Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
Nyerő taktika volt, csak nem neki.

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Webber megkérdezte rádión hogy biztosan ez lesz e a nyerő taktika, természetesen igennel válaszoltak...
több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
Szépen kitalálták Webbernek azt a taktikát amivel nem tudta megverni Vettelt.Bazzani
Webber elmehet a rákba, majd 2 mp-cel gyorsabb volt és 5 körön át nem bírta megelőzni Gro-t. Hamilton még a futamot is megnyerte volna.
Amúgy jó verseny volt sok előzéssel.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Minden lehetőséget meg kell ragadni hogy Vettel-el kibasszunk 😀
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Massa tökös volt nem engedte el Alonsot pedig kapott csapatutasítást, más kérdés hogy ugyanúgy lemorzsolódott....
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 165 — vaccpáör fan
A Merci még elbaltáz néhány futamot, és a Lotus szépen megelőzi őket. (már csak 23 pont) Grosjean kár hogy elfogyott a végére, nagyot ment.gamerkr
Nem ő fogyott el, ennyi volt a Lotusba/ennyivell jobb a Red Bull.JayB
Ha az első kiállásnál nem reagálnak egyből Webberre, talán jobb esélye maradhatott volna Vettellel szemben.
több mint 12 éve
chvs 86
 sportgeza.hu/forma1/2013/10/10/alonso_raikkonen_nem_gyorsabb_massanal/

Hát, azért Alonso-t fogják meglepetések érni...somoskovig
Újságírók..... (N)

Egyébként nem igaz, amit mondott Alonso? Melyik mondattal nem értesz egyet?csi77
lol
az akkori Massát ne hasonlítsuk már a mostanihoz könyörgöm...
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
A Merci még elbaltáz néhány futamot, és a Lotus szépen megelőzi őket. (már csak 23 pont) Grosjean kár hogy elfogyott a végére, nagyot ment.gamerkr
Nem ő fogyott el, ennyi volt a Lotusba/ennyivell jobb a Red Bull.
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A Merci még elbaltáz néhány futamot, és a Lotus szépen megelőzi őket. (már csak 23 pont) Grosjean kár hogy elfogyott a végére, nagyot ment.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
Szépen kitalálták Webbernek azt a taktikát amivel nem tudta megverni Vettelt.

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Ez annyira Massás volt 😀
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
de jó, megint Vettel
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Holtan találták a volt Forma-1-es pilótanőt

 sportgeza.hu/forma1/2013/10/11/holtan_talaltak_a_volt_forma-1-es_pilotanot/
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Perpill Raikonen egy körön katasztrófa, az új gumikkal nem tud mit kezdeni.
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
 sportgeza.hu/forma1/2013/10/10/alonso_raikkonen_nem_gyorsabb_massanal/

Hát, azért Alonso-t fogják meglepetések érni...somoskovig
Újságírók..... (N)

Egyébként nem igaz, amit mondott Alonso? Melyik mondattal nem értesz egyet?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
 sportgeza.hu/forma1/2013/10/10/alonso_raikkonen_nem_gyorsabb_massanal/

Hát, azért Alonso-t fogják meglepetések érni...

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
nálam a Monacoi nagydíj verte ki a biztosítékot. ott szabad szemmel látható módon nem mentek maxon. még a közelében sem.

vicc volt amikor Maldonado letörte az első szárnyát, kijött lecseréltetni, majd minden mindegy alapon elkezdte neki nyomni, és amíg bírta a gumi másfél másodperccel gyorsabb volt a vezető Rosbergnél..

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
De ne keverjük. A forma1 nem lett rosszabb, mint lentebb is írtam az egészet Vettel "rontja" el, a többiek nagyon komoly meccsben vannak. Ha ez a vb címért menne nem a második helyért minden idők egyik legjobb szezonja lenne.JayB
Rosszabb lett mert anno Schumieknak nem kellett DRS az elozeshez most anelkul kb korozgetnenek korbe korbe egymas mogott.Toca
De volt tankolás, teljesen eltérő taktikák találkoztak össze a mezőnyben és F1 szintű gumik voltak az autókon.JayB
Volt gumiháború, amely az esetek többségében el is döntötte a vb címet. Különösen ha kis túlzással egy autóra fejlesztették ki a gumit x szállítónál. Ha meg véletlenül valaki nagyon kreatív volt, akkor gyorsan szabályt módosított a FIA év közben is, hogy bezárja a kiskaput.

Az viszont nagyon igaz, hogy régebben nem voltak ennyire sterilek a pályák, amelyek alig büntetik meg a pilótahibákat. Nincs sóderágy, még csak füves kifutófelület sem. Bárhonnan minimális időveszteség nélkül vissza lehet térni: gumi, kasztni károsodás nélkül.

Az előzések hiányának meg a pályák karakterisztikája mellett pusztán aerodinamikai okai vannak, ami megint a meghozott szabályoknak a hibája, nem a pilótáké.DoM
Én ezt konkrétan az előzésekre írtam, ott sem lett volna semmi ha mindenki egy taktikán indult volna el azonos súllyal. A steril pályára pedig rátesz még két lapáttal hogy ma versenyen közel sem megy senki 100%-on mert akkor kéne vagy 5 kiállás a végéig. Webber volt az aki ez ellen nagyon ki kelt hogy bár ez a tvben nem látszik versenyzőként teljesen más így vezetni, sokkal sokkal nehezebb hibázni. (Arról ne is beszéljünk hogy jövőre erre még rájön az egyelőre elképzelhetetlen mértékű üzemanyag spórolás 😀)
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 165 — vaccpáör fan
De ne keverjük. A forma1 nem lett rosszabb, mint lentebb is írtam az egészet Vettel "rontja" el, a többiek nagyon komoly meccsben vannak. Ha ez a vb címért menne nem a második helyért minden idők egyik legjobb szezonja lenne.JayB
Rosszabb lett mert anno Schumieknak nem kellett DRS az elozeshez most anelkul kb korozgetnenek korbe korbe egymas mogott.Toca
De volt tankolás, teljesen eltérő taktikák találkoztak össze a mezőnyben és F1 szintű gumik voltak az autókon.JayB
Volt gumiháború, amely az esetek többségében el is döntötte a vb címet. Különösen ha kis túlzással egy autóra fejlesztették ki a gumit x szállítónál. Ha meg véletlenül valaki nagyon kreatív volt, akkor gyorsan szabályt módosított a FIA év közben is, hogy bezárja a kiskaput.

Az viszont nagyon igaz, hogy régebben nem voltak ennyire sterilek a pályák, amelyek alig büntetik meg a pilótahibákat. Nincs sóderágy, még csak füves kifutófelület sem. Bárhonnan minimális időveszteség nélkül vissza lehet térni: gumi, kasztni károsodás nélkül.

Az előzések hiányának meg a pályák karakterisztikája mellett pusztán aerodinamikai okai vannak, ami megint a meghozott szabályoknak a hibája, nem a pilótáké.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
De ne keverjük. A forma1 nem lett rosszabb, mint lentebb is írtam az egészet Vettel "rontja" el, a többiek nagyon komoly meccsben vannak. Ha ez a vb címért menne nem a második helyért minden idők egyik legjobb szezonja lenne.JayB
Rosszabb lett mert anno Schumieknak nem kellett DRS az elozeshez most anelkul kb korozgetnenek korbe korbe egymas mogott.Toca
De volt tankolás, teljesen eltérő taktikák találkoztak össze a mezőnyben és F1 szintű gumik voltak az autókon.
több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
 www.gphirek.hu/f1/20131009-f1-raszolgalt-e-vettel-az-utalatra-koreai-gorbe-tukor.html?sec-2

ennél aktuálisabb nem is lehetne😊
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
"egyszerű" volna, az aerodinamikát le kéne butítani, a motorokat meg erősíteni....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
De ne keverjük. A forma1 nem lett rosszabb, mint lentebb is írtam az egészet Vettel "rontja" el, a többiek nagyon komoly meccsben vannak. Ha ez a vb címért menne nem a második helyért minden idők egyik legjobb szezonja lenne.JayB
Rosszabb lett mert anno Schumieknak nem kellett DRS az elozeshez most anelkul kb korozgetnenek korbe korbe egymas mogott.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
De ne keverjük. A forma1 nem lett rosszabb, mint lentebb is írtam az egészet Vettel "rontja" el, a többiek nagyon komoly meccsben vannak. Ha ez a vb címért menne nem a második helyért minden idők egyik legjobb szezonja lenne.
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Így van. A Forma1-nek egyébként is egyik különösen fontos része az autó fejlesztése. Persze az is sokkal izgalmasabb, ha két-három-négy csapat is hasonlóan jól fejleszt, más trükköket használ stb. Jelenleg ez sincs meg. Engem nem zavar ha kiemelkedik pár csapat, csak ne egy darab legyen, mert így a versenyek unalomba fulladnak. Két pilóta gigászi csatája már nekem elegendő lenne. De ilyet nem láttunk már 2008 óta.Eazzy
milyen jók is voltak annó a nagy Hakkinen vs Schumacher csaták. visszasírom az akkori forma-1et.