Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Na győzött a Német, Czollner elélvez mindjárt. 😛

Petrov csak 8. kicsit csalódott vagyok azt hittem megveri Heidfeldet, de majd holnap a versenyen 😛
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát ha titkol valamit a RedBull, azt nagyon eltitkolta. Az első három: 1, Hamilton 2, Webber 3, Button. Vettel ötödik, több mint nyolc tizedet kapott Hamiltontól, de a második Webber is majd' három tizeddel volt lemaradva. A Ferkák megint nem mentek jól. Figyeltem az első szárnyakat a belső kamerás felvételeken, a Mekié nem hajlott, de érdekes módon most az RB-é sem. Lehet hogy féltek egy buktától, azért maradtak le. Kíváncsi leszek mit húznak elő Hornerék az időmérőre, mert szerintem meg fogják nyerni....
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A harmadik szabadedzés:
http://www.livescorehunter.com/index.php?option=com_lsh&view=lsh&event_id=44421&tv_id=392&tid=5659&channel=0&tmpl=component&layout=popup&Itemid=286
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Ferrari mekkora egy szar, a Renault is gyorsabb nála perpill. Megint megy a "tesztelünk, adatokat nyerünk, kielemezzük, fejlesztünk keményen dolgozunk" duma, ezt egyik másik csapat sem hangoztatja ennyit mégis sehol nincsenek jelenleg 😕JayB
Tavaly is ez ment, mégis odaért Alonso a végére.apeszos
Jaj erre tudnék most mit mondani, de megígértem, hogy idén normális leszek. 😛

Én se féltem a Ferrarit, ez még csak a második futam lesz. Nem véletlenül mondják, hogy majd amikor át jönnek Európába minden megváltozik. Biztos vagyok benne, hogy van pár ötlet az olaszok tarsolyában amitől gyorsulnak majd. És hát azt se felejtsük el, hogy Alonso ül a volánnal aki éppenséggel nincs hadilábon a szerencsével 😛FViktor93
Nekem nyugodtan mondhatod, nem vagyok Ferrari drukker. Ez köztudott, senkinek sem szurkolok; csak, és kizárólag a jó versenyeknek. Inkább ellen drukker vagyok: a RedBull-Vettel-Czollner combo kimondottan idegesít, és ez a trió utolsó tagjának köszönhető leginkább.
Szerintem Alonso megint messze többet hoz ki a kocsiból, mint ami benne van. Szurkolni fogok neki ezen a versenyen.....
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Fernando Alonso:
"...Hogy mégis miben bízhatunk? Az esőben, a jó rajtunkban, a jobb stratégiánkban..."

LOL 😂
Hol volt tavaly???

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
A Ferrari mekkora egy szar, a Renault is gyorsabb nála perpill. Megint megy a "tesztelünk, adatokat nyerünk, kielemezzük, fejlesztünk keményen dolgozunk" duma, ezt egyik másik csapat sem hangoztatja ennyit mégis sehol nincsenek jelenleg 😕JayB
Tavaly is ez ment, mégis odaért Alonso a végére.apeszos
Jaj erre tudnék most mit mondani, de megígértem, hogy idén normális leszek. 😛

Én se féltem a Ferrarit, ez még csak a második futam lesz. Nem véletlenül mondják, hogy majd amikor át jönnek Európába minden megváltozik. Biztos vagyok benne, hogy van pár ötlet az olaszok tarsolyában amitől gyorsulnak majd. És hát azt se felejtsük el, hogy Alonso ül a volánnal aki éppenséggel nincs hadilábon a szerencsével 😛
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Nem értem basszus, viccből köröztek annyit a téliszünetben?

Egyébként én még bizakodó vagyok, de így a bénázások semmi esetre se férnek majd bele, bár abból úgy is lesz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Tavaly a fejlesztésekkel maradtak le szezon közepére, mindenki tudott gyorsulni csak ők nem. Most inkább simán szarnak tűnik az idei autó amit fejlesztésekkel lehet csiszolni de nem a legjobb jel.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Azért tavaly is volt egy igen komoly mélypontunk valamikor a szezon közepén(kb a valenciai futamnál)amikor Alo ilyen 7-8dik helyen körözött szinte végig úgy hogy esélye nem volt előrébb jutni,emlékezzünk hogy Monzaba úgy érkezett a Ferrari hogy vagy nyer vagy gyakorlatilag búcsút mondhat a bajnoki címnek(és ez volt vagy 6(!) versennyel a vége előtt).Onnan produkált egy hihetetlen finist Alonso és a csapat,de a szezon felénél kb senki nem adott volna erre egy garast sem.Most meg még a negyedénél sem tartunk.Van hova fejlődni és nem mondom hogy VB lesz idén de azért még korai temetni a vörös cápákat.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
A Ferrari mekkora egy szar, a Renault is gyorsabb nála perpill. Megint megy a "tesztelünk, adatokat nyerünk, kielemezzük, fejlesztünk keményen dolgozunk" duma, ezt egyik másik csapat sem hangoztatja ennyit mégis sehol nincsenek jelenleg 😕JayB
Tavaly is ez ment, mégis odaért Alonso a végére. Az előző futamon is milyen iramot diktált? Rá fognak találni a megoldásra, csak a Domenicalli féle taktikák, és a talján munkamorál nagyobb hátrány Alonso számára mint az autója. Na meg nem ártana Massát is seggbe rugdosni, hogy legalább a spanyol közelében legyen....

ui.: Most jobban kellene csipkedniük magukat, mert a Meki is előttük van jóval, mi lesz ha a Merci is magára talál, és a Renault is csak fejlődik....apeszos
Jelenleg egy körön csak max a 4. leggyorsabb autó a Ferrari és versenytempóban sem járnak a többiek felett csak valamivel jobbak mint egy körön. Tavaly ilyenkor otpimistább voltam, az az autó a többiekhez képest jobb volt mint most.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Ferrari mekkora egy szar, a Renault is gyorsabb nála perpill. Megint megy a "tesztelünk, adatokat nyerünk, kielemezzük, fejlesztünk keményen dolgozunk" duma, ezt egyik másik csapat sem hangoztatja ennyit mégis sehol nincsenek jelenleg 😕JayB
Tavaly is ez ment, mégis odaért Alonso a végére. Az előző futamon is milyen iramot diktált? Rá fognak találni a megoldásra, csak a Domenicalli féle taktikák, és a talján munkamorál nagyobb hátrány Alonso számára mint az autója. Na meg nem ártana Massát is seggbe rugdosni, hogy legalább a spanyol közelében legyen....

ui.: Most jobban kellene csipkedniük magukat, mert a Meki is előttük van jóval, mi lesz ha a Merci is magára talál, és a Renault is csak fejlődik....
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
A Ferrari mekkora egy szar, a Renault is gyorsabb nála perpill. Megint megy a "tesztelünk, adatokat nyerünk, kielemezzük, fejlesztünk keményen dolgozunk" duma, ezt egyik másik csapat sem hangoztatja ennyit mégis sehol nincsenek jelenleg 😕
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Úgy látszik sikerült a szárny másolás 😀 😀 Red Bull-McLaren-fölény Malajziában
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
hétvégi Maláj GP-re bekavarhat majd az eső 😀 ez tudjuk mit jelent... Helyi idő szerint délután négykor(!) kezdődik az időmérő és a verseny is, nem tudom hogy gondolják ezt, megint eljátszák ugyanezt, mint 2009-ben. 😐gamerkr
Ennél nagyibb handicap nem kell a ferrarinak mint a kiszámíthatatlan időjárás...JayB
Esős pályán mondjuk vicces a KERS...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
hétvégi Maláj GP-re bekavarhat majd az eső 😀 ez tudjuk mit jelent... Helyi idő szerint délután négykor(!) kezdődik az időmérő és a verseny is, nem tudom hogy gondolják ezt, megint eljátszák ugyanezt, mint 2009-ben. 😐gamerkr
Ennél nagyibb handicap nem kell a ferrarinak mint a kiszámíthatatlan időjárás...
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
hétvégi Maláj GP-re bekavarhat majd az eső 😀 ez tudjuk mit jelent... Helyi idő szerint délután négykor(!) kezdődik az időmérő és a verseny is, nem tudom hogy gondolják ezt, megint eljátszák ugyanezt, mint 2009-ben. 😐

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
http://www.youtube.com/watch?v=wk_LrHmuAKE

Lorenzo idén elbaszta a csobbanást 😂Asbee
Elmondanám hogy még eddig egyszer sem sikerült neki ez a mutatvány tökéletesen,tavaly meg majdnem belefulladt abba a másfél méteres vízbe,alig bírt kikászálódni,úgy kellett kirángatni. 😀 Motor versenyző na,nem úszó 😛Cowboykarcsi
Tudom, láttam... 😛 😉

Kíváncsi leszek Estorilra felépül-e Bautista. Nem lepődnék meg, ha jövőre ott lenne mellette Hopkins is. Rossiék meg remélem találnak "valamit" szárazon is. Bár Estorilban elég változékony tud lenni az időjárás.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
http://www.youtube.com/watch?v=wk_LrHmuAKE

Lorenzo idén elbaszta a csobbanást 😂Asbee
Elmondanám hogy még eddig egyszer sem sikerült neki ez a mutatvány tökéletesen,tavaly meg majdnem belefulladt abba a másfél méteres vízbe,alig bírt kikászálódni,úgy kellett kirángatni. 😀 Motor versenyző na,nem úszó 😛

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
http://www.youtube.com/watch?v=wk_LrHmuAKE

Lorenzo idén elbaszta a csobbanást 😂


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na Rossi azt mondja nem is akart előzni, csak elfékezte magát...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Most olvasom hogy azt mondta Stoner hogy nem azon volt a legjobban kibukva hogy Rossi kilökte,hanem hogy az összes pályamunkás egyből Rossihoz rohant és neki segített,mondjuk ez nekem is feltűnt akkor mosolyogtam is rajta egy jót,de nem gondoltam hogy ez Stonernek így a lelkébe fog majd gázolni 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Eső sztem rádobott egy lapáttal. Jó lett volna megnézni verseny végéig mi történt volna. Mondjuk voltak biztató jelek. Aztán majd kiderül mi lesz 1 hónap múlva...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nem tudom egyébként mennyire volt jelentősége annak hogy eső volt azzal kapcsolatban hogy ennyire ment most Rossi a ducatival,de ha voltvvalami pozitív ebben a hétvégében akkor ez volt az.A versenyen szvsz akár nyerhetett is volna ha nem bénázza el és a szabadedzéseken is rendre ott volt az élmezőnyben.Na majd meglátjuk estorilban,amúgy is elvileg oda már egy módosított gépet hoznak a vörösök.

Most olvastam amúgy egy jót kinti oldalon:"Valentino Rossi the great kenguru hunter" 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Azért ezt most csúnyán elmérte a mester,nem csodálkozom hogy Stoner kiborult főleg hogy ő kiesett Rossi meg így is beért az 5dik helyen.De azért a verseny után oda ment hozzá bocsánatot kérni.Egyébként hihetetlen verseny volt aki lemaradt róla az pótolja mindenképp.Cowboykarcsi
Valóban nem volt rossz. 😊
Egyébként Haraszti Ádám valami Rossi fan club tagja? Mert erősen úgy érződik a közvetítéseiből. A verseny viszont teljesen hihetetlen volt, folyamatosan borultak azok az emberek, akik valami szuper meglepetést okoztak volna, erre meg megnyert a végig egyedül motorozó Lorenzo.Schleck
Nem tudom,nem digin néztem hanem atdhe-n,eurossport2 angol arcokkal,attól függetlenül hogy az angol akcentus kifejezetten bassza a fülem,egyébként nagyon jók.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
epic volt ez a futam :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER