Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
@Mikey: megvan az új closeretek? 😀 (vagy még túl korai ezzel viccelődni? 😀 de mondom, mintha csak magunkat látnám 7-8 évvel ezelőtt)robiroboter
Nem vicces, konkrétan jobban dobott, mint a bullpen öthetede általában. Na jó, de vicces. 😀 😀 #Dunn4Cy
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
@Mikey: megvan az új closeretek? 😀 (vagy még túl korai ezzel viccelődni? 😀 de mondom, mintha csak magunkat látnám 7-8 évvel ezelőtt)robiroboter
Dunn rögtön az elitben találta magát 😊
 twitter.com/ckamka/status/496852363052060672

Perception is reality.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Az egyik legjobb prospectként számon tartott Javier Baez felkerült a Cubs nagy csapatához. Akár ma be is mutatkozhat. Lassanként hozzák fel őket, és talán rövidesen valami kis fejlődés is lehet majd 1-2 éven belül az eredményekben is. Idén Alcantara, Hendricks és Olt játszott a nagyoknál eddig.

szerk: kezdeni is fog!Shawn84
és meg is nyerte a kábznak a meccset a 12. inningben. mondjuk mindenre üt a gyerek 😀 de erő az vanlol
Puig II ?slowmotion
Simán lehet akár.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Az egyik legjobb prospectként számon tartott Javier Baez felkerült a Cubs nagy csapatához. Akár ma be is mutatkozhat. Lassanként hozzák fel őket, és talán rövidesen valami kis fejlődés is lehet majd 1-2 éven belül az eredményekben is. Idén Alcantara, Hendricks és Olt játszott a nagyoknál eddig.

szerk: kezdeni is fog!Shawn84
és meg is nyerte a kábznak a meccset a 12. inningben. mondjuk mindenre üt a gyerek 😀 de erő az vanlol
Ja, ahogy nézem tegnap tényleg nagyon izgult, de egyébként vállalható ütőátlagai vannak. Még van hova fejlődni... szerencsére. Alig várom Kris Bryant bemutatkozását is. Na ő még tutibb.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Az egyik legjobb prospectként számon tartott Javier Baez felkerült a Cubs nagy csapatához. Akár ma be is mutatkozhat. Lassanként hozzák fel őket, és talán rövidesen valami kis fejlődés is lehet majd 1-2 éven belül az eredményekben is. Idén Alcantara, Hendricks és Olt játszott a nagyoknál eddig.

szerk: kezdeni is fog!Shawn84
és meg is nyerte a kábznak a meccset a 12. inningben. mondjuk mindenre üt a gyerek 😀 de erő az vanlol
Puig II ?
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
És ez milyen volt már? Mi van ha két labda van a pályán...
 mlb.mlb.com/news/article/mlb/bizarre-play-leaves-reds-indians-in-disbelief?ymd=20140805&content_id=88143102&vkey=news_mlbAguirre
Szerintem vissza kellett volna küldeni mindegyik bázisfutót a helyére. Jóhogy megzavarta, mivel a kesztyűben nem láthatta a labdát csak azt ami a füvön van. Így akkor bárki bedobálhat bármit a pályára aztán had menjen a buli.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
A kétlabdás elterelő mutatványunk zseniális volt 😀

Perception is reality.
több mint 9 éve
robiroboter 2 005 — Let's go O's!
@Mikey: megvan az új closeretek? 😀 (vagy még túl korai ezzel viccelődni? 😀 de mondom, mintha csak magunkat látnám 7-8 évvel ezelőtt)

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Az egyik legjobb prospectként számon tartott Javier Baez felkerült a Cubs nagy csapatához. Akár ma be is mutatkozhat. Lassanként hozzák fel őket, és talán rövidesen valami kis fejlődés is lehet majd 1-2 éven belül az eredményekben is. Idén Alcantara, Hendricks és Olt játszott a nagyoknál eddig.

szerk: kezdeni is fog!Shawn84
és meg is nyerte a kábznak a meccset a 12. inningben. mondjuk mindenre üt a gyerek 😀 de erő az van

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Elég gáz volt, ahogy ezt a McCutchen megdobást intézte a DBacks.Jakehomer
én inkább szégyennek neveznémslowmotion
Az sose értettem, miért kell szándékosan megdobni valakit. Tökéletesen egyetértek, ilyet nem lehet csinálni.

És ez milyen volt már? Mi van ha két labda van a pályán...
 mlb.mlb.com/news/article/mlb/bizarre-play-leaves-reds-indians-in-disbelief?ymd=20140805&content_id=88143102&vkey=news_mlbAguirre
megdobni még csak-csak, mert ez ugyanúgy része a játéknak, mint a hokinak a bunyó.
de ha már keménykedni akarnak, akkor csinálják meg az első inningben, nem pedig akkor, amikor már lefutott a meccs.
több mint 9 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Elég gáz volt, ahogy ezt a McCutchen megdobást intézte a DBacks.Jakehomer
én inkább szégyennek neveznémslowmotion
Az sose értettem, miért kell szándékosan megdobni valakit. Tökéletesen egyetértek, ilyet nem lehet csinálni.

És ez milyen volt már? Mi van ha két labda van a pályán...
 mlb.mlb.com/news/article/mlb/bizarre-play-leaves-reds-indians-in-disbelief?ymd=20140805&content_id=88143102&vkey=news_mlb
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Elég gáz volt, ahogy ezt a McCutchen megdobást intézte a DBacks.Jakehomer
én inkább szégyennek nevezném
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Az egyik legjobb prospectként számon tartott Javier Baez felkerült a Cubs nagy csapatához. Akár ma be is mutatkozhat. Lassanként hozzák fel őket, és talán rövidesen valami kis fejlődés is lehet majd 1-2 éven belül az eredményekben is. Idén Alcantara, Hendricks és Olt játszott a nagyoknál eddig.

szerk: kezdeni is fog!
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Elég gáz volt, ahogy ezt a McCutchen megdobást intézte a DBacks.

Perception is reality.
több mint 9 éve
robiroboter 2 005 — Let's go O's!
Nem meglepő, hogy pont az a két reliever - aka Petricka, Webb - maradt ki ebből a produkcióból, akik érnek is valamit.
Nehéz az élet, ha kedvenc csapatodnak csak két (és fél) startere és két relievere Major League-szintű, míg a többi inkább AAA és AA szint.
😕Mikey
Üdv a 2000-es évek közepének Orioles-valóságában.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
White Sox bullpen, én így szeretlek! (Tegnapi boxscore vs Twins)



Vagy mégsem?
...
Nem meglepő, hogy pont az a két reliever - aka Petricka, Webb - maradt ki ebből a produkcióból, akik érnek is valamit.
Nehéz az élet, ha kedvenc csapatodnak csak két (és fél) startere és két relievere Major League-szintű, míg a többi inkább AAA és AA szint.
😕
több mint 9 éve
djrock New England Patriots 61
Cubs send Bonifacio and Russell to Braves for Victor Caratini

20 éves Puerto Rico-i gyerek. Sima A-ban játszik. Amatőr draft 2. körében vitték le.  www.baseball-reference.com/minors/player.cgi?id=carati000vic

Biztos nagyon bíznak benne. Nekem kicsit sok az ár, és főleg Bonifaciot sajnálom. Ő elég jól bevált nálunk.Shawn84
Én nagyon sajnálttam h elment fő kedvenc lett Castro és Valbuena után
Most annak örülök a legjobban hogy a délutáni meccsen kivül szerdán fogunk először játszani ezek a 6,5 és 4,5 órás meccsek után GO CUBS GO!

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Sziasztok! Tudnátok nekem segíteni és adni esetleg egy linket ahol a ma esti Pirates meccset meg lehet nézni? Előre is köszi!!!Haggans
 www.strikeout.co/
több mint 9 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 647 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Sziasztok! Tudnátok nekem segíteni és adni esetleg egy linket ahol a ma esti Pirates meccset meg lehet nézni? Előre is köszi!!!

" class="embed">
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Cubs send Bonifacio and Russell to Braves for Victor Caratini

20 éves Puerto Rico-i gyerek. Sima A-ban játszik. Amatőr draft 2. körében vitték le.  www.baseball-reference.com/minors/player.cgi?id=carati000vic

Biztos nagyon bíznak benne. Nekem kicsit sok az ár, és főleg Bonifaciot sajnálom. Ő elég jól bevált nálunk.
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 960 — Lucas Scott
persze ez igaz, de azért írtam, hogy NÉHA hozhatnának ők is meccset, pl complete game-re nem is emlékszem nagyon idén (talán Tanakának volt egy). Ritkán viszik el a csapatot 7. inningig 1-2 runon belül.csebi
pitching CG csapatonként ->  www.baseball-reference.com/leagues/MLB/2014.shtml
Tanaka 3, Phelps 1, és ezzel a néggyel elég elöl vagytok a listán. de az vicc, hogy idén csak a Tanaka meccseket vehettétek biztos győzelemre, és most hogy ő sincs, padlót fogtatok. (amit én mondjuk nem bánok. beszéljétek meg a klubvezetéssel a nyugdíjasotthonotok problémáit.)robiroboter
igen, utólag beugrott, hogy Tanaka-nak több volt, a Phelpsre nem emlékeztem.
.ERA is elég rossz sztem, Hits allowed-ban is magasan vagyunk, HR allowed-ban 3., szóval igenis elférhetne .. sajnos a rotáció amúgy eléggé szétesett nyárra.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
én azért Price-t elnéztem volna nálunk...csebi
Hm, szerintem minden szurkoló elnézegette volna kedvenc csapatában. 😀

Így viszont a Tigersnek ideje lesz már virítani valamit a rájátszásban...
több mint 9 éve
robiroboter 2 005 — Let's go O's!
persze ez igaz, de azért írtam, hogy NÉHA hozhatnának ők is meccset, pl complete game-re nem is emlékszem nagyon idén (talán Tanakának volt egy). Ritkán viszik el a csapatot 7. inningig 1-2 runon belül.csebi
pitching CG csapatonként ->  www.baseball-reference.com/leagues/MLB/2014.shtml
Tanaka 3, Phelps 1, és ezzel a néggyel elég elöl vagytok a listán. de az vicc, hogy idén csak a Tanaka meccseket vehettétek biztos győzelemre, és most hogy ő sincs, padlót fogtatok. (amit én mondjuk nem bánok. beszéljétek meg a klubvezetéssel a nyugdíjasotthonotok problémáit.)

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 960 — Lucas Scott
én azért Price-t elnéztem volna nálunk... Drewnál pedig reménykedtem volna egy picit nagyobb névben... Amúgy egy dobónak azért néha nemcsak az esélyt kell megadni, hanem neki is meg kell nyernie a meccset...csebi
run support nélkül aztán dobhat perfektet is, kérdezd pl a Reds rotációt 😊robiroboter
persze ez igaz, de azért írtam, hogy NÉHA hozhatnának ők is meccset, pl complete game-re nem is emlékszem nagyon idén (talán Tanakának volt egy). Ritkán viszik el a csapatot 7. inningig 1-2 runon belül.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Értem a célját, de agyrém ez az új szabály a home plate ütközések ellen.Jakehomer
Én kérek elnézést, hogy milyen pofátlan fújásnak köszönhetően jöttünk vissza a meccsbe (és nyertük meg végül) a Marlins ellen. Remélhetőleg eltörlik a picsába ezt a szabályt, semmi köze a baseballhoz.Jakehomer
mondjuk ha jól olvastam, eleve a bases loaded szitut két error által sikerült "elkövetnie" a halacskáknak.
persze ettől még nem lesz kevésbé idióta a szitu, viszont el sem kellett volna jutni odáig.

annak mondjuk örülök, hogy nem fogadtam a meccsre, mert akkor valószínűleg pöttyet feszült lennék, de hát ez egyéni szoc probléma.