Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Egyébként messze nincs ez lefutva, valószínű Vettel nagyon eltalált valamit a beállításoknál, mert ekkora különbség nincs a két versenyzőjük között. Vagy már az elején tudatosítják Webberben, hogy ki az elsőszámú...apeszos
Pedig szerintem pont ez van. Webber közel s távol nincs olyan pilóta mint Vettel,Hamilton vagy Alonso. Tavaly is csak az élmenők hibázásának köszönhette, hogy egyáltalán partiban volt a végéig. Az idei év pedig majd helyre teszi az erőviszonyokat.FViktor93
Úgy látom neked ez a vesszőparipád eza "mákja van" "a többiek hibáinak köszönheti",mondjuk én azt hittem hogy csak Alonsoval kapcsolatban 😛 Tavaly szezon közepén nem is egy verseny volt amikor tisztán lenyomta Vettelt(Hungaroring,Monaco,Silverstone csak kapásból három).Azt nem vitatja senki hogy az általad említett hármas jobb versenyző mint Webber de az a kijelentés hogy csak a többi élmenő hibáinak köszönhette azt hogy versenyben volt a VB címért szerintem erős túlzás.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Kizárták a két Saubert szabálytalan hátsószárnyak miatt, szegány szerdzsó 😕
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Egyébként messze nincs ez lefutva, valószínű Vettel nagyon eltalált valamit a beállításoknál, mert ekkora különbség nincs a két versenyzőjük között. Vagy már az elején tudatosítják Webberben, hogy ki az elsőszámú...apeszos
Pedig szerintem pont ez van. Webber közel s távol nincs olyan pilóta mint Vettel,Hamilton vagy Alonso. Tavaly is csak az élmenők hibázásának köszönhette, hogy egyáltalán partiban volt a végéig. Az idei év pedig majd helyre teszi az erőviszonyokat.FViktor93
ezt azért nem mondanám... Tavaly is volt olyan szériája, amikor csak megközelíteni tudták a többiek több versenyen keresztül.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Egyébként messze nincs ez lefutva, valószínű Vettel nagyon eltalált valamit a beállításoknál, mert ekkora különbség nincs a két versenyzőjük között. Vagy már az elején tudatosítják Webberben, hogy ki az elsőszámú...apeszos
Pedig szerintem pont ez van. Webber közel s távol nincs olyan pilóta mint Vettel,Hamilton vagy Alonso. Tavaly is csak az élmenők hibázásának köszönhette, hogy egyáltalán partiban volt a végéig. Az idei év pedig majd helyre teszi az erőviszonyokat.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ugyan már. Massa is tud fasz lenni, nem kicsit. Mondjuk az érdekes hogy tavaly Alonso-t ugyanilyenért nem büntették meg. Buttonak mit kellett volna csinálni? Vonatozni Massa mögött?apeszos
Massa miért lett volna fasz? Védte a pozíciót. Szabályosan.
Button meg levágta a kanyart, és úgy előzte meg Massát. Ami NEM szabályos.
Massa alapból nehezen tud ilyen szituációkban pozíciót védeni, pláne egy ilyen pályán mint az Ausztrál, amit kurvára nem szeret, erre egyszer sikerülne neki, akkor meg ez van...eaglesmcnabb
Nem kötözködni akartam.... Nem azt írtam hogy MOST volt fasz, hanem hogy ő is tud az lenni. Csinált már ő is fura, és még veszélyes dolgokat is. A tavalyi szezonban végig azt mondták Buttonról hogy milyen puha, nem is tud agresszív lenni. Amúgy meg most is Massa tolta ki a pályáról, de ettől még szabálytalan volt. Ahogy Alonso is nem egyszer tavaly, mégsem büntették meg.
Ha a rajtot nem kúrja el Alonso sima dobogó, így utólag kár de így is kihozta a maximumot a versenyből.
más: A red bullokba nem szerelték be a KERST mert megbízhatatlannak ítélték meg ami arra vezethető vissza hogy Newey semmilyen kompromisszomot nem fogadott el a rendszerrel kapcsolatban ami hátráltatja az aerodinamikát.JayB
Én is így gondoltam, már a futam előtt. Horner pont olyan nagyképű majom, hogyha van nekik akkor nem mondott volna le a riválisok "alázásáról" (a'la Czollner). És életszerűtlen volt Alonso ellen nem bevetni, pont arra lett volna elég hogy visszavegye a helyét.

Egyébként messze nincs ez lefutva, valószínű Vettel nagyon eltalált valamit a beállításoknál, mert ekkora különbség nincs a két versenyzőjük között. Vagy már az elején tudatosítják Webberben, hogy ki az elsőszámú...
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Az első 16 körről lemaradtam(hála ennek az óraállítgatós faszságnak)úgyhogy a rajtról és Massa mutatványáról lemaradtam,de ezeket majd délután mindenképp pótlom.Az számomra mindenképp csalódás hogy a McLarennek is a Ferrári előtt vannak mert erre nem számítottam.De ugyanakkor nem rossz ez a 4. hely,tavaly egyébként ugyan így 4.dik lett Alonso,kihozta a maxot ebből,a rajtért kár akkor Petrovot meg lehetett volna fogni simán.Akinek egyébként a kurva anya hogy ennyire megy neki Alonso ellen.

Perez szépen mutatkozott be,de valaki mondja már meg gyulánknak hogy azt nem szerdzsónak hanem szerhiónak kell mondani annyira basszta a fülem egész hévégén.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Ha a rajtot nem kúrja el Alonso sima dobogó, így utólag kár de így is kihozta a maximumot a versenyből.

más: A red bullokba nem szerelték be a KERST mert megbízhatatlannak ítélték meg ami arra vezethető vissza hogy Newey semmilyen kompromisszomot nem fogadott el a rendszerrel kapcsolatban ami hátráltatja az aerodinamikát.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ugyan már. Massa is tud fasz lenni, nem kicsit. Mondjuk az érdekes hogy tavaly Alonso-t ugyanilyenért nem büntették meg. Buttonak mit kellett volna csinálni? Vonatozni Massa mögött?apeszos
Massa miért lett volna fasz? Védte a pozíciót. Szabályosan.
Button meg levágta a kanyart, és úgy előzte meg Massát. Ami NEM szabályos.
Massa alapból nehezen tud ilyen szituációkban pozíciót védeni, pláne egy ilyen pályán mint az Ausztrál, amit kurvára nem szeret, erre egyszer sikerülne neki, akkor meg ez van...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Vettel on why he didn't use KERS: "I couldn't find the button". Webber didn't use it because "It's a secret!"
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Buttonak mit kellett volna csinálni? Vonatozni Massa mögött?apeszos
Hát ha nem tudja megelőzni...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ugyan már. Massa is tud fasz lenni, nem kicsit. Mondjuk az érdekes hogy tavaly Alonso-t ugyanilyenért nem büntették meg. Buttonak mit kellett volna csinálni? Vonatozni Massa mögött?
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Kb. addig néztem, amíg retek Button miatt Massát még Alonso is beelőzte. Onnantól tudtam hogy Massa fos lesz... Kurva anyádat Button.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Asszem Sauber-fan lettem...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
hát szokásos idénynyitó, csak eső és Safety Car nélkül. 😀 Mi lesz ezzel a Red Bullal KERS-el? Kíváncsi vagyok mi lesz ezzel a dologgal, de ez a szárny-állítósdi tetszik.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagy gratula Petrovnak és Pereznek. Jó látni hogy a McLaren versenyképesebb mint sokan gondolták szezon előtt. Remélem a Red Bull dominancia nem lesz majd ekkora a folytatásban.
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Unatkoztam. 😕
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gyula már izgul... 😀 Testápoló krém bekészítve....
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
senki nem számolta, hányszor mondta gyulai azt, hogy 'alkalmasint'? 😐H_Marko
új ivós játék holnap? 😀

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az RB egyáltalán nem használ KERSt időmérőn, csak versenyen.JayB
Hát akkor vissza kell néznem.... Én úgy láttam használta. De tök mindegy, mert Hamilton sem használta, mivel elromlott.....

Ééééés kezdődik. Nagyon kijöttem a gyakorlatból a hosszú szünet alatt. Én nem láttam, hogy bárkit feltartottak volna...
Figyelmeztették Schumachert és Hamiltontapeszos
http://www.motorsportal.hu/forma1/miert-nem-hasznalta-a-red-bull-a-kers-t-c39674.html
Az FIA érdeklődését is felkeltette ez a speckó KERS, a Red Bull ilyen értelemben is ott folytatja ahol abbahagyta 😀JayB
Vagy tényleg nincs benne. Ha csak a rajtnál használatos KERS-ük van az elég kétélű fegyver. No meg mindkét autóban elromlott a hűtőrendszer? Ha meg eleve nem jó a hűtésük, akkor a versenyen lesznek bajban.... Nagyobb a valószínűsége, hogy nincs az autóban. Hornertől megszokhattuk már, hogy sosem ad egyenes választ....
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Az RB egyáltalán nem használ KERSt időmérőn, csak versenyen.JayB
Hát akkor vissza kell néznem.... Én úgy láttam használta. De tök mindegy, mert Hamilton sem használta, mivel elromlott.....

Ééééés kezdődik. Nagyon kijöttem a gyakorlatból a hosszú szünet alatt. Én nem láttam, hogy bárkit feltartottak volna...
Figyelmeztették Schumachert és Hamiltontapeszos
http://www.motorsportal.hu/forma1/miert-nem-hasznalta-a-red-bull-a-kers-t-c39674.html
Az FIA érdeklődését is felkeltette ez a speckó KERS, a Red Bull ilyen értelemben is ott folytatja ahol abbahagyta 😀
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Én is úgy idéztem, ez látszik is, bár ez nem ment fel a figyelmetlenség alól....apeszos
No offense, pontosítás.
(Azt hiszem Czollner is hadovált erről valamit Barrichellóval kapcsolatban, ahogy a Q2-ben már nem futott kört. Szóval a Q1 legjobb idejéhez mérik a 107%-ot, ha jól tudom.)Gogo
Én úgy tudom a 107% csak a Q1-re vonatkozik, és ott is van mérlegelési lehetőség. A Q2-ben ha ki sem megy a pályára, akkor is indulhat a versenyen.apeszos
Egyről beszélünk 😊

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én is úgy idéztem, ez látszik is, bár ez nem ment fel a figyelmetlenség alól....apeszos
No offense, pontosítás.
(Azt hiszem Czollner is hadovált erről valamit Barrichellóval kapcsolatban, ahogy a Q2-ben már nem futott kört. Szóval a Q1 legjobb idejéhez mérik a 107%-ot, ha jól tudom.)Gogo
Én úgy tudom a 107% csak a Q1-re vonatkozik, és ott is van mérlegelési lehetőség. A Q2-ben ha ki sem megy a pályára, akkor is indulhat a versenyen.
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Én is úgy idéztem, ez látszik is, bár ez nem ment fel a figyelmetlenség alól....apeszos
No offense, pontosítás.
(Azt hiszem Czollner is hadovált erről valamit Barrichellóval kapcsolatban, ahogy a Q2-ben már nem futott kört. Szóval a Q1 legjobb idejéhez mérik a 107%-ot, ha jól tudom.)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
"2011-től bárki, akinek legjobb kvalifikációs köre meghaladja a Q1-ben futott legjobb (azaz pole pozíciót jelentő) idő 107%-át, nem vehet részt a versenyen” – állt az FIA szerdai hivatalos közleményében.apeszos
A pole-t nem a Q3-ban futják meg?Gogo
Én is úgy idéztem, ez látszik is, bár ez nem ment fel a figyelmetlenség alól....
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
"2011-től bárki, akinek legjobb kvalifikációs köre meghaladja a Q1-ben futott legjobb (azaz pole pozíciót jelentő) idő 107%-át, nem vehet részt a versenyen” – állt az FIA szerdai hivatalos közleményében.apeszos
A pole-t nem a Q3-ban futják meg?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."