Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 5 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Ahhoz képest, hogy kora tavasszal még úgy tűnt, hogy Yu a régi, ahhoz képest Yu az új. Valami nagyon elromlott nála.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 377
Amennyire reménytelenek voltunk tegnap a chicagói hidegben, most nagyon verjük a Cubst.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 568
Frazier kib' jó eddig, ma is. 💪

Ugyanakkor Judge is megsérült, a swing után egyből nyúlt az oldalához/hátához. Fck.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Úgy látom Frazier túl sok Laureanot nézett. Szép dobás 😁

 youtu.be/OvWovs207Vs


több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Logan Morrison érkezik minor ligás deallel. Elvileg Birdöt fogja pótolni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Most néztem vissza, Paxton eléggé állat meccset hozott.
8 inning, 2 hit, 12 strikeout


több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Utóbbi 4ből 3at hozott a Jays is. Szarnyal a csapat! 😀


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 568
Greg Bird is sérültlistán.
Matthew99
Lassan egyszerűbb lesz beírni hogy ki nincs.
Fordra NAGYON kíváncsi vagyok. Scrantonben eléggé állatkodott.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Legalább azt örömmel látom hogy a Red Sox nálunk is mélyebben van 😁
Szép győzelem volt amúgy


több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Greg Bird is sérültlistán.
Matthew99
Már kínomban sem tudok röhögni 😀


több mint 5 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Ezt a bird gyereket hagyhatnánk már ütésben is elég fogalmatlan, mai napon 12 dobásból 12 strikeot kapott, de már az egyes bázison is elég gyenge. Azért a negyedik pontnál amikor a kezében volt a labda és nézett hogy hová dobja, az egyesre vagy altuve hoz aki éppen pontot szerzett, addig vacilált hogy mindenki elérte a bázist,pedig azért simán odadobhatta volna sancheznek hogy kiejtse a futót.
kapitnono
úgyis lesérül, sok vizet nem zavar
lol
water is wet

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Greg Bird is sérültlistán.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Igazságtalan ez a sport

Tele mind a 3 bázis erre 1 fly out és oda az egész.
alatriste
NFL-ben végig mész a pályán, oszt redzone-ban egy labdaeladás... vagy fociban uralhatod a mezőnyt, rúghatsz sokszor kapura... ha nem tudod gólokra/pontkora váltani a helyzeteket, akkor a hajadra kenheted, ahogy minden más sportágban is.
Ha mindenáron igazságtalanságot akarsz benne találni, inkább a bírók strike zone megítélésébe lehetne belekötni jó párszor.
Tito05
Elég sport szerető ember vagyok, semmi mögöttes tartalmat nem kell ennek a kiirasnak gondolni. 😀
Csak 2 inningsben is egymas után ez volt majd az új ütőket egyből kiejtve ballaghatott is le mindenki pont nélkül. 😀
Szimplán csak szarul esett.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Igazságtalan ez a sport

Tele mind a 3 bázis erre 1 fly out és oda az egész.
alatriste
NFL-ben végig mész a pályán, oszt redzone-ban egy labdaeladás... vagy fociban uralhatod a mezőnyt, rúghatsz sokszor kapura... ha nem tudod gólokra/pontkora váltani a helyzeteket, akkor a hajadra kenheted, ahogy minden más sportágban is.
Ha mindenáron igazságtalanságot akarsz benne találni, inkább a bírók strike zone megítélésébe lehetne belekötni jó párszor.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Igazságtalan ez a sport

Tele mind a 3 bázis erre 1 fly out és oda az egész.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 568
WhiteSox-Yankees 0-0. Kapura lövések 1-4.
Matthew99
Megjinxeltem a White Soxt, tessék. 😂

Fura hogy Germán reliefkedett. Nagyon jól nyomta az első két startján pedig.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Er ennyit harper?
ifjuherceg
Ha ennyit adtak neki, akkor pont ennyit ér. 😉

több mint 5 éve
ifjuherceg Philadelphia Eagles 56
Szerintetek mire lehet kepes a phillies?
ifjuherceg
Tavaly szezonvégi szakértés
 www.thegoodphight.com/2018/9/22/17889816/how-concerned-should-we-be-about-the-future-of-the-phillies

(ha már Bro: ha harperista vagy, erről tudnod kell:  www.youtube.com/watch?v=4dF5NcRvVxk )
robiroboter
Koszi a cikket, reggel elolvasom. Nem vagyok harperista csak 1-2 honapja volt egy cikk az indexen harperrol es machadorol ezert gondoltam ha mar kiadtak ennyi penzt ezert a fasziert akkor csak bele nezek. Er ennyit harper? Vagy ez csak az nflhez szokott agyamnak tunik soknak? Meg azt sem tudom h egyaltalan egy szeretheto karakter-e. A video alapjan a stilusa nem gyozott meg aztan lehet en vagyok tul faradt.
több mint 5 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Szerintetek mire lehet kepes a phillies?
ifjuherceg
Tavaly szezonvégi szakértés
 www.thegoodphight.com/2018/9/22/17889816/how-concerned-should-we-be-about-the-future-of-the-phillies

(ha már Bro: ha harperista vagy, erről tudnod kell: )

Szerkesztette: robiroboter

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 377
Sziasztok!
A baseballal meg kb csak ismerkedem de eagles szurkolokent par eve mar figyelem a philliest. A bajnoki cimukre meg emlekszem is de mostanra jutottam el oda hogy rendesen kovessem is a dolgot. Neha megnezzek 1-1 meccset. A Harper hype vonzott be. Szerintetek mire lehet kepes a phillies? Ez egy sport tv-s kerdesnek is beillene 😀 Ahogy lattam ebben a topicban nincsenek philly szurkolok.
ifjuherceg
Az NL Eastben kb. bármi lehet, leszámítva a Marlins utolsó helyét, mert az biztos.
több mint 5 éve
ifjuherceg Philadelphia Eagles 56
Sziasztok!
A baseballal meg kb csak ismerkedem de eagles szurkolokent par eve mar figyelem a philliest. A bajnoki cimukre meg emlekszem is de mostanra jutottam el oda hogy rendesen kovessem is a dolgot. Neha megnezzek 1-1 meccset. A Harper hype vonzott be. Szerintetek mire lehet kepes a phillies? Ez egy sport tv-s kerdesnek is beillene 😀 Ahogy lattam ebben a topicban nincsenek philly szurkolok.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
WhiteSox-Yankees 0-0. Kapura lövések 1-4.
Matthew99
Csak 4-0 lett a vége.
Eléggé nyögvenyelős volt, de legalább CC megmutatta hogy kell ezt csinálni 😀


több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
WhiteSox-Yankees 0-0. Kapura lövések 1-4.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 568
Szóval egy white soxtól is kikapunk, hová süllyedünk még,cserecsapattal is nyerni kellene...
kapitnono
Jobb lesz ez a White Sox, mint sokan várják. Én már csak tudom.

.
Matthew99
Ezt használnám. 😊
Mikey
Ja nem azért van, csak dicsekszek vele.
| Neked készült 😉 |
Matthew99
Ó, hálám üldözzön.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Betances is 6-7 hétig out, lassan már nem tudnak ezek meglepni. 1 hónap múlva a teljes AAA lesz a kezdő ha így haladunk