Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
na Nándi megmondja a frankót 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Vettel viszont megint úgy látszik szopni fog a kocsi miatt, bár ez nem meglepetés.FViktor93
Mégis a versenyzők 99% helyet cserélne vele és vezetné azt 'szar' kocsit 😛Black_Adder
Ez viszont igaz 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Vettel viszont megint úgy látszik szopni fog a kocsi miatt, bár ez nem meglepetés.FViktor93
Mégis a versenyzők 99% helyet cserélne vele és vezetné azt 'szar' kocsit 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Na ügyesen bevarázsolták Alonso-t Button mögé :mad:
És még a DRSse műxik, Fene azt a hatalmas mázliját már megintBlack_Adder
ja a rohadt mákos köcsögCowboykarcsi
Egyszer-Egyszer ez belefér 😛

Vettel viszont megint úgy látszik szopni fog a kocsi miatt, bár ez nem meglepetés.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na ügyesen bevarázsolták Alonso-t Button mögé :mad:
És még a DRSse műxik, Fene azt a hatalmas mázliját már megintBlack_Adder
ja a rohadt mákos köcsög

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Na ügyesen bevarázsolták Alonso-t Button mögé :mad:
És még a DRSse műxik, Fene azt a hatalmas mázliját már megint

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Na eddig jók vagyunk, még Hamiltont kéne lenyomni és bízni a red bull túlmelegedő KERSében 😀
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Na Massának,Heidfeldnek elbaszták a kerékcseréjét. Alonso dobogós.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 337 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ausztráliában Button, most a szerelők basszák el Massa versenyét. Áh már nem is nézem... :mad:

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Azért látva a Reanultnak a teljesítményét Kubicát megöli az ideg. Mit tudna ő ezzel az autóval.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 337 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Alonso megint elaludtFViktor93
Massa megint otthagyta. 😀 Egy pillanatnyi ideig még 3. helyen is állt, csak a kanyar előtt nagy lett a tumultus, és nem kellett a balhé 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Alonso megint elaludt
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
na az első 20 percben nem lesz eső állítólag

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Most azt olvastam hogy ez a McLaren már megkapta az év eleji überbrutál fejlesztési csomagot, ezzel 1 hét alatt sikerült utolérniük a Red Bullt, a Ferrari "2.0" autójára még pár hetet várni kell, elvileg azzal majd el lehet kenni Hornerék száját.JayB
Én is most olvastam, de azt is hogy most csak a felújított kipufogót kapták meg. A többit fokozatosan szeretnék beépíteni.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Most azt olvastam hogy ez a McLaren már megkapta az év eleji überbrutál fejlesztési csomagot, ezzel 1 hét alatt sikerült utolérniük a Red Bullt, a Ferrari "2.0" autójára még pár hetet várni kell, elvileg azzal majd el lehet kenni Hornerék száját.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt az egyet nem figyeltem, meg tudná mondani valaki, az RB használt KERS-t ?apeszos
Használt, Vettel le is nyilatkozta hogy nélküle most nem lenne P1.JayB
Köszi, a nyilatkozatokat már nem néztem. Akkor még durvább a Meki, ráadásul aero pályán..... Mondjuk egyáltalán nem boldogít, hogy egy helyett két csapat húzott el ennyire. Még kettőnek kellene. A Ferkának is jobban kellene tudni másolni....

Cyril Dumont, a Renault képviseletében azt mondta, hogy az RB7-ek javítása érdekében változtattak a motorok beállításain is.
Én úgy tudtam nem szabad a motorokhoz nyúlni, vagy igen?
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Azt az egyet nem figyeltem, meg tudná mondani valaki, az RB használt KERS-t ?apeszos
Használt, Vettel le is nyilatkozta hogy nélküle most nem lenne P1.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt az egyet nem figyeltem, meg tudná mondani valaki, az RB használt KERS-t ?
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Massa és Vettel is 3-4 kiállással számol, ehez jön még az eső és a hosszú egyenesben tényleg nagy előnyt jelentő DRS. Flúgos futam lesz az 1000% 😊
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Mindenki hozta magát, Vettel és az autó meg megint egy kicsit többet. Kivételesen egyetértek Czolnerrel, ehez most Seb is kellet bár már ritka idegesítő ez a Red Bull. Alonso is hibátlan volt, bízzunk benne hogy a versenytempó ennél sokkal jobb...
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Na hát egy másodperc...sok.Ha lesz eső akkor bármi megtörténhet,de egyébként ahogy szabó robi mondta csak a lepattanóért mehetünk.Alonso nélkül mg ez sem lenne hozzáteszem.Cowboykarcsi
Kíváncsi leszek Alonso mennyire készül rá a rajtra majd, mert ott van mögötte Heidfeld meg Petrov szóval nem fér bele az amit Ausztráliában csinált, bár nem lepne meg ha Massa nem az előzésre hanem a két Renaultra koncentrálna a rajton.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Várható eső holnapra?apeszos
Elméletileg eső lesz. Remélem nem özönvíz...
Go Button!

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Látom nem vagyok egyedüli Czollner fan.. 😀 😀 Érdekes lesz a verseny, hál' Istennek. Sejtettem, hogy az időmérőre találnak valamit, de kiélveztem azért Horner tekintetét, és a fészkelődést a végéig.... Az a gáz, hogy a RedBull jobban zabálja a gumit, és a verseny nem egy körös lesz... Várható eső holnapra?
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na,hát egy másodperc...sok.Ha lesz eső akkor bármi megtörténhet,de egyébként ahogy szabó robi mondta csak a lepattanóért mehetünk.Alonso nélkül még ez sem lenne hozzáteszem.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szörnyű ez a Gyula.
Egyre kevésbé tolerálom már ezt a Fettel imádatot...