Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Megjelentek az első ősz hajszálaim a rájátszás üldözés közben. Fű, de hosszú még a szeptember.Maka
Mennyivel jobb volt az elmúlt tíz év, mi? 😊

Perception is reality.
több mint 9 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
@Aguirre, mit szólsz a GM-etek kirúgásához?Mikey
változásoknak kell jönnie, úgyhogy ettől rosszabb már nem nagyon lehet a helyzet a jövőben sem (normális pitching nélkül semmit nem lehet elérni, úgyhogy azt kellene rendbe tenni...)
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Megjelentek az első ősz hajszálaim a rájátszás üldözés közben. Fű, de hosszú még a szeptember.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
@Aguirre, mit szólsz a GM-etek kirúgásához?Mikey
Jobb későn, mint soha 😊

Perception is reality.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
@Aguirre, mit szólsz a GM-etek kirúgásához?
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
wow.
sikerült tizedik-tizenegyedik körben bases loaded, 1 out szituból kikapni, egy error miatt. miért nem vagyok meglepve...slowmotion
De a Nats is egy error miatt nem zárta le a meccset a kilencedik alján, szóval egál 😊Jakehomer
odáig el se kellett volna jutni, csak Jansennek ez volt az az egy meccse a tízből, amikor ordas szar teljesítményt nyújt
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
wow.
sikerült tizedik-tizenegyedik körben bases loaded, 1 out szituból kikapni, egy error miatt. miért nem vagyok meglepve...slowmotion
De a Nats is egy error miatt nem zárta le a meccset a kilencedik alján, szóval egál 😊

Perception is reality.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
wow.
sikerült tizedik-tizenegyedik körben bases loaded, 1 out szituból kikapni, egy error miatt. miért nem vagyok meglepve...
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
@Jakehomer: legyen ugyanez a közös gondunk a jövő évi WS hatodik meccsén 😉 Idén bocs a Natsot verjük 😀 😀 😀robiroboter
Nem lenne hatodik meccs, söpörnénk 😀 Mondjuk ahogy haladunk, nekünk a playoff is az elérhetetlen álom kategóriának ígérkezik most pár évig.

Érdekes lesz az NL playoff, a Nats egyértelműen a legkomplettebb csapat, mégis arra számítok, hogy szokás szerint hamar elhasalnak majd.

Perception is reality.
több mint 9 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
mi van mostanában Adam Wainwrighttal? botrányos augusztusa volt és most folytatódik szeptemberben is...
"dead arm" miatt lehet, hogy pihentetni kellene a playoffig?
 www.cbssports.com/mlb/eye-on-baseball/24683777/cardinals-ace-adam-wainwright-dealing-with-a-dead-arm
több mint 9 éve
robiroboter 2 010 — Let's go O's!
@Jakehomer: legyen ugyanez a közös gondunk a jövő évi WS hatodik meccsén 😉 Idén bocs a Natsot verjük 😀 😀 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Tegnap megtudtuk Rick Hahntól, hogy Carlos Rodon nem ML ready, mert a fastball command nem elég jó.
De pl. Scott Carroll, Maikel Cleto és Eric Surkamp nyugodtan dobhat a ML-ben.
Are you fuckin' kiddin' me, Rick? 😀
...
Jó dolog ez a szeptemberi baseball, de a sok reliever csere-bere az agyamra megy.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Robi azért ez elég necces győzelem volt. A videón nem látszik a kontakt de gondolom a bíróknak itt is van még vagy 20 kamerájuk amiken látták. Vagy ugyanaz a szabály mint az NFL-ben, hogy megdönthetetlen bizonyíték kell az ellenkezőjére?Matthew99
Szerintem a videoreview-ban ( atmlb.com/1lyTfTR) látszik a térd érintése. Legalábbis én látom 😀 Egyébként meg ezért ligatop3 a védelem 😉robiroboter
Attól ligaelső védelem, hogy egy rutin double playt a bírók kegyelméből tudnak csak megcsinálni? :p

Egyébként az eredeti kérdésre a válasz igen, olyan, mint az NFL-ben, megdönthetetlen bizonyíték kell, itt olyat nem találtak, ezért call stands lett a döntés.

Perception is reality.
több mint 9 éve
robiroboter 2 010 — Let's go O's!
Robi azért ez elég necces győzelem volt. A videón nem látszik a kontakt de gondolom a bíróknak itt is van még vagy 20 kamerájuk amiken látták. Vagy ugyanaz a szabály mint az NFL-ben, hogy megdönthetetlen bizonyíték kell az ellenkezőjére?Matthew99
Szerintem a videoreview-ban ( atmlb.com/1lyTfTR) látszik a térd érintése. Legalábbis én látom 😀 Egyébként meg ezért ligatop3 a védelem 😉

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Robi azért ez elég necces győzelem volt. A videón nem látszik a kontakt de gondolom a bíróknak itt is van még vagy 20 kamerájuk amiken látták. Vagy ugyanaz a szabály mint az NFL-ben, hogy megdönthetetlen bizonyíték kell az ellenkezőjére?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Kershaw. kész van ez a pali. csak az a kérdés, hogy ha egyszer lesz nála visszaesés, akkor mekkora lesz? visszaesik top1-ből top5, top10 szintre, vagy teljesen elveszti a fonalat?
meg hogy meddig lehet még ezt fokozni?
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Puig nagyon nagy arc. Hamar megkedveltem. Autogramot kért Mo'ne Davistől. A minap átszellemülten énekelgetett. Az ilyen figurák teszik sokkal érdekesebbé ezt a sportot.

több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 512
Dunn szépen bemutatkozott az A's-nél 😊Dexxter Tailor
Soto is frankó eddig az új szerzemények közül.

choose life
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Lassan közelít a Cubs, ahhoz az eredményhez amit a szezon előtt vártam tőlük, tehát a -10-es győzelem-vereség mutatóhoz. Jó néhány új arc mutatkozott be, csalódást igazán senki sem okozott, a jövő szépnek tűnik. Persze még kell néhány év, és 1-2 komolyabb igazolás sem árt majd a rotációba például, de végre látok valami pozitívumot. És még van bőven tartalék a farmon.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Dunn szépen bemutatkozott az A's-nél 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Bautista beteg formában mostanság.. :p

több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Athletics acquire Adam Dunn and cash considerations from the Chicago White Sox for minor league pitcher Nolan Sanburn.

remélem ez a trade jobban beválik, mint a korábbiak.deyell
Elég gyenge éve van Dunnak, szóval csak abban reménykedhetnek az A's szurkolók, hogy a csapatváltás és az, hogy a rájátszásért játszhat, jó hatással lesz rá.
Szurkolok neki, hatalmas ember, bár mint játékos, kevés frusztrálóbbat láttam nála.

---

A helyére az az Andy Wilkins jött fel, aki vezeti az International League-et (AAA) 30 HR-nal és 85 RBI-jal, valamint második 38 double-jével. Kezd is mindjárt a Tigers ellen, felfoghatja ezt amolyan egyhónapos tryoutnak.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Athletics acquire Adam Dunn and cash considerations from the Chicago White Sox for minor league pitcher Nolan Sanburn.

remélem ez a trade jobban beválik, mint a korábbiak.deyell
Ja, már akartam is írni, hogy a trade deadline két nyertese jól befékezett augusztusban 😊

Perception is reality.
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 512
Athletics acquire Adam Dunn and cash considerations from the Chicago White Sox for minor league pitcher Nolan Sanburn.

remélem ez a trade jobban beválik, mint a korábbiak.

choose life