Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
OMFG
http://www.youtube.com/user/amjayes?blend=1&ob=4

http://www.youtube.com/user/amjayes?blend=1&ob=4#p/u/1/ozntieZs8Bg

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A galljaim egyre tetemesebb hátrányban... nem lesz ez így jó... megint nyer az ex-elnökjelölt? :/ 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A modern-kori olimpia, még sosem volt Olympiaban, de még csak nem is mindig Hellászban van.Black_Adder
Bocs a szőrszálhasogatásért de 2004-ben a súlylökést Olympiában tartották.empty taxi
a sportok 99.99%-át viszont nem 😀
Nekem is jobban tetszene ha Afrikában lenne, az lenne az igazi...
De a Dakar név már vmilyen szinten szimbólum, hogy a világ legjobb, és legkeményebb Rally-versenye... Most amiért áttették
az amerikai kontinensre miért neveznék át?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
A modern-kori olimpia, még sosem volt Olympiaban, de még csak nem is mindig Hellászban van.Black_Adder
Bocs a szőrszálhasogatásért de 2004-ben a súlylökést Olympiában tartották.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Na
Robbie Gordonnak kitört a kereke, az összekötő szakaszon (még tegnap), fel kellett adnia.
Coma bukott közepesen nagyot, megsétült a motor is meg a keze is. Meg segített egy eszméletlen francia versenyzőnek is, de azt az időt visszakapta. Mozgalmas napja volt 😀
Despres reggel elfelejtette magával vinni a kesztyűjét és visszament érte a tiltott zónába -> 10perc. Azért egy ilyen miatt tönkre tenni egy nagyon jó kis versenyt 😕 Jó ez a szabály, de akkor is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Na meg mert nem is Dakarig tart. így egy picit vicces nekem 😀 😀Double B
Most nem kurvára mindegy, h mi a neve.
Egyébként a terep még nehezebb mint Afrikában, itt vannak nézők, és ők nézni akarják a versenyt nem szabotálni, robbantani, stb...
Am meg rohadtul nem értem, h ha a rally jó, akkor a tereprali miért nem, de mindegy akinek nem tetszik ne nézze. Nem kötelező, főleg amikor egyszerre ennyi motorsport van egyszerre mint most... 😛Black_Adder
Figyelj nekem mindegy hogy mi a neve f1-en kívül nem szoktam nézni motorsportot bár dakar összefoglalót néha nézek. De akkoris vicces a neve 😀Double B
A világ szinte minden pontján van Maraton futás, a Maraton név már réges-rég kinőtte a földrajzi helyet, alatta már egy távolságot értünk.
Dakar alatt pedig az első számú tereprali versenyt.

Néhány más kevésbé komoly példa:
Egy csomó helyen van már LeMans series.
A tavaly előtti Vuelta nem Spanyolországból indult, az idei Giro nem Olaszországból a TdF meg nem Franciaországból. egyik se először fordult elő. Ráadásul nem is körbe mennek /*pedig a nevük spanyol kör, olasz kör, francia kör*/.
A footballban lábbal csak a kicker meg a punter ér labdához általában.
A modern-kori olimpia, még sosem volt Olympiaban, de még csak nem is mindig Hellászban van.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Despres büntije elég szarul jött 😀 De legalább Coma mögött megy végig. Peterhansel meg megérkezett a sivatagba 😊eaglesmcnabb
Mennyire büntették Desprest és miért? /*Mondjuk Comanak már úgy is behozhatatlan előnye volt :lol😘/ Amúgy elvileg az megy elől, aki az előző szakaszt nyerte nem? Ez esetben meg mehetne ő még Coma előtt.
Peterhansel várható volt, Sainznak nem jött jól az se hogy elsőnek kellett mennie, szoros lesz nagyon...Black_Adder
én úgy tudom hogy 10 percet kapott. Legalábbis azt vettem ki a honlapról, Tv nincs itt fent, nem látom az összefoglalót, de te nézd és mondd el hogy mi történt pontosan 😀
szerk.. az a 12 mp amivel vezetett Coma még csak F1-ben sem behozhatatlan. Bár innen nagy csoda kell hogy Despres nyerjen, mondjuk nagy a sivatag, bármi megtörténhet 😀eaglesmcnabb
Azt még a meglévő 2mp-jére gondoltam. 😛 És amúgy is dolog utol érni, más dolog megelőzni 😂 vagy azt nem raliban mondják 😀
Comaval is történhet bármi, a többiekkel szemben pedig mindkettejük le tud dolgozni 10 percet, ha le kell szvsz. Azért izgalmasabb lett volna ha végig fej-fej mellett gyepálják egymást, na de sebaj...

Ja összetettben írják a 10 percet, csak a szakaszon nem. 10:14. Landisnek egyszer majdnem ennyit sikerült ledolgoznia, és Dakaron szvsz nincs dopping ellenőrzés...
Am Így is 2.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Na meg mert nem is Dakarig tart. így egy picit vicces nekem 😀 😀Double B
Most nem kurvára mindegy, h mi a neve.
Egyébként a terep még nehezebb mint Afrikában, itt vannak nézők, és ők nézni akarják a versenyt nem szabotálni, robbantani, stb...
Am meg rohadtul nem értem, h ha a rally jó, akkor a tereprali miért nem, de mindegy akinek nem tetszik ne nézze. Nem kötelező, főleg amikor egyszerre ennyi motorsport van egyszerre mint most... 😛Black_Adder
Figyelj nekem mindegy hogy mi a neve f1-en kívül nem szoktam nézni motorsportot bár dakar összefoglalót néha nézek. De akkoris vicces a neve 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Despres büntije elég szarul jött 😀 De legalább Coma mögött megy végig. Peterhansel meg megérkezett a sivatagba 😊eaglesmcnabb
Mennyire büntették Desprest és miért? /*Mondjuk Comanak már úgy is behozhatatlan előnye volt :lol😘/ Amúgy elvileg az megy elől, aki az előző szakaszt nyerte nem? Ez esetben meg mehetne ő még Coma előtt.
Peterhansel várható volt, Sainznak nem jött jól az se hogy elsőnek kellett mennie, szoros lesz nagyon...Black_Adder
én úgy tudom hogy 10 percet kapott. Legalábbis azt vettem ki a honlapról, Tv nincs itt fent, nem látom az összefoglalót, de te nézd és mondd el hogy mi történt pontosan 😀
szerk.. az a 12 mp amivel vezetett Coma még csak F1-ben sem behozhatatlan. Bár innen nagy csoda kell hogy Despres nyerjen, mondjuk nagy a sivatag, bármi megtörténhet 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Despres büntije elég szarul jött 😀 De legalább Coma mögött megy végig. Peterhansel meg megérkezett a sivatagba 😊eaglesmcnabb
Mennyire büntették Desprest és miért? /*Mondjuk Comanak már úgy is behozhatatlan előnye volt :lol😘/ Amúgy elvileg az megy elől, aki az előző szakaszt nyerte nem? Ez esetben meg mehetne ő még Coma előtt.
Peterhansel várható volt, Sainznak nem jött jól az se hogy elsőnek kellett mennie, szoros lesz nagyon...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Despres büntije elég szarul jött 😀 De legalább Coma mögött megy végig. Peterhansel meg megérkezett a sivatagba 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Talma SBK-s Kawát tesztel
http://www.origo.hu/sport/20110103-superbikecsapattal-tesztel-talmacsi-gabor.htmlempty taxi
Remélem, hogy sikerül neki. Talán nem annyira kutyaütő ez a Kawa...Sonics
Eléggé félek emiatt a Kawa miatt. Amit az utóbbi időben produkáltak. Persze új motor meg minden, de szerintem elég nagy az esély arra, hogy bust lesz...Plusz a Pedercini féle csapat tavaly tökutolsó volt. Igaz ez csak egy teszt mindenféle kötelezettség nélkül. Azért időeredményekre kíváncsi lennék majd. Sepang Gábor egyik kedvenc pályája. Majd meglátjuk. Én jobban örülnék egy befutó Moto2-s lehetőségnek.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Ferrari saga...

http://sportgeza.hu/forma1/2011/01/05/levaltotta_hibazo_mernoket_a_ferrari/

több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Talma SBK-s Kawát tesztel
http://www.origo.hu/sport/20110103-superbikecsapattal-tesztel-talmacsi-gabor.htmlempty taxi
Remélem, hogy sikerül neki. Talán nem annyira kutyaütő ez a Kawa...

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Na meg mert nem is Dakarig tart. így egy picit vicces nekem 😀 😀Double B
Most nem kurvára mindegy, h mi a neve.
Egyébként a terep még nehezebb mint Afrikában, itt vannak nézők, és ők nézni akarják a versenyt nem szabotálni, robbantani, stb...
Am meg rohadtul nem értem, h ha a rally jó, akkor a tereprali miért nem, de mindegy akinek nem tetszik ne nézze. Nem kötelező, főleg amikor egyszerre ennyi motorsport van egyszerre mint most... 😛Black_Adder
Azért szerintem is poénos hogy Dakar rali ami nem megy Dakarba, oylan mint ha a New Yorki marathont megtartanák Londonban 😀
Azt sajnálom hogy nincs kint sok magyar versenyző.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Na meg mert nem is Dakarig tart. így egy picit vicces nekem 😀 😀Double B
Most nem kurvára mindegy, h mi a neve.
Egyébként a terep még nehezebb mint Afrikában, itt vannak nézők, és ők nézni akarják a versenyt nem szabotálni, robbantani, stb...
Am meg rohadtul nem értem, h ha a rally jó, akkor a tereprali miért nem, de mindegy akinek nem tetszik ne nézze. Nem kötelező, főleg amikor egyszerre ennyi motorsport van egyszerre mint most... 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Azt sosem fogom megérteni, hogy a dakarban vagy akármilyen terepralliban mit lehet élvezni

A járművekkel én is szimpatizálok, de abban, hogy mennek a semmiben napokig abban mi a jó?!Little Jarry
Azért szvsz. a Dakaron végigmenni ne kis teljesítmény. Hogy miért jó? Megadtad rá a választ. mennek a semmiben napokig. Ennél jobb pályát ki sem lehetne találni.
természetesen go Peterhansel és Despres. Bár az sem baj ha más francia nyer.
Az esélyeket nézve, ha Peterhanselnek nem jön be komolyabb műszaki hiba, mint tavaly, akkor toronymagas esélyes, Coma legyőzése viszont nehezebb dió lesz úgy érzem.eaglesmcnabb
Na meg mert nem is Dakarig tart. így egy picit vicces nekem 😀 😀

Am más Hülkenberg tesztpilóta lesz idén. Én azért sajnálom..
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Talma SBK-s Kawát tesztel
http://www.origo.hu/sport/20110103-superbikecsapattal-tesztel-talmacsi-gabor.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
2/2 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
én robbie gordonnak drukkolok... imádom amikor a durrbelenyomjadcsakegyenesen szakaszokon ledudálja az útról a gyári menőket... 😀😀
ő a legnagyobb show.
motorosoknál meg ullaversater , bár nemtudom h idén indult e.... 😀 :/peach
indult, csak elcseszte az első szakaszt. Gordont meg nem kell bemutatni, nagy forma, de nem tudok nem a franciáknak drukkolni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
én robbie gordonnak drukkolok... imádom amikor a durrbelenyomjadcsakegyenesen szakaszokon ledudálja az útról a gyári menőket... 😀😀
ő a legnagyobb show.
motorosoknál meg ullaversater , bár nemtudom h idén indult e.... 😀 :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Na Sainznak meg is van az első szakasz. Várható volt, meg nem is itt kell megnyerni, de azért örülök 😀Black_Adder
eddig 1:1. De a szabályváltozások az én emberkéimnek fekszenek 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Na Sainznak meg is van az első szakasz. Várható volt, meg nem is itt kell megnyerni, de azért örülök 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Azért szvsz. a Dakaron végigmenni ne kis teljesítmény. Hogy miért jó? Megadtad rá a választ. mennek a semmiben napokig. Ennél jobb pályát ki sem lehetne találni.
természetesen go Peterhansel és Despres. Bár az sem baj ha más francia nyer.
Az esélyeket nézve, ha Peterhanselnek nem jön be komolyabb műszaki hiba, mint tavaly, akkor toronymagas esélyes, Coma legyőzése viszont nehezebb dió lesz úgy érzem.eaglesmcnabb
Nagy összegben mertem volna fogadni, h nálad a 2 francia a favorit 😀
De Sainz akkor is veri Peterhanselt, ha egyiknek se jön közbe valami. 2 éve is nyert volna 😛 És jobb autóban ül, mint a francia szvsz... Szóval toronymagas favoritnak semmi esetre se mondanám Peterhanselt, főleg h akár Attiyah akár de Villiers is elkaphatja 😛

Motorosoknál viszont, ha Coma végig ér komoly büntetés nélkül szvsz senki nem veri meg...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én inkább salakmotort nézek, mint Dakart. A "három király" mindent visz. F1, DTM, WTCC.