Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 901 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Van mostanában használható stream meccsekhez? Ne adj isten youtoubos, mint NFLnél?

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 663
Hát ez... Blue Jays. 🤷‍♂️😄😄
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/60552895_595548020943127_4514945653026384680_n.jpg?stp=dst-jpg_s640x640&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=OgZZUKLZyFAQ7kNvgHdeZNL&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYB6dADwUcZYECTNP2j7R2qFhNXhZjN5X4qJhV5ii1rDDg&oe=66473EE6
MLB ⚾ on Instagram: "A little afternoon #weirdbaseball."
140K likes, 564 comments - mlb on May 27, 2019: "A little afternoon #weirdbaseball.".
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 385
Na nagy nehezen megvan a győzelem, így elkerültük a söprést.
Utolsó 10 meccsen 7 győzelem 3 vereség.
Harold még mindig egy ász. Remélem tudja tartani ezt a formát.
Walker is elég jól tolta most. Urena is remekül dobott.
Flip the M!
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 663
Green kezd ma is. 🤷‍♂️
Mikey
Igen most akartam írni, vajon hány pontot nyelünk be az első inningben? 😀
kapitnono
Boone szerintem csak trollkodik. 😊
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 096 — WHO DAT!!!!
Green kezd ma is. 🤷‍♂️
Mikey
Igen most akartam írni, vajon hány pontot nyelünk be az első inningben? 😀


több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 663
Green kezd ma is. 🤷‍♂️
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 385
Amit viszont Harold csinál, az elképesztő. Ma is 3-4et ütött.
Az AVG-je .395
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 385
Visszatértünk a szopás zöld mezejére. Már Caleb is átveszi ezt a "jó" formát...
több mint 4 éve
zsutu Cleveland Browns 782
1 inninges a kezdő dobó?
Matthew99
Opener. Ez a dolga. Dob egy, max két inninget aztán jön a következő dobó. Borzasztóan utálom.

Nem igaz, hogy nincs egyetlen kezdő dobó sem a farmrendszerben, aki beugorhatna.

Amúgy Boone faszsága, hogy az amúgy kurva jó, de idén botrány szar Greent kezdeti bullpen napokon. Nem is értem mit vár szegénytől.
Mikey
Én speciel imádom a bullpen day meccseket. Igaz ezt mondom úgy hogy az Indiansben jó a rotáció, míg a bullpen még a szarabb időszakban is korrekt 😀
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 663
1 inninges a kezdő dobó?
Matthew99
Opener. Ez a dolga. Dob egy, max két inninget aztán jön a következő dobó. Borzasztóan utálom.
Mikey
De gondolom nem az a dolga így se hogy ez alatt a rövid idő alatt beszedjen 3 ütést egy pontot meg nulla K-t!?
Idén látványosan nem megy neki semmi. Van farmcsapat ahol talán nincs ekkora nyomás. Szépen fel kéne építeni megint és lehetőséget adni valaki másnak akit talán feldob hogy a nagycsapatnál lehet.
Matthew99
Ebben egyetértünk... Mint írtam, nem értem miért azt kezdeti, akinek ennyire látványosan nem megy "rendes" relieverként sem...
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 340 — Invisible man
1 inninges a kezdő dobó?
Matthew99
Opener. Ez a dolga. Dob egy, max két inninget aztán jön a következő dobó. Borzasztóan utálom.
Mikey
De gondolom nem az a dolga így se hogy ez alatt a rövid idő alatt beszedjen 3 ütést egy pontot meg nulla K-t!?
Idén látványosan nem megy neki semmi. Van farmcsapat ahol talán nincs ekkora nyomás. Szépen fel kéne építeni megint és lehetőséget adni valaki másnak akit talán feldob hogy a nagycsapatnál lehet.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 663
1 inninges a kezdő dobó?
Matthew99
Opener. Ez a dolga. Dob egy, max két inninget aztán jön a következő dobó. Borzasztóan utálom.

Nem igaz, hogy nincs egyetlen kezdő dobó sem a farmrendszerben, aki beugorhatna.

Amúgy Boone faszsága, hogy az amúgy kurva jó, de idén botrány szar Greent kezdeti bullpen napokon. Nem is értem mit vár szegénytől.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 096 — WHO DAT!!!!
Hát de menjünk már valahova. 1 inninges a kezdő dobó? 12 feletti ERA és nem rúgjuk seggen? Mit tud ez és kiről?
Matthew99
Szerintem az uccsó 2 éve miatt reménykednek benne, mert azért ott eléggé jó játékot nyújtott, és lehet nem akarják idei gyenge teljesítménye miatt elküldeni, bíznak a javulásban. De az én szemem is nagyon szúrja, hogy ha idén nem megy neki akkor miért kell erőltetni?


több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 340 — Invisible man
Hát de menjünk már valahova. 1 inninges a kezdő dobó? 12 feletti ERA és nem rúgjuk seggen? Mit tud ez és kiről?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 462
14 inning alatt eddig 28 run a Giants ellen, nem rossz 😊

Szerkesztette: Kampman
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 385
Amilyen jó volt az előző meccsen Sandy most annyira kegyetlenül szar...
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 671 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Most nézem, hogy ma este Musgrove vs Ryu párharc lesz 😆 Elkiabáltam, hogy ma javítunk 😀

" class="embed">
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 671 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Hát ezt szépen benyallintottuk tegnap, sima Dodgers győzelem.☹️ Nem baj, majd javítunk rajta...

Go Bucks!

" class="embed">
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 096 — WHO DAT!!!!
A ma esti doubleheaderen a KC ellen Happ és Chad Green lesz a két kezdő dobó. Kíváncsi leszek Green kibír-e most legalább 2 inninget mielőtt lehozzák 😀


több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 385
Sajnos megszakadt a győzelmi sorozat.
Nem gondoltam volna, hogy a Washingtontont 10 runnal nem lehet megverni.
De ami pozitív hogy egyre több a HR. Ma is sikerült hármat ütni.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 096 — WHO DAT!!!!
A bullpen majdnem elszórakozta, de aztán a 9.ben csak beállt Torres és Sánchez, aztán meglett a győzelem 😀


több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 663
Tartja a Yankees a »több sérült mint vereség« elvet. 18.-ként Sabathia is IL-en.

32-17. 🤷‍♂️😂
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 385
Back to Back sweeps 😍

Szerkesztette: adamfaragoo
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 385
9.inningbe Grand Slammel vesszük át a vezetést.
Valaki ébresszen fel!!
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 671 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Na végre, győzelem a Rockies ellen. Lyles jó volt és most a pontzsák is kiszakadt. Sima győzelem a vége.

Go Bucks!

" class="embed">