Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Kiminél ha kiderül, hogy a Lotus szórakozott vele, isten bizony nem állnék ki az utsó 3 futamon.
Amúgy miért nem lehet olyan gumit csinálni, hogy kibírna mondjuk 10 kört, de azzal gyorsabb vagy jóval? Tök jó lett volna ha a végén valaki a lággyal gyorsabb lett volna és hátulról agyoncsap mindenkit.
Grat Vettelnek!NB2
Az a Lotus teszi tönkre az egyik pilótája versenyét akik súlyos anyagi gondokkal küzdenek de versenbyen vannak a tízmillió dolláros konstruktőri díjakért?JayB
nyilván kockáztattak, semmi vesztenivalója nincs már Kiminek ugyebár. De gondolom Kimi nyugodtan felülbírálhatta volna a csapat döntését az új gumikat illetően.

több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 836


van ahol imádják pedig.
több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 836
Mit csinált a kisköcsög, hogy mindenki a kizárását követeli?berger90
semmit, túl jó ő is és alatta a kocsi is. Engem csak az zavarna, ha megdöntené Schumi rekordját, de ez is csak szubjektív érzelmi alapon lenne rossz számomra.
több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
Mit csinált a kisköcsög, hogy mindenki a kizárását követeli?

Mindig jövőre
több mint 12 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Vettel életében először, de szerzett nálam egy jó pontot ezzel a kicsit Nascaros-IndyCaros ünnepléssel. 😊 Persze annak nem örülök, hogy a 4. vb címét ünnepelte, dehát ez van, majd talán jövőre....😀
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
fangio forog a sírjában, prost meg elment roncsderbizni inkább.... és akkor még szujó+wéber is felszopja vettelt. pfujjjjj:#



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Kiminél ha kiderül, hogy a Lotus szórakozott vele, isten bizony nem állnék ki az utsó 3 futamon.
Amúgy miért nem lehet olyan gumit csinálni, hogy kibírna mondjuk 10 kört, de azzal gyorsabb vagy jóval? Tök jó lett volna ha a végén valaki a lággyal gyorsabb lett volna és hátulról agyoncsap mindenkit.
Grat Vettelnek!NB2
Az a Lotus teszi tönkre az egyik pilótája versenyét akik súlyos anyagi gondokkal küzdenek de versenbyen vannak a tízmillió dolláros konstruktőri díjakért?
több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 040 — nabege2@yahoo.com
Kiminél ha kiderül, hogy a Lotus szórakozott vele, isten bizony nem állnék ki az utsó 3 futamon.
Amúgy miért nem lehet olyan gumit csinálni, hogy kibírna mondjuk 10 kört, de azzal gyorsabb vagy jóval? Tök jó lett volna ha a végén valaki a lággyal gyorsabb lett volna és hátulról agyoncsap mindenkit.
Grat Vettelnek!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Massa a király! Szétaláz 10-ből 9-szer mindenkit a rajtnál!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
Én kizárnám Vettelt. 😀

több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Lotus, taktikailag elégtelen. Viszont ha csak a leggyorsabb körre mentek rá Kimivel, akkor profi 😀
Grosjean viszont nagyot ment.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
Úgy akartam kérdezni csak telefonról nem tudom javítani.
Itt Nyúvi a zseni nem Fettel. Bár sztem Schumi sokkal nagyobb pilóta volt mint ez a kis szőke köcsög.Bazzani
Ja, hát elsősorban Newiera gondoltam én is, ez egyértelmű.
Csak hát emiatt állítom párhuzamban a két érát, mert mindkét csapatnál egy ilyen korszakos zseni van a főszerepben, mint Brawn és Newie, és láthatjuk mindkét esetben, hogy korszakos autókat köszönhet nekik a csapatuk.
Emellé meg bepárosult, hogy mindkét csapat megtalált egy nem átlagos pilótát, akik ki tudják hozni a maximumot az autóból.
Schumi abszolút etalon, holott őt is rühellem, de azért az előző hsz-emben írtam Vettelről is.
Pedig őt is rühellem, szóval még csak azt sem lehet mondani, hogy elfogult lennék. 😊

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
Úgy akartam kérdezni csak telefonról nem tudom javítani.
Itt Nyúvi a zseni nem Fettel. Bár sztem Schumi sokkal nagyobb pilóta volt mint ez a kis szőke köcsög.

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
A Ferrari azért volt nagy király mert megtehettek több tízezer km-t évente Fiorinoban, pénz meg nem számított, volt egy jó brigád egy jó pilótával. Ez így együtt hozta azt az 5 címet.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
A Brawn GP-vel évekig nem tudott mit kezdeni a mezőny? Ha most a Brawn GP-re gondolsz akkor inkább fél év a válasz.
Nekem inkább az a vicc, hogy annyira ajnározzák Fettelt, miközben ez 90%ban az autó miatt van ott ahol.Bazzani
Nem írtam olyat, hogy Brawn GP.
Én Brawn írtam.
A Ferrarinál is ő volt a zseni és nem kis része volt a VB győzelmekben az okosságainak. Sőt...
Szóval nem fél a válasz. A Brawn GP más tészta volt, ott ő csak kihasználta a rövidtávú helyzeti előnyét, a Ferrarinál volt igazán nagy király szvsz.
Ha ott ő ekkora király tudott lenni Schumival, aki rohadtul értett az autókhoz és nagy segítséget tudott adni a szerelőknek, akkor nem tudom, hogy miért meglepő az, ha a Red Bullnál is előfordulhat esetleg ugyanez. Mert Vettel egy hatalmas köcsög, de nem véletlen, hogy már a megjelenése óta ódákat zengenek róla a szerelői, micsoda segítséget tud megadni a fejlesztéseknél. Ez pedig így jelenleg elég sok, amikor a Reb Bullnál még meg is van az az 1-2 zseni, pont mint ahogy a Ferrarinál is megvoltak a sima alázós éveikben.
Nekem ez a véleménye.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
A Brawn GP-vel évekig nem tudott mit kezdeni a mezőny? Ha most a Brawn GP-re gondolsz akkor inkább fél év a válasz.
Nekem inkább az a vicc, hogy annyira ajnározzák Fettelt, miközben ez 90%ban az autó miatt van ott ahol.

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Tök jó hogy Szujó már a 2. körben kijelenti hogy Vettel világbajnok. Mert alatta nem mehet szarrá a vas vagy csapódhat falba...Matthew99
Mivel Alonso sehol nem lesz így nyugodtan kijelentheti.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Tök jó hogy Szujó már a 2. körben kijelenti hogy Vettel világbajnok. Mert alatta nem mehet szarrá a vas vagy csapódhat falba...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
Vettel egy kör alatt 2,5mp-et ver a többire. Nevetséges.Bazzani
De az autója teljesen szabályos...Duff
Jó, most ezt akkor elkezdjük a régi Ferrarinál is, amivel Schumi fossá alázott mindenkit, még Barrichellot is?
Én utálom a Red Bullt és főleg Vettelt, de azért ne kiáltsunk már mindig cinkelést.
Tény, hogy gáz, hogy megint kiemelkedik egy autó a mezőnyből és totálisan unalmasak lesznek a versenyek, de attól még szvsz nem csalnak, csak valamit nagyon eltaláltak a kocsinál, mint ahogy Brawnnal sem tudott éveken át mit kezdeni az egész F1-

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Csodálatos előzések ezek.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Vettel egy kör alatt 2,5mp-et ver a többire. Nevetséges.Bazzani
De az autója teljesen szabályos...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
Vettel egy kör alatt 2,5mp-et ver a többire. Nevetséges.

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Isten ments, hogy vettelke ferraris legyen, akkor én átpártolok a McLaren-hez, esetleg a Caterhamhez, vagy tökmind1, bármi máshoz.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Én akár nagy összegben is fogadnék rá.akár már 2015től se elképzelhetetlen szvsz,főleg ha mondjuk jövőre is nyer...

 www.p1race.hu/hir/hivatalos_ben_spies_bejelentette_visszavonulasat_20131026
Azért ez is elég kemény...ahogy berobbant a SBKba 2009be,aztán a MotoGPben sem volt rossz,aztán a gyári Yamahás szereplésének kb a felénél valahogy elvesztette a fonalat,persze a sérülésekkel se volt szerencséje(ami miatt végül is vissza kellett vonulnia)de kár érte ennél több volt a GP-s karrierjében.

Marquez meg még mindig vezeti a VB-t bár most már csak 18 pont,valszeg Lorenzo meg fogja fordítani ezt,(remélem egy gigászi test test elleni párharcban,az utolsó futamon valenciában,a spanyol szurkolók előtt...kicsit lenne őrült hangulat 😀 😊 )de az szerintem mindent elmond arról mekkora tehetség,hogy ujonc évében a jelenlegi mezőny legjobb versenyzőjétől 120% fog kelleni/kellet ahhoz hogy legyőzze,Honda fölény ide vagy oda.Cowboykarcsi
akkor lenne a legjobb a vége, ha utolsó futam előtt valahogy ikszre állnának, és akkor győzzön a jobbik. akkor nem kell azon agyalni, hogy ha X második, akkor Y-nak jó-e a hatodik hely, meg hogy a középmezőnyből Z vajon direkt engedte-e el vagy nem (lásd még NASCAR alapszakasz-záró futam).

ja, ha már NASCAR: az mekkora már, hogy Gordont plusz egynek rakták be a Chase-be, hogy neki is igazság legyen szolgáltatva, aztán most meg közelebb van az elejéhez, mint a végéhez...
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Kb egyetlen időmérő ahol Alonso reálisan bemehetett volna akár 2-nak is Webber miatt, erre keménnyel kell szenvedni 😀JayB
úgy voltak vele hogy idén már úgy megszokta ezt a "5-8 helyről indulás,felverekedem magam a RBRek mögé" koreográfiához nem akarták szegényt megzavarni.

Gyalázat amúgy....nem tudom mikor fogok újra Ferraris VB címet látni...Cowboykarcsi
tegyél be egy Schumacher-dokumentumfilmet, és akkor akár pár percen belül. (de ne a Ralf-félét!)