Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Rögtön az első versenyen ennyi áthajtásos bünti?
Ennyire bizonyítani akartak v. csak idény eleji új autó betanulás verseny helyzetben?
Sajnos tényleg gyenge lett az első FORMA-1-es futam, egy-két pillanattól eltekintve.
Bár 1000x jobb pálya az ausztrál mint a bahrein-i. Na az egy tök fölösleges, marhára unalmas pálya. Jó is, hogy nem rendezték meg.
Az egyik kedvenc pályám a sepang-i ami most következik. Ott már több lehetőség lesz mind a szárnyak, mind a KERS megfelelő és ésszerű használatára.
Szerintem az már egy igen izgalmas verseny lesz.
Ha még egy kis eső is esne...

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Hanni
Heh 5 éve még jó lett volna 😊
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Kizárták a két Saubert szabálytalan hátsószárnyak miatt, szegány szerdzsó 😕JayB
szer-hi-óBlack_Adder
mivel két napja ez a téma ezért szándékosan írtam így 😛
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 626 — Eagles fan
Izgalmas szezon elé nézhetnek ismét a f1 rajongók.2x-3x ma is bealudtam. :cool: 😛


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Nem csalódtam az FIAban. Ezért megbüntetni Buttont.FViktor93
Szerzett egy hely előnyt az előzéssel, erre kap egy áthajtásost amitől kb 10 helyet esett hátra.
Végül igazságos a story.

Massa tavaly óta semmi mást nem csinál csak feltart másokat.Bazzani
A szabálykönyvben specifikált büntetést kapta. Se többet, se kevesebbet. Ez jár a szabálytalan előzésért, vissza kellett volna engedni Massat maga elé

szerk:
Amúgy se 10 helyet vesztett...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Kizárták a két Saubert szabálytalan hátsószárnyak miatt, szegány szerdzsó 😕JayB
szer-hi-ó

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Melandrinak nem a Superbike-ban lenne a helye...Asbee
mi volt?ma el is felejtettem hogy SBK vanCowboykarcsi
2. futamot láttam csak, sima Checa győzelem, Melandri második, Biaggi fekete zászló, rajtnál "kiugrott" majd nem ment ki áthajtásos büntire. Elsőt pedig Melandri nyerte meg Smrz és Checa előtt. Pedercini Kawák sehol de jó, hogy Gábor nem ment oda...

Superspotban pedig Balázs pontot szerzett, Imi pedig kört kapott.Asbee
😂 de utáltam mindig is azt a faszt,megérdemli!

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Melandrinak nem a Superbike-ban lenne a helye...Asbee
mi volt?ma el is felejtettem hogy SBK vanCowboykarcsi
2. futamot láttam csak, sima Checa győzelem, Melandri második, Biaggi fekete zászló, rajtnál "kiugrott" majd nem ment ki áthajtásos büntire. Elsőt pedig Melandri nyerte meg Smrz és Checa előtt. Pedercini Kawák sehol de jó, hogy Gábor nem ment oda...

Superspotban pedig Balázs pontot szerzett, Imi pedig kört kapott.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Melandrinak nem a Superbike-ban lenne a helye...Asbee
mi volt?ma el is felejtettem hogy SBK van

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
szia szárnyJayB
Arról melyik mérnök tehet, hogy ilyen szar gyenge anyagból van, amitől lekonyul mint a bili füle? Lehet, hogy ezért nem kell KERS?Matthew99
Én nemtom hogy csinálják ezt, már az ellenőrzéskor ráaggatott súly is kétszer akkor mint régen mégis átmennek rajta...
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
szia szárnyJayB
Arról melyik mérnök tehet, hogy ilyen szar gyenge anyagból van, amitől lekonyul mint a bili füle? Lehet, hogy ezért nem kell KERS?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Melandrinak nem a Superbike-ban lenne a helye...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
szia szárny
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Én nagyjából tisztában vagyok azokkal a dolgokkal amit egy átlag RTL-s néző torkán le lehet nyomni információk terén szóval nekem mindegy ki a szakkom, Gyula egy plusz élvezeti faktort nyújt hol a balfaszságaival hol a sikoltozásával. Wéberékkel sincs semmi gond, tartalmilag bőven Gyula előtt járnak de nem play by play kommentátorok, valszeg az átlag néző számára sok is lenne az a tecnikázás amit ők nyújtanak. Walter Csaba tényleg egyre jobb, néha tud olyat mondani amit nem biztos hogy tudunk és nem beszél feleslegesen.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az már rég nem elvárás tőlük hogy felismerjék a versenyzőket,évekkel ezelőtt amikor még palik is itt volt ő is képtelen volt megkülönböztetni őket.Nem tudom ki ez aki most van valamilyen csaba ha jól tudom de tényleg ő a fény a sötétségben.Én még tavaly emlékszem valamelyik versenyen a wéber-szabó páros volt a kommentátor állásban,teljesen jó volt,nem tudom miért nem lehet inkább azt erőltetni.Cowboykarcsi
Gondolom ez a Gyula valakinek a valakije.
Semmi más nem lehet.

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Az már rég nem elvárás tőlük hogy felismerjék a versenyzőket,évekkel ezelőtt amikor még palik is itt volt ő is képtelen volt megkülönböztetni őket.Nem tudom ki ez aki most van valamilyen csaba ha jól tudom de tényleg ő a fény a sötétségben.Én még tavaly emlékszem valamelyik versenyen a wéber-szabó páros volt a kommentátor állásban,teljesen jó volt,nem tudom miért nem lehet inkább azt erőltetni.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Annyira birom amúgy hogy gyulám mennyire nem látja amit néz.Lassan 10 perce nyomatja a hülye a renault mert nem hozza ki Petrovot az eszébe sem jut hogy esetleg két kiálláson is lehet.Cowboykarcsi
Azt már meg sem említem, hogy nem tudja megkülönböztetni a versenyzőket.
Ez a másik csávó nem teljesen homály legalább.

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Annyira birom amúgy hogy gyulám mennyire nem látja amit néz.Lassan 10 perce nyomatja a hülye a renault mert nem hozza ki Petrovot az eszébe sem jut hogy esetleg két kiálláson is lehet.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem legjobban az nem tetszik,hogy ugyanannyi büntetést ér egy előnyszerzés (Button) mint egy balesetokozás a másik versenyző kiütésével (Barrichello).
Meg ha jól emlékszem akkor tavaly Hami is ezt kapta safety car előzésért.
Aránytalanul nagy büntetést kapott Button a tettéért.

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Sok savazást kap most Massa pedig kifejezetten jó volt,gyönyörűen védekezett,nagyjából ki si hozta a versenyből a maximumot.Nem nagyon volt ilyen jó az elmúlt másfél évben.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nem csalódtam az FIAban. Ezért megbüntetni Buttont.FViktor93
Szerzett egy hely előnyt az előzéssel, erre kap egy áthajtásost amitől kb 10 helyet esett hátra.
Végül igazságos a story.

Massa tavaly óta semmi mást nem csinál csak feltart másokat.Bazzani
Megelőzhette volna a problémát, ha elegánsan visszaengedi. Button nem hülye versenyző, tisztában van a szabályokkal, ezt is tudta, még sem engedte vissza, valószínűleg mert Alonso is megelőzte volna, ő meg ezt nem akarta. Így járt.

Massa a sérülése óta nem az igazi. Viszont az egész mezőnyben ő rajtol a legjobban. Most is lerajtolt 3 embert, olyan futam nem is nagyon volt az elmúlt 3 évben ahol nem előzött meg valakit a rajtnál. Ha Valaki aki gyorsabb mint ő, van olyan balfasz hogy átadja a rajtnál a helyét, az megérdemli a kocsikázást mögötte. Ha meg annyira gyors, akkor előzze meg 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem csalódtam az FIAban. Ezért megbüntetni Buttont.FViktor93
Szerzett egy hely előnyt az előzéssel, erre kap egy áthajtásost amitől kb 10 helyet esett hátra.
Végül igazságos a story.

Massa tavaly óta semmi mást nem csinál csak feltart másokat.

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nem csalódtam az FIAban. Ezért megbüntetni Buttont.FViktor93
Abszolut jogos volt pedig.Lett volna lehetősége elengednie Massát és úgy hogy Alonso mögötte maradjon,nem tette meg megkapta a megérdemelt büntetését.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Kizárták a két Saubert szabálytalan hátsószárnyak miatt, szegány szerdzsó 😕JayB
DZSIHÁÁÁD!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...