Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 5 éve
Mr.Breaker 1 870
Szumót lassan vlki hátba b*szhatná egy jó nagy péklapáttal. Amit most is Bottas-Vettel balesetnél összevergődött, vlhogy Vettel-t hozza ki hibásnak az vlmi szánalom volt.

Bármennyi is Hring, meg már több mint 30 éve rendeznek futamokat itt, ez nagyjából alkalmatlan a versenyzésre és komoly átalakításokra lenne szükség.

Innen már nagyon nehéz lesz a Ferrarinak, majdnem 1 futamgyőzelemnyi előnyt 9 futamon nem lehetetlen ledolgozni,de ebből a dupla hétvégéből az erőviszonyokat nézve nagyjából Vettelnek kellett volna ekkora előnyt kiépítenie.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Megtapsolom a Ferrarit ennél jobban nem lehet egy fel futamnyi tökéletes menetet a kukába dobni mert nem képesek kalkulálni a forgalommal...
2 futam alatt úgy hogy mindkét helyen gyorsabbak mint a Merci osszehoztak 1 futamnyi előnyt Haminak.
Toca
Same old Ferrari. 🙂
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Mi van Bottas, bontasz?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 669 — Vikings fan
Bottasnál van gond.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 669 — Vikings fan
Megtapsolom a Ferrarit ennél jobban nem lehet egy fel futamnyi tökéletes menetet a kukába dobni mert nem képesek kalkulálni a forgalommal...
2 futam alatt úgy hogy mindkét helyen gyorsabbak mint a Merci osszehoztak 1 futamnyi előnyt Haminak.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Láttátok ezt a Hamilton kisfilmet?
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Hamilton szerencsés, mert jobban alkalmazkodott a változó körülményekhez, mint bárki más.
Mi ez, ha nem ordas nagy mák?!

több mint 5 éve
dawyd728 3 698
Hányszor esett eddig ebben az évben az eső időmérő&verseny valamelyikén? Ez alapján szerencsés mindenki, kivéve a Mercedes, aki legjobbnak tűnik vizes pályán.
Hockenheim disznómázli volt, de az vicc már, h azért is mázlistázni kell, ha egész héten végig 30 fok és zápor zivatarokat mondtak a hét második felére a meteorológusok. Konkrétan pénteken is a pálya mellett kilométerekre leszakadt az ég úgy 3 és 4 között.

Amúgy meg, ha Hamilton nyerne, azzal bukná a vb címet, már ha babonásak vagyunk.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem láttam, de ki toltotta meg akárkinek, hogy nyerjen esőben?
peach
A melegben nem működött a mercin semmi. A 2 Ferka simán kiosztott Haminak 7 tizedet, sőt még Verstappen is bejött elé. De jött az eső és tudjuk, hogy Hami rohadt jó esőben. Ezért mákos. Ha meleg van esélye nincs a pole-ra...
NB2
Soros meghozta a meleget (is)!

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
Nem láttam, de ki toltotta meg akárkinek, hogy nyerjen esőben?
peach
A melegben nem működött a mercin semmi. A 2 Ferka simán kiosztott Haminak 7 tizedet, sőt még Verstappen is bejött elé. De jött az eső és tudjuk, hogy Hami rohadt jó esőben. Ezért mákos. Ha meleg van esélye nincs a pole-ra...
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 669 — Vikings fan
Nem láttam, de ki toltotta meg akárkinek, hogy nyerjen esőben?
peach
Nem tudom nem láttam de kiírta ennek ellenkezőjét ?
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Nem láttam, de ki toltotta meg akárkinek, hogy nyerjen esőben?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Mr.Breaker 1 870
Azért lassan már másra is átszállhatna ez a mértékű szerencse ami Hamiltont követi lassan 2 éve. Második/harmadik sor helyet sima Merci 1-2 esőben.Úgyhogy időmérő előtt 30 percre és időmérő után 30 percre is verőfényes napsütés volt és eső miatt még az ultrákat sem kell holnap használniuk amikkel igazán szenvedtek már tényleg sok így egyszerre. 😀
Ráadásul pont a Hungaroringen, ahol kb Monaco után a legnehezebb az előzés.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
Hami nagy mákos... Egész hétvégén köze nem volt a pole-hoz, erre jön az eső, Vettelben meg a majré és rögtön 1-2 merci.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A vége aranyos 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 669 — Vikings fan
 www.vezess.hu/forma-1/2018/07/25/meghalt-sergio-marchionne/
RIP 😕
Kedveltem mint elnök, Ferrarit visszavezette ahova illik. Remelem neki is megnyeri a csapat az idei VBt!
több mint 5 éve
dawyd728 3 698
elég jól körül van járva
 webergabor.blog.hu/2018/07/24/miert_uszta_meg_olcson_hamilton

ezek után bármelyen kihágást meg lehet majd magyarázni
ez a Salo-féle "nem volt mit vizsgálni" a legnagyobb szégyen a történetben, mi a faszomnak van az ilyen ott???
ZERO_L
Pedig Salo Ferrari kötődésű. Mondjuk az tényleg érthetetlen, a verseny hevében legalább egy megrovást miért nem kapott.

Nekem az tetszik, h azt a 3. pontot Wéber elegánsan ugorja/kikerüli. Veszély okozás itt a fő szempont a büntetés mértékének kiosztásnál és nem az, h előnyt szerzett vagy sem.

Ott van talán 2011-es magyar nagydíj, ahol a sikán után megforgott Hamilton. Szemben a forgalommal, majd a többiekkel nem törődve 180 fokot fordított az autóján balesetveszélyesen magára és a többiekre egyaránt majd folytatta a versenyt. Pár kör után jött is a drive through. Nem csinált rendkívüli szabálytalanságok, csak éppen rohad balesetveszélyes volt.

Mindenesetre szép próbálkozás volt. Így is lehet csűrni a történetet, de azért a végére odaírhatta volna, h tényszerű is legyen, ha a verseny során kapta volna Hamilton a büntetést, akkor a Mercedes úgy vissza TO-zta volna Bottast 5 másodpercen kívülre mint a huzat. Pont Vettel és Raikkonen baleseteinél mondta többek között ő is, h a bíráknak nem feladata, h egy balesetben nézzék a károsulthoz képest az elkövető súlyosabb büntetést kapjon, mint a vétlen fél számára okozott hátrány. Magyarán Suarez kezezik Ghána ellen az utolsó utáni pillanatban és góltól menti csapatát, a büntetés 11-es és piros, de a büntetés helyes mértéke az lett volna, ha ezek felett még gólt is odaírják Ghána neve mellé, mert a 11-est ki is lehet hagyni. Ki is maradt. Nem történt igazságos büntetés, csak a protokoll szerinti bűntetési tétel lett alkalmazva. Ha elfogadjuk, h itt nem a veszélyeztetés a fő szempont a büntetés kiszabásánál(szerintem nem), hanem az előnyszerzés, akkor is az ilyen szabálytalanságok legmagasabb büntetési tételével is Hamilton nyerhetett volna. Ugyanis bármennyire is próbálják a Mercedesnél azt kommunikálni, h Bottas szabadon versenyezhet Hamilton ellen, attól még ez nincs így. Első félévben kellett volna annyi pontot szerezzen, h engedjék pontot elvenni Hamiltontól.
dawyd728
Nem 5 mp a legmagasabb tétel!
Én a drive throughnak megfelelő büntetést talaltam volna jogosnak 10-1520 mp nem tud milyen hosszú a pit.
Toca
A boxbejáraton vonal keresztezésért kiszabott legnagyobb büntetés a WG szerint 5 sec volt. 2013-ban volt több, de akkor még nem volt 5 és 10 mp-es büntetési tétel.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 669 — Vikings fan
elég jól körül van járva
 webergabor.blog.hu/2018/07/24/miert_uszta_meg_olcson_hamilton

ezek után bármelyen kihágást meg lehet majd magyarázni
ez a Salo-féle "nem volt mit vizsgálni" a legnagyobb szégyen a történetben, mi a faszomnak van az ilyen ott???
ZERO_L
Pedig Salo Ferrari kötődésű. Mondjuk az tényleg érthetetlen, a verseny hevében legalább egy megrovást miért nem kapott.

Nekem az tetszik, h azt a 3. pontot Wéber elegánsan ugorja/kikerüli. Veszély okozás itt a fő szempont a büntetés mértékének kiosztásnál és nem az, h előnyt szerzett vagy sem.

Ott van talán 2011-es magyar nagydíj, ahol a sikán után megforgott Hamilton. Szemben a forgalommal, majd a többiekkel nem törődve 180 fokot fordított az autóján balesetveszélyesen magára és a többiekre egyaránt majd folytatta a versenyt. Pár kör után jött is a drive through. Nem csinált rendkívüli szabálytalanságok, csak éppen rohad balesetveszélyes volt.

Mindenesetre szép próbálkozás volt. Így is lehet csűrni a történetet, de azért a végére odaírhatta volna, h tényszerű is legyen, ha a verseny során kapta volna Hamilton a büntetést, akkor a Mercedes úgy vissza TO-zta volna Bottast 5 másodpercen kívülre mint a huzat. Pont Vettel és Raikkonen baleseteinél mondta többek között ő is, h a bíráknak nem feladata, h egy balesetben nézzék a károsulthoz képest az elkövető súlyosabb büntetést kapjon, mint a vétlen fél számára okozott hátrány. Magyarán Suarez kezezik Ghána ellen az utolsó utáni pillanatban és góltól menti csapatát, a büntetés 11-es és piros, de a büntetés helyes mértéke az lett volna, ha ezek felett még gólt is odaírják Ghána neve mellé, mert a 11-est ki is lehet hagyni. Ki is maradt. Nem történt igazságos büntetés, csak a protokoll szerinti bűntetési tétel lett alkalmazva. Ha elfogadjuk, h itt nem a veszélyeztetés a fő szempont a büntetés kiszabásánál(szerintem nem), hanem az előnyszerzés, akkor is az ilyen szabálytalanságok legmagasabb büntetési tételével is Hamilton nyerhetett volna. Ugyanis bármennyire is próbálják a Mercedesnél azt kommunikálni, h Bottas szabadon versenyezhet Hamilton ellen, attól még ez nincs így. Első félévben kellett volna annyi pontot szerezzen, h engedjék pontot elvenni Hamiltontól.
dawyd728
Nem 5 mp a legmagasabb tétel!
Én a drive throughnak megfelelő büntetést talaltam volna jogosnak 10-1520 mp nem tud milyen hosszú a pit.
több mint 5 éve
dawyd728 3 698
elég jól körül van járva
 webergabor.blog.hu/2018/07/24/miert_uszta_meg_olcson_hamilton

ezek után bármelyen kihágást meg lehet majd magyarázni
ez a Salo-féle "nem volt mit vizsgálni" a legnagyobb szégyen a történetben, mi a faszomnak van az ilyen ott???
ZERO_L
Pedig Salo Ferrari kötődésű. Mondjuk az tényleg érthetetlen, a verseny hevében legalább egy megrovást miért nem kapott.

Nekem az tetszik, h azt a 3. pontot Wéber elegánsan ugorja/kikerüli. Veszély okozás itt a fő szempont a büntetés mértékének kiosztásnál és nem az, h előnyt szerzett vagy sem.

Ott van talán 2011-es magyar nagydíj, ahol a sikán után megforgott Hamilton. Szemben a forgalommal, majd a többiekkel nem törődve 180 fokot fordított az autóján balesetveszélyesen magára és a többiekre egyaránt majd folytatta a versenyt. Pár kör után jött is a drive through. Nem csinált rendkívüli szabálytalanságok, csak éppen rohad balesetveszélyes volt.

Mindenesetre szép próbálkozás volt. Így is lehet csűrni a történetet, de azért a végére odaírhatta volna, h tényszerű is legyen, ha a verseny során kapta volna Hamilton a büntetést, akkor a Mercedes úgy vissza TO-zta volna Bottast 5 másodpercen kívülre mint a huzat. Pont Vettel és Raikkonen baleseteinél mondta többek között ő is, h a bíráknak nem feladata, h egy balesetben nézzék a károsulthoz képest az elkövető súlyosabb büntetést kapjon, mint a vétlen fél számára okozott hátrány. Magyarán Suarez kezezik Ghána ellen az utolsó utáni pillanatban és góltól menti csapatát, a büntetés 11-es és piros, de a büntetés helyes mértéke az lett volna, ha ezek felett még gólt is odaírják Ghána neve mellé, mert a 11-est ki is lehet hagyni. Ki is maradt. Nem történt igazságos büntetés, csak a protokoll szerinti bűntetési tétel lett alkalmazva. Ha elfogadjuk, h itt nem a veszélyeztetés a fő szempont a büntetés kiszabásánál(szerintem nem), hanem az előnyszerzés, akkor is az ilyen szabálytalanságok legmagasabb büntetési tételével is Hamilton nyerhetett volna. Ugyanis bármennyire is próbálják a Mercedesnél azt kommunikálni, h Bottas szabadon versenyezhet Hamilton ellen, attól még ez nincs így. Első félévben kellett volna annyi pontot szerezzen, h engedjék pontot elvenni Hamiltontól.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 669 — Vikings fan
elég jól körül van járva
 webergabor.blog.hu/2018/07/24/miert_uszta_meg_olcson_hamilton

ezek után bármelyen kihágást meg lehet majd magyarázni
ez a Salo-féle "nem volt mit vizsgálni" a legnagyobb szégyen a történetben, mi a faszomnak van az ilyen ott???
ZERO_L
Ráadásul a 5mp-vel is kurva jól járt volna, mert ha NEM SZEG szabályt, Bottas és Kimi is elékerül.

De az, hogy nem volt mit vizsgálni és semmilyen büntetést nem adtak vicc.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
elég jól körül van járva
 webergabor.blog.hu/2018/07/24/miert_uszta_meg_olcson_hamilton

ezek után bármelyen kihágást meg lehet majd magyarázni
ez a Salo-féle "nem volt mit vizsgálni" a legnagyobb szégyen a történetben, mi a faszomnak van az ilyen ott???



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 487
Korábbi közvetítésekből nekem úgy rémlik, hogy azt szokták mondani, hogy a pályán a box ki és bejáratánál a záróvonalat igazából falnak kell tekinteni, csak hát biztonsági okokból, nyilván nem egy téglafalat úznak fel 😀
so fuck it I am Lewis "the Shadowcat" Hamilton

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
Mondjuk ha 5 körrel a vége előtt kiírják, hogy 5 mp, Bottas pont annyira tartja fel Rajko-t, hogy első maradjon. Így is több mint 4 mp-cel nyert.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Számomra is igen megmosolyogtató ez az indoklás...

ebben az esetben a kutyát nem érdekelt, a körülmények (nem szerzett előnyt, senkit nem veszélyeztetett)


mégis meg tudták állapítani az +5seces büntit még a futam alatt


de amikor a boxba vezető úton meggondolod magad és átvágsz mindenen, hogy a pályán kössél ki, azt már a körülmények függvényében kell vizsgálni, aham oké

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
"At no time was there any danger to any other competitor and the change in direction was executed in a safe way."

Safe way? Ja, mert mákja volt és nem volt senki, mert az tuti, hogy ő nem nézett semmit, csak elrántotta a kormányt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!