Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Gordon yeaah.
Tiszta ihletett formában tolja idén.
Jó ez a chase.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Moto gp sem volt eseménytelen!
Szegény Rossi is csúnyát bukott, gyakorlatilag a fél banda esett.
A 2 Hondás csak magát okolhatja, főleg MM simán kijöhetett volna hamarább is.NB2
A SpeedwayGP verseny is faszára sikeredett. Behúzza az öreg?
2000. (Y)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
egyébként elsősorban a budapesti kollégáknál érdeklődnék, hogy nem lenne kedvetek egy szerkesztőségi gokartozáshoz?

teljesen random jutott eszembe, de így csapathatnánk egy kiváló versenyt.shawnka
Ilyenben én is benne lennék!

több mint 11 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Éééés, ezt behúztuk. Náccerű, drive to end hunger, yeah! 😀😀😀


több mint 11 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
GORDON! Ha nem JGR pilóta nyer idén, akkor őt szeretném.
Megvannak az első kiesők is: Dinger, KuBu, BIFFLE(!!!!!!!!!!!!!!), Almirolashawnka
A kék 43-as kicsit hiányozni fog.gaben
mert? tavaly sem volt az élvonalban, meg azelőtt sem.
különben is csak annyi történik, hogy átszámolják a pontozását, de attól még ugyanúgy nyerhet futamokat, mint a másik 30 nem-Chase-tag indulóslowmotion
Egyrészt kösz az okítást.
Másrészt az öreg Petty miatt örülnék a sikerének.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
egyébként elsősorban a budapesti kollégáknál érdeklődnék, hogy nem lenne kedvetek egy szerkesztőségi gokartozáshoz?

teljesen random jutott eszembe, de így csapathatnánk egy kiváló versenyt.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
GORDON! Ha nem JGR pilóta nyer idén, akkor őt szeretném.

Megvannak az első kiesők is: Dinger, KuBu, BIFFLE(!!!!!!!!!!!!!!), Almirolashawnka
A kék 43-as kicsit hiányozni fog.gaben
mert? tavaly sem volt az élvonalban, meg azelőtt sem.
különben is csak annyi történik, hogy átszámolják a pontozását, de attól még ugyanúgy nyerhet futamokat, mint a másik 30 nem-Chase-tag induló
több mint 11 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
GORDON! Ha nem JGR pilóta nyer idén, akkor őt szeretném.

Megvannak az első kiesők is: Dinger, KuBu, BIFFLE(!!!!!!!!!!!!!!), Almirolashawnka
A kék 43-as kicsit hiányozni fog.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
GORDON! Ha nem JGR pilóta nyer idén, akkor őt szeretném.

Megvannak az első kiesők is: Dinger, KuBu, BIFFLE(!!!!!!!!!!!!!!), Almirola
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
#fuckyeah
több mint 11 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
VERSENYIDŐ
tippek a kiesőkre?shawnka
Az uccsó 4 szerintem. o_o
Amit Keselowski művel az kezd pazar lenni.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
VERSENYIDŐ

tippek a kiesőkre?
több mint 11 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
egyébként 8 körül lesz a zöld zászló. nehogy várjatok kettőig, addigra már bőven meglesz a 4 kiesőnk.
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
Moto gp sem volt eseménytelen!
Szegény Rossi is csúnyát bukott, gyakorlatilag a fél banda esett.
A 2 Hondás csak magát okolhatja, főleg MM simán kijöhetett volna hamarább is.
több mint 11 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Nascar Sprint Cup
Harvick indul a pole-ból. Biffle kb. csak akkor jut tovább a chase-ben, ha most nyeri a futamot. Így nem sok esélyt adok neki, aminek páran talán örülni fognak itt a régebbi hozzászólások alapján 😕)

Keselowski és Logano már biztos továbbjutók, a többieknek még pedálozni kell.Minitron
Mikor kezdi a futamot?danyly
AAA 400
SUNDAY, SEP. 28 / 02:00 PM ET
DOVER INTERNATIONAL SPEEDWAY

Még ez a futam, aztán jön a Contender forduló.Minitron
a digi1-en 23:15-kor kezdődik a közveítés.
több mint 11 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Nascar Sprint Cup
Harvick indul a pole-ból. Biffle kb. csak akkor jut tovább a chase-ben, ha most nyeri a futamot. Így nem sok esélyt adok neki, aminek páran talán örülni fognak itt a régebbi hozzászólások alapján 😕)

Keselowski és Logano már biztos továbbjutók, a többieknek még pedálozni kell.Minitron
Mikor kezdi a futamot?danyly
AAA 400
SUNDAY, SEP. 28 / 02:00 PM ET
DOVER INTERNATIONAL SPEEDWAY

Még ez a futam, aztán jön a Contender forduló.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Alonso McLarenhez távozását elvileg Suzukában bejelentik. Csak remélni tudom hogy ez a jó döntés. A Honda motorja majdnem egy időben készült el a többiekével. A km hátrányt talán egyensúlyozza hogy rájuk nem vonatkozott a homologizáció, a többieknek nagyjából 3 hónapja lesz csiszolni a motoron, a Hondának 1 éve. Pénz van és a mekisek is biztos lelkesen csipegették az infókat a merciről. Optimista vagyok. Legrosszabb esetben is egy csöbörből vödörbe néz ki Alonsonak. Természetesen csak ha igaz az információ.JayB
Nálam még mindig nagyon fake-nek tűnik. Majd kiderül
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Alonso McLarenhez távozását elvileg Suzukában bejelentik. Csak remélni tudom hogy ez a jó döntés. A Honda motorja majdnem egy időben készült el a többiekével. A km hátrányt talán egyensúlyozza hogy rájuk nem vonatkozott a homologizáció, a többieknek nagyjából 3 hónapja lesz csiszolni a motoron, a Hondának 1 éve. Pénz van és a mekisek is biztos lelkesen csipegették az infókat a merciről. Optimista vagyok. Legrosszabb esetben is egy csöbörből vödörbe néz ki Alonsonak. Természetesen csak ha igaz az információ.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Nascar Sprint Cup
Harvick indul a pole-ból. Biffle kb. csak akkor jut tovább a chase-ben, ha most nyeri a futamot. Így nem sok esélyt adok neki, aminek páran talán örülni fognak itt a régebbi hozzászólások alapján 😕)

Keselowski és Logano már biztos továbbjutók, a többieknek még pedálozni kell.Minitron
Mikor kezdi a futamot?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Nascar Sprint Cup
Harvick indul a pole-ból. Biffle kb. csak akkor jut tovább a chase-ben, ha most nyeri a futamot. Így nem sok esélyt adok neki, aminek páran talán örülni fognak itt a régebbi hozzászólások alapján 😕)

Keselowski és Logano már biztos továbbjutók, a többieknek még pedálozni kell.

több mint 11 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
800. MotoGP futam lesz holnap?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Na úgy néz ki megúszta Stewart.
 espn.go.com/racing/nascar/cup/story/_/id/11582576/tony-stewart-face-charges-death-kevin-ward-jr?ex_cid=sportscenterFB

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Hát, a Penske átvette a hatalmat. Nem örülök.

több mint 11 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Gordon is a falban! 8 körrel a vége előtt, ilyet...
Mekkora tűzijáték lesz jövő vasárnap Doverben!shawnka
hábazz, ráadásul tök sima menetben defektet kapni...ez a Penske nagyon összekapta magát, innentől őket kell megverni.
Gordonnak meg 13. hely előtt van 20 pont előnye, 11-12. hely előtt 15, kell csinálni egy top10 finisht minimum, aztán megvan a következő kör. bár ha nem töri össze a szekeret, akkor már nagyjából simán bent lenne. picsku...slowmotion
Nekem ez eddig is nyilvánvaló volt. Jóformán a Hendrickek közül csak Gordon tud velük menni, JJ nem önmaga már egy ideje. Harvick nagyon kétarcú, fasza restartok nélkül nehéz mit csinálni. Amikor meg jól megy, akkor meg megadja magát a technika folyton. A JGR meg teljesen kuka idén, Busch is inkább dodzsemezik konkrét versenyzés helyett, Hamlin egyszerűen folyton benne van a szarban, Kensethről meg éppenhogy csak hiányzik egy kalap.De továbbra is úgy érzem, hogy Homesteadben Kes, Logano, Gordon és Biffle lesznek ott, ahol a szezont lezáró big one után Biffle lesz a Sprint Cup koronázott és vitathatatlan királya.shawnka
No way! Lesz még itt haddelhadd az tuti.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Gordon is a falban! 8 körrel a vége előtt, ilyet...

Mekkora tűzijáték lesz jövő vasárnap Doverben!shawnka
hábazz, ráadásul tök sima menetben defektet kapni...

ez a Penske nagyon összekapta magát, innentől őket kell megverni.

Gordonnak meg 13. hely előtt van 20 pont előnye, 11-12. hely előtt 15, kell csinálni egy top10 finisht minimum, aztán megvan a következő kör. bár ha nem töri össze a szekeret, akkor már nagyjából simán bent lenne. picsku...slowmotion
Nekem ez eddig is nyilvánvaló volt. Jóformán a Hendrickek közül csak Gordon tud velük menni, JJ nem önmaga már egy ideje. Harvick nagyon kétarcú, fasza restartok nélkül nehéz mit csinálni. Amikor meg jól megy, akkor meg megadja magát a technika folyton. A JGR meg teljesen kuka idén, Busch is inkább dodzsemezik konkrét versenyzés helyett, Hamlin egyszerűen folyton benne van a szarban, Kensethről meg éppenhogy csak hiányzik egy kalap.

De továbbra is úgy érzem, hogy Homesteadben Kes, Logano, Gordon és Biffle lesznek ott, ahol a szezont lezáró big one után Biffle lesz a Sprint Cup koronázott és vitathatatlan királya.