Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 939 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Nem nagyon voltunk ma a helyzet magaslatán védelemben az biztos, elég sok volt az error 😀


több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 678 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
OFF:

@Matthew99 csak azt szeretném kérdezni, hogy amennyiben időd engedi, tudnál nekem csinálni egy Starling Marte siget? A kérésem csak annyi lenne még, hogy méretben be tudjam illeszteni a Shazier- Williams sigem mellé.

Előre is nagyon köszönöm!!

ON
Gergőke
Rajta vagyok, csak időm nincs. Jelentkezek amint máshogy lesz.
Matthew99
Remek!!! Nagyon szépen köszönöm!!!!!
Gergőke
Van egy ilyenem régebbről:

Matthew99
Ez tökéletes lesz!!! 😊 vittem is 😀. Nagyon szépen köszönöm!!! 😊

" class="embed">
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
OFF:

@Matthew99 csak azt szeretném kérdezni, hogy amennyiben időd engedi, tudnál nekem csinálni egy Starling Marte siget? A kérésem csak annyi lenne még, hogy méretben be tudjam illeszteni a Shazier- Williams sigem mellé.

Előre is nagyon köszönöm!!

ON
Gergőke
Rajta vagyok, csak időm nincs. Jelentkezek amint máshogy lesz.
Matthew99
Remek!!! Nagyon szépen köszönöm!!!!!
Gergőke
Van egy ilyenem régebbről:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 386
Amugy rajtam kivül szokott még itt valaki NCAA meccseket nézni?
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 678 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
OFF:

@Matthew99 csak azt szeretném kérdezni, hogy amennyiben időd engedi, tudnál nekem csinálni egy Starling Marte siget? A kérésem csak annyi lenne még, hogy méretben be tudjam illeszteni a Shazier- Williams sigem mellé.

Előre is nagyon köszönöm!!

ON
Gergőke
Rajta vagyok, csak időm nincs. Jelentkezek amint máshogy lesz.
Matthew99
Remek!!! Nagyon szépen köszönöm!!!!!

" class="embed">
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
OFF:

@Matthew99 csak azt szeretném kérdezni, hogy amennyiben időd engedi, tudnál nekem csinálni egy Starling Marte siget? A kérésem csak annyi lenne még, hogy méretben be tudjam illeszteni a Shazier- Williams sigem mellé.

Előre is nagyon köszönöm!!

ON
Gergőke
Rajta vagyok, csak időm nincs. Jelentkezek amint máshogy lesz.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 678 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
OFF:

@Matthew99 csak azt szeretném kérdezni, hogy amennyiben időd engedi, tudnál nekem csinálni egy Starling Marte siget? A kérésem csak annyi lenne még, hogy méretben be tudjam illeszteni a Shazier- Williams sigem mellé.

Előre is nagyon köszönöm!!

ON

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Ilyet sem sűrűn látni 😀

 twitter.com/Cut4/status/1135759917393022979/video/1


több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 678 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Jézusmária, de szarok vagyunk mostanság...
Hazai pálya, természetesen újabb zakó...nem is emlékszem, hogy csapatszinten mikor láttam utoljára ennyire szar dobó teljesítményt. Egyedül Lylesnek pozítív a W/L mutatója. A többiek mind többször vesztettek, mint nyertek, vagy jó esetben ugyannyi a W és L.

Még azt sem mondanám, hogy nem szerzünk pontokat, mert azért 5-10 pont között általában termelünk és így is sima bukók a meccsek,mert 10+ pontot kapunk.Hihetetlen.

Namindegy, hátha szebb napok jönnek.

Let's Go Bucks!!

" class="embed">
több mint 4 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
Egyébként valaki nem tudja esetleg, hogy a MiLB meccsekről van-e valahol ingyenes stream?
adamfaragoo
én kerestem, de csak az milb.tv van, szerintem ez annyira keveseket érdekel globálisan, hogy azok előfizetnek, odakint meg akiket érint, szintén előfizetnek. redditen is csak ezt linkelik.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 705
Josh Bell a hónap játékosa az NL-ben 😎
Gergőke
Giolito pedig a hónap dobója az AL-ben. ☺️ Végre valami tőle.

Szerkesztette: Mikey
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 386
16-0ra nyertünk, el se hiszem.Te jó ég!
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 678 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Josh Bell a hónap játékosa az NL-ben 😎

" class="embed">
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 386
Egyébként valaki nem tudja esetleg, hogy a MiLB meccsekről van-e valahol ingyenes stream?
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 386
J.J. Bleday lett az első választottunk, szerintem nem rossz választás. De idővel kifog derülni.

Szerkesztette: adamfaragoo
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Elvileg mi vagyunk a legesélyesebbek Keuchel szerződtetésére.
kapitnono
Imádnám.
Mikey
Gyengébb nem lenne a kezdő rotáció, az biztos, főleg ha Severino is felépül 😀

Szerkesztette: kapitnono


több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 705
Elvileg mi vagyunk a legesélyesebbek Keuchel szerződtetésére.
kapitnono
Imádnám.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Elvileg mi vagyunk a legesélyesebbek Keuchel szerződtetésére. Szerintem max 1-2 napon belül aláír valamarre.


több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 386
Na, kiváncsi leszek kit fogunk választani a drafton az első körben.
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 678 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Tegnap megint sikerül jól tökön szúrni magunkat. Most az egyelítés úszott el úgy, hogya végén az. és 3. bázison is volt emberünk 1 kieső mellett. Erre Bell benyel egy strike outot, utána meg Cabrera is kiesik. Kb. egy normális ütés kellett volna , hogy kiegyenlítsünk.

1:3-al hoztuk a Brewers elleni párharc első körét. Szégyen,mindezt hazai pályáján.

Remélem a Braves ellen sikerül a csorbát kiküszöbölni,bár nem lesz könnyű.

Let's go Bucks!

" class="embed">
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 386
Hülye darazsak miatt áll a meccs.. :C 😂
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 386
Pont most nem tudtam nézni a meccset a lehetetlen szar kezdés miatt 😀 Erre nyertünk.
Utolsó 15 meccsünkből 10-et megnyertünk.
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 678 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Ez most igencsak fájdalmasan sikerült. Felállunk 5:0-ról. Fordítunk 7:5-re. Aztán fordít 8:7 a Brewersnek. Marte 3R homerjével 10:8 ide, hogy aztán Vázquez hibázzon és 10:10. De még így még volt az esély, mert a 9. inningben Frazier a harmadikon állt, erre Tucker kiesik egy strike outtal. Végül a Brewers a 13. inningben behúzta és nyert 12:10-re. ☹️☹️☹️☹️

Hátha legközelebb sikerül...

Go Bucks! 🙂

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 678 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Na azért..., 😀. Ez már így szép volt. Archer sem volt rossz. Newmannek nagy napja volt. Marte is jó volt, Bell ugyan ma nem ütött HR-t, de jól játszott. Jó lenne ezt a formát tartani.

Go Bucks!!

" class="embed">
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 386
Nem elég, hogy kikaptunk de még valszeg Walker meg is sérült.