem sikerült relatíve semmit elérniük,főleg az apjukhoz képest.Fonsinak asszem volt futam győzelme a SBKban a suzukival Pablonak viszont még talán ennyi sem jött össze.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Fonsi Nieto visszavonul. A hétfőn hivatalosan bejelentik. Remélem akkor bejelentenek egy számunkra jó hírt is, hogy ki fog menni helyette idén...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Igen eltelt 3 év a két vb címe között(Ducati-2004 - Honda-2007),de ez alatt a 3 év alatt végig az élmezőnyben volt és ha nem is mindhárom évben a bajnoki címért de győzelmekért és dobogós helyekért harcolt,nem elvegetált kb minden évet úgy kezdett hogy a vb esélyesek között emlegették.Persze a technika is jobb volt mint amilyen most a BMW vagy mondjuk mint amilyen az a Yamaha a GPben volt,de akkor is.Én tavalyi évéről is úgy éreztem már hogy nem a régi már.De persze lehet hogy ismét magára talál,és én örülnék is neki mert alapjában véve nagyon kedveltem egy igazi harapós versenyző volt aki sosem adta fel.

http://www.youtube.com/watch?v=bds9X7GBxeQ
ez pl az egyik kedvencem tőle.Mekkorát küzdött a mesterrel.Cowboykarcsi
Nekem is nagy kedvencem Toseland. Az igazság az, hogy bízom a feltámadásában, sőt, akár egy harmadik VB címben is, csak ahhoz előbb kellene egy ütőképes motor. A szerződtetéseken látszik, hogy a BMW részéről az akarat megvan: a pilótáik nagyon jók, a versenysorozatba ölt pénz elég nagy; hátha találnak valamit a bicikliben, ami versenyképessé teszi őket.
Igazából; Haga érdemelné már meg azt a nyomi VB címet. Szegény... és már csak félgyári motorral megy. Hátha.

Hozzám közelebb áll a WSBK, de a GP-t is megnézem, ha éppen van rá időm. Rossi és a Ducati jó párosnak ígérkezik; remélem, hogy a szerződése lejártával nem vonul vissza a doki (egy ideje hangoztatták, hogy ha "hazaszerződik", akkor a szerződés végén befejezi). Ő a Motogp.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Igen eltelt 3 év a két vb címe között(Ducati-2004 - Honda-2007),de ez alatt a 3 év alatt végig az élmezőnyben volt és ha nem is mindhárom évben a bajnoki címért de győzelmekért és dobogós helyekért harcolt,nem elvegetált kb minden évet úgy kezdett hogy a vb esélyesek között emlegették.Persze a technika is jobb volt mint amilyen most a BMW vagy mondjuk mint amilyen az a Yamaha a GPben volt,de akkor is.Én tavalyi évéről is úgy éreztem már hogy nem a régi már.De persze lehet hogy ismét magára talál,és én örülnék is neki mert alapjában véve nagyon kedveltem egy igazi harapós versenyző volt aki sosem adta fel.

http://www.youtube.com/watch?v=bds9X7GBxeQ
ez pl az egyik kedvencem tőle.Mekkorát küzdött a mesterrel.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Emlékszem pedig még 2007ben amikor megnyerte második vb címét,akkor a Hondával én az egyik legtehetségesebb 30 alatti motorosnak tartottam.Aztán egyébként a MotoGPben sem indult rosszul 2008ban de utána valahogy nagyon rossz irányba ment el...Kár érte én kedveltem,jó kis motoros volt.Cowboykarcsi
Tavaly mondjuk nagyon vissza akart térni pár futamra helyettesíteni Rossit. De a Yamaha nemet mondott. Na onnantól kezdve tavalyi szezonjának is vége lett. De idénre még ne írjuk le. Ez egyelőre egy teszt. Nem került se ponthátrányba, se semmibe. Annyira nem figyelem Superbike-ot, mint MotoGP-t, de azért két vb címe között jó pár év eltelt nem? Plusz mintha elsőt Ducatival nyerte volna...Tehát ez alapján simán benne van, hogy elvegetál egy évet vagy kettőt, aztán robbant.

Kíváncsi leszek Crutchlow mire lesz jó Tech 3-nál, bár idén inkább egy 10-15. hely néz ki neki. Jövőre pedig már ott kell lennie top 10-ben ha hosszabb távon maradni akar.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Emlékszem pedig még 2007ben amikor megnyerte második vb címét,akkor a Hondával én az egyik legtehetségesebb 30 alatti motorosnak tartottam.Aztán egyébként a MotoGPben sem indult rosszul 2008ban de utána valahogy nagyon rossz irányba ment el...Kár érte én kedveltem,jó kis motoros volt.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Toseland eléggé csúszik lefelé a lejtőn...Gyári Kawák nem lesznek rosszak, 6-10. hely összesítésben kinéz nekik.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Lassan elkezdődik a WSBK szezon. Hó 27.-én kitolják a srácok a biciklit a Philip Island-re, ami elég sok kérdésre választ adhat. Biaggi-nak rossz hír, hogy amelyik márkával eddig Haga nyomult, az nem lett világbajnok (vagy Troy nyert), ellenben amitől elszerződött, az azzá vált 😀 . Vagyis; ha marad a papírforma, akkor Biaggi papa beígért címvédése elmaradhat, és egy Ducatis emberke nyeri az idei bajnokságot (Checa? Guintoli? SMRZ? Berger? 😂 ).
Magny Cours WSBK test:
http://www.youtube.com/watch?v=dyaAZE53KiI
Haslam az Aragonon húzta a BMW-nek:
http://www.youtube.com/watch?v=4qLbwFfn1pw

Remélem, BMW-ék összekalapáltak valami használhatót Toseland alá, és lesz esély a VB-re. Az a tavalyi 11. hely Corsertől nem kecsegtet sok jóval. Bár... Toseland-el és Haslam-el kisegítve már csak-csak sikerült fejleszteni bele valami voodoo-kütyüt, amitől a "legnagyobb motorerő" 😂 ki is jön a gépből (ehhez csak annyit, hogy tavaly az egyenesben is az Aprilia ment a legjobban).
A leggyorsabb BMW pilóták Badovini és Toseland. A motorerő legyen velük 😂 .

2011 World Superbike Portimao Test Day 3 Results /a "végső beállításokkal" elért max/
1. Ruben Xaus (Honda) 1'47.065
2. Michel Fabrizio (Suzuki) 1'48.267
3. Noriyuki Haga (Aprilia) 1'53.414 rocks!!! 😊
4. Eugene Laverty (Yamaha) 1'54.130
5. Marco Melandri (Yamaha) 1'54.348
6. Sylvain Guintoli (Ducati) 1'54.516
7. Maxime Berger (Ducati) 1'55.633
8. Carlos Checa (Ducati) 1'56.276
9. Tom Sykes (Kawasaki) 1'56.328
10. Joan Lascorz (Kawasaki) 1'56.361
11. Jonathan Rea (Honda) 1'56.378
12. Jakub Smrz (Ducati) 1'56.571
13. Ayrton Badovini (BMW) 1'57.759
14. James Toseland (BMW) 1'58.234 sucks! 😕
15. Leon Camier (Aprilia) 1'58.703

2011 World Superbike Overall Portimao Test Results
1. Jakub Smrz (Ducati) 1'43.503
2. Jonathan Rea (Honda) 1'43.676
3. Eugene Laverty (Yamaha) 1'43.707
4. Tom Sykes (Kawasaki) 1'43.770
5. Carlos Checa (Ducati) 1'43.789
6. Max Biaggi (Aprilia) 1'43.840 go-go-go! 😛
7. Michel Fabrizio (Suzuki) 1'43.879
8. Sylvain Guintoli (Ducati) 1'44.369
9. Leon Camier (Aprilia) 1'44.446
10. Joan Lascorz (Kawasaki) 1'44.752

BMW? Where are you? 😕
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
A 2. nap Alonso volt a leggyorsabb Valenciában :cool:

1. Fernando Alonso Ferrari 1:13.307 108
2. Sebastian Vettel Red Bull-Renault 1:13.614 43
3. Paul di Resta Force India-Mercedes* 1:13.844 111
4. Lewis Hamilton McLaren-Mercedes* 1:14.353 83
5. Robert Kubica Renault 1:14.412 104
6. Narain Karthikeyan Hispania-Cosworth* 1:14.472 80
7. Nico Rosberg Mercedes 1:14.645 69
8. Timo Glock Virgin-Cosworth* 1:15.408 34
9. Rubens Barrichello Williams-Cosworth 1:16.023 50
10. Sergio Pérez Sauber-Ferrari 1:16.198 42
11. Pastor Maldonado Williams-Cosworth 1:16.266 29
12. Sébastien Buemi Toro Rosso-Ferrari 1:16.359 46
13. Jaime Alguersuari Toro Rosso-Ferrari 1:16.474 64
14. Mark Webber Red Bull-Renault 1:17.365 17
15. Heikki Kovalainen Lotus-Renault 1:20.649 15
Az eredmények nem hivatalosak *2010-es autó

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Rossi rendesen szív a sérülésével...Asbee
Jó lenne ha már teljes mértékben az új motorra tudna koncentrálni, de a lényeg, hogy a szezonra rendbe jöjjön.peti46
Kellett a szép búcsú a Yamahától meg minden, de lehet ki kellett volna hagyni azt az utolsó két futamot...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Így mozog a menet közben állítható hátsó szárny
Jó ötlet, de megint agyon szabályozzák....
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egy grafikai összehasonlítás a tavalyi és az idei Ferrari modellről.

Nézzétek meg, mert érdemes.

http://www.marca.com/2011/01/28/multimedia/graficos/1296222999.htmlSonics
Köszi, ez jó. Ezen a fura magas orron kívül egyébként nagyon tetszik az új Ferrari.F.Schleck
A Ferka mindíg szép autó volt. Kicsit fent hordja az orrát, naná, van mire.... 😀
több mint 13 éve
peti46 124
Rossi rendesen szív a sérülésével...Asbee
Jó lenne ha már teljes mértékben az új motorra tudna koncentrálni, de a lényeg, hogy a szezonra rendbe jöjjön.

PunBB bbcode testPunBB bbcode test
PunBB bbcode testPunBB bbcode test
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Rossi rendesen szív a sérülésével...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egy grafikai összehasonlítás a tavalyi és az idei Ferrari modellről.

Nézzétek meg, mert érdemes.

http://www.marca.com/2011/01/28/multimedia/graficos/1296222999.htmlSonics
Köszi, ez jó. Ezen a fura magas orron kívül egyébként nagyon tetszik az új Ferrari.

több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Egy grafikai összehasonlítás a tavalyi és az idei Ferrari modellről.

Nézzétek meg, mert érdemes.

http://www.marca.com/2011/01/28/multimedia/graficos/1296222999.html

több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Nah ismét újabb csapatok mutatkoztak be:
Team Lotus, Renault, Sauber.

A héten lesz az első tesztnap is Valenciában. Úgyhogy elindul a 2011-es szezon hivatalosan is.

több mint 13 éve
peti46 124
http://www.nemzetisport.hu/motogp/motogp-bemutattak-a-honda-harompilotas-topcsapatat-fotoval-2062528/

A Honda nagyon akar, de majd a Doktor megmutatja nekik. 😀

PunBB bbcode testPunBB bbcode test
PunBB bbcode testPunBB bbcode test
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Készítettek egy egész estés dokumentumfilmet Sennáról; a Sundancen már be is mutatták; állítólag nagyon jó :
http://www.hollywoodreporter.com/review/sundance-review-brazilian-formula-1-94241
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ez igy tenyleg tulzas, de a kovetkezo egyenesben, vagy valtozik a helyzet stb. Mindegy, nem is ezert irok, nekem a KERS piszkalja a csoromet. En mar akkor utaltam, amikor lehetett hasznalni, bar egy belga gyozelmet koszonhet a Ferrari a KERS-nek. (Szegeny Fisichella...)
El kellene donteni, hogy kotelezo-e vagy sem. Ez a hasznalod, ha akarod egyszeruen nem fair. Mert a KERS plusz a varialhato hatso szarny mar tenyleg sok egyszerre, es tuti, hogy a kicsi csapatok nem negedhetik meg maguknak.....szoval csak az erosek lesznek erosebbek, a gyengek meg gyengebbek, es az tenyleg nem jo.lotus86
Ő, lehet h lemaradtam, de a KERS-szel az a helyzet ha jól tudom, h kidolgoztak egy egységes változatot, amit elérhetően áron mindenki megkaphat, és szerintem mindenkinek használnia is kell. Úgyh nem növeli a távolságot a kis és nagy csapatok között.

Az meg, h az előzés tönkre teszi-e az f1-et. Végül is az nba allstar, meg az nhl allstar tényleg egy kalap szar mert nincs védekezés, de én kétlem, h minden egyenesben lenne előzés. KERS-et az elől lévő is használhat, és nagyon könnyű kisodródni vele. A következő kanyarra simán visszaelőzik, én meg pont az ilyeneket szeretem az f1ben. És továbbra is olyan pályákat építenek, amin nem lehet előzni.

Most meg száraz körülmények között gyakorlatilag egyáltalán nem lehet előzni, hacsak nem vagy legalább 3mpvel gyorsabb körönként. Ennél az se lehetne rosszabb, ha minden féktávon előzés lenne...Black_Adder
Nem te maradtal le, inkabb en. Utobbi idoben nincs nagyon idom netezni, es a "ha egy KERS-et hasznalo egy KERS-et nelkulozot eloz" mondta bekevert engem. Elozesrol meg egy velemenyen vagyunk, mert alt. az egyenes vegen kanyar van, azt be is kell venni, de ha meg is elozod az elotted haladot, akkor onnantol o van elonyosebb helyzetben stb.
Mindegy, nem en dontok, remelem jo otletnek bizonyul, es tobb elozest lathatunk...az elen. Mert szerintem arra nem sokan kivancsiak, ahogy a Lotusok fightolnak a Virginekkel.lotus86
a Ferrari csinált KERS-t amit értékesít is több csapatnak ha jól tudom, de maguknak egy extra kicsit csináltak és azt nem fogják árulni, szóval egységes KERS nem lesz. BTW zseniálisan szép az új Ferrari (újra).


JT Daniels fan
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nah, elkezdődtek a 2011-es autó bemutatók. 😊

Elsőként a Ferrari mutatkozik be:
http://www.a5.hu/cikkek/2/45525.shtmlSonics
En mar a Lambot varom vissza 😊

-- TIME I'AM! --