NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
+1
Nem nagyon tudok a jelenlegi mezőnyből nála jobb ideális no2 versenyzőt(főleg ha hozná is amit tud tehát mondjuk minimum azt amit most hétvégén) mondani.Talán egyébként Heidfeld...Cowboykarcsi
Button.JayB
Button VBként nem bagyok biztos benne hogy beállna Alonso mögé.Cowboykarcsi
Úgy általánoságban mondom nem feltétlen Alonso mögé. Ő szerintem a mindent kielégítő #2. Mindig ott van de mégse, normális körülmények között nem kerül Hamilton elé viszont megbízható pontszerző akivel számolni kell mindenkinek.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Massa tényleg nem a régi, ami nem is csoda, egy percig világbajnoknak hihette magát, aztán mégse, utána szar lett az autó, jött a baleset, ez mindenkit megviselt volna. Amúgy se volt soha olyan jó mint Alonso.

Én remélem marad. Egyrészt bírom őt, jóban van Alonsoval is, teljesen ideális felállás...Black_Adder
+1
Nem nagyon tudok a jelenlegi mezőnyből nála jobb ideális no2 versenyzőt(főleg ha hozná is amit tud tehát mondjuk minimum azt amit most hétvégén) mondani.Talán egyébként Heidfeld...Cowboykarcsi
Button.JayB
Button VBként nem bagyok biztos benne hogy beállna Alonso mögé.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Egy szóval nem mondtam, hogy csak Alonso miatt van ez. Massa nem a régi és ez jól látszik. Nem tudja Alonsoval felvenni a versenyt, ami a háttérbe szorulását okozza.FViktor93
Massa tényleg nem a régi, ami nem is csoda, egy percig világbajnoknak hihette magát, aztán mégse, utána szar lett az autó, jött a baleset, ez mindenkit megviselt volna. Amúgy se volt soha olyan jó mint Alonso.

Én remélem marad. Egyrészt bírom őt, jóban van Alonsoval is, teljesen ideális felállás...Black_Adder
+1
Nem nagyon tudok a jelenlegi mezőnyből nála jobb ideális no2 versenyzőt(főleg ha hozná is amit tud tehát mondjuk minimum azt amit most hétvégén) mondani.Talán egyébként Heidfeld...Cowboykarcsi
Button.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
azért ez a semmibe vevés sem csak Alonso miatt van ám. Nem kell ezt így beállítani. Massa szart sem ért az utóbbi időben, persze lehet jönni, hogy baleset (örülök, hogy felgyógyult), de akkor sem az a szintű versenyző mint Alonso.
Mondjuk ez a nyilatkozat, meg benyalós, nem tudom minek kell ilyenekre időt pazarolni, inkább ugatná le a szerelőket, hogy tanuljanak meg normálisan kereketcserélni.

A cikk Perezes részének meg külön örülök. Remélem, Ő jön majd Felipe helyére 2 éven belül.Habi
Egy szóval nem mondtam, hogy csak Alonso miatt van ez. Massa nem a régi és ez jól látszik. Nem tudja Alonsoval felvenni a versenyt, ami a háttérbe szorulását okozza.FViktor93
Massa tényleg nem a régi, ami nem is csoda, egy percig világbajnoknak hihette magát, aztán mégse, utána szar lett az autó, jött a baleset, ez mindenkit megviselt volna. Amúgy se volt soha olyan jó mint Alonso.

Én remélem marad. Egyrészt bírom őt, jóban van Alonsoval is, teljesen ideális felállás...Black_Adder
+1
Nem nagyon tudok a jelenlegi mezőnyből nála jobb ideális no2 versenyzőt(főleg ha hozná is amit tud tehát mondjuk minimum azt amit most hétvégén) mondani.Talán egyébként Heidfeld...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Ezen meglepődsz? Mióta oda ment Alonso Massát kb semmibe veszik. A legszebb az volt amikor tavaly a szezon előtt Montezemolo kijelentette, hogy Alonso olyan a Ferrarinak mint anno Schumi. Massa jól tudja, hogy az ő Ferraris VB álma akkor véget ért amikor Alonso aláírta a szerződését. Egyszerűen Alonsonak kell a steril környezet, hogy jól teljesítsen. És Massa pont alkalmas arra, hogy a spanyol segédje legyen.FViktor93
azért ez a semmibe vevés sem csak Alonso miatt van ám. Nem kell ezt így beállítani. Massa szart sem ért az utóbbi időben, persze lehet jönni, hogy baleset (örülök, hogy felgyógyult), de akkor sem az a szintű versenyző mint Alonso.
Mondjuk ez a nyilatkozat, meg benyalós, nem tudom minek kell ilyenekre időt pazarolni, inkább ugatná le a szerelőket, hogy tanuljanak meg normálisan kereketcserélni.

A cikk Perezes részének meg külön örülök. Remélem, Ő jön majd Felipe helyére 2 éven belül.Habi
Egy szóval nem mondtam, hogy csak Alonso miatt van ez. Massa nem a régi és ez jól látszik. Nem tudja Alonsoval felvenni a versenyt, ami a háttérbe szorulását okozza.FViktor93
Massa tényleg nem a régi, ami nem is csoda, egy percig világbajnoknak hihette magát, aztán mégse, utána szar lett az autó, jött a baleset, ez mindenkit megviselt volna. Amúgy se volt soha olyan jó mint Alonso.

Én remélem marad. Egyrészt bírom őt, jóban van Alonsoval is, teljesen ideális felállás...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Massának jó lehet ilyeneket hallani Montezemolo szájából...
http://www.f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/?newsOrder=getItem&newsId=31892JayB
Ezen meglepődsz? Mióta oda ment Alonso Massát kb semmibe veszik. A legszebb az volt amikor tavaly a szezon előtt Montezemolo kijelentette, hogy Alonso olyan a Ferrarinak mint anno Schumi. Massa jól tudja, hogy az ő Ferraris VB álma akkor véget ért amikor Alonso aláírta a szerződését. Egyszerűen Alonsonak kell a steril környezet, hogy jól teljesítsen. És Massa pont alkalmas arra, hogy a spanyol segédje legyen.FViktor93
azért ez a semmibe vevés sem csak Alonso miatt van ám. Nem kell ezt így beállítani. Massa szart sem ért az utóbbi időben, persze lehet jönni, hogy baleset (örülök, hogy felgyógyult), de akkor sem az a szintű versenyző mint Alonso.
Mondjuk ez a nyilatkozat, meg benyalós, nem tudom minek kell ilyenekre időt pazarolni, inkább ugatná le a szerelőket, hogy tanuljanak meg normálisan kereketcserélni.

A cikk Perezes részének meg külön örülök. Remélem, Ő jön majd Felipe helyére 2 éven belül.Habi
Egy szóval nem mondtam, hogy csak Alonso miatt van ez. Massa nem a régi és ez jól látszik. Nem tudja Alonsoval felvenni a versenyt, ami a háttérbe szorulását okozza.
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Massának jó lehet ilyeneket hallani Montezemolo szájából...
http://www.f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/?newsOrder=getItem&newsId=31892JayB
Ezen meglepődsz? Mióta oda ment Alonso Massát kb semmibe veszik. A legszebb az volt amikor tavaly a szezon előtt Montezemolo kijelentette, hogy Alonso olyan a Ferrarinak mint anno Schumi. Massa jól tudja, hogy az ő Ferraris VB álma akkor véget ért amikor Alonso aláírta a szerződését. Egyszerűen Alonsonak kell a steril környezet, hogy jól teljesítsen. És Massa pont alkalmas arra, hogy a spanyol segédje legyen.FViktor93
azért ez a semmibe vevés sem csak Alonso miatt van ám. Nem kell ezt így beállítani. Massa szart sem ért az utóbbi időben, persze lehet jönni, hogy baleset (örülök, hogy felgyógyult), de akkor sem az a szintű versenyző mint Alonso.
Mondjuk ez a nyilatkozat, meg benyalós, nem tudom minek kell ilyenekre időt pazarolni, inkább ugatná le a szerelőket, hogy tanuljanak meg normálisan kereketcserélni.

A cikk Perezes részének meg külön örülök. Remélem, Ő jön majd Felipe helyére 2 éven belül.


JT Daniels fan
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Massának jó lehet ilyeneket hallani Montezemolo szájából...
http://www.f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/?newsOrder=getItem&newsId=31892JayB
Ezen meglepődsz? Mióta oda ment Alonso Massát kb semmibe veszik. A legszebb az volt amikor tavaly a szezon előtt Montezemolo kijelentette, hogy Alonso olyan a Ferrarinak mint anno Schumi. Massa jól tudja, hogy az ő Ferraris VB álma akkor véget ért amikor Alonso aláírta a szerződését. Egyszerűen Alonsonak kell a steril környezet, hogy jól teljesítsen. És Massa pont alkalmas arra, hogy a spanyol segédje legyen.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Massának jó lehet ilyeneket hallani Montezemolo szájából...
http://www.f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/?newsOrder=getItem&newsId=31892
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
http://tv.eurosport.hu/fiawtcc/storynews_sto2747899.shtml
Királyság 😊Schleck
reméljük Norbi szépen mutatkozik majd be

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://tv.eurosport.hu/fiawtcc/storynews_sto2747899.shtml
Királyság 😊

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
szerintem igen,és nem csak az első helyről induló,a rajtra más szabályok vonatkoznak.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Valaki aki tudor ebben segítsen nekem please!!! Azt szeretném tudni, hogy a rajtnál az első helyen levő védekezhet-e "cikázva"?
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
"REKORDSZÁMÚ ELŐZÉS
ÉS BOXKIÁLLÁS


A Malajziai Nagydíjon 56 előzés volt a pályán, ami a 13 F1-es futamot számláló viadal történetében a legtöbb. Az eddigi rekord 44 volt, még a 2001-es esős viadalon. A legtöbb előzést, tízet, Mark Webber jegyezte, míg a legtöbb manőver (ugyancsak tíz) áldozata Jaime Alguersuari volt. Kobajasi Kamui is roppant aktívnak bizonyult, hatszor előzött, míg hétszer elszenvedte más próbálkozását.

Ami a boxkiállásokat illeti, 63 volt belőlük, ennél többet 1993 óta (akkor kezdték el rendszeresen feljegyezni a boxkiállásokat) csak négy versenyen számoltak: a 2007-es Európai Nagydíjon 75-öt, a tavalyi Kínai GP-n 67-et, az 1993-as doningtoni viadalon pedig 64-et. Mind esős futam volt, azaz a mostani lett a legtöbb boxkiállást követelő száraz verseny az elmúlt majdnem húsz évben. A második a tavalyi kanadai viadal 61-gyel. Vajon mi lesz az idén Montrealban?!"

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
http://www.youtube.com/watch?v=nA1JqC6zo-w&feature=player_embedded
😀Cowboykarcsi
De flegma 😀
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 517 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
http://www.youtube.com/watch?v=nA1JqC6zo-w&feature=player_embedded
😀Cowboykarcsi
erről egyből a Trulli-s 'I'm pushing like a hell' szállóige jutott eszembe 😀 :cool:

http://www.youtube.com/watch?v=7IiLhOH5Ajc

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
http://www.youtube.com/watch?v=nA1JqC6zo-w&feature=player_embedded
😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Eltörölhetik a gyökér 2013-mas motoszabályokat...
http://www.f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/?newsOrder=getItem&newsId=31800
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
És ezt miért nekem idézed amikor én is azt irom hogy nem volt Alonso hibás?Cowboykarcsi
nem neked ment. 😊 csak ezeknél a hozzászólásoknál ez volt a téma, és gondoltam olyan helyre idézek, ahol erről volt szó. nem személyes támadás 😊


JT Daniels fan
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Visszanáztem többször is, Hamilton mi az isten csinált annál a kigyorsításnál... Nem akarom bántani mert egyértelmű hogy ha bármit is csinált az nem szándékos volt de tényleg érthetetlen. Ja és nem telljesen értem azt a szankciórendszert amiben két egymással kibaszó pilótát bűntetnek ugyanazzal úgy hogy a többiek versenyét nem befolyásolták. Ha mindkettő hibás akkor egyik sem, nem?
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
LOL Páros évben mindent megtehet Hamilton páratlan években meg szarrá szopatják minden apróság miatt 😂

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
gané az egész, nézzék a hülye sportbírók vissza a 90'es évek futamait, ott autó verseny volt... ilyen állatságokkal ölik meg a sportot, mint hogy ha 2 autó normálisan versenyez- és nem annyit csinálnak, h na jóvan te gyorsabb vagy gyere be mellém és előzz meg belűlről- akkor már egyből büntetnek....szánalom



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egyetértek. Senki fel sem vetette a "cikázást". Máskor meg kirívó szabálytalanságokat hagynak megtorlatlanul. Alonsonak mondjuk mindegy, de Hamiltonnak minden pontra szüksége lenne, hogy verseny is legyen az első helyért.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Mindenki tudja mennyire szeretem Hamiltont de ez most nagy faszság ezért a "cikázásért" megbüntetni,hozzáteszem úgy hogy a tavalyi ugyanitt bemutatott produkciójáért nem kapott semmit,pedig az érdemelt volna.Alonso büntetése is faszság de ugye ő így sem veszít helyet.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ezt azért ne fogjuk már arra. Ez Alonsoé 100% túlkockáztatta van ilyen. Nekem tetszett, bevállalta, végre valaki mert test-test ellen menni.FViktor93
Hát szerintem meg kúrvára nem,egyszerűen nem számított rá hogy ennyire lassú Hamilton,de persze tudjuk mennyire objektív vagy Alonsoval kapcsolatban.Cowboykarcsi
én azért ezzel a 100%ig Alonso a hibás dologgal várnék még, mert pár helyen hallottam/olvastam már, hogy Hamilton levette a lábát a gázpedáról. Kíváncsi lennék a telemetrikai adatokra, de ha így volt, remélem kizárják a csicskát. = úgysem fogják
mind1, megtörtént már. Meg kellene tanítani a ferraris szerelőket is kereket cserélni, mert kocsinként 8-10másodpercet hagytak benne a redbullokhoz képest, ebben biztos vagyok

edit: már 3mas a Perez fan club! 😀Habi
És ezt miért nekem idézed amikor én is azt irom hogy nem volt Alonso hibás?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen