Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Hát pedig sok helyen utánaolvasgattam, de ez nekem kimaradt. 😊Mikey
Tennesseben született és ugy tudom hogy gyerekként is ott élt,valameddig,de a karrierje Texasba,Dallasba köti mert van valami motoros műhely/bolt vagy nemtommi(most lusta vagyok utána keresni) ami szponzorálta őt,ezért nagyon sok időt töltött itt,versenyzett is illetve nagyon sokat köszönhet Dallasnak.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 556
Hát pedig sok helyen utánaolvasgattam, de ez nekem kimaradt. 😊
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Jaja, szépen megküzdött vele, mosolyogtam is mikor végül lenyomta. 😊

Btw, miért texasi? Tennessee-ben született. Edwards a texasi, nem? 😊Mikey
Tennesseben született de Texasi http://www.facebook.com/benspiesofficial Amikor egy csapatba kerültek anno Edwardsal ezért is örült neki Edwrads mert mindketten Texasi-ak(az más kérdés hogy Edwards valóban sokkal inkább igazi redneck,Spies egyáltalán nem)

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 556
Jaja, szépen megküzdött vele, mosolyogtam is mikor végül lenyomta. 😊

Btw, miért texasi? Tennessee-ben született. Edwards a texasi, nem? 😊
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Én szeretem Rossit, de amit Haraszti (?) művelt, az nem tetszett. Rossi így, Rossi úgy...

Stoner nagyon komolyan megindult a verseny felénél. Pedrosa meg elfogyott rendesen.Mikey
Újj kiszemelted viszont szépen lenyomta a legnagyobbat gondolom tetszett 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na jó kis verseny volt.Ahogy lehetett várni Stoner nyert,bár nem olyan lehengerlően mint ahogy sokan várták de megcsinálta.7-8 körig Pedrosa vezetett,de egy nagyon szép manőverrel lenyomta a spanyolt a 10dik kör környékén és utánna már nem is engedte ki a kezéből az első helyet.Pedrosát utána bedarálta Lorenzo is,hátrébb olyan nagy izgalmak nem voltak kb ugy jöttek be ahogy elrajtoltak,Dovit egyszer megelőzte Simoncelli de azonnal vissza vágott Dovizioso,igy is maradt a végéig.Utánnuk Spies Rossi sorrend.A doktor magához képest egész jót rajtolt feljött a 6dik helyre ezt tartotta nagyjából a verseny háromnegyedén át a vége felé Spies már keményen ütötte ahol érte,pár körig szépen védekezett de végül egy tökös manőverrel megelőzte a mestert a Texasi.Nem rossz azért az első versenyre sérült vállal.

A moto2ben Bradl nyert a 125ben Terol.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 556
Én szeretem Rossit, de amit Haraszti (?) művelt, az nem tetszett. Rossi így, Rossi úgy...

Stoner nagyon komolyan megindult a verseny felénél. Pedrosa meg elfogyott rendesen.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Hopkins ott szúrta el a karrierjét amikor 2006 végén elment a Kawasakihoz a nagy delláért,pedig akkor a Suzuki nagyon feljövőben volt,dobogós helyezések,de minimum a top5ben voltak szinte mindig.aztán persze 2007től jöttek a 800asok és lehet hogy eleve a 800as konstrukciója volt rossz-rosszabb a Suzukinak és akkor se lett volna jobb ha Hopper még náluk van,ezt már sose tudjuk meg.

Bautista meg kb ugyan az mint amit Pedrosaról írtam,csak rá mondjuk még kétszer annyira igaz,nyert egy bajnoki címet a 125ben egy űrmotorral,aztán 250ben néhány futam győzelem de bajnoki cím semmi,a Suzuki meg mondjuk nem egy jó bringa de annak is meg van az oka hogy mondjuk Dovi aki szintén "csak" 125 ben volt bajnok végül csak kiharcolt magának egy helyet a gyári csapatnál,Bautista meg egy Suzukinál kapott helyet...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
a moto gp komédiája, hogy hopkinsnak nincsen állandó helye... 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 556
Amikor az elején beszélt a kommentátor Bautista kapcsán, hogy akármi történhet, és ezért jó, hogy van Hopkins tartalékba, pont mondtam apámnak, hogy Bautista márpedig olyan, hogy vele mindig történik valami.

Voilá.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Bautista combcsonttörés

Gondolom holnaptól vagy Hopkins vagy senki. Köv. futamon is jó lenne Hopkins, azután már nem, bár vélhetően addigra felépül Bati.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
A repsol honda nem gyengén tolja,az első három hely az övék,Stoner-Pedrosa-Dovizioso sorrendben.Rossi a 8dik,de már több mint egy másodpercre van Stonertől...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 556
Úgy általában véve a gyári Yamaha nem volt valami erős,általában 3-4-5-6 helyen mozogtak,de szerintem ennél jobbak lesznek,legtöbbször Lorenzo volt előrébb de ugye pl most a szabadedzésen már Spies volt a jobb.Összességében én jó évet várok tőle,már tavaly sem volt rossz,idén akár egy két győzelem is összejöhet de a VB címért folytatott harcba idén még nem fog bele szólni,valamint Lorenzo lesz a előrébb kettejük közül.(szerintem)Cowboykarcsi
Szvsz top5 körül. Lorenzo-t azért jó párszor el fogja kapni. Szerintem lesz egy futamgyőzelme is.Asbee
Akkor pont "nekem való". Kösz urak!
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk olaszok a jövőt tekintve nagyon nagy szarban lehetnek. Gpone.com le is hozott ezzel kapcsolatban egy írást. Nálunk meg majd idén spanyol bajnokságban moto3-ban Sebestyén Peti, moto2-ben pedig Chrobák Jani. Jövőre már vb-re akarjuk őket. Utóbbira szvsz nincs sok esély, Peti odaérhet, de kicsit fel kéne nőnie, meg nagyot fejlődnie idén, mert nem áll még rá készen.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Jó versenyző ezt nem is vitatom,csak valahogy mindig a legrosszabbkor történik vele valami,amikor igazán fontos lenne akkor valahogy mindig hiba csúszik a számításba,mindig kicsiken múlik de ugye van egy mondás hogy a jó és a klasszis versenyzőket ez a "kicsin múlott dolog" választja el.Nekem az is sokat elárul hogy gyakorlatilag csak olyan futam győzelmei vannak amikor a legelején el tud húzni és egyedül viheti a saját(egyébként pokoli gyors) tempóját.De ha test test ellen kell verekedni a győzelemért mindig alul marad.Dovit én is nagyon kedvelem,mondjuk nekem csalódás volt a tavalyi éve remélem idén többet mutat.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Persze nyilván korai lenne még oda adni a VB címet Stonernak,de egyenlőre(még ha nyilván sekélyes is ilyet mondani téli tesztek és egy szabadedzés alapján)ő a legnagyobb favorit.És ha a mester belejön egy két verseny alatt nyilván veszélyes lesz az ausztrálra.Pedrosa gyors de a nagyok között eddig semmi ahhoz mérhetőt nem alkotott mint amiket vártak tőle.Majd ő fogja legyőzni Rossit és nyeri majd sorba a VB címeket...6dik éve lesz ez a GPben és nem nyert még bajnoki címet pedig szinte minden évben bajnokesélyes motoron volt,ráadásul egyértelműen az első számú versenyzőként.(amiről szintén lemondhat ha Stoner a versenyeken is így fog menni).Szóval Pedrosa eddig nekem a tipikus örök ígéret,legalábbis a legnagyobbak között.Nyilván fog versenyeket nyerni,de hosszútávon nem fogja tudni elkapni Stonert,ha a Yamaha erőre kapna sokkal inkább veszélyesebbnek tartanám Lorenzo-t.Cowboykarcsi
Hát igen...Bár azért igen jó versenyző Pedrosa, kb top3-ban ott a helye. Csak hát minden évben összetöri magát. Igaz tavaly Motegiben a gép hibája volt. Arra azért kíváncsi leszek jövőre maradni fog-e a 3 versenyzős felállás. Legalábbis Dovit nagyon szeretném még Repsolban látni, szerintem kissé alulértékelt, gyári csapatba mindenképp jó. Persze jövőre már ezres kategória, jön pl. a Suter is. Izgalmas lesz... :cool: Haydentől várok majd jövőre nagy áttörést, szerintem ezres géppel nagyot robbanthat.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Aki esetleg figyelgette az előszezonbeli teszteket, attól kérdezném, hogy Spiestől mi várható idén?

Egyáltalán nem figyeltem a teszteket, és ha már nézem majd a vébét, akkor valakivel szimpatizálni is kéne. 😊Mikey
Szvsz top5 körül. Lorenzo-t azért jó párszor el fogja kapni. Szerintem lesz egy futamgyőzelme is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Úgy általában véve a gyári Yamaha nem volt valami erős,általában 3-4-5-6 helyen mozogtak,de szerintem ennél jobbak lesznek,legtöbbször Lorenzo volt előrébb de ugye pl most a szabadedzésen már Spies volt a jobb.Összességében én jó évet várok tőle,már tavaly sem volt rossz,idén akár egy két győzelem is összejöhet de a VB címért folytatott harcba idén még nem fog bele szólni,valamint Lorenzo lesz a előrébb kettejük közül.(szerintem)

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 556
Aki esetleg figyelgette az előszezonbeli teszteket, attól kérdezném, hogy Spiestől mi várható idén?

Egyáltalán nem figyeltem a teszteket, és ha már nézem majd a vébét, akkor valakivel szimpatizálni is kéne. 😊
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Persze nyilván korai lenne még oda adni a VB címet Stonernak,de egyenlőre(még ha nyilván sekélyes is ilyet mondani téli tesztek és egy szabadedzés alapján)ő a legnagyobb favorit.És ha a mester belejön egy két verseny alatt nyilván veszélyes lesz az ausztrálra.Pedrosa gyors de a nagyok között eddig semmi ahhoz mérhetőt nem alkotott mint amiket vártak tőle.Majd ő fogja legyőzni Rossit és nyeri majd sorba a VB címeket...6dik éve lesz ez a GPben és nem nyert még bajnoki címet pedig szinte minden évben bajnokesélyes motoron volt,ráadásul egyértelműen az első számú versenyzőként.(amiről szintén lemondhat ha Stoner a versenyeken is így fog menni).Szóval Pedrosa eddig nekem a tipikus örök ígéret,legalábbis a legnagyobbak között.Nyilván fog versenyeket nyerni,de hosszútávon nem fogja tudni elkapni Stonert,ha a Yamaha erőre kapna sokkal inkább veszélyesebbnek tartanám Lorenzo-t.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha Rossi válla 2-3 verseny alatt meggyógyul, és a Hondára még jobban fel tudnak jönni, akkor közel sem lesz olyan biztos ez a vb cím Stonernek. Plusz ott van még Pedrosa is ugyebár. No meg a két Yamaha...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na Stonert leszámítva egész szoros.2-3-4-5dik egy tizeden belül.Ja és Rossi ötödik :cool: Eddig kellemesen csalódtam,ennél rosszabb ne legyen,én ezzel már megelégednék az első futamon.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Holnap kezdődik MotoGP! :cool:Asbee
+1 😀 Hajrá Rossi !!! 😉peti46
Ezzel csak egyet tudok érteni 😉 Majd meglátjuk...

Hiányozni fog Talma a rajtrácsról, bár vasárnap beszélgetve vele arra jöttem rá, hogy a legjobb döntést hozhatta...Asbee
Egyáltalán nem vagyok biztos benne hogy menni fog neki a Ducatival.Aztán ne legyen igazam...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Eclestone idei első értelmes megnyilvánulása a turbo motorok és azok gyér hangjával kapcsolatban.:

"Két dolog van, ami nagyon fontos a Formula-1 számára. Az egyik a Ferrari, a második pedig a zaj."JayB
A tavalyi szezonig nem értettem egyet ezzel, de most már igen. Unalmas lenne a Ferrari nélkül az F1 számomra, nem lenne ki ellen szurkolni 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Eclestone idei első értelmes megnyilvánulása a turbo motorok és azok gyér hangjával kapcsolatban.:

"Két dolog van, ami nagyon fontos a Formula-1 számára. Az egyik a Ferrari, a második pedig a zaj."