Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 11 éve
Az FIA közleménye is kitért rá, hogy a pálya érintett szakaszán dupla sárga zászlókat lengettek a bírói posztokon, ami azt jelenti, hogy óvatosan kell vezetni, előzni tilos, sőt még a megállásra is fel kell készülni.Nézd már vissza a videót! Ott integet a zöld zászlóval az agyatlan pályabíró.
Nem ismerem pontosan a szitut, mert nem láttuk, de víz ide, víz oda, lehet Bianchi sáros egy picit azért... Persze jobbulást neki, ennek ellenére! És nagyon sajnálom, mert nem volt ez benne a mai napban...NB2
Közben a JayB által linkelt képet úgy tette fel az index, hogy az "eddigi legerősebb kép az esetről". A kurva anyjukat...
több mint 11 éve
Az FIA közleménye is kitért rá, hogy a pálya érintett szakaszán dupla sárga zászlókat lengettek a bírói posztokon, ami azt jelenti, hogy óvatosan kell vezetni, előzni tilos, sőt még a megállásra is fel kell készülni.Nem ismerem pontosan a szitut, mert nem láttuk, de víz ide, víz oda, lehet Bianchi sáros egy picit azért... Persze jobbulást neki, ennek ellenére! És nagyon sajnálom, mert nem volt ez benne a mai napban...
több mint 11 éve
Basszus, remélem túléli és felépül, fiatalok közül a kedvencem. 😕
több mint 11 éve
Itt elég frissen jönnek a hírek és a FIA jelentése is fent van.
több mint 11 éve
Bianchit műtik, fejsérülés, elég nagy vérömleny van a koponyájában, ez a legfrissebb.
több mint 11 éve
Az h semmi video sehol a balesetről nem sok jót sejtet, hogy nem merik/akarják megmutatni.... 😕
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Sajnos így nem szokott törni a kocsi 😕 A "kopors", közte a fej mögötti bukókeret a legnagyobb zakónál is épen marad. Itt ez megsemmisült...vagy centiken múlott, hogy a feje kapja az ütést, vagy nagyon nagy a baj 😓
több mint 11 éve
Mostanra hogy ha nincs kiugróan nagy baj azt szokták már jelenteni, nem jó ez a nagy csend 😕
több mint 11 éve
Bazzki.. Helikopterrel meg állítólag orvosi utasítsára nem vitték, súlyos fejsérülésnél a légnyomás befolyásolhatja az állapotát. Hajrá Jules!Én azt olvastam, az időjárási viszonyok miatt nem akarták helikopterrel vinni, de lehet neked van igazad.
JayB
A 2. kép nem sok jóval kecsegtett. Én még modern F1-es autó hátsó részét így széttörve nem láttam.tamasboldizsarÉn nem nézek sok F1-et az utóbbi években, de simán törik így a kocsi, csak általában nem a hátuljával mennek bele a falba, vagy egymásnak. Bianchi viszont ebből kiindulva középről, meg hátulról ütközte le a traktort. Mondjuk nem értem, hogy ez hogy sikerült, de az mellékes.
Mindenesetre balhé lesz ebből, már napok óta megy a parázás, hogy a szar időjárási viszonyok miatt veszélyes lesz a verseny, stb. A verseny szervezői nem lehetnek túl nyugodtak.
több mint 11 éve
A 2. kép nem sok jóval kecsegtett. Én még modern F1-es autó hátsó részét így széttörve nem láttam.
több mint 11 éve
Bazzki.. Helikopterrel meg állítólag orvosi utasítsára nem vitték, súlyos fejsérülésnél a légnyomás befolyásolhatja az állapotát. Hajrá Jules! 
több mint 11 éve
Remélem Bianchinak semmi komoly baja nem lesz bírom mint versenyző. Egyébként az az érzésem hogy a kiöregedő vezetők helyeére kéne 1-2 fiatal es akkor az F1 is megújulhatna
több mint 11 éve
Az ALonso-Mclaren huzanova meg állítólag azon megy hogy míg Alonso érthetően 1 évre akar aláírni addig a Mclaren érthetően ebbe nem akar belemenni.
több mint 11 éve
Olasz autó, mit is várhattunk? Beázott xD
Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Az még él, hogy aki F1 pilóta akar lenni annak a Ferrari az álma? Meg hát még vissza is mehet. Legfeljebb addig Fiatot reklámoz.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
Na de Alonso kit fog kitúrni (vélhetően) a McLare-nél? A fiatal és tehetségesnek tűnő Magnussent vagy a kedvencemet Buttont aki már kevéssé tűnik motiváltnak viszont az új motor fejlesztésénél aranyat érhet a rutinja?
több mint 11 éve
Hányinger kerülget... Idén se néztem túl sok futamot de Vettelnek nem tudom hogy fogok tudni szurkolni. Mondjuk Alonso is igy jott meglatjuk...Kimi meg eletre kelhetne ...
több mint 11 éve
Lefordítva parasztba:Hamis pénzen vak lovat vettek.
több mint 11 éve
Vettel nyert 4 vb-t és még csak 27 éves, Azt csinál amit akar, minden belefér. Már a jó időkben is azt mondta Ferrari pilóta akar lenni, most összejött és van vagy 10 éve vb-t nyerni velük, és ahogy írtátok a mennybe megy. Hibátlan döntés.
több mint 11 éve
Lehet, hogy Vettel karrierjének jót tesz a váltás.Sztem ez win-win szitu neki. Belefásult a red bullba, úgy néz ki rikárdóval sem tud mit kezdeni, így gyorsan lelépett mielőtt ledőlne a szobra. A ferkában meg kimi már nem ellenfél ( sajnos ) + ha valahogy csinálnak egy autót abból szarhalomból és vb-t nyer vele akkor a mennybe száll schumi, senna, prost stb... közé.
Bár,véleményem szerint, a Ferrarinál sem várható nagy durranás mostanában.Sajnos.laccoo74
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Lehet, hogy Vettel karrierjének jót tesz a váltás.Bár,véleményem szerint, a Ferrarinál sem várható nagy durranás mostanában.Sajnos.
több mint 11 éve
www.formula1.com/news/headlines/2014/10/16433.htmlMagyarul, kicsit több infóval: www.nemzetisport.hu/f1/vettel-tavozik-a-red-bulltol-jovore-a-ferrari-pilotaja-lesz-2367579
Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
