Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az RB egyáltalán nem használ KERSt időmérőn, csak versenyen.JayB
Hát akkor vissza kell néznem.... Én úgy láttam használta. De tök mindegy, mert Hamilton sem használta, mivel elromlott.....

Ééééés kezdődik. Nagyon kijöttem a gyakorlatból a hosszú szünet alatt. Én nem láttam, hogy bárkit feltartottak volna...
Figyelmeztették Schumachert és Hamiltont
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Kis kedvencem Czollner megint kitett magáért. Ha most ennyiszer elélvezett, mi lesz a futam alatt? Olyan édesen akadozott a hangja, ahogy Vettelt ajnározta. Valami különleges monitor tisztítója lehet....apeszos
Vettel azért megy mégegy kört mert a többiek még nincsenek eléggé megalázva.
Valahogy így hangzott a kedvenc mondatom.Bazzani
Ráadásul abban a körben nem is tudta tovább "alázni" őket, de erre már nem tért ki. Inkább azt szajkózta hogy "jájj hibázott is és mégis....". Hamilton hibás KERS-el sem kapott 1mp.-et hiába hajtogatta Gyuluska, és a másik RB-vel partiban volt egy körön.apeszos
Az RB egyáltalán nem használ KERSt időmérőn, csak versenyen.
több mint 13 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
senki nem számolta, hányszor mondta gyulai azt, hogy 'alkalmasint'? 😐

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Remélem a Ferrari meg a McLaren rajtol egy jót, mindig utálom azt a csapatot, amelyik unalmassá teszi a versenyeket, mert szarrá veri a többieket...

Amúgy felmerült bennem egy kérdés a 107%os szabállyal kapcsolatban. Ha egy top pilóta mondjuk kicsúszik az első etapban, és nincs mért ideje, vagy esetleg egy fos idővel rendelkezik, akkor nem indulhat a futamon?Duff
"2011-től bárki, akinek legjobb kvalifikációs köre meghaladja a Q1-ben futott legjobb (azaz pole pozíciót jelentő) idő 107%-át, nem vehet részt a versenyen” – állt az FIA szerdai hivatalos közleményében.

„Azonban kivételes körülmények között, például ha az adott versenyző elfogadható időket ment a szabadedzéseken, a sportfelügyelők kivételt tehetnek, és engedélyt adhatnak a versenyen való indulásra.”

„Amennyiben egynél több ilyen versenyző kap indulási engedélyt, a rajtrácsot a stewardok határozzák meg.”
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Remélem a Ferrari meg a McLaren rajtol egy jót, mindig utálom azt a csapatot, amelyik unalmassá teszi a versenyeket, mert szarrá veri a többieket...

Amúgy felmerült bennem egy kérdés a 107%os szabállyal kapcsolatban. Ha egy top pilóta mondjuk kicsúszik az első etapban, és nincs mért ideje, vagy esetleg egy fos idővel rendelkezik, akkor nem indulhat a futamon?
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kis kedvencem Czollner megint kitett magáért. Ha most ennyiszer elélvezett, mi lesz a futam alatt? Olyan édesen akadozott a hangja, ahogy Vettelt ajnározta. Valami különleges monitor tisztítója lehet....apeszos
Vettel azért megy mégegy kört mert a többiek még nincsenek eléggé megalázva.
Valahogy így hangzott a kedvenc mondatom.Bazzani
Ráadásul abban a körben nem is tudta tovább "alázni" őket, de erre már nem tért ki. Inkább azt szajkózta hogy "jájj hibázott is és mégis....". Hamilton hibás KERS-el sem kapott 1mp.-et hiába hajtogatta Gyuluska, és a másik RB-vel partiban volt egy körön. És a verseny nem egy körből áll.... A tavalyi év is mutatta, hiába jó autó az RB a verseny más tészta, ha a Ferka nem kúrja el most nem Sebastiáááááán Vetteeeel lenne a VB. A McLaren meg a versenyeken jobb szokott lenni mint az időmérőkön. Hátha a Ferrari is talál valamit holnapig, és akkor nem egy önelégült Gyuluskát kell hallgatni....
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kis kedvencem Czollner megint kitett magáért. Ha most ennyiszer elélvezett, mi lesz a futam alatt? Olyan édesen akadozott a hangja, ahogy Vettelt ajnározta. Valami különleges monitor tisztítója lehet....apeszos
Vettel azért megy mégegy kört mert a többiek még nincsenek eléggé megalázva.
Valahogy így hangzott a kedvenc mondatom.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Eltelt fél év, milliokból fejlesztettek, hónapokat töltöttek a tervezőasztal mellet és a gyárakban erre minden pontosan ugyanolyan mint tavaly. Mi az isten van abban az autóban amivel ennyire a többi főlé tud nőni? Sosem voltak még ilyen brutálisan kemény és meghatározott szabályok mint napjainkban, kis túlzással szinte minden autónak ugyanolyannak kell lennie a RB mégis külön kategóriában versenyez. Mi lehet az amit egy istenverte géniusz mérnök sem tud Newey után cisnálni?JayB
Erre majd a futam ad választ. Czollner azt válaszolná: Vettel zsenialitása. Van is benne valami, de ennyivel nem jobb a német. Mindenki panaszkodik valamire, Hamilton a hibás KERS-re, Button a forgalomra, a Ferrari meg azt mondja, rengeteg tartalék maradt a kocsiban. Csak még nem tudják hol. Érdekes, hogy Webber sem tudja mitől ennyire gyors Vettel..... Amúgy annyira nincsenek lemaradva a többiek, talán a gumik miatt mégis láthatunk majd igazi versenyt. Kivéve ha minden szarért büntetgetnek megint.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
A szerdzsózástól agybajt kapok :mad:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
egyszerű, a red bull szárnyakat ad.

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Eltelt fél év, milliokból fejlesztettek, hónapokat töltöttek a tervezőasztal mellet és a gyárakban erre minden pontosan ugyanolyan mint tavaly. Mi az isten van abban az autóban amivel ennyire a többi főlé tud nőni? Sosem voltak még ilyen brutálisan kemény és meghatározott szabályok mint napjainkban, kis túlzással szinte minden autónak ugyanolyannak kell lennie a RB mégis külön kategóriában versenyez. Mi lehet az amit egy istenverte géniusz mérnök sem tud Newey után cisnálni?
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kis kedvencem Czollner megint kitett magáért. Ha most ennyiszer elélvezett, mi lesz a futam alatt? Olyan édesen akadozott a hangja, ahogy Vettelt ajnározta. Valami különleges monitor tisztítója lehet....
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Na Redbull,McLaren első két sor öröm és boldogság 😀 Holnap tök mind1 ki nyer csak az ne a spanyol legyen 😀FViktor93
csak kérlek ne írd be minden futam előtt.miilann
Idén nem leszek akkora Alonso hater mint tavaly, vagy ha mégis akkor megtartom magamnak. 😛
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
Na Redbull,McLaren első két sor öröm és boldogság 😀 Holnap tök mind1 ki nyer csak az ne a spanyol legyen 😀FViktor93
csak kérlek ne írd be minden futam előtt.

child please!
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Holnap tök mind1 ki nyer csak az ne a spanyol legyen 😀FViktor93
Nem tudom mi a bajod Alguersuarival 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Na Redbull,McLaren első két sor öröm és boldogság 😀 Holnap tök mind1 ki nyer csak az ne a spanyol legyen 😀
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
félelmetes, hogy Alonso a a 3. részben a 2.szektornál 0.459-re volt Vetteltől, a kör végére, ami onnan 30 másodperc, már 1,480ra vagy hogy...1 másodperc egy szektorban 😕
ez így karcsú lesz, és még azt sem lehet mondani, hogy majd az esőben, mert Vettel ott is zseni


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Schumacher 11., Sutil tolt egy leszúrt Rittbergert és mégse törte össze a Force Indiát, alakul ez.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
a hispánia/virgin duót zárják már ki vagy szünjön meg mind2

az egyik el se indul, a másik 107%-on kívül van. Erre mi szükség?Höri
Legyen ami akadályozza néha a RedBull-t.. 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a hispánia/virgin duót zárják már ki vagy szünjön meg mind2

az egyik el se indul, a másik 107%-on kívül van. Erre mi szükség?

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Új merci reklám 😂
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=C9DBlGpnzqY
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Egyelőre úgynézki minden ott folytatódik ahol abbamaradt már ami az erőviszonyokat illeti. Persze nagyon korai még bármit is levonni de nekem ez az első benyomásom.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Apa kezdődik.... A káosz és Schumacher éve lehet 2011
A Red Bull a Ferrari és a Mercedes előtt nyitotta a szezont
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy "szeretem" az ilyen túlzásokat: http://www.nemzetisport.hu/f1/az-idei-minden-idok-legerosebb-mezonye-2069814/
Azért a Senna, Prost, Piquet, Mansell, Berger, Patrese (hogy csak a legnagyobbakat említsem - olyan körítéssel, mint Nanini, Brundle, Boutsen vagy Alboreto...)féle mezőny a 80-as évek végén, 90-es évek elején, "enyhén" erősebb volt mint ez a mostani garnitúra...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 556
Ez így világos. Köcce.