Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Csodálkozom, hogy még senki nem írta be mit alakít végre az Orioles, nagyon örülök neki! Fantasyban is sorra kapkodom fel a dobóikat, muszáj!😊
zavi27
Roby lenne az illetékes, ezért mindenki ujjtördelve vár mikor jelentkezik 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 697 — Amerikai sportok rajongója
Csodálkozom, hogy még senki nem írta be mit alakít végre az Orioles, nagyon örülök neki! Fantasyban is sorra kapkodom fel a dobóikat, muszáj!😊
több mint 1 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 385
Na meglett a 19. egy pontos vereségünk ebben a szezonban, tragikusan ütöttünk ma is akárcsak tegnap, de ezek mellé még Cooper is megsérült.


Szerkesztette: adamfaragoo
több mint 1 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 385
Hát amúgy hihetetlen, hogy ellenünk mindig olyanok ütnek HR-t akik amúgy sose 😀
több mint 1 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Kovács Sankó is elmondta vasárnap, mikor kommentátorként debütált. 😊
 bunteto.com/media/rovat/sztarparade-at-bat-podcast-s02-e06



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
SportTV kb annyira “nepszerusiti” a baseballt,mint Bin Laden a klezmert !
Ray_bp_Lewis
Mondjuk úgy nehèz is ha fèl órán keresztül kajamenüről dumálnak....pedig nem is szr meccs...

Egyébként a bèzbóz tipikusan az a sport, amit sokkal!!! inkább játszani jó mint nèzni (igen van olyan ahol mindekettő jó 😊) Szvsz! De lehet tèvedek 😀
több mint 1 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
SportTV kb annyira “nepszerusiti” a baseballt,mint Bin Laden a klezmert !
több mint 1 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 385

Ennek most nagyon örülök.
Cooper igazán megérdemli. ( Nálam alapból megérdemelte volna 😛 )

Szerkesztette: adamfaragoo
több mint 1 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 385
Facebook csoportba szokták irni csak kb. 😀
De hát minden meccset lehet nézni ingyen, szóval nem nagy érvágás ez 😀
adamfaragoo
Ez meg WTF. Van itt sok kommunikációban dolgozó ember. Nem tudom hányan szokták más ugyanazon termékét reklámozni, mikor a saját termékét is eladhatná.
Matthew99
Ja ezt nem oda szokták irni, csak én irom most itt 😀
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Öcsém. Előző héten elmarad egy meccs a Sport tv-n úgy hogy egy hangot se szólnak, ezen a héten meg konkrétan semmi nem lesz...
Matthew99
Facebookra is mindik kirakják a heti programjukat, meg a heti podcastban is elmondják. Mondjuk azon én is ledöbbentem hogy nyári uborkaszezonban most majdnem 10 napig semmit nem adnak az All star meccsig.
zavi27
Igen tudom, benne vagyok a csoportban | még a fejlécet is én csináltam | . Viszont fura, hogy egy még mindig beszoktatási időszakban lévő sportot így elhagynak. Főleg hogy se foci, se kézi, se semmi.

Facebook csoportba szokták irni csak kb. 😀
De hát minden meccset lehet nézni ingyen, szóval nem nagy érvágás ez 😀
adamfaragoo
Ez meg WTF. Van itt sok kommunikációban dolgozó ember. Nem tudom hányan szokták más ugyanazon termékét reklámozni, mikor a saját termékét is eladhatná.

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 697 — Amerikai sportok rajongója
Öcsém. Előző héten elmarad egy meccs a Sport tv-n úgy hogy egy hangot se szólnak, ezen a héten meg konkrétan semmi nem lesz...
Matthew99
Facebookra is mindik kirakják a heti programjukat, meg a heti podcastban is elmondják. Mondjuk azon én is ledöbbentem hogy nyári uborkaszezonban most majdnem 10 napig semmit nem adnak az All star meccsig.
több mint 1 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 385
Öcsém. Előző héten elmarad egy meccs a Sport tv-n úgy hogy egy hangot se szólnak, ezen a héten meg konkrétan semmi nem lesz...
Matthew99
Facebook csoportba szokták irni csak kb. 😀
De hát minden meccset lehet nézni ingyen, szóval nem nagy érvágás ez 😀
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Öcsém. Előző héten elmarad egy meccs a Sport tv-n úgy hogy egy hangot se szólnak, ezen a héten meg konkrétan semmi nem lesz...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 385
Ütősor szárnyalt ma is.
adamfaragoo
Kellernek meglepően jó meccse volt, de most nézem, hogy ma meg Stratton kezd elvileg nálunk. Gondolom az első 2-3 inning lesz az övé, aztán cseréljük.
Gergőke
Nekünk most sorba jönnek a gyenge dobók 😀
Most Rogers volt, ma Castano lesz. Mondjuk ő néha jó, néha meg tragikus.
több mint 1 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 674 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Ütősor szárnyalt ma is.
adamfaragoo
Kellernek meglepően jó meccse volt, de most nézem, hogy ma meg Stratton kezd elvileg nálunk. Gondolom az első 2-3 inning lesz az övé, aztán cseréljük.

" class="embed">
több mint 1 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 385
Ütősor szárnyalt ma is.
több mint 1 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 674 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Bednar All-Star lett. 😎

" class="embed">
több mint 1 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 674 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
4 HR-t is sikerült ma ütni. Hayes, Chavis, Cruz és Vogelbach. 🙂

Az a helyzet , hogy ez az infield nekem most nagyon tetszik. Chavis 1B, Newman 2B, Cruz SS, Hayes 3B.

" class="embed">
több mint 1 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 674 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Ezt a Newman -Cruz párost szívesen elnéztem a 2B-SS pozícióban. Cruznak megint milyen játéka volt védelemben. 🙂

" class="embed">
több mint 1 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 385
Ismét 1 pontos vereség.
Idén már a 18. ilyen vereség.
több mint 1 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Szombati STL-PHI meccsel mi a helyzet a Sport TV-n? Egy kurva fb posztot nem tudnak dobni, hogy ne várd te barom három napi műszak után?
KeyG
Ez a Sport Tv stílus… Twitteren irt annyit a Bartha :
 twitter.com/barthazo99/status/1545842258943033344

“hogy elnezest”,de hogy miert,kinek a hibajabol vagy barmi…

Aaaaaa,azt nem de magyaritani, vicceskedni -szerintuk-, #fusshaza baromsakot,stb azt tudnak .

Szerencsere -ha vki akarja- meg tudja oldani,hogy nezze a meccseket . 😉

Play Ball !!!
Go Orioles !
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 167
Szombati STL-PHI meccsel mi a helyzet a Sport TV-n? Egy kurva fb posztot nem tudnak dobni, hogy ne várd te barom három napi műszak után?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
😀😀😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
 twitter.com/ChiSoxFanMike/status/1545463797611200512?t=jlJBTAPj7pu_5L8BsJ2GJA&s=19

Hát ez mennyire legalja dolog már a csapatvezetéstől.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Contrerast miután 6. inning alatt kiszórt 7 SO-t, 1 engedett run mellett és megnyerte a meccset, persze,hogy visszatesszük minorba. 🤬🤬🤬🤬🤬

Húú,de iszonyat mérges vagyok....🤬🤬🤬

Az egyetlen dobónk aki miatt leültem meccset nézni,ha ő kezdett. Erre tessék. Elvileg az All-Star szünet után visszahozzák,de akkor is.
Gergőke
Csak nem a service time-mal ügyeskednek?