Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Robi, egy nagy adag türelmet kívánok De Azához. 😛

---

Holnap végre szeptember és roster expansion. ^ ^
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Begyűjtöttük idei 33. egyrunos vereségünket, legalább valamiben ligaelsők vagyunk.

Perception is reality.
több mint 9 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Valaki tudna egy működő linket a Pirates meccshez?előre is köszi!Haggans
 www.wiziwig.tv/broadcast.php?matchid=276594&part=sportsgaben
Örök hála 😊

" class="embed">
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
Valaki tudna egy működő linket a Pirates meccshez?előre is köszi!Haggans
 www.wiziwig.tv/broadcast.php?matchid=276594&part=sports

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Valaki tudna egy működő linket a Pirates meccshez?előre is köszi!

" class="embed">
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
19:05-től Chris Sale vs Max Scherzer a doubleheader első felvonásaként, nézzétek!
Cserébe a második meccsen két abszolút rookie kezd majd. 😀
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Soler 2 HR. Lassan én se hiszem el mit művelnek a prospectek.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Axelrod meg megkönnyebbülhetett, hogy elkerült a White Soxból, mert most egész jó 😛Jakehomer
😀
A Soxban is voltak kiváló meccsei, és mikorra elkezdtem reménykedni, hogy potens ML starter lehet, mindig előjött az igazi énje, és bizonyította, hogy nem több AAAA pitchernél.
Szóval vigyázz, lesz ez még így se Axelroddal. 😛
Mikey
Nincsenek elvárások vele szemben, úgyhogy nem fog tudni csalódást okozni 😊

Nyilván nem lehetett Brox betlijével számolni, de Leake 82 pitchnél járt egy egál meccsen, újabb érdekes (értsd szar) döntés Price-tól.

Perception is reality.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Axelrod meg megkönnyebbülhetett, hogy elkerült a White Soxból, mert most egész jó 😛Jakehomer
😀
A Soxban is voltak kiváló meccsei, és mikorra elkezdtem reménykedni, hogy potens ML starter lehet, mindig előjött az igazi énje, és bizonyította, hogy nem több AAAA pitchernél.
Szóval vigyázz, lesz ez még így se Axelroddal. 😛

---

Augusztusban Sale, Quintana és Danks, azaz a rotáció 1-2-3. számú tagja összesen 0, azaz nulla győzelmet tud felmutatni. C'mon man...
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Mondtam hogy megvan az eséj igaz első meccs után még nemannyira biztos hogy a másik két meccsen is ilyen jól játszunk. A meccsnek csak az összefoglalôját láttam és azis nyolc perc volt tehát nem lehetett olyan hosszú meccs.djrock
Jellemző, hogy a papíron legkedvezőbb pitcher matchupot veszítettük el, a másik két meccsen váratlanul beindult az offense, azt nem gondoltam, hogy Arrietát megcsapkodjuk. Axelrod meg megkönnyebbülhetett, hogy elkerült a White Soxból, mert most egész jó 😛

Perception is reality.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
@79JoseAbreu has 31 doubles, 33 HRs and 96 RBIs. The only other first-year players to go 30-30-100? Ted Williams and Albert Pujols.

@MLBStatoftheDay
!
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Soler első major league ütése homár 😀 így kell kezdenilol
Mifelénk újabban ez a beugró 😀
több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Ti hol néztek baseballt, amióta nincs ESPN America?Attilahawks
tévében.shawnka
Meg a stadionban, mi? Maga nem játszik a "hol nézitek" kérdésben! 😉

Btw, ma egy inningben volt jó az O, de azt az egyet sokáig fogja emlegetni Price 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Ti hol néztek baseballt, amióta nincs ESPN America?Attilahawks
tévében.
több mint 9 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Soler első major league ütése homár 😀 így kell kezdeni

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
djrock New England Patriots 61
Odabaszott az O megint. De legalább ex Red pitcher alázott minket vuhú.
Bumgarner majdnem no hittert dobott, de ez fontosabb,.Sandoval a csaj telefonjával szelfizett. 😛

Jakehomer
Mondtam hogy megvan az eséj igaz első meccs után még nemannyira biztos hogy a másik két meccsen is ilyen jól játszunk. A meccsnek csak az összefoglalôját láttam és azis nyolc perc volt tehát nem lehetett olyan hosszú meccs.

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Odabaszott az O megint. De legalább ex Red pitcher alázott minket vuhú.
Bumgarner majdnem no hittert dobott, de ez fontosabb,.Sandoval a csaj telefonjával szelfizett. 😛


Perception is reality.
több mint 9 éve
robiroboter 2 010 — Let's go O's!
Na, a skacok összekapták magukat a Cubs-söprés után, tegnap földbe döngölték a Tampát. Öt homárral meg ilyen double playekkel 😀


Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Gratuláció a jenkiknek a söprésért, jó kis széria volt. Amennyit a Sox bénázott, abszolút megérdemeltétek.
...
A végére remélem meglesz a top5 pick, az utóbbi meccseken sokat tesz érte a társaság.
Télen pedig örömmel fogadnék egy kisebb takarítást Hahntól, néhány játékost ugyanis nem szeretnék a jövőben Sox mezben látni.Mikey
köszi Mikey.
figyi már nem ugyanezt írtad tavaly ilyenkor? 😀csebi
Nos, lehet. 😀 Tavaly bejött. ^ ^
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Gratuláció a jenkiknek a söprésért, jó kis széria volt. Amennyit a Sox bénázott, abszolút megérdemeltétek.
...
A végére remélem meglesz a top5 pick, az utóbbi meccseken sokat tesz érte a társaság.
Télen pedig örömmel fogadnék egy kisebb takarítást Hahntól, néhány játékost ugyanis nem szeretnék a jövőben Sox mezben látni.Mikey
köszi Mikey.
figyi már nem ugyanezt írtad tavaly ilyenkor? 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Gratuláció a jenkiknek a söprésért, jó kis széria volt. Amennyit a Sox bénázott, abszolút megérdemeltétek.
...
A végére remélem meglesz a top5 pick, az utóbbi meccseken sokat tesz érte a társaság.
Télen pedig örömmel fogadnék egy kisebb takarítást Hahntól, néhány játékost ugyanis nem szeretnék a jövőben Sox mezben látni.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nehéz arra bármit is mondani, hogy ex-O's dobók szívatnak minket napokig, de inkább most legyen a kis döccenő, mint egy hónap múlva 😊 Már olyat is olvastam, hogy azért volt a söprés, mert statiszkailag bénák a srácok a délutáni meccseken 😀robiroboter
Vagy már készülnek a play-off ra.
Figyeljétek majd meg hogy a cininettit nehezebb lesz megverni mint az o's-t igaz az nemis a wirgley fielden lesz . Mindenesetre Wada k**va jól Játszott tegnap az az egy hit gyönyörű. És ha így játszunk mint az O's ellen a következő egy hónapba akkor még megis lehet a 4. Hely a Reds előtt.djrock
Valami komikusan egyoldalú a Reds mérlege a Cubs ellen már évek óta, megint ki lesztek söpörve még így bullpen nélkül is 😊

Perception is reality.
több mint 9 éve
djrock New England Patriots 61
Nehéz arra bármit is mondani, hogy ex-O's dobók szívatnak minket napokig, de inkább most legyen a kis döccenő, mint egy hónap múlva 😊 Már olyat is olvastam, hogy azért volt a söprés, mert statiszkailag bénák a srácok a délutáni meccseken 😀robiroboter
Vagy már készülnek a play-off ra.
Figyeljétek majd meg hogy a cininettit nehezebb lesz megverni mint az o's-t igaz az nemis a wirgley fielden lesz . Mindenesetre Wada k**va jól Játszott tegnap az az egy hit gyönyörű. És ha így játszunk mint az O's ellen a következő egy hónapba akkor még megis lehet a 4. Hely a Reds előtt.

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 9 éve
robiroboter 2 010 — Let's go O's!
Nehéz arra bármit is mondani, hogy ex-O's dobók szívatnak minket napokig, de inkább most legyen a kis döccenő, mint egy hónap múlva 😊 Már olyat is olvastam, hogy azért volt a söprés, mert statiszkailag bénák a srácok a délutáni meccseken 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
robiroboter 2 010 — Let's go O's!
A mai esti meccsen végre láthatjuk Wadát májerben dobni %/ A B'more igazolta az USÁba, de nálunk egyből Tommy Johnnal kezdett, aztán AAA-ben nem volt túl meggyőző, hogy visszahívjuk.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.