Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 11 éve
Az meg kurva érdekes hogy a dupla sárgát lóbáló marsall 1 perctől átvált zöldre. Nem véletlen nem mutatták?JayBwww.telesport.hu/2014/10/06/miert-lendult-a-zold-zaszlo-bianchi-balesetenek-idejen/
Mondjuk ebben is van valami. Inkább az lehetne érdekes, ha olyan zöld zászlót látnánk ami pár 100 méterrel a baleset előtt történt.
több mint 11 éve
hát igen, de ezt tényleg csak akkor érted meg, ha személyesen dolgozol/tanulsz együtt japánnal. Emlékszem, mondta neki a tanár, hogy 15 perc önálló munka, gyerek mint aki süketnéma és közben darálta a feladatot, semmi neszre nem reagált, amíg nem szólt neki a tanár, hogy okés.Ez csak egy japánnal fordulhat elő, neki azt mondták azt kell lengetni akkor azt fogja lengetni.JayBUhh ez tényleg durva volt...az is hihetetlen, hogy a baleset után a pályabíró továbbra is a zöld zászlót lengeti ! o_oGreengoEz nagyon komoly ütközés volt. 😕Hinnye, ez félelmetes. Oldalról-szemből így telibe kapni. Hogy megemelte a daruskocsit...Mikey
indavideo.hu/video/Bianchi_Crash_Suzuka_F1_2014?utm_source=flash&utm_medium=watchoninda&utm_campaign=videoplayerxrace77
több mint 11 éve
Ez csak egy japánnal fordulhat elő, neki azt mondták azt kell lengetni akkor azt fogja lengetni.Uhh ez tényleg durva volt...az is hihetetlen, hogy a baleset után a pályabíró továbbra is a zöld zászlót lengeti ! o_oGreengoEz nagyon komoly ütközés volt. 😕Hinnye, ez félelmetes. Oldalról-szemből így telibe kapni. Hogy megemelte a daruskocsit...Mikey
indavideo.hu/video/Bianchi_Crash_Suzuka_F1_2014?utm_source=flash&utm_medium=watchoninda&utm_campaign=videoplayerxrace77
több mint 11 éve
Uhh ez tényleg durva volt...az is hihetetlen, hogy a baleset után a pályabíró továbbra is a zöld zászlót lengeti ! o_oEz nagyon komoly ütközés volt. 😕Hinnye, ez félelmetes. Oldalról-szemből így telibe kapni. Hogy megemelte a daruskocsit...Mikey
indavideo.hu/video/Bianchi_Crash_Suzuka_F1_2014?utm_source=flash&utm_medium=watchoninda&utm_campaign=videoplayerxrace77

E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Ez nagyon komoly ütközés volt. 😕Hinnye, ez félelmetes. Oldalról-szemből így telibe kapni. Hogy megemelte a daruskocsit...
indavideo.hu/video/Bianchi_Crash_Suzuka_F1_2014?utm_source=flash&utm_medium=watchoninda&utm_campaign=videoplayerxrace77
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
Ez nagyon komoly ütközés volt. 😕 indavideo.hu/video/Bianchi_Crash_Suzuka_F1_2014?utm_source=flash&utm_medium=watchoninda&utm_campaign=videoplayer
több mint 11 éve
Le is kapták gyorsan.
több mint 11 éve
Ínnye basszameg, kirázott a hideg...csóró srác azt csodálom h életben maradt...
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Az meg kurva érdekes hogy a dupla sárgát lóbáló marsall 1 perctől átvált zöldre. Nem véletlen nem mutatták?
több mint 11 éve
Már az "szerencse" hogy nem halt szörnyet ő, és esetleg még 1-2 marsall...
több mint 11 éve
Egyébként olyan mozgatható "daru" nincs, ami a pályán kívülről tudná menteni a roncsokat? Értem ezalatt, hogy pályán kívül mozog és csak a "kar" nyúl be a mentésre váró autó felé.Nem is kell semmi ilyen, ha nem tud alácsúszni, csak nekimegy oldalról az olyan mintha falnak menne, fáj meg minden, de attól a kasztni megvéd. Gondolom innentől erre is fognak gondolni.
Rémelem Bianchi esete is úgy zárul, ahogy anno Massa-é (felépül és tovább versenyez a jövőben).Tony
több mint 11 éve
Egyébként olyan mozgatható "daru" nincs, ami a pályán kívülről tudná menteni a roncsokat? Értem ezalatt, hogy pályán kívül mozog és csak a "kar" nyúl be a mentésre váró autó felé.Van, de sokkal egyszerűbb lett volna olyan kialakítású gépeket használni ami alá nem lehet becsúszni.
Rémelem Bianchi esete is úgy zárul, ahogy anno Massa-é (felépül és tovább versenyez a jövőben).Tony

Fly Eagles Fly!
több mint 11 éve
Tony
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Egyébként olyan mozgatható "daru" nincs, ami a pályán kívülről tudná menteni a roncsokat? Értem ezalatt, hogy pályán kívül mozog és csak a "kar" nyúl be a mentésre váró autó felé.
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Rémelem Bianchi esete is úgy zárul, ahogy anno Massa-é (felépül és tovább versenyez a jövőben).
több mint 11 éve
A 2. videó 8. másodpercében lévő kép nem is a mostani balesetről van. Aki készítette a videót az nagyon benézte.tamasboldizsarvagy nagyon ügyesen visszaépítették a bukócsövet meg a karosszériát a pályamunkások
több mint 11 éve
A 2. videó 8. másodpercében lévő kép nem is a mostani balesetről van. Aki készítette a videót az nagyon benézte.
több mint 11 éve
www.parameter.sk/rovat/sport/2014/10/05/japan-nagydij-megrazo-videofelvetelek-jules-bianchi-menteserolNézzétek meg a második videón az autóról készült képeket.Nyolcadik másodperctől.Érdekes.
több mint 11 éve
Nem sok magasabban lévő dolog van ott a sisaknál 😕Nekem az a véleményem, hogy hamisítják a nyilvánosságra kerülő képeket!
JayB
több mint 11 éve
RIP Andrea de Cesaris... 😕Basszus, egy újabb pilóta akit már igen sokszor láttam versenyezni. RIP. 😕
Szomorú nap ez az F1-ben, remélem nem lesz még szomorúbb a következő... 😕StormST
több mint 11 éve
RIP Andrea de Cesaris... 😕😕
Szomorú nap ez az F1-ben, remélem nem lesz még szomorúbb a következő... 😕StormST
(mekkora volt, amikor a kék-zöld színű 7UP Jordannel második helyről indult Spában, sőt asszem ott is ment sokáig, amíg a szekér bírta...)
több mint 11 éve
RIP Andrea de Cesaris... 😕Szomorú nap ez az F1-ben, remélem nem lesz még szomorúbb a következő... 😕
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Sajnos úgy hírlik, hogy romlott Bianci állapota és újabb műtétet kell végrehajtani.
több mint 11 éve
Lauda kivételesen tényleg a frankót mondta. Azért mert nem történnek ilyen dolgok túl gyakran hozzászokunk hogy ez veszélytelen, holott nem. Nem hibáztatnék ezért senkit, csúsztak már ki szárazon is sokkal többen. Sutill előtt ALonso volt az egyetlen kieső, ő is műszaki hiba miatt holott csak 9 kör volt hátra egy esős versenyen. Nem volt ebben semmi extra körülmény (a fél mezőn még Interen körözött) Iszonyatosan szerencsétlen baleset volt ami bárhol bármikor megtörténhetett volna.
több mint 11 éve
Nézd már vissza a videót! Ott integet a zöld zászlóval az agyatlan pályabíró.megnéztem, az a baleset után van és ugye ott már zöldezhet. (remélem jót néztem😊 )
.Schleck
Viszont nem értem miért kellett ilyen későre rakni. Ha nem villanyfényes futam, tényleg olyan sötét lehet egy ilyen viharban, hogy nagyon romlanak a látási viszonyok. Az a délután 2 nagyon jó időpont, az, hogy nálunk az hajnalban van, hát istenem. Aki hardcore az úgy is felkel rá, aki meg nem, az kb a 11 órás ismétlést megnézi.
Ez a mai baleset remélem nem oda vezet, hogy ne legyenek esős versenyek, mert ez is része a sportnak. És sajnos a balesetek is. Én az f1-hez is úgy állok, mint az NFL-hez. Ennyi pénzért ez sajnos benne van a pakliban. Mégha lehet, ez sokaknak kemény szavaknak tűnnek.
JayB