NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Édes istenem cutolnám mind2 Ferrari pilótát...Hanni
Én az összes balfaszt cutolnám a csapattól.
szvsz a pilóták kihozzák a maxot amit lehet, Alonso most kicsit rosszul mérte fel a helyzetet, de amit a szerelők művelnek hétről-hétre az valami gyalázat. Kijön az első kiállásnál Massa Alonso elől, mire visszajönnek Alonso 7. Massa 14. hogy a faszomba lehet 9 mp-ig cserélni azt a kibaszott kereket nem értem... Retkes olaszok, amíg ott volt egy francia, minden működött, ami most van az tiszta fejetlenség.
Alonso meg a legjobb pilóta, a mai hibája ellenére is. Massa is kihozta a maxot a kocsiból, hibája nagyon nem volt, jól rajtolt megint, ügyesen versenyzett.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Jó verseny volt otálisan elbaszott végeredménnyel..JayB
+1

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Jó verseny volt otálisan elbaszott végeredménnyel..
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 450
NA ez egész jó kis verseny volt. Örülök a Renault újabb dobogójának. Rosberg sajnos megint szenvedett.
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Sziasztok küldeném Petrovnak az I believe i can fly című számot, köszi 😀Hanni
😂 😂 😂


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Sziasztok küldeném Petrovnak az I believe i can fly című számot, köszi 😀
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Petrov 😂
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
😂 😂

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hát szerintem meg kúrvára nem,egyszerűen nem számított rá hogy ennyire lassú Hamilton,de persze tudjuk mennyire objektív vagy Alonsoval kapcsolatban.Cowboykarcsi
Most mi olyat mondtam amivel Alonsot bántottam? Két Alonso fan elismerte, hogy a spanyol hibázott szóval nem értem miért esel nekem. Igen nem csípem a spanyolt, de ha elolvastad a hszem láthatod, hogy tetszett amit csinált és sajnálom, hogy ez lett a vége.FViktor93
Nem estem neked és láttam mit irt BA és JayB,de ezzel együtt szerintem az ilyet úgyhívják hogy verseny baleset,egyikőjük sem volt hibás,Hamilton védekezett ahogy tudott és szabályos is volt,Alonso pedig egyszerűen nem tudhatta hogy ott Hamilton be fog lassulni.Cowboykarcsi
Igen versenybaleset, de Alonsonak türelmesebbnek kellet volna lennie és nincs baj, ezért gondolom, hogy Alonso a hibás ezért.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Na ennyi lett volna Alonsonak is ha műküdik a legegyszerűbb alkatrész az autón...
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ezt azért ne fogjuk már arra. Ez Alonsoé 100% túlkockáztatta van ilyen. Nekem tetszett, bevállalta, végre valaki mert test-test ellen menni.FViktor93
Hát szerintem meg kúrvára nem,egyszerűen nem számított rá hogy ennyire lassú Hamilton,de persze tudjuk mennyire objektív vagy Alonsoval kapcsolatban.Cowboykarcsi
Most mi olyat mondtam amivel Alonsot bántottam? Két Alonso fan elismerte, hogy a spanyol hibázott szóval nem értem miért esel nekem. Igen nem csípem a spanyolt, de ha elolvastad a hszem láthatod, hogy tetszett amit csinált és sajnálom, hogy ez lett a vége.FViktor93
Nem estem neked és láttam mit irt BA és JayB,de ezzel együtt szerintem az ilyet úgyhívják hogy verseny baleset,egyikőjük sem volt hibás,Hamilton védekezett ahogy tudott és szabályos is volt,Alonso pedig egyszerűen nem tudhatta hogy ott Hamilton be fog lassulni.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Az a kibaszott hátsószárny ha nem romlik el...JayB
Ezt azért ne fogjuk már arra. Ez Alonsoé 100% túlkockáztatta van ilyen. Nekem tetszett, bevállalta, végre valaki mert test-test ellen menni.FViktor93
Hát szerintem meg kúrvára nem,egyszerűen nem számított rá hogy ennyire lassú Hamilton,de persze tudjuk mennyire objektív vagy Alonsoval kapcsolatban.Cowboykarcsi
Most mi olyat mondtam amivel Alonsot bántottam? Két Alonso fan elismerte, hogy a spanyol hibázott szóval nem értem miért esel nekem. Igen nem csípem a spanyolt, de ha elolvastad a hszem láthatod, hogy tetszett amit csinált és sajnálom, hogy ez lett a vége.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Szerintem ha van DRS akkor is nehéz dolga lett volna. Hamilton nagyon oda tette magát. De elismerem, hogy úgy talán könnyebb a dolga. De legalább végre volt akció.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Az a kibaszott hátsószárny ha nem romlik el...JayB
Ezt azért ne fogjuk már arra. Ez Alonsoé 100% túlkockáztatta van ilyen. Nekem tetszett, bevállalta, végre valaki mert test-test ellen menni.FViktor93
Hát szerintem meg kúrvára nem,egyszerűen nem számított rá hogy ennyire lassú Hamilton,de persze tudjuk mennyire objektív vagy Alonsoval kapcsolatban.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Az a kibaszott hátsószárny ha nem romlik el...JayB
Ezt azért ne fogjuk már arra. Ez Alonsoé 100% túlkockáztatta van ilyen. Nekem tetszett, bevállalta, végre valaki mert test-test ellen menni.FViktor93
ez alonso hibája volt, de ha van drs akkor már rég leelőzte volna a célegyenesben, és nem hibázott volna.
De ez nem menti fel ez alól, türelmetlen volt...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ezt azért ne fogjuk már arra. Ez Alonsoé 100% túlkockáztatta van ilyen. Nekem tetszett, bevállalta, végre valaki mert test-test ellen menni.FViktor93
Te sem Ferrari szurkoló vagy akkor 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Az a kibaszott hátsószárny ha nem romlik el...JayB
Ezt azért ne fogjuk már arra. Ez Alonsoé 100% túlkockáztatta van ilyen. Nekem tetszett, bevállalta, végre valaki mert test-test ellen menni.FViktor93
Az egy dolog, ő baszta el nem kérdés de persze pont ilyenkor nem működik a szárny ami a világ legegyszerűbben működő dolga, ezért nem vennék soha olasz autót 😛
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Az a kibaszott hátsószárny ha nem romlik el...JayB
Ezt azért ne fogjuk már arra. Ez Alonsoé 100% túlkockáztatta van ilyen. Nekem tetszett, bevállalta, végre valaki mert test-test ellen menni.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Az a kibaszott hátsószárny ha nem romlik el...
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Édes istenem cutolnám mind2 Ferrari pilótát...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Kurva élet Kurva élet Kurva élet Kurva élet :mad: :mad: :mad:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
A büdös retkes kurva faszba!!!!!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Na ez most férfias volt
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
mondjuk amit webberrel csinál ma a redbull az csúcs

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
grat megint kedvenc csapatomnak...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen