Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 939 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Most erre mit lehet mondani? | Van elég baja ezen kívül is az Oriolesnak (Davis-Hyde) |
- The @Yankees are just the 2nd team ever (1977 @RedSox) to hit 5+ HR in three straight games.
- Yankees 16 HR this series is the most ever they've hit in a 3-game series in franchise history.
- The @Yankees have hit 49 HR vs the Orioles this season ... That's the most HR any team has hit vs any opponent in a season.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
faszom, ez a Dodgers nem tud kikapni idén 😀
Löfli
péntektől vasárnapig ott a hatalmas lehetőség a Számotokra... | hogy 18 meccsen belülre kerüljetek 😛 |
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
faszom, ez a Dodgers nem tud kikapni idén 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 386
Isan 1-16 .061 😕
4 meccs alatt ennyire futotta, én kicsit többet vártam. A Triple A csapatban egyenesen szárnyalt.

Szerkesztette: adamfaragoo
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 386
Na, Rojas ment a sérült listára és Deven Marrero jön a helyére...hát nem tudom mit mondjak..

Most kezdődött a meccs de már szopunk 👏

Szerkesztette: adamfaragoo
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 386
@adamfaragoo Héctor Noesí ?!
Mikey
Igen....
adamfaragoo
Jézus ereje. 😀 Valamilyen teljesen megmagyarázhatatlan okból nagyon kedveltem még amikor a ChiSoxban játszott. Bár baromire NEM érdemelte meg. 😀
Mikey
Elég gyengén muzsikált most, pedig a Triple A csapatban nem volt olyan rossz, bár előtte koreába és dominikán játszott, ott nem tudom milyen erőt képviselnek a játékosok..
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 703
@adamfaragoo Héctor Noesí ?!
Mikey
Igen....
adamfaragoo
Jézus ereje. 😀 Valamilyen teljesen megmagyarázhatatlan okból nagyon kedveltem még amikor a ChiSoxban játszott. Bár baromire NEM érdemelte meg. 😀
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 386
@adamfaragoo Héctor Noesí ?!
Mikey
Igen....
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 703
@adamfaragoo Héctor Noesí ?!
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 386
Szegény Isan 3 meccsen eddig egy ütése van, igaz az egy HR.
Nyilván ez az első 3 meccse a ligaba, biztos kell neki idő mire belejön.
Most nézem Noesi 1514 nap után játszott a ligaba újra 😀

Itt van ami még rosszabb a vereségtől..
 twitter.com/FOXSportsFL/status/1158891944266760192?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1158891944266760192&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.12up.com%2Fposts%2Fvideo-marlins-miguel-rojas-goes-down-with-nasty-looking-injury-and-gets-tagged-out-during-struggle-01dhmpfeehh5

Szerkesztette: adamfaragoo
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 161 — Lucas Scott
Amúgy pitchinget leszámítva a yankees B is POban huntban lenne

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Szerintem Baltimoreban idén nagyon örülnek mikor odamegyünk:
"The @Yankees are the first team in @MLB history with four 5+ HR games in a road ballpark in a single season …"
Matthew99
Idén ez volt a 38. HR amit ott ütöttünk,biztos szeretnek minket 😁
Tauchmann elég jól tolja mostanában mind ütésben mind védekezésben. Az az elkapása elég epic lett a fal fölött, szinte biztosra vettem, hogy HR amikor elütötte a Baltimore játékosa.


több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Szerintem Baltimoreban idén nagyon örülnek mikor odamegyünk:
"The @Yankees are the first team in @MLB history with four 5+ HR games in a road ballpark in a single season …"


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 386
Na nem elég, hogy továbbra is hulladékok vagyunk de Rojas meg is sérült.
Ezt a Noesi tagot nem tudom mi célból szedtük össze. Ha egy rookie játszani így azt mondom talán oké. De ez az "ifjú" tehetség 32 éves..
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 386
Na változott a helyzet, Yamamoto helyett kezd Noesi, nem tudom milyen tapasztalatokat szerzett koreai és a dominikai ligába de remélem jó lesz.
Valaki látta már őt játszani? 😀

Szerkesztette: adamfaragoo
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Az apa öröme 😀
adamfaragoo
nem értem, mit mond
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 386
Az apa öröme 😀
 twitter.com/BleacherReport/status/1158513135281561602
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 678 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Ütött de ennyi öröm volt ebbe a dupla meccsbe. Sőt talán ebbe a második félévbe összesen ennyi öröm jutott. Kegyetlen szarok vagyunk,a dobóink már ha lehet annak nevezni őket azt se tudják mit csinálnak... Ütni még mindig nem tud a csapat fele.
Mattingly úr egyre "jobban" kezeli a bullpent. Nagyon bízom benne, hogy hamarosan elmegy innen...
adamfaragoo
Számomra meg igazán megnyugtató, hogy az All-Star óta egy rendkívül kiegyensúlyozott csapat szurkolója lehetek. Igaz, hogy szar, de kiegyensúlyozott. 😀😉

Marte és Reynolds meg - megpróbál a nyugalmamba belerondítani minden féle home runokkal, meg ütésekkel, de aztán a többiek gondoskodnak róla, hogy a nyugalmam fenn maradjon.

Véletlenül sem ütünk, cserébe a dobóink gondoskodnak arról, hogy a kilátogató publikum és a képernyő előtt ülők ne maradjanak ütések és home runok nélkül.

Dehát az életben sok dolgot lecserélhetsz, kivéve a csapatodat!

Úgyhogy let's go Bucs!

" class="embed">
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 386
Na ismét bevetünk egy "fiatal" 32 éves tehetséget dobóként aki 4 éve nem játszott a major ligába. 2015 és 2019 között a Domonikai és a Koreai bajnokságban szerepelt.

Szerkesztette: adamfaragoo
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 386
Ütött de ennyi öröm volt ebbe a dupla meccsbe. Sőt talán ebbe a második félévbe összesen ennyi öröm jutott. Kegyetlen szarok vagyunk,a dobóink már ha lehet annak nevezni őket azt se tudják mit csinálnak... Ütni még mindig nem tud a csapat fele.
Mattingly úr egyre "jobban" kezeli a bullpent. Nagyon bízom benne, hogy hamarosan elmegy innen...
több mint 4 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Szegény Dugger az MLB bemutatkozásán az első dobásával feladott egy home runt 😀
adamfaragoo
Isan pedig utott egyet 🤘

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 386
Szegény Dugger az MLB bemutatkozásán az első dobásával feladott egy home runt 😀
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Csak meglett a sweep a Boston ellen, de most meg Torres sérült meg. Kezdődik megint a kórház a város szélén 😀
kapitnono
Amúgy ha jól számolom, Encarnación volt a 23. különböző játékos, aki IL-re került. Nem értem. Azt sem, hogyan lehet így is simán AL East első a csapat.
Mikey
Tényleg elég durva, hogy mennyire jól teljesítenek a helyettük felhozott játékosok


több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 703
Csak meglett a sweep a Boston ellen, de most meg Torres sérült meg. Kezdődik megint a kórház a város szélén 😀
kapitnono
Amúgy ha jól számolom, Encarnación volt a 23. különböző játékos, aki IL-re került. Nem értem. Azt sem, hogyan lehet így is simán AL East első a csapat.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Csak meglett a sweep a Boston ellen, de most meg Torres sérült meg. Kezdődik megint a kórház a város szélén 😀