Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 4 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Meh, Bondsnak volt 1.42 fölötti is 😛
Igor
Meg is nőtt tőle a lábmérete 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
1.413-as OPS, jézus ereje. 😅
Mikey
Meh, Bondsnak volt 1.42 fölötti is 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 075 — WHO DAT!!!!
Úgy látom sikerült kétszer is megverni saját magunkat 😀


több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
1.413-as OPS, jézus ereje. 😅
Mikey
majd bekukkant 1.000 alá.
annak idején amikor Puig bemutatkozott, neki is hasonlóan csillagászati számai voltak (egy minősíthetetlen szezonban dobták be ugye minden mindegy alapon, és rájátszás lett belőle), aztán idővel elkezdtek az emberi tartomány felé konvergálni.
jó, Bellingerről van film, és ez már a harmadik szezonja, de akkor is...
slowmotion
Persze, nyilván normalizálódik majd minden statja, de ez egyelőre félelmetes.
több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
MLB TV nálatok működik? Macen éjjel kb. olyan akadások voltak mint az állat.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 710 — Cowboys fan
1.413-as OPS, jézus ereje. 😅
Mikey
majd bekukkant 1.000 alá.
annak idején amikor Puig bemutatkozott, neki is hasonlóan csillagászati számai voltak (egy minősíthetetlen szezonban dobták be ugye minden mindegy alapon, és rájátszás lett belőle), aztán idővel elkezdtek az emberi tartomány felé konvergálni.
jó, Bellingerről van film, és ez már a harmadik szezonja, de akkor is...
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
1.413-as OPS, jézus ereje. 😅
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Pedig olyan a beállása az embernek mintha nem akarna ütni. Aztán villámgyors swing és helló.
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/55872682_2400892756637939_575585743385476285_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=9fDGYue20wcAb7xBqF2&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfAx6PaOUa5jeUXoXtnFVc4frz7LHdxXjDTI2WmEWF54rw&oe=66340D0F
MLB ⚾ on Instagram: "If Smitty Werbenjagermanjensen were a baseball player ..."
220K likes, 3,991 comments - mlb on April 29, 2019: "If Smitty Werbenjagermanjensen were a baseball player ...".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 075 — WHO DAT!!!!
Na néhány jó hír:
Elvileg Tulowitzki és Andujar a héten csatlakozhat a kerethez, a hétvégén mindketten játszottak már a AAA csapatban. Hicks pedig most fog majd a héten játszani a AAA csapatban, és elvileg 1 héten belül ő is a csapat rendelkezésére állhat.


több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Király lett. 😀
Mikey
Kösz.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578

Matthew99
Király lett. 😀
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Congrats on your first @MLB win, Elvis Luciano!

His milestones:
- FIRST player born in the 2000s to get a win
- Youngest pitcher in #BlueJays HISTORY to get a win

Es ezzel megvan az 50%os mérleg. 😀


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 075 — WHO DAT!!!!
Aha, itt a titok nyitja. Andujar ütőit használja 😀

 eu.northjersey.com/story/sports/mlb/yankees/2019/04/28/new-york-yankees-luke-voit-borrowing-miguel-andujar-bats/3601054002/


több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 075 — WHO DAT!!!!
Na jó, elkezdem: #Voit4MVP 💪

38 meccses on-base streak, 28 meccsen 25 RBI, .397-es OBP, .935-ös OPS.

Fizu után rendelem is azt a mezt megfele.
Mikey
Uccsó 10 meccsen valami elképesztő a csávó /Meg azon túl is persze 😀/
10R, 13H, 4HR, 10RBI, .433avg, .528OBP, .867SLG


több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Na jó, elkezdem: #Voit4MVP 💪

38 meccses on-base streak, 28 meccsen 25 RBI, .397-es OBP, .935-ös OPS.

Fizu után rendelem is azt a mezt megfele.
Mikey
Szerintem ha lesz rá időm... És gondolom innen be tudod fejezni a mondatot 😊
Matthew99
| Nagyon rá vagyok kattanva a fehér színre és a világos dolgokra. (Ha arra gondolok amire gondolsz.) 😊 |
Mikey
A tervek szerint ilyen lesz, mert én is az ilyet bírom.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Na jó, elkezdem: #Voit4MVP 💪

38 meccses on-base streak, 28 meccsen 25 RBI, .397-es OBP, .935-ös OPS.

Fizu után rendelem is azt a mezt megfele.
Mikey
Szerintem ha lesz rá időm... És gondolom innen be tudod fejezni a mondatot 😊
Matthew99
| Nagyon rá vagyok kattanva a fehér színre és a világos dolgokra. (Ha arra gondolok amire gondolsz.) 😊 |
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Na jó, elkezdem: #Voit4MVP 💪

38 meccses on-base streak, 28 meccsen 25 RBI, .397-es OBP, .935-ös OPS.

Fizu után rendelem is azt a mezt megfele.
Mikey
Szerintem ha lesz rá időm... És gondolom innen be tudod fejezni a mondatot 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Na jó, elkezdem: #Voit4MVP 💪

38 meccses on-base streak, 28 meccsen 25 RBI, .397-es OBP, .935-ös OPS.

Fizu után rendelem is azt a mezt megfele.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 075 — WHO DAT!!!!
Végre valami jó is legyen, elvileg Andújar a jövő héten visszetérhet


több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Nekem az Estrada - Tauchman - Maybin outfield tetszett nagyon.
Két rookie, az egyik amúgy infielder és sose játszott outfielden, meg egy veteran, aki két napja érkezett az Indians farmjából.
C'mon...
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 075 — WHO DAT!!!!
Frazier is DL-en. 😀 Ha jól számolom, ő a 15. különböző jenki, aki sérültlistára kerül idén. Apropó, mi ez az újítás, hogy már nem DL-nek írják, hanem IL-nek? Nekem arról mindig az AAA-s International League jut eszembe. 😀

De W6 streak van, én mondtam már 11-12 sérültnél is hogy nem kell aggódni. 😊
Mikey
Azért azt tegyük hozzá, hogy eddig az utolsó 4-5 helyezett csapattal játszottunk, meg az Astrossal de tényleg szép hogy így is 60%közeli a mérleg ennyi sérülttel.
kapitnono
Tény, hogy a gyengébb csapatok jöttek szembe, na de a csapat felét AAA játékos adja. Szóval most kb. semmivel sem gyengébbek. Sőt.
Mikey
Igen és azért elég kemény hogy 1 gyözelemre vagyunk jelenleg az első helytől, ami a sok sérülés miatt szép eredmény. Ma este is olyanok játszottak akiről nem is nagyon hallottam még, meg Paxton volt a DH, lol 😀
kapitnono
NL-ben nincs DH, ezért kellett Paxtonnak ütnie a Giants ellen.
Nelson87
Igen bocsi az akart lenni, csak már megszoktam hogy itt van DH


több mint 5 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Frazier is DL-en. 😀 Ha jól számolom, ő a 15. különböző jenki, aki sérültlistára kerül idén. Apropó, mi ez az újítás, hogy már nem DL-nek írják, hanem IL-nek? Nekem arról mindig az AAA-s International League jut eszembe. 😀

De W6 streak van, én mondtam már 11-12 sérültnél is hogy nem kell aggódni. 😊
Mikey
Azért azt tegyük hozzá, hogy eddig az utolsó 4-5 helyezett csapattal játszottunk, meg az Astrossal de tényleg szép hogy így is 60%közeli a mérleg ennyi sérülttel.
kapitnono
Tény, hogy a gyengébb csapatok jöttek szembe, na de a csapat felét AAA játékos adja. Szóval most kb. semmivel sem gyengébbek. Sőt.
Mikey
Igen és azért elég kemény hogy 1 gyözelemre vagyunk jelenleg az első helytől, ami a sok sérülés miatt szép eredmény. Ma este is olyanok játszottak akiről nem is nagyon hallottam még, meg Paxton volt a DH, lol 😀
kapitnono
NL-ben nincs DH, ezért kellett Paxtonnak ütnie a Giants ellen.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 075 — WHO DAT!!!!
Frazier is DL-en. 😀 Ha jól számolom, ő a 15. különböző jenki, aki sérültlistára kerül idén. Apropó, mi ez az újítás, hogy már nem DL-nek írják, hanem IL-nek? Nekem arról mindig az AAA-s International League jut eszembe. 😀

De W6 streak van, én mondtam már 11-12 sérültnél is hogy nem kell aggódni. 😊
Mikey
Azért azt tegyük hozzá, hogy eddig az utolsó 4-5 helyezett csapattal játszottunk, meg az Astrossal de tényleg szép hogy így is 60%közeli a mérleg ennyi sérülttel.
kapitnono
Tény, hogy a gyengébb csapatok jöttek szembe, na de a csapat felét AAA játékos adja. Szóval most kb. semmivel sem gyengébbek. Sőt.
Mikey
Igen és azért elég kemény hogy 1 gyözelemre vagyunk jelenleg az első helytől, ami a sok sérülés miatt szép eredmény. Ma este is olyanok játszottak akiről nem is nagyon hallottam még, meg Paxton volt a DH, lol 😀


több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Frazier is DL-en. 😀 Ha jól számolom, ő a 15. különböző jenki, aki sérültlistára kerül idén. Apropó, mi ez az újítás, hogy már nem DL-nek írják, hanem IL-nek? Nekem arról mindig az AAA-s International League jut eszembe. 😀

De W6 streak van, én mondtam már 11-12 sérültnél is hogy nem kell aggódni. 😊
Mikey
Azért azt tegyük hozzá, hogy eddig az utolsó 4-5 helyezett csapattal játszottunk, meg az Astrossal de tényleg szép hogy így is 60%közeli a mérleg ennyi sérülttel.
kapitnono
Tény, hogy a gyengébb csapatok jöttek szembe, na de a csapat felét AAA játékos adja. Szóval most kb. semmivel sem gyengébbek. Sőt.