Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 380
Két meccses széria alatt nem szeretünk egy R-t se...
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
Mini HR Derby Gleybertől 😊 Germán meg az egyik nagy meglepetés idén.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Most nézem, az elég ütős, hogy ma 3 órán belül 21:05-től ,meg 00:05 től is játszunk az Oriolessal 😀
kapitnono
Az első meccs eddig egy jó kis HR party 😁
adamfaragoo
Igen nézem én is, hogy emberi időben van 😁


több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 380
Most nézem, az elég ütős, hogy ma 3 órán belül 21:05-től ,meg 00:05 től is játszunk az Oriolessal 😀
kapitnono
Az első meccs eddig egy jó kis HR party 😁
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Most nézem, az elég ütős, hogy ma 3 órán belül 21:05-től ,meg 00:05 től is játszunk az Oriolessal 😀


több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 380
Utolsó 6 meccsünkön összesen 8 R-t sikerült összehozni, nem valami acélos 😐
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
Kendrys Morales is érkezett Bronxba. Maybin után ő, gyűlnek a kedvencek. 😀
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 665 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
W!!!! Ez aaaz. Bell 2 HR. Végre Musgrove is jól játszott... 😊

Let's go Bucks!!! 😊

" class="embed">
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 380
Na, megint remek meccset játszottunk 😁
több mint 4 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Régóta nézek baseballt, viszont van 2 dolog ami ma este meccs nézés közben felmerült bennem.
Első az egyszerűbb: mi van akkor ha az aktuálisan ütő játékos megsérül, és nem tud tovább ütni (szóval nem HBP történt)? Jön helyette egy PH és az ő korábbi számai száma szerint megy tovább, vagy nullázodik az at bat?
A másik meg csak úgy érdekességből: fordult már olyan elő a történelemben, hogy bejött egy dobó és count nélkül letudta az inninget? Vagyis pontosítva valahogy ilyan módon: 2 out, futó az első bázison, és mondjuk pickoffolta?
zsutu
1.  baseballrulesacademy.com/user/official-rules/mlb/9-15-strikeouts/

2.  www.baseball-reference.com/blog/archives/10702.html

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 4 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Régóta nézek baseballt, viszont van 2 dolog ami ma este meccs nézés közben felmerült bennem.
Első az egyszerűbb: mi van akkor ha az aktuálisan ütő játékos megsérül, és nem tud tovább ütni (szóval nem HBP történt)? Jön helyette egy PH és az ő korábbi számai száma szerint megy tovább, vagy nullázodik az at bat?

A másik meg csak úgy érdekességből: fordult már olyan elő a történelemben, hogy bejött egy dobó és count nélkül letudta az inninget? Vagyis pontosítva valahogy ilyan módon: 2 out, futó az első bázison, és mondjuk pickoffolta?
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 380
Ha én azt érteném, hogy Austin Dean miért New Orleansba játszik...Véleményem szerint ideje lenne felhívni újra.
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 380
Starlin Castro
adamfaragoo

Matthew99
Uh, nagyon király lett.
Köszi szépen! 😁
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
Andújar és Loaisiga IL, Hicks aktiválva.
Matthew99
Andújart nem kellene erőltetni. Műtsék meg, pihenje ki, gyógyuljon meg rendesen, azt' jövőre jöjjön vissza. Urshela bőven jól pótolja.

Lujzika sérülésévél Adams is megkapja az esélyét. Remélem kezdőként.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
Starlin Castro
adamfaragoo


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 665 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Az elmúlt időszak jó teljesítménye után,most megint zakó jött Arizonában. Úgy tűnik, mi idén nem nagyon tudunk kicsit kikapni, most is egy laza 9:3-as zakó lett vége. Az az érzésem van folyamatosan, hogy jó-jó ez a Pirates, de még valahogy egy picivel több kéne...

" class="embed">
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
Andújar és Loaisiga IL, Hicks aktiválva.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 380
Valaki tud itt nekem segíteni sapka ügyben? Fitted sapkát szeretnék venni de én ehhez a méretezéshez hülye vagyok, nem tudom hogy működik a dolog.
Valaki esetleg? 😁
adamfaragoo
Fogj egy szabócentit (mérőszalagot), és mérd le a fejed kerületét (tarkó, homlok), aztán csekkold, melyik gyártónál hányas a méreted:  lidzcaps.com/pages/sizing
Nem nagyon tudsz hibázni, minimális rátartást azért hagyj, ne szorítsa ki a vért fejedből a szuperpasszentos 😉
robiroboter
Ja, hogy ez ilyen egyszerű😁
Köszi szépen.
több mint 4 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Valaki tud itt nekem segíteni sapka ügyben? Fitted sapkát szeretnék venni de én ehhez a méretezéshez hülye vagyok, nem tudom hogy működik a dolog.
Valaki esetleg? 😁
adamfaragoo
Fogj egy szabócentit (mérőszalagot), és mérd le a fejed kerületét (tarkó, homlok), aztán csekkold, melyik gyártónál hányas a méreted:  lidzcaps.com/pages/sizing
Nem nagyon tudsz hibázni, minimális rátartást azért hagyj, ne szorítsa ki a vért fejedből a szuperpasszentos 😉

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 380
Valaki tud itt nekem segíteni sapka ügyben? Fitted sapkát szeretnék venni de én ehhez a méretezéshez hülye vagyok, nem tudom hogy működik a dolog.
Valaki esetleg? 😁
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Hicks-et is aktiváltuk IL-ről, este akár már játszhat az ORioles ellen. Tegnap elég jól nyomta a AAA-ben, 3-3 1 HR 2 double.
Chad Green is szépen tért vissza, úgy tűnik jót tett neki az a néhány meccs a AAA-ben, a tavalyi formáját idézte.


több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 380
De még Yankees mezben. 😀
Darksun3
Nem-nem 😁
adamfaragoo
Csakis a Cubs 😛
Matthew99
Egyre jobb 😂
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
De még Yankees mezben. 😀
Darksun3
Nem-nem 😁
adamfaragoo
Csakis a Cubs 😛


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 380
@lol

Matthew99
Oh, ilyen aláírásokat készítesz bárkinek? *. * 😀
adamfaragoo
Szoktam ha időm engedi.
Matthew99
Akkor ha lenne időd nekem készítenél ha szépen kérem? 😀
adamfaragoo
Kiről?
Matthew99
Starlin Castro
adamfaragoo
De még Yankees mezben. 😀
Darksun3
Nem-nem 😁
több mint 4 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
@lol

Matthew99
Oh, ilyen aláírásokat készítesz bárkinek? *. * 😀
adamfaragoo
Szoktam ha időm engedi.
Matthew99
Akkor ha lenne időd nekem készítenél ha szépen kérem? 😀
adamfaragoo
Kiről?
Matthew99
Starlin Castro
adamfaragoo
De még Yankees mezben. 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/