Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 665 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Lyles... Édes Istenem ☹️☹️☹️☹️

" class="embed">
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
Azért ez na.
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/66832669_10157472967677451_5254189769876832256_n.png?stp=dst-png_p600x600&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=zgio6tW30_gQ7kNvgHzvNid&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfCZ2yo_t3aGKYOIGEBWzrpaD-xvkuQElOxCzY5YLTbJyQ&oe=665E5642
MLB
This is insane. 🙏 (via StatsBySTATS Twitter)


Szerkesztette: Mikey
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Voitot elvileg ma aktiváljuk IL-ről, és ma vagy holnap már játszhat


több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
Skaggsről nagyon szépen megemlékeztek a csapattársai a tegnapi győzelem után. Ahogy lerakták a 45-ös mezeket a dobódombra, az nagyon megható volt.

Miért kell bárkinek ilyen fiatalon meghalnia...
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 665 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Basszus, így kikapni... Archer én most tényleg nem sok minden múlott. 10 K dobott. Ok a 7. Inningben ütöttek ellene egy homárt, de ettől még nyerhettünk volna. Igazából egy normális ütésünk volt az egész meccsen. Azt Marte követte el, megütve szezonbeli 13. Home runját.

Remélem ma sikerül javítani.

Let's go Bucs!

" class="embed">
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 379
Aki szeretné látni, hogy milyen mikor egy csapat nem is akar nyerni, az nézze meg a tegnapi Marlins - Braves 9. inninget.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Az kemény, 1 pontot tudtunk csak elérni ez a nem túl veretes Rays bullpen ellen


több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 665 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
El sem hiszem 😊, megnyertük a szériát a Brewers ellen 😀. Kemény meccs volt ,de sikerült behúzni. Vezettünk 2:0,majd 2:1, aztán 3:1, 3:3, 6:3, majd 6:5. Reynolds 3 run homárt ütött,amikor nagyon kellett. A végén Liriano jól, dobott, hogy aztán Crick majdnem elszarja, de Vázquez jött a 8. inningben 6:5-ös vezetésnél és lehozta a meccset. 😊

44-45-tel fejeztük be az All-Star előtti etapot.

Nagyon kemény csaták lesznek szerintem itt a PO-ért. Az NL-ben a Dodgers és az Atlanta lóg ki felfelé, de rajtuk kívül viszont nagyon szoros a mezőny.

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 379
Na, szerintem ez volt az utolsó meccs amit idén megnéztem....
El sem tudom képzelni, milyen lehet olyan csapatnak szurkolni akik rendszeresen nyernek..

Szerkesztette: adamfaragoo
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Tanaka nem tudom hogy a csudiba de All star lett 😁


több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 665 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Megvertük a Brewerst. 🙂 Newman és Cabrera ütött homárt, Marte triplát ütött. Szóval jól ment a csapatnak. Remélem ma is jók leszünk.

Ja és Vázquez is All-Star lett. 🙂

" class="embed">
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 379
5 vereség után újra győzni tudtunk. 3-1ről sikerült forditanunk és végül 5-4re nyertünk. Apró szépség hiba, hogy Cooper összeszedett egy kisebb sérülést, de szerencsére ha minden igaz csak a következő meccset kell kihagyni, az All-Star szünet után már játszhat.
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 665 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Megint sikerült kikapnunk az utolsó inningbe.. 🤮🤮
adamfaragoo
Mi meg 6:1-ről visdzaküzdjük magunkat egálra, Marte, Bell és Kang ütéseivel, hogy aztán kikapjunk a 10. inningben. A tököm tele van a Brewers - szel, hogy egyszer - egyszer valami csoda folytán nyerünk ellenük, amúgy pedig valahogy ők jönnek ki jobban a dolgokból. ☹️

Go Pirates!

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 379
Megint sikerült kikapnunk az utolsó inningbe.. 🤮🤮
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 665 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Ezúton szeretném "mélységes köszönetemet" kifejezni Lyles és Holmes művész uraknak,akik minden bizonnyal megelégelték, a csapat jó teljesítményét és tegnap este két inning alatt hazavágták a meccset.

" class="embed">
több mint 4 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Csak úgy eszembe jutott, de Tulowitzki él még? Róla nem nagyon vannak hírek, pedig nem volt elvileg season endig injury nála ha jól tudom.
kapitnono
IL60 -  mlb.mlb.com/mlb/fantasy/injuries/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Csak úgy eszembe jutott, de Tulowitzki él még? Róla nem nagyon vannak hírek, pedig nem volt elvileg season endig injury nála ha jól tudom.


több mint 4 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Torrest amúgy is látjátok még egy pár AS-n.
robiroboter
Én WS-en élesben jobban elnézegetném.
Matthew99
Doug Stanhope 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 338 — Invisible man
Torrest amúgy is látjátok még egy pár AS-n.
robiroboter
Én WS-en élesben jobban elnézegetném.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Torres csak All Star lett. Mondjuk alapból nem értem, hogy szavazhatták be előtte 2B-n Brandon Lowe-t, SS-be meg Jorge Polanco-t.
kapitnono
Lowe LaStella cseréje volt 😉
BTW: vannak ám csapatok a Yanksen kívül is d;P
robiroboter
Tudom, hogy vannak, de Torrest kihagyni nagy hiba volt, főleg úgy hogy kik kerültek be helyette.Mellesleg szerintem Torresnek La Stellánál is jobb szezonja van
kapitnono
És ez mikor volt szempont All-Star szavazáson? 😀 😀 😀
FYI: amúgy tök hasonló számaik vannak ( www.fantasypros.com/mlb/compare/gleyber-torres-tommy-la-stella.php), csak hát amíg Torres "csak" hozza őket, LaStella kb. karrierje szezonját futja. Torrest amúgy is látjátok még egy pár AS-n.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Torres csak All Star lett. Mondjuk alapból nem értem, hogy szavazhatták be előtte 2B-n Brandon Lowe-t, SS-be meg Jorge Polanco-t.
kapitnono
Lowe LaStella cseréje volt 😉
BTW: vannak ám csapatok a Yanksen kívül is d;P
robiroboter
Tudom, hogy vannak, de Torrest kihagyni nagy hiba volt, főleg úgy hogy kik kerültek be helyette.Mellesleg szerintem Torresnek La Stellánál is jobb szezonja van


több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 379
Jelentem tovább tudjuk überelni azt a rossz játékot amit eddig nyújtottunk.
Ja és nem tudom statisztikailag ki a legrosszabb dobó a ligába, de én Conley mellett tenném le a voksomat...
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
Torres csak All Star lett.
kapitnono
Van igazság a Földön, megnyugodtam. 😊
több mint 4 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Torres csak All Star lett. Mondjuk alapból nem értem, hogy szavazhatták be előtte 2B-n Brandon Lowe-t, SS-be meg Jorge Polanco-t.
kapitnono
Lowe LaStella cseréje volt 😉
BTW: vannak ám csapatok a Yanksen kívül is d;P

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Torres csak All Star lett. Mondjuk alapból nem értem, hogy szavazhatták be előtte 2B-n Brandon Lowe-t, SS-be meg Jorge Polanco-t.