Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 564
Na végre Judge is ébredezik 😀
kapitnono
A nagy világvége hangulat óta két W Bóltimorban, összesen 14 runt szerezve, nem rossz válasz. 😊

Szerkesztette: Mikey
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Na végre Judge is ébredezik 😀


több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 564
Azért kemény, hogy a Boston is mennyire szenved, elég nagy lett a zakó, amit a D'back rájuk adott..
kapitnono
Viszont mi legalább most nem kaptunk ki.
Matthew99
+ meg sem sérült senki. Ehhez csupán egy off day kellett. 😀
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Azért kemény, hogy a Boston is mennyire szenved, elég nagy lett a zakó, amit a D'back rájuk adott..
kapitnono
Viszont mi legalább most nem kaptunk ki.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Azért kemény, hogy a Boston is mennyire szenved, elég nagy lett a zakó, amit a D'back rájuk adott..


több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 564
Ez a Laureano se normális. Tavaly is csak pislogtam a dobásain.
Mikey
Level 2
Matthew99
Mindennapi Laureanonkat add meg nekünk... 😊

Matthew99
Pacsi amiért Bettset dobta ki.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Paxton amúgy nagy fogás szerintem, leszámítva azt a HRt nagyot játszott most is meg az előző meccsén is.
kapitnono
És ahogy összeszedte magát a balk/wild pitch kombó után. Jó lesz.
Matthew99
Az mi volt amúgy nem tudod az első inningben 1-0 orioles vezetésnél amikor a bases are loaded volt 2-2 volt és a dobó dobása nélkül futást ítélték?
Húzta az időt vagy még mozdult?
kapitnono
Az a balk. Szabálytalan mozdulatot tett és emiatt mindenki egy bázist mehetett előre. Mivel tele bázisok voltak ezért a 3-asról jött be a pont.
Matthew99
Köszi szépen, ezt nem tudtam


több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Paxton amúgy nagy fogás szerintem, leszámítva azt a HRt nagyot játszott most is meg az előző meccsén is.
kapitnono
És ahogy összeszedte magát a balk/wild pitch kombó után. Jó lesz.
Matthew99
Az mi volt amúgy nem tudod az első inningben 1-0 orioles vezetésnél amikor a bases are loaded volt 2-2 volt és a dobó dobása nélkül futást ítélték?
Húzta az időt vagy még mozdult?
kapitnono
Az a balk. Szabálytalan mozdulatot tett és emiatt mindenki egy bázist mehetett előre. Mivel tele bázisok voltak ezért a 3-asról jött be a pont.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Paxton amúgy nagy fogás szerintem, leszámítva azt a HRt nagyot játszott most is meg az előző meccsén is.
kapitnono
És ahogy összeszedte magát a balk/wild pitch kombó után. Jó lesz.
Matthew99
Az mi volt amúgy nem tudod az első inningben 1-0 orioles vezetésnél amikor a bases are loaded volt 2-2 volt és a dobó dobása nélkül futást ítélték?
Húzta az időt vagy még mozdult?


több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Paxton amúgy nagy fogás szerintem, leszámítva azt a HRt nagyot játszott most is meg az előző meccsén is.
kapitnono
És ahogy összeszedte magát a balk/wild pitch kombó után. Jó lesz.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.



uh.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Judge golden sombrero és CS. Brafó. Szerencsére Torres ma nem aludt.
Matthew99
És Voit sem. 😍 7 meccs, 8 RBI.
Mikey
Megjegyezném, hogy óriási csoda, hogy Wade jól van. Lehetett volna abból a becsúszásból IR is.
Matthew99
Nekem is egyből ez jutott eszembe, mondom amilyen szerencsénk van tuti IR, de azért mekkorát szaltózott 😁
Szerencsére Voit meg Torres megmentettek minket. Azért az első négy pontból három elég kabaré volt megint.
Paxton amúgy nagy fogás szerintem, leszámítva azt a HRt nagyot játszott most is meg az előző meccsén is.


több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Ez a Laureano se normális. Tavaly is csak pislogtam a dobásain.
Mikey
Level 2
Matthew99
Mindennapi Laureanonkat add meg nekünk... 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Judge golden sombrero és CS. Brafó. Szerencsére Torres ma nem aludt.
Matthew99
És Voit sem. 😍 7 meccs, 8 RBI.
Mikey
Megjegyezném, hogy óriási csoda, hogy Wade jól van. Lehetett volna abból a becsúszásból IR is.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 564
Judge golden sombrero és CS. Brafó. Szerencsére Torres ma nem aludt.
Matthew99
És Voit sem. 😍 7 meccs, 8 RBI.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Judge golden sombrero és CS. Brafó. Szerencsére Torres ma nem aludt.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Mi a gond? Tesztelhetitek a kisligás tehetségeiteket 😀 Milyen izgalmas is lesz a hétvége a full noname Orioles ellen 😀
robiroboter
Ja olyan neveket hívunk fel a AAA ligából, hogy nem is hallottam róla 😀


több mint 5 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Mi a gond? Tesztelhetitek a kisligás tehetségeiteket 😀 Milyen izgalmas is lesz a hétvége a full noname Orioles ellen 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Na de 18K 😮 Ja és Tulo meg CC out. Zárjunk be inkább egy hétre és beszéljük át.
Matthew99
Vagy inább egy hónapra? 😀

Itt van ki mikor jöhet vissza kb:

Andujar: June? (Maybe 2020)
Betances: late April
Ellsbury: ???
Gregorius: June-August
Heller: June
Hicks: May?
Montgomery: August
Sabathia: late April
Severino: May?
Stanton: late April?
Tulowitzki: May?


több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Elegge kezdő cipőben vagyok még a témában, a pitchersek rotalasa meccsről meccsre megy? Van egy 3-4 dobó és így egy játékos csak 3-4 meccsenként játszik?
Illetve ahogy láttam a 7. inningsig dobnak a kezdők vagy abban nincs rendszerben csak elkaptam pont 3 ilyen meccset.
alatriste
Igen.
Általában 5 fős rotation van kezdődobóknál, néha váltanak 4-es rotációra/főleg ha van szünnap ki lehet hagyni a gyengébb dobót.
Rájátszásban aztán gyakran nekimennek a legjobb 4, sőt akár 3 kezdődobóval is, de alapszakasz szinte mindig 5-man rotation.

Az hogy ki mennyit dob, nem feltétlen van rendszerhez kötve
- a leggyakoribb általában hogy pitch counthoz kötött meddig maradhat (mondjuk 120-at dobhat maximum, nyilván ez dobófüggő van akinél lehet csak 100, van akinél 130), ezt esetleg felülírhatja az, ha shutout/no-hittert dob... de nyilván ez csak akkor van, ha valaki jól dob
- illetve ha szarul dob, akkor meg hamarabb/azonnal leszedik

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Elegge kezdő cipőben vagyok még a témában, a pitchersek rotalasa meccsről meccsre megy? Van egy 3-4 dobó és így egy játékos csak 3-4 meccsenként játszik?
Illetve ahogy láttam a 7. inningsig dobnak a kezdők vagy abban nincs rendszerben csak elkaptam pont 3 ilyen meccset.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 017 — Lucas Scott
Szerencsénkre a Sox is beragadt, Rays meg a Baltimore úgyis vissza fognak esni

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 564
Sabathiáról eddig is tudtuk, hogy az eltiltása után DL-re lesz rakva. Tulowitzki viszont... Előző meccs után poénból be akartam írni, hogy legalább nem lett DL-re rakva senki. Tessék, ő a 12. 😂😂 Welcome to the big leagues, Thairo!

Szerkesztette: Mikey
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Egy nyomorult pont egy Detroit ellen hazai pályán? Oké, hogy sérülések de itt komoly gondok vannak. Judge, Torres, Voit mintha nem is lenne...
kapitnono
Ne reagáld túl. 5 meccs ment le a 162-ből, az semmi.
Mikey
Igen arra rájöttem azóta, csak nem túl biztatók az eddig látottak, az előszezonban olyan jól ment, azt hittem az ütősor aprítani fog, erre alig tudnak pontot szerezni...
kapitnono
Ez mindig így van. Majd belejönnek, nem áprilisban kell jó formában lenni. Négy kezdő is sérült, akkor se menne úgy az ütés csapatszinten, ha a maradék öt ember csúcsformában tolná.
Mikey
Na de 18K 😮 Ja és Tulo meg CC out. Zárjunk be inkább egy hétre és beszéljük át.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 564
Egy nyomorult pont egy Detroit ellen hazai pályán? Oké, hogy sérülések de itt komoly gondok vannak. Judge, Torres, Voit mintha nem is lenne...
kapitnono
Ne reagáld túl. 5 meccs ment le a 162-ből, az semmi.
Mikey
Igen arra rájöttem azóta, csak nem túl biztatók az eddig látottak, az előszezonban olyan jól ment, azt hittem az ütősor aprítani fog, erre alig tudnak pontot szerezni...
kapitnono
Ez mindig így van. Majd belejönnek, nem áprilisban kell jó formában lenni. Négy kezdő is sérült, akkor se menne úgy az ütés csapatszinten, ha a maradék öt ember csúcsformában tolná.