Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 1 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Végre valahára nyertünk egy meccset. 😃

" class="embed">
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
A White Sox söpörte Detroitban a Tigerst, tegnap egy csodaszép 13-0-val. Mióta hitting coach csere volt, egész jól kezd menni ez az ütésnek nevezett tevékenység. Még az eddig szó szerint semmit sem mutató Moncada is állatkodott.

Apró szépséghiba, hogy hétvégén Houstonba megy a csapat, hogy még véletlenül se kezdjem elhinni, pislákol a fény az alagút végén.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Értem én, hogy a no-hitter az jól mutat, de Robertson kurva következetlen szerintem.
Mintha a szezon elején két kezdőt is lekapott volna 7 inning és cca 100 pitch után, merthogy a bajnokság kell, nem az egyéni accomplishment.
Na ehhez képest két hiányzó SP mellett (plusz Kershaw azért bármikor lerobbanhat) bent hagyja tegnap Andersont 120+ pitch után.
Hát, ez azért elég érdekes.
slowmotion
Ahogy Matthew írja. Nincs ebben semmi érdekes, most már van olyan erőnléte egy SP-nek, hogy bírjon 120+ dobást is, szezon elején nincs, főleg egy rövidített ST után.
Mikey
most olvasom, hogy Heaney valószínűleg visszatér, úgyhogy így van biztonsági tartalék.
kár azért a tripláért.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Értem én, hogy a no-hitter az jól mutat, de Robertson kurva következetlen szerintem.
Mintha a szezon elején két kezdőt is lekapott volna 7 inning és cca 100 pitch után, merthogy a bajnokság kell, nem az egyéni accomplishment.
Na ehhez képest két hiányzó SP mellett (plusz Kershaw azért bármikor lerobbanhat) bent hagyja tegnap Andersont 120+ pitch után.
Hát, ez azért elég érdekes.
slowmotion
Ahogy Matthew írja. Nincs ebben semmi érdekes, most már van olyan erőnléte egy SP-nek, hogy bírjon 120+ dobást is, szezon elején nincs, főleg egy rövidített ST után.
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Értem én, hogy a no-hitter az jól mutat, de Robertson kurva következetlen szerintem.
Mintha a szezon elején két kezdőt is lekapott volna 7 inning és cca 100 pitch után, merthogy a bajnokság kell, nem az egyéni accomplishment.
Na ehhez képest két hiányzó SP mellett (plusz Kershaw azért bármikor lerobbanhat) bent hagyja tegnap Andersont 120+ pitch után.
Hát, ez azért elég érdekes.
slowmotion
Ha jól emlékszem a rövid előszezonnal indokolták a kevés dobás utáni cserét. Most már azért eléggé benne vagyunk a szezonban tehát azt a fajta terhelést amit a preseason adott volna megszerezték a dobók. Így azért már lehet emelni a dobásszámokon, főleg ha hiányoznak a kezdődobóid és többet kell a rotációhoz nyúlnod.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Értem én, hogy a no-hitter az jól mutat, de Robertson kurva következetlen szerintem.
Mintha a szezon elején két kezdőt is lekapott volna 7 inning és cca 100 pitch után, merthogy a bajnokság kell, nem az egyéni accomplishment.
Na ehhez képest két hiányzó SP mellett (plusz Kershaw azért bármikor lerobbanhat) bent hagyja tegnap Andersont 120+ pitch után.
Hát, ez azért elég érdekes.
több mint 1 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Pont záporos meccseket játszunk a cubs ellen 😊
több mint 1 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 371
és a szokásos, utolsó inningbe kikapunk, lassan a szezon fele és még mindig nincs tényleges closerünk.
Csak mindenkire ráfogjuk, hogy az.


Szerkesztette: adamfaragoo
több mint 1 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 371
Reggelig tudnám nézni ezt 😀



Szerkesztette: adamfaragoo
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
A tegnapi Rays - Yankees-en Diaz challenge utáni outjan még mindig nem tudok napirendre terni
Wester
Hát elsőre én is sima safe-nek láttam. De a lassítás után volt egy pillanat amikor még Torres rajta volt a bázison és már a kesztyűt elérte a labda. Nagyon szoros játék volt, amit Cole cseszett el majdnem.
Matthew99
Hát en lassítás utan se láttam ezt a pillanatot, ezért lepodtem meg hogy overturn, szerintem a stands standard esete volt. Nem ezért kaptunk ki, csak furcsa volt

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
A tegnapi Rays - Yankees-en Diaz challenge utáni outjan még mindig nem tudok napirendre terni
Wester
Hát elsőre én is sima safe-nek láttam. De a lassítás után volt egy pillanat amikor még Torres rajta volt a bázison és már a kesztyűt elérte a labda. Nagyon szoros játék volt, amit Cole cseszett el majdnem.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
A tegnapi Rays - Yankees-en Diaz challenge utáni outjan még mindig nem tudok napirendre terni

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Az egyetlen pozitívum, hogy ha minden igaz akkor végre fel fogjuk hívni Cruzt. 🙂

" class="embed">
több mint 1 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
sikerült kétszer visszajönni extra inningekben, harmadjára már nem 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Ilyen dobást szerintem elég sokan tudnánk produkálni itt:

Matthew99
ez ilyen elcseszett eephus akart lenni?

mlb 2k12ben direkt kitanultam az eephust a starting pitcherem, elegge kemenyen szivattam vele az utoket 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Ilyen dobást szerintem elég sokan tudnánk produkálni itt:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
4:2-es vezetésnél egy inning alatt benyeltünk 8 runt. 😕😕😕 Underwood és társai azért nyugodtan eltakarodhatnának innen. 😕

" class="embed">
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Judge elég komolyan tolja idáig, remélem nem jön elő valami sérülés. Úgy néz ki sokba fog fájni, hogy nem hosszabbítottunk vele, remélem nem leszünk olyan hülyék hogy elengedjük...


több mint 1 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 703 — Patriots és Kaposvári KK fan
 www.sport1tv.hu/podcasts/108124/extra-inning-50-sorozatok-hete/



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
Úgy néz ki, h idén JTB csak veszíteni tud, a 0-6 rosszul néz ki.

Suwinskin kívül nincs normális formában lévő ütőnk, Reynolds és Hayes is nagyon visszaesett.

Swaggerty majd jó lesz egy kis rutint felszedve (sidenote: a feleségének iszonyatos kacsahangja van, még US szinten is).

A védekezésből Newman és Marisnick bravúrjai nagyon hiányoznak, Castillot bírom.

Idén se lesz fáklyásmenet, de nem a totális reménytelenséget nézzük legalább....
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Szerintem egy ilyen dobót mint Cole nem kell lekapni egyből, összetudja ő még kapni magát egy pár inningre.
adamfaragoo
Csak le kellett volna cserélni, 2 inning 6 pont a twinsnek...

És még mindig nem hozza le... én nem értek hozzá, de ez sztem ritka amatőr dolog.
davemayer
Nyerni mondjuk így sem sikerült 😁
Szórakoztatóak általában ezek az alapszakaszbeli Twins Yankees meccsek
kapitnono
Hát igen, ez meg no comment hogy így is el tudták bukni - mondjuk nem bántam mert a yankeesre fogadtam 😁

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Szerintem egy ilyen dobót mint Cole nem kell lekapni egyből, összetudja ő még kapni magát egy pár inningre.
adamfaragoo
Csak le kellett volna cserélni, 2 inning 6 pont a twinsnek...

És még mindig nem hozza le... én nem értek hozzá, de ez sztem ritka amatőr dolog.
davemayer
Nyerni mondjuk így sem sikerült 😁
Szórakoztatóak általában ezek az alapszakaszbeli Twins Yankees meccsek


több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Szerintem egy ilyen dobót mint Cole nem kell lekapni egyből, összetudja ő még kapni magát egy pár inningre.
adamfaragoo
Csak le kellett volna cserélni, 2 inning 6 pont a twinsnek...

És még mindig nem hozza le... én nem értek hozzá, de ez sztem ritka amatőr dolog.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 371
Szerintem egy ilyen dobót mint Cole nem kell lekapni egyből, összetudja ő még kapni magát egy pár inningre.
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Loooool, első 3 twins ütő mind HR-t ütött a yankees ellen, na ilyenről még csak nem is hallottam

És nem cseréli le a pitchert, ertem en hogy alázás ilyenkor illene, nem?!

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal