Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
jaj de jó lenne ha Kimi visszatérne az F1-be...



(csakis Mikey kedvéért 😛 😀)

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 555
Ha ősszel nem játszották volna el azt amit, akkor jah. Feltéve, hogy Kimi újra jobban akarna F1-ezni, mint rallyzni, amit a nyilatkozatai alapján kétlek.

De nem is ez a lényeg, hanem hogy a kiemelt rész faszság. Mert nincs a piacon Räikkönen, lévén szerződés köti a Citroenhez.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Aszongya a cikk, hogy:

Mivel Raikkönen az egyetlen Kubica-szintű klasszis a piacon, kijelenthető, a lengyel jelenleg pótolhatatlan.

Hogy mivan? Felbontotta a szerződését a Citroen, vagy wtf?

Mellesleg Räikkönen világbajnok. Tehát minimum eggyel magasabb szint Kubicánál.Mikey
Hát manapság látjuk mennyit jelent egy szerződés. Szerintem ha tényleg Raikkönent akarná a Renault akkor simán megtudnák szerezni.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 555
Aszongya a cikk, hogy:

Mivel Raikkönen az egyetlen Kubica-szintű klasszis a piacon, kijelenthető, a lengyel jelenleg pótolhatatlan.

Hogy mivan? Felbontotta a szerződését a Citroen, vagy wtf?

Mellesleg Räikkönen világbajnok. Tehát minimum eggyel magasabb szint Kubicánál.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Szvsz egy egész jó kis írás a Renault csapat pilótakereséséről

http://sportgeza.hu/forma1/2011/02/08/ki_jon_kubica_helyere_ha_nem_raikkonen/Sonics
Hát szvsz a Raikkönen,Hülkenberg kettős valamelyikével járna a legjobban a Renault. Most ilyen Liuzzi,De la Rosa,Heidfeld kb vicc kategória.FViktor93
Talán Hülkenberg érkezése lenne a legjobb választás a francia istálló számára...

Nincsenek jó helyzetben, mert csak középszintű pilótákat tudnának most szerződtetni.
Meglássuk, hogy döntenek.

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Szvsz egy egész jó kis írás a Renault csapat pilótakereséséről

http://sportgeza.hu/forma1/2011/02/08/ki_jon_kubica_helyere_ha_nem_raikkonen/Sonics
Hát szvsz a Raikkönen,Hülkenberg kettős valamelyikével járna a legjobban a Renault. Most ilyen Liuzzi,De la Rosa,Heidfeld kb vicc kategória.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Szvsz egy egész jó kis írás a Renault csapat pilótakereséséről

http://sportgeza.hu/forma1/2011/02/08/ki_jon_kubica_helyere_ha_nem_raikkonen/

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Kobayashit a Renaultba!!! 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
kizárt dolognak tartom h a senna - petrov duóval rajtoljon a renault... kell egy elsőszámú pilóta most oda , sztem a heidfeld-hulkenberg-liuzzi 3asból várható a befutó , a legnagyobb poén kimi reaktiválása volna...peach
Liuzzi ? 😀 Akkorm ár inkább Senna, Heidfeld ő már sok mindenre nem jó , marad Hulkenberg mint értelmes megoldás. Sajnálom Kubikát idén tőle vártam a meglepetést,remélem rendbejön a keze .Toca
😀 No és Piquet? 😂apeszos
mondjuk az alap legnagyobb húzás villeneuve reaktiválása volna , kár h ezt úgyse fogják felérni ésszel az okosok 😕 :mad:



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
kizárt dolognak tartom h a senna - petrov duóval rajtoljon a renault... kell egy elsőszámú pilóta most oda , sztem a heidfeld-hulkenberg-liuzzi 3asból várható a befutó , a legnagyobb poén kimi reaktiválása volna...peach
Liuzzi ? 😀 Akkorm ár inkább Senna, Heidfeld ő már sok mindenre nem jó , marad Hulkenberg mint értelmes megoldás. Sajnálom Kubikát idén tőle vártam a meglepetést,remélem rendbejön a keze .Toca
😀 No és Piquet? 😂
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
kizárt dolognak tartom h a senna - petrov duóval rajtoljon a renault... kell egy elsőszámú pilóta most oda , sztem a heidfeld-hulkenberg-liuzzi 3asból várható a befutó , a legnagyobb poén kimi reaktiválása volna...peach
Liuzzi ? 😀 Akkorm ár inkább Senna, Heidfeld ő már sok mindenre nem jó , marad Hulkenberg mint értelmes megoldás. Sajnálom Kubikát idén tőle vártam a meglepetést,remélem rendbejön a keze .
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
a legnagyobb poén kimi reaktiválása volna...peach
áh nem lenne akkora mázlink 😀 Ő jól elvan a rallyban.
Amúgy hatalmas +1 Mikey. Én egyáltalán nem hibáztatom, hogy elment a rallyba. És lehet, hogy minden versenyen összetőri az autót, de legalább azt csinálja amit szeret. Nem véletlen, hogy mennyivel felszabadultabban viselkedik a mióta ott van ahol.FViktor93
Schumacher története az SBK-ban még ennyire sem volt sikeres. Rohadtul nem ment neki, de a sajtó körülnyalta; az univerzális pilóta 6 másodpercel ment gyengébbet Troy Bayliss-nél a Ducatival (egyetlen gyors körön), de átlagban több mint 10 sec-el volt lassabb (de adjuk meg neki a 6ot): namármost; versenyen az már (25X6 sec - hűha) űridő. 😀 . A német bajnokság is sok volt szegénynek... 😛 . Ellenben tisztelendő benne, hogy nem adta fel: minél többször hempizett a sóderban, annál elszántabban állt neki a következő motor összetörésének. 😊
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
a legnagyobb poén kimi reaktiválása volna...peach
áh nem lenne akkora mázlink 😀 Ő jól elvan a rallyban.
Amúgy hatalmas +1 Mikey. Én egyáltalán nem hibáztatom, hogy elment a rallyba. És lehet, hogy minden versenyen összetőri az autót, de legalább azt csinálja amit szeret. Nem véletlen, hogy mennyivel felszabadultabban viselkedik a mióta ott van ahol.
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
kizárt dolognak tartom h a senna - petrov duóval rajtoljon a renault... kell egy elsőszámú pilóta most oda , sztem a heidfeld-hulkenberg-liuzzi 3asból várható a befutó , a legnagyobb poén kimi reaktiválása volna...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Könyörgöm, hagyjuk már azt a marhaságot, hogy Räikkönennek nem kéne erőltetnie a rallyt.
Ez akkora fasság hogy a hajam az égnek áll tőle.
...Mikey
Ezzel egyetértek, és én is örülök h rallyzik, örülnék bármiben versenyezne bárhogy, de az tény h az iceman becenevet alaposan felolvasztotta...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 574 — Invisible man
http://sportgeza.hu/forma1/2011/02/06/kubica_meguszhatja_a_maradando_serulest/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 555
Könyörgöm, hagyjuk már azt a marhaságot, hogy Räikkönennek nem kéne erőltetnie a rallyt.
Ez akkora fasság hogy a hajam az égnek áll tőle.

Nem azért rallyzik, mert ő csak az első helyben tud gondolkozni. Hanem mert szeret rallyzni, sokkal jobban, mint F1-ezni.

Többször lenyilatkozta már ezt.

És ha a Citroen nem adna neki autót, akkor menne mással önerőből, ezt is mondta.

Annyira bírom, hogy egyesek csak abban tudnak gondolkozni, hogy csakaformaegy meg csakazelsőhely.

Többek között az ilyenek miatt örülök végtelenül, hogy rallyzik. Ott érdekes módon békénhagyja mindenki, és nem kezdi ki senki azért, mert összetör n+1 autót. Mert ez a rally része.

...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon remélem hogy Kubica felépül. Olyan versenyző aki mindig képes volt nem 1osztályú autóval is nagy eredményeket elérni.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nem bírom annyira Kubicát,de nagy tehetség,ez kétségtelen,sokat vesztene a Forma1,ha nem tudná folytatni.Jobbulást neki!

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Szvsz Kubica amellett h tökös van annyira makacs is h addig nem ír alá szerződést amíg ilyen kitételek vannak benne...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerencsére nem kell amputálni Kubi kezét...Senna fogja helyettesíteni, mint kiderült a csapat kommünikéjéből. Nagy öngólt lőtt mindenesetre a Lotus-Renault, egyszerűen nem szabadna más versenyautóba ülni hagyni, különösen nem egy S2000-es Fabia-ba...BCS
Pont ettől tökös pilóta Kubica. Ilyen emberekre van szükség a mai F1ben. (Ej ha itt lenne Raikkönen 😛)FViktor93
A tökösséget inkább felelőtlenségnek hívnám. MS-nek a Ferka a szerződésében tiltotta meg, hogy egyáltalán motorra üljön...de a két McLarenes versenyzőnek sem szabad ilyen hobbit űzni, amit aztán Montoya "teniszbalesete" remekül példázott is...
A Rally egy teljesen más sportág, be kellene már ezt látni a pályaautósoknak is.
Raikkönennek sem kéne azt erőltetni, amiben szar, én a Citroen helyében már erre a szezonra sem adtam volna neki lehetőséget főleg nem egy vadiúj DS3 WRC-vel, amiből mindössze 4 db készült el a Svéd Rally-ra, inkább Le Mans-ban menjen a 908 Hdi Fap-pal, az lenne a neki való terep.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Uhh... ez nagyon durva.

Jobbulást Kubicának, remélem minél előbb visszatér...

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Szerencsére nem kell amputálni Kubi kezét...Senna fogja helyettesíteni, mint kiderült a csapat kommünikéjéből. Nagy öngólt lőtt mindenesetre a Lotus-Renault, egyszerűen nem szabadna más versenyautóba ülni hagyni, különösen nem egy S2000-es Fabia-ba...BCS
Pont ettől tökös pilóta Kubica. Ilyen emberekre van szükség a mai F1ben. (Ej ha itt lenne Raikkönen 😛)
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Most olvastam, jobbulást Kubicának.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerencsére nem kell amputálni Kubi kezét...Senna fogja helyettesíteni, mint kiderült a csapat kommünikéjéből. Nagy öngólt lőtt mindenesetre a Lotus-Renault, egyszerűen nem szabadna más versenyautóba ülni hagyni, különösen nem egy S2000-es Fabia-ba...