Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 11 éve
Gordon is a falban! 8 körrel a vége előtt, ilyet...hábazz, ráadásul tök sima menetben defektet kapni...
Mekkora tűzijáték lesz jövő vasárnap Doverben!shawnka
ez a Penske nagyon összekapta magát, innentől őket kell megverni.
Gordonnak meg 13. hely előtt van 20 pont előnye, 11-12. hely előtt 15, kell csinálni egy top10 finisht minimum, aztán megvan a következő kör. bár ha nem töri össze a szekeret, akkor már nagyjából simán bent lenne. picsku...
több mint 11 éve
Gordon is a falban! 8 körrel a vége előtt, ilyet...Mekkora tűzijáték lesz jövő vasárnap Doverben!
több mint 11 éve
ÉS OTT IS VAN KENSETH BÚCSÚJA. BOKÁNFOSOMMAGAM
több mint 11 éve
Keselowski is megunta a kompetitív versenyzést. Legalább neki nincs baja.
több mint 11 éve
5 körön belül vége Hamlinnek és Kylenak is. Nekünk ennyi idén akkor a Chase, gondolom Kenseth is elhull a végéig.
több mint 11 éve
Jó versenyeket nyújtó pályákat kiraknak, ezt a pocsék Szingapúrt meg bent hagyják. Élvezhetetlen, dögunalmas verseny.Azt, hogy Szujó nem okés tudtam, de banyek a szakkommentátor tolhatná a részidőket, hogy megérte-e a végén gumit cserélni v. nem!!!
több mint 11 éve
New Hampshire-ben pole-ból indul Keselowski.
több mint 11 éve
Épp ezaz, a q1 q2 alapján sokkal inkább állt a zászló ricciardonak rosbergnek v épp vmeik ferkának. Vhogy nem éreztem, hogy idaérhet a polera...Hamilton honnan találta ezt a kört az konkrétan nem tudom... :/peachMiért? Ez volt az idei legszorosabb időmérő, nem ment űridőt senkihez képest.JayB
Szerk. q3 első etapját is beleértve
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Hamilton honnan találta ezt a kört az konkrétan nem tudom... :/peachMiért? Ez volt az idei legszorosabb időmérő, nem ment űridőt senkihez képest.
több mint 11 éve
Hamilton honnan találta ezt a kört az konkrétan nem tudom... :/
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
A Chase jelenlegi állása a Challanger round-ban:(A Challanger 3 helyszínt foglal magába: Chicagoland, New Hampshire és Dover. Aki nyer akár csak egyet is a három helyszín valamelyikén, automatikusan a következő körbe jut. Az első 12 megy tovább, a pontok alapján, négyen pedig kiesnek.
Forrás: racingnews.hu/nascar-sprint-kupa-osi-pontszamitasok-es-az-idei-chase/ )
1 Brad Keselowski 2059
2 Jeff Gordon 2052
3 Joey Logano 2049
4 Kevin Harvick 2047
5 Dale Earnhardt Jr. 2042
6 Jimmie Johnson 2041
7 Kyle Busch 2041
8 Denny Hamlin 2041
9 Kurt Busch 2039
10 Kasey Kahne 2034
11 Matt Kenseth 2034
12 Carl Edwards 2030
13 Ryan Newman 2029
14 AJ Allmendinger 2025
15 Greg Biffle 2021
16 Aric Almirola 2007
több mint 11 éve
Kesze gyereket is bírom, de nálam Gordon meg Dale JR a favorit, ez van 😊 Úgy egészében ki vagyok békülve a Hendricks istállóval.Pff...catattackGordont idén nem lehet elkapni.danylyÚgy legyen 😊Minitron
több mint 11 éve
Úgy legyen 😊Gordont idén nem lehet elkapni.danylyszerintem jönni fog az a Fusionnel is. Gordonban meg JJ-ben érzem azt, hogy van esélyük elkapni. Viszont ha Harvick bent lesz Homesteadnél, akkor rá fogok fogadni. Vagy Bifflere, mert bekaphatja.shawnkaA kis naiv! 😛Ez fasza.Gyere és nézz te is NASCAR-t. Hiába az ovál pálya, garantálom, hogy izgalmasabb lesz, mint a legtöbb F1 futam 😉
Igazából azért nem szeretem a F1-et, mert a versenyek 95%-át az nyeri, akinek jobb autója van. Tulajdonképpen amikor Baumgartner szerencsétlenkedett a Minardiban, Schumacher meg nyert mondjuk a Ferrarival, ha autót cseréltek volna, akkor Zsolt végzett volna előrébb.
Ebben viszont ha jól értelmeztem mindenki ugyanazzal az alapkonfigurációval indul.Sobri Jóska
Nekem az F1 varázsa anno kb. Damon Hill és a Williams Renault csillagának hanyatlásával ért véget...Minitron
Ha már Keselowski, remélem a Dodge visszatér és jön az újabb cím.gaben
több mint 11 éve
Gordont idén nem lehet elkapni.szerintem jönni fog az a Fusionnel is. Gordonban meg JJ-ben érzem azt, hogy van esélyük elkapni. Viszont ha Harvick bent lesz Homesteadnél, akkor rá fogok fogadni. Vagy Bifflere, mert bekaphatja.shawnkaA kis naiv! 😛Ez fasza.Gyere és nézz te is NASCAR-t. Hiába az ovál pálya, garantálom, hogy izgalmasabb lesz, mint a legtöbb F1 futam 😉
Igazából azért nem szeretem a F1-et, mert a versenyek 95%-át az nyeri, akinek jobb autója van. Tulajdonképpen amikor Baumgartner szerencsétlenkedett a Minardiban, Schumacher meg nyert mondjuk a Ferrarival, ha autót cseréltek volna, akkor Zsolt végzett volna előrébb.
Ebben viszont ha jól értelmeztem mindenki ugyanazzal az alapkonfigurációval indul.Sobri Jóska
Nekem az F1 varázsa anno kb. Damon Hill és a Williams Renault csillagának hanyatlásával ért véget...Minitron
Ha már Keselowski, remélem a Dodge visszatér és jön az újabb cím.gaben
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
ez most annyira nem igaz. a tavalyi chicagói futam 1.7-es ratinggel ment, idén 2.3 volt ez a szám. szóval eddig bejött az új rendszer, a 3. versenyeket meg még nagyobb érdeklődés fogja övezni. nekem tetszik. csak ne Biffle nyerjen 😀Állandóan variálnak, a nézettség meg csak zuhan :/MinitronAz idei chase-struktúra sem gyenge:minimum kérdéses a dologgaben
challenger, contender, eliminator meg championship körök...Minitron
több mint 11 éve
Állandóan variálnak, a nézettség meg csak zuhan :/Az idei chase-struktúra sem gyenge:minimum kérdéses a dologgaben
challenger, contender, eliminator meg championship körök...Minitron
több mint 11 éve
Az idei chase-struktúra sem gyenge:minimum kérdéses a dolog
challenger, contender, eliminator meg championship körök...Minitron
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
Az idei chase-struktúra sem gyenge:challenger, contender, eliminator meg championship körök...
több mint 11 éve
Ez lesz a bosszú a tavalyi szezonért. 😀Az egész év erre utalt! 😀catattackszerintem jönni fog az a Fusionnel is. Gordonban meg JJ-ben érzem azt, hogy van esélyük elkapni. Viszont ha Harvick bent lesz Homesteadnél, akkor rá fogok fogadni. Vagy Bifflere, mert bekaphatja.shawnkaUgyan már. Jön a semmiből Kenseth és mindenkit elpicsáz. 😛Greengo

E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
vagy jön a csősz, és mindenkit kikerget.szerintem jönni fog az a Fusionnel is. Gordonban meg JJ-ben érzem azt, hogy van esélyük elkapni. Viszont ha Harvick bent lesz Homesteadnél, akkor rá fogok fogadni. Vagy Bifflere, mert bekaphatja.shawnkaUgyan már. Jön a semmiből Kenseth és mindenkit elpicsáz. 😛Greengo
több mint 11 éve
catattack
3 520
Az egész év erre utalt! 😀szerintem jönni fog az a Fusionnel is. Gordonban meg JJ-ben érzem azt, hogy van esélyük elkapni. Viszont ha Harvick bent lesz Homesteadnél, akkor rá fogok fogadni. Vagy Bifflere, mert bekaphatja.shawnkaUgyan már. Jön a semmiből Kenseth és mindenkit elpicsáz. 😛Greengo
több mint 11 éve
szerintem jönni fog az a Fusionnel is. Gordonban meg JJ-ben érzem azt, hogy van esélyük elkapni. Viszont ha Harvick bent lesz Homesteadnél, akkor rá fogok fogadni. Vagy Bifflere, mert bekaphatja.shawnkaUgyan már. Jön a semmiből Kenseth és mindenkit elpicsáz. 😛

E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
szerintem jönni fog az a Fusionnel is. Gordonban meg JJ-ben érzem azt, hogy van esélyük elkapni. Viszont ha Harvick bent lesz Homesteadnél, akkor rá fogok fogadni. Vagy Bifflere, mert bekaphatja.A kis naiv! 😛Ez fasza.Gyere és nézz te is NASCAR-t. Hiába az ovál pálya, garantálom, hogy izgalmasabb lesz, mint a legtöbb F1 futam 😉
Igazából azért nem szeretem a F1-et, mert a versenyek 95%-át az nyeri, akinek jobb autója van. Tulajdonképpen amikor Baumgartner szerencsétlenkedett a Minardiban, Schumacher meg nyert mondjuk a Ferrarival, ha autót cseréltek volna, akkor Zsolt végzett volna előrébb.
Ebben viszont ha jól értelmeztem mindenki ugyanazzal az alapkonfigurációval indul.Sobri Jóska
Nekem az F1 varázsa anno kb. Damon Hill és a Williams Renault csillagának hanyatlásával ért véget...Minitron
Ha már Keselowski, remélem a Dodge visszatér és jön az újabb cím.gaben
több mint 11 éve
A kis naiv! 😛Ez fasza.Gyere és nézz te is NASCAR-t. Hiába az ovál pálya, garantálom, hogy izgalmasabb lesz, mint a legtöbb F1 futam 😉
Igazából azért nem szeretem a F1-et, mert a versenyek 95%-át az nyeri, akinek jobb autója van. Tulajdonképpen amikor Baumgartner szerencsétlenkedett a Minardiban, Schumacher meg nyert mondjuk a Ferrarival, ha autót cseréltek volna, akkor Zsolt végzett volna előrébb.
Ebben viszont ha jól értelmeztem mindenki ugyanazzal az alapkonfigurációval indul.Sobri Jóska
Nekem az F1 varázsa anno kb. Damon Hill és a Williams Renault csillagának hanyatlásával ért véget...Minitron
Ha már Keselowski, remélem a Dodge visszatér és jön az újabb cím.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "