Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Holnap kezdődik MotoGP! :cool: Itt meg egy tipp.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Alonso 141! kört ment ma és második lett. Úgy, hogy a Schumi+Rosberg+Heidfeld trió együtt ment 15 körrel többet mint Ő
örülök, hogy ennyire megbízható a ferrari, van mire alapozni a szezont!


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
http://www.motogphirek.hu/userfiles/image/2011/MotoGP/DucatiMarlboroTeam/RossiesMarwaKlebi.jpg
Csalódtam a mesterben,ennél ő százszor jobb nőt találhatna szerintem.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Hell yeah Liuzzi lesz a HRT második pilótája.


szerk: A fordnak nem volt elég az f150th elnevezés így újra át kellet nevezni, lett 150° Italia.

"Megváltoztattuk versenyautónk nevét, hogy a legkisebb kockázatát is kizárjuk annak, hogy valaki összekeverjen egy Forma-1-es versenyautót egy kisteherautóval... Úgy tűnik, az autónk neve sok autóvásárló elméjében okozott zavart az óceán túlsó partján" 😀 😀
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Turán Friciék idei éve jól alakul 😊 :
http://f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/29797/32/alomevad_turan_friciek_het_vilagbajnokifutamon_indulnak/

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Kurva nagy gáz ez az egész ami megy...Egy vb 6-dik helyezett nem kap ülést, mert nem tud elég pénzt vinni magával. Marad az, hogyha év közben kiesik valaki majd max mehet helyette Gábor. Utóbbi pár napban hallottam pár furcsa infót, hát huhh.

Viszont ha az idei szezon teljes egészében kimarad, akkor készülhetünk, hogy gyakorlatilag itt a vég... 😕Asbee
Ez nem gáz ez törvényszerűség. Gábor már nem fiatal és már a picát is kipróbálták ,ráadásul Favaro nélkül van már én meglepődtem volna ha motort kap maga alá. Sokkal fiatalabb és problémamentesebb versenyzők vannak, Talma meg kicsit elszállt magától. SBKban kéne próbálkoznia ha még akar valamit mert itt max csak szívni fog.Toca
A WSBK-ban is nagy-nagy sorbanállás van a helyekért; csupa világbajnok/ilyen-olyan bajnok majd minden csapatnál. Elég csak megnézni az indulókat a rajtrácson. Talma gyors és tehetséges motoros: nem hiszem, hogy ne lenne helye bármelyik kategóriában, amelyikben indulni szeretne.
Abban egyetértünk, hogy jó management nélkül nem lehet... vagy sokkal nehezebb.
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Kurva nagy gáz ez az egész ami megy...Egy vb 6-dik helyezett nem kap ülést, mert nem tud elég pénzt vinni magával. Marad az, hogyha év közben kiesik valaki majd max mehet helyette Gábor. Utóbbi pár napban hallottam pár furcsa infót, hát huhh.

Viszont ha az idei szezon teljes egészében kimarad, akkor készülhetünk, hogy gyakorlatilag itt a vég... 😕Asbee
😕
Remélem, ez nem következik be és sikerül valahogy visszaverekedni magát.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
A tata újabban mesterséges esőről ábrándozik :cool:
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
most olvasom; elképzelhető, hogy augusztusban pótolhatják be a bahrein-i GPt... 😀 😂

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kurva nagy gáz ez az egész ami megy...Egy vb 6-dik helyezett nem kap ülést, mert nem tud elég pénzt vinni magával. Marad az, hogyha év közben kiesik valaki majd max mehet helyette Gábor. Utóbbi pár napban hallottam pár furcsa infót, hát huhh.

Viszont ha az idei szezon teljes egészében kimarad, akkor készülhetünk, hogy gyakorlatilag itt a vég... 😕Asbee
Ez nem gáz ez törvényszerűség. Gábor már nem fiatal és már a picát is kipróbálták ,ráadásul Favaro nélkül van már én meglepődtem volna ha motort kap maga alá. Sokkal fiatalabb és problémamentesebb versenyzők vannak, Talma meg kicsit elszállt magától. SBKban kéne próbálkoznia ha még akar valamit mert itt max csak szívni fog.Toca
Stefi még azt mondta, hogy sbk-t nagy ívben el kell kerülni, és a Motogp sorozatában kell maradni. Az megy oda (versenyző+csapatok) aki gp-be már nem jó...Ő járt elég sokszor mindkettő paddockjába neki elhiszem.

125-be is visszamehetett volna Gábor, meg is kapta volna külön engedélyt, de oda nem akart. Pedig ott lehet igazán jó lett volna. Vissza a régi sikerek színhelyére, újra megtáltosodhatna. Persze pofázna mindenki, hogy csak bohóckodni megy vissza, de pl. Faubel és Gadea is visszament inkább...Sebaj idénre marad max 1-2 szabadkártyás futam.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Bye bye Red Bull Renault, welcome Red Bull Infiniti (nem mintha számítana, Renault concern ez is csak a marketing miatt nevezik át)
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
http://f1.blog.hu/2011/03/01/a_pirelli_olyan_mintha_futballban_felorankent_11_est_lohetnenek_1
Ennyit a nagy zöld forma-1-ről, meg környezetvédelemről... Akkor kérjük vissza a normális motorokat is!F.Schleck
Te még csodálkozol ezen? Az idióta öreg fasz egyre jobban bassza szét a versenyt.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://f1.blog.hu/2011/03/01/a_pirelli_olyan_mintha_futballban_felorankent_11_est_lohetnenek_1
Ennyit a nagy zöld forma-1-ről, meg környezetvédelemről... Akkor kérjük vissza a normális motorokat is!

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Kurva nagy gáz ez az egész ami megy...Egy vb 6-dik helyezett nem kap ülést, mert nem tud elég pénzt vinni magával. Marad az, hogyha év közben kiesik valaki majd max mehet helyette Gábor. Utóbbi pár napban hallottam pár furcsa infót, hát huhh.

Viszont ha az idei szezon teljes egészében kimarad, akkor készülhetünk, hogy gyakorlatilag itt a vég... 😕Asbee
Ez nem gáz ez törvényszerűség. Gábor már nem fiatal és már a picát is kipróbálták ,ráadásul Favaro nélkül van már én meglepődtem volna ha motort kap maga alá. Sokkal fiatalabb és problémamentesebb versenyzők vannak, Talma meg kicsit elszállt magától. SBKban kéne próbálkoznia ha még akar valamit mert itt max csak szívni fog.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kurva nagy gáz ez az egész ami megy...Egy vb 6-dik helyezett nem kap ülést, mert nem tud elég pénzt vinni magával. Marad az, hogyha év közben kiesik valaki majd max mehet helyette Gábor. Utóbbi pár napban hallottam pár furcsa infót, hát huhh.

Viszont ha az idei szezon teljes egészében kimarad, akkor készülhetünk, hogy gyakorlatilag itt a vég... 😕Asbee
Gyakorlatilag itt a vég.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Talmácsi hivatalosan is bejelentette: nem indul a vb-n. :mad:

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/motogp-talmacsi-hivatalosan-is-bejelentette-nem-indul-a-vb-n-2066652?nocache

nagyon kár... 😕gamerkr
ez szomorú... 😕peti46
Ez több, mint szomorú... 😕

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kurva nagy gáz ez az egész ami megy...Egy vb 6-dik helyezett nem kap ülést, mert nem tud elég pénzt vinni magával. Marad az, hogyha év közben kiesik valaki majd max mehet helyette Gábor. Utóbbi pár napban hallottam pár furcsa infót, hát huhh.

Viszont ha az idei szezon teljes egészében kimarad, akkor készülhetünk, hogy gyakorlatilag itt a vég... 😕


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
peti46 124
Talmácsi hivatalosan is bejelentette: nem indul a vb-n. :mad:

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/motogp-talmacsi-hivatalosan-is-bejelentette-nem-indul-a-vb-n-2066652?nocache

nagyon kár... 😕gamerkr
ez szomorú... 😕

PunBB bbcode testPunBB bbcode test
PunBB bbcode testPunBB bbcode test
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Talmácsi hivatalosan is bejelentette: nem indul a vb-n. :mad:

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/motogp-talmacsi-hivatalosan-is-bejelentette-nem-indul-a-vb-n-2066652?nocache

nagyon kár... 😕

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Első szabadedzés qualifikációs sorrendje:
1. C. Checa 1'31.577, 2. S. Guintoli 1'31.850, 3. E. Laverty 1'31.969, 4. M. Biaggi 1'32.009, 5. J. Smrz 1'32.066, 6. L. Haslam 1'32.082, 7. M. Fabrizio 1'32.108, 8. J. Lascorz 1'32.163, 9. J. Rea 1'32.424, 10. J. Waters - 1'32.69.
Toxikus évváró:
Ducati-Aprilia olasz belháború:
Szerintem; az idei szezon meghozza a várva várt Ducati-Aprilia modern kori véres-olajos leszámolás első felvonását. A Ducatiról már kijelenthető, hogy a gyáriak tavalyi gyengélkedésének vége. Az Aprilia - címvédőként - lassan magára talál. A szezonnyitó verseny rajtrácsán akár egy teljesen "éles" Biaggival, Haga-val és Camier-el számolhatunk, ámde a Ducatit az idén meg kell verni; ha Biaggi bácsi a címvédés magasságában szeretne keresgélni.
Kawamaki és Bömbibogyó:
Haslam betolta a Bömöst az első 10-be (!!!!), ahogyan Lascorz is a Kawát. A szakág fórumain a többség Haslam-ot jósolja/várja a végelszámolás elejére (!), ami nem is lenne meglepő, ha a jelenlegi felállásban csak a versenyző képességeit vennénk figyelembe. Szerintem; még túl göthös az a Bömös (egyelőre) egy WSBK bajnoki címhez, ámde ezekkel a "csodapistikkel" a nyeregben, akiket idén szerződtettek, 2-3 éven belül lesz keresgélni-valója a cím körül. A Kawa nagyon nagy talány. A versenyzőkön itt sem fog múlni a dolog, ámde drukkolok a zöldeknek, hogy a meglepetésszerűen qualifikált ABS-es Kawa beváljon, és összehozzanak pár pódiumot (akárcsak a BMW). Idén nem tartom egyik márkát sem esélyesnek, de ne legyen igazam! 😉 Ha az abszolút köridőket nézzük, akkor egyetlen gyors körön nagyon-nagyon jók a gépek, ámde a versenyzés nem (csak) erről szól.
Szerintemgerillák: Yamaha-Honda-Suzuki
Yamaha: Lavertynek jobban megy, mint Melandrinak - ami - legalábbis nekem - meglepő fordulat. A Yamaha mint technika "ott van a szeren", igazából csak az a pár lóerő hiányzik a blokkból, ami tavaly is a különbséget jelentette közte és az Aprilia között. Remélem, ez a pilóta-garnitúra is legalább annyira harcos felfogású lesz, mint az utóbbi években yamaházók többsége.
Honda: az a fényezés! Szerelmetes fiatalkorom Castrol festésű világverő Edwards V2-es Hondái... mindegyis. Rea izomból tolja, és ha a motort is megtalálja a feneke alatt (a tavalyi "hol a motorom?" bukása után csak megtalálta már azt a gépet), akkor megkeseríti a Ducati/Aprilia élmezőny életét. Futamgyőzelmekre simán esélyes. Xausnak hagyományosan nem megy.
Suzuki: tavaly megmutatta, hogy potens az a bicaj. Igaz, ahhoz Haslam is kellett... de Fabrizio sem kismiska gyerek. Szerintem; lesz itt futamgyőzelem. Waters is bependerítette a másik Szuzit az első 10-be, úgyhogy; ütősnek néz ki az idei bicikli is.

A köridők tekintetében az 1. és a 10. között 1sec a diffi. Persze; felfogás kérdése, hogy ez kevés vagy sok (egy körön egy másodperc, vagy 25 körön körönként 1 másodperc), szerintem; nagy különbség.
A mért legnagyobb végsebesség továbbra is az Aprilia és a Yamaha harcát vetíti előre: Philip Island leggyorsabbja Biaggi (318 kmh) és Laverty (312 kmh).
A mért átlagsebesség tekintetében - természetesen - a tesztgyőztes Ducatik vezetik a mezőnyt fej-fej mellett 174 kmh-s átlaggal.
Leggyorsabb köridő: Lascorz (Kawaböki)
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A Philip Island-i teszten a Ducati megint aratott: 1:Checa (Ducati), 2: Guintoli (Ducati), 4: Smrz (Ducati). A 3. helyen a Hondás Rea végzett.
A leggyorsabb idő Leon Haslam nevéhez fűzhető, de a 21-22ei teljesítménye így is csak a 14. helyre volt elegendő. Nekem kellemes meglepetés a Kawa (továbbra is): Lascorz az 5., Sykes a 9. helyen fejezte be a tesztet. Toseland a 16., ámde a címvédő sem villogott; Biaggi és az Aprilia a 11. helyre volt elég. A leggyorsabb Aprilia Haga alatt söpört a 10. helyen.

A Ducati újra büntet? Ahonnan Haga távozik az a csapat nyeri a VB-t? 😀 Tiszta izgalom az NFL holtszezonban...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy néz ki hivatalos, hogy a Bahreini eléggé ingatag belpolitikai helyzet miatt elmarad a F1 nyitófutama. Nem is emlékszem hogy maradt már el ilyen indok miatt futam...
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 626 — Eagles fan
Daytona 500
1. Stewart
2. Bowyer +0.007
3. Cassil +0.056
4. Earnhardt Jr. +0.069

Csak lestem a befutónál :cool:Hanni
Trevor Bayne nyerte a Daytona 500-at.Most 20 éves a srác és ő a legfiatalabb pilóta aki megnyerte ezt a versenyt.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Daytona 500
1. Stewart
2. Bowyer +0.007
3. Cassil +0.056
4. Earnhardt Jr. +0.069

Csak lestem a befutónál :cool:
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
gondolom minden autósport őrült látta már, de hátha
http://www.youtube.com/watch?v=moDj4fR4suM

Truth In 24 dokufilm Le Mans-ról, az NFL Films-tőlJJ Tiller
Na, ez valahogy kimaradft, pedig en imadom a hosszutavu versenyzest. nekem egy masfajta le Mans dokufilmem van, de szerintem ezt is meg fogom rendelni.

Ui:
Persze hatalmas koszonet a linkert!

mas:

Azok az emberek, aki Kubicat meg a Renaultot fikazzak (legyen az forumozo vagy eppen az a barom Lauda), legjobb lenne, ha kicsit visszaolvasnanak az F-1 torteneteben, ugyanis 30-40 evvel ezelott bevett gyakorlat volt, hogy a Forma 1-es pilotak mas sorozatokban is rajthoz alltak (Az, hogy Lauda elfelejtette ezt, az meg finoman szolva is a LOL kategoria - mondom ezt ugy, hogy Lauda azert a valaha volt egyik legnagyobb Ferrari pilota volt). Mert ok versenyzok, ezt szeretik. Nem vagyok biztos benne, hogy Jim Clark neve sok embernek mond valamit, de kb. kora Sennaja volt, es ha az F1 tortenetet nezzuk, akkor is csak kb. Sennaval lehet osszehasonlitani. O csak 2 VB cimet nyert, mert egy Forma 2-es versenyen eletet vesztette....felelotlen volt? Szerintem nem. Versenyzo volt. Stefan Beloff meg VB cimet sem nyert, o csak egy nagyon tehetseges belga pilota volt, akire szep jovo vart a Forma 1-ben, de egy spa-i GT versenyen utkozott az Eau Rouge-ban, es meghalt..es lehetne meg sorolni. Szandekosan csak halaleseteket irtam, mert ok tobbet vesztettek, mint Kubica.

Az, hogyha valaki autoversenyzo, motorversenyzo...de nagyjabol mindegy a szakag, ha technikai sportban versenyzo, ott nem lehet egyertelmuen dobalozni olyan szavakkal, mint a felelotlendeg. Sem a pilotak sem a csapatok tekinteteben. Ezek a sracok erre tettek fel az eletuket, es (most Kubi szintjet vizsgalva) nem csak atlag soforok, hanem a krem kremje (Es ide nem csak F1-es pilotak tartoznak) es imadjak amit csinalnak. Ha Kubicat rarakod egy rollerre, biztos vagyok benne, hogy megprobalna vele minel gyorsabban menni, megelozni valakit stb. A verukben van, ez az eletuk. Versenyzonek lenni egy hivatas, nem egy szakma, mint pl. a konyvelo. Lehet, hogy van olyan konyvelo, aki a nap 24 orajaban konyvelo, csak nem tudom, hogy az miben nyilvanul meg. (Mondjuk unalmaban honap vegi zarasokat keszit, vagy szandekosan elszur excel tablazatokat, hogy kijavithassa stb.) Lehet korlatozni mindent kitetelekkel a szerzodesekben, de az idovel a pilota elegedetlensegehez vezetne - plusz most jutott eszembe az 1. XXX-bol,amikor Samuel L. Jackson a fogsagban nevelt oroszlan peldajaval gyozte meg Vin Dieselt, hogy csatlakozzon. Mert a versenyzo nem csak marciustol novemberig, csutortoktol vasarnapig versenyzo.
Persze igy utolag konnyu azt mondni, hogy hulye a Renault, mert engedtek, de ha mondjuk nyert volna a versenyen, akkor meg mindenki azt mondana, hogy Kubi mekkora asz. Es a Renault azert engedte versenyezni, mert ok is tudjak, hogy egy pilotanak a verseny az elete. Es igen, most fujahtjak, mert az 1. szamu sofor kidolt, de azert, mert azt csinalta amit szeret, versenyzett..es megserult..sajnos. Szomoru, ami tortent, de en azert orulok, hogy a regi idok szelleme meg nem halt ki teljesen. (Mert en egy ilyen szentimentalis barom vagyok, aki mindig azert sir, mert regen jobb volt a F1)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!