Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 5 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
U kno it: "small sample size" -> Orioles lesz a bajnok 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Egy nyomorult pont egy Detroit ellen hazai pályán? Oké, hogy sérülések de itt komoly gondok vannak. Judge, Torres, Voit mintha nem is lenne...
kapitnono
Ne reagáld túl. 5 meccs ment le a 162-ből, az semmi.
Mikey
Igen arra rájöttem azóta, csak nem túl biztatók az eddig látottak, az előszezonban olyan jól ment, azt hittem az ütősor aprítani fog, erre alig tudnak pontot szerezni...


több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 564
Egy nyomorult pont egy Detroit ellen hazai pályán? Oké, hogy sérülések de itt komoly gondok vannak. Judge, Torres, Voit mintha nem is lenne...
kapitnono
Ne reagáld túl. 5 meccs ment le a 162-ből, az semmi.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 564
Ez a Laureano se normális. Tavaly is csak pislogtam a dobásain.
Mikey
Level 2
 www.instagram.com/p/Bvx-vDSnBq3/?utm_source=ig_web_copy_link
Matthew99
De szépen beetette a futót, hogy melléugrott a labdának. 😂😂
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
mit gondoltok Saleről? a velo a 90-et is alig érte el tegnap, 6 inning alatt 1 strikeout, igaz 3 hit, 1 run összesen, amit benyelt, de alig dob fastballokat.
az opening day égésről már ne is beszéljünk... tegyük hozzá az egész bostoni rotációt szétkapták.
nem látszik sérültnek, de a velo ilyen szintű csökkenése eléggé aggasztó. tartogatja magát, hogy ne égjen ki a lehetséges playoffig? vagy öregszik és a kontrollra és a ravaszságra fekszik rá inkább?
lol
Nálunk is ugyanez van Chapmannél, meg volt/van Betancesnél is, hogy tavalyhoz képest majd 10 mph-val dobnak gyengébben, Betances esetében elvileg sérülés miatt de én már abban sem vagyok biztos, szóval én sem értem, hogy ha elvileg nem sérülés, akkor mi állhat a háttérben ilyen mértékű visszaesésben


több mint 5 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
mit gondoltok Saleről? a velo a 90-et is alig érte el tegnap, 6 inning alatt 1 strikeout, igaz 3 hit, 1 run összesen, amit benyelt, de alig dob fastballokat.
az opening day égésről már ne is beszéljünk... tegyük hozzá az egész bostoni rotációt szétkapták.
nem látszik sérültnek, de a velo ilyen szintű csökkenése eléggé aggasztó. tartogatja magát, hogy ne égjen ki a lehetséges playoffig? vagy öregszik és a kontrollra és a ravaszságra fekszik rá inkább?

Szerkesztette: eloel

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Ez a Laureano se normális. Tavaly is csak pislogtam a dobásain.
Mikey
Level 2


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Egy nyomorult pont egy Detroit ellen hazai pályán? Oké, hogy sérülések de itt komoly gondok vannak. Judge, Torres, Voit mintha nem is lenne...
kapitnono
Ráadásul Chapman is leadta a végét.
Matthew99
Igen, a mindent eldöntő két pontot miatta nyeltük be a végén. Jól kezdődik a szezon..


több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Egy nyomorult pont egy Detroit ellen hazai pályán? Oké, hogy sérülések de itt komoly gondok vannak. Judge, Torres, Voit mintha nem is lenne...
kapitnono
Ráadásul Chapman is leadta a végét.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Egy nyomorult pont egy Detroit ellen hazai pályán? Oké, hogy sérülések de itt komoly gondok vannak. Judge, Torres, Voit mintha nem is lenne...


több mint 5 éve
nygaben 6
A Braves is jól nekikezdett, kisöpört minket a Phillies, asszem semelyik másik csapat nem nyitotta három vereséggel ezt a szezont 😀. A Cubs-védelem hathatós közreműködésével viszont aztán összejött az első győzelem is.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Stanton és Andújar out, Sanchez meg serényen gyűjti az errorokat. Jól indul.
Matthew99
Andujar pedig elvileg egész szezonra kiesett, konkrétan jelenleg a kezdőcsapat fele sérült, pedig csak most kezdődött a szezon, jól indul.
Igen eddig minden meccsen legalább 1 pontba fájt Sanchez hibája, sajnos ez ma sem volt kivétel


több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 698 — Cowboys fan
tessék, gyün a karma.

leigazoltuk Kelly-t, aki nemcsak hogy tavaly alázott minket a WS-ben, de 2013-ban simán eldöntötte a NLCS-t azzal, hogy az első meccsen telibe küldte Hanley bordáit, úgyhogy nagyjából az egyetlen értelmezhető ütőformában levő játékosunk lett jelentősen lekorlátozva.

erre idejön, második fellépésén második BS, kilenc out-ra jut 6 ER. hű de fasza.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 564
Ez a Laureano se normális. Tavaly is csak pislogtam a dobásain.


Szerkesztette: Mikey
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
😀😀😀
 twitter.com/MLB/status/1112893145308696578


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 017 — Lucas Scott
Stanton és Andújar out, Sanchez meg serényen gyűjti az errorokat. Jól indul.
Matthew99
De legalább ezt behuztuk most este, Baltimore után már nem tudtam mire szamitsak

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Stanton és Andújar out, Sanchez meg serényen gyűjti az errorokat. Jól indul.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sose gondoltam volna, de tegnap és ma is itt ülök a stream előtt.
Mit tesz az emberrel 1 élő meccs... 😀


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 377
D'backsnek egyébként szóltak, hogy ez már a szezon?
slowmotion
Tavaly szeptemberben se szóltak nekünk, hogy még tart a szezon.

A Dodgers idegenben amúgy is hagyományosan verni szokott minket, ez a 4 meccs nagyon sweep-nek néz ki
több mint 5 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Nehéz lesz a szezon Clevelandben míg a pozíció játékosok harmada AAA szintet képvisel.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 698 — Cowboys fan
D'backsnek egyébként szóltak, hogy ez már a szezon?
slowmotion
amilyen rebuildet tolunk, nem lepne meg egy 110+ vereséges szezon
Löfli
na de a rotation az nagyjából a helyén van, nincsenek rossz dobóitok... mondjuk nekünk elő szokott fordulni ilyen nyitány.
mondjuk az is jellemző, hogy kb aki pályára lépett, az ütött egy HR-t, kivéve a legjobb ütőnket - mert Turner nyilván nemigen találta a kontaktot.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Bostont jól szétkapták, mi meg nyertünk szerencsére.
Jobban nem is indulhatna a szezon 😀


több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
D'backsnek egyébként szóltak, hogy ez már a szezon?
slowmotion
amilyen rebuildet tolunk, nem lepne meg egy 110+ vereséges szezon


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 698 — Cowboys fan
D'backsnek egyébként szóltak, hogy ez már a szezon?
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 377
 playoffpredictors.com/baseball/customleague/schedulepicker/970A410C-54D4-460B-92A1-432272D778A2?L=Aw18ZXTt-DFOS1b0c17Pd-wYUcSaWeRZVdTbXfQ4xAEzNPsedfc+9-8DBQ4SNFjxEyVOnQgA

Szezonszimulátor