Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
Értem a célját, de agyrém ez az új szabály a home plate ütközések ellen.Jakehomer
Én kérek elnézést, hogy milyen pofátlan fújásnak köszönhetően jöttünk vissza a meccsbe (és nyertük meg végül) a Marlins ellen. Remélhetőleg eltörlik a picsába ezt a szabályt, semmi köze a baseballhoz.Jakehomer
mondjuk ha jól olvastam, eleve a bases loaded szitut két error által sikerült "elkövetnie" a halacskáknak.
persze ettől még nem lesz kevésbé idióta a szitu, viszont el sem kellett volna jutni odáig.

annak mondjuk örülök, hogy nem fogadtam a meccsre, mert akkor valószínűleg pöttyet feszült lennék, de hát ez egyéni szoc probléma.
több mint 9 éve
robiroboter 2 008 — Let's go O's!
én azért Price-t elnéztem volna nálunk... Drewnál pedig reménykedtem volna egy picit nagyobb névben... Amúgy egy dobónak azért néha nemcsak az esélyt kell megadni, hanem neki is meg kell nyernie a meccset...csebi
run support nélkül aztán dobhat perfektet is, kérdezd pl a Reds rotációt 😊

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
én azért Price-t elnéztem volna nálunk... Drewnál pedig reménykedtem volna egy picit nagyobb névben... Amúgy egy dobónak azért néha nemcsak az esélyt kell megadni, hanem neki is meg kell nyernie a meccset...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
öt centi. ennyin múlott Kershaw sorozatban második shutout-ja. és persze egyetlen out hiányzott volna...
(a home plate-et nem mutatták, de nem lett volna jobb választás, ha Uribe inkább Ellis-nek dobja a labdát? home plate-en is ugyanúgy meg lehetett volna csinálni az out-ot...)
több mint 9 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
azért reménykedtem, hogy lesz vmi komolyabb cserénk, de Cashman nem húzott semmit sajnos ... így megint nem lesz PO szvsz, azért Jetert legalább azzal búcsúztathattuk volna...csebi
Százcsilliótrillós offseason után kit? Minek? Az infieldre kellett egy kis felrázás, Drew jó lesz. A dobóinkkal semmi gond nincsen, 10 meccsből 9-szer megadják az esélyt a győzelemre úgy, hogy a szezon eleji rotációnkból 4 ember sérült a szezon nagy részében. Arról nem Cashman tehet, hogy Gardner texasi szériája előtt még a hetek óta kihűlt Ellsbury volt a legjobb ütőnk .280-nal...
Jó lenne ez a csapat egy egészséges Teixeirával (így is emberfelettit teljesít), jó 2B-vel (Roberts nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, ha voltak egyáltalán... ironikus, hogy épp ő nem sérült le egész szezonban), Jeterrel és Headley-vel. Az OF faja: Gardner egy állat + egész évben jó volt, Ells ha épp nincs cold streak-en, akkor az egyik legjobbunk, Beltrán meg végre kezd éledezni; McCann szintén.
Én mindig próbálok pozitívan hozzáállni a dolgokhoz, ettől függetlenül én sem hiszem, hogy idén lenne reális esélyünk a rájátszásra. Ilyen ütőteljesítménnyel nem lehet. Nem is lenne keresnivalónk...

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 9 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
"OFFICIAL: Dbacks acquire OF Mitch Haniger and LHP Anthony Banda from Brewers for OF Gerardo Parra"
a brewerst nem igazán ismerem, jó játékosok ezek? 😊 parrát bírtam amúgy 😕 ja meg cespedest is, remélem ez a trade jobb lesz, mint a hammel-féle 😀Dexxter Tailor
uhh, pont Parrát kellett? tavaly az egyik legjobb defender volt, bírtam. Prado már kifelé ment, és baromi sok volt a fizetése, érte nem olyan nagy kár.
Hogy kiket kaptunk cserébe?  insidethezona.com/2014/07/d-backs-parra-prado/
Nagyjából noname prospecteket, talán Hanigerből lesz valami majd 2016 után...
De ha már a szezon úgyis kuka, legalább nekik még összejöhet a playoff. Sok sikert.
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
azért reménykedtem, hogy lesz vmi komolyabb cserénk, de Cashman nem húzott semmit sajnos ... így megint nem lesz PO szvsz, azért Jetert legalább azzal búcsúztathattuk volna...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Értem a célját, de agyrém ez az új szabály a home plate ütközések ellen.Jakehomer
Én kérek elnézést, hogy milyen pofátlan fújásnak köszönhetően jöttünk vissza a meccsbe (és nyertük meg végül) a Marlins ellen. Remélhetőleg eltörlik a picsába ezt a szabályt, semmi köze a baseballhoz.

Perception is reality.
több mint 9 éve
robiroboter 2 008 — Let's go O's!

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
robiroboter 2 008 — Let's go O's!
az A's-t a Rays fogja megverni a wild card meccsen 😀 😀 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Gondolom, az A's és a Tigers kizúg az első körben ezek után :p

Perception is reality.
több mint 9 éve
Csifu 223
Price a Tigersbe megy, wow.Csifu
Azanaemsemmi. Akkor valakit passzolni kéne talán.Shawn84
Miért? Lejáró Scherzer és Price is.Mikey
Price-nak még van egy éve ezen kívül.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
Price a Tigersbe megy, wow.Csifu
Azanaemsemmi. Akkor valakit passzolni kéne talán.Shawn84
Miért? Lejáró Scherzer és Price is.
több mint 9 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Price a Tigersbe megy, wow.Csifu
:#

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Price a Tigersbe megy, wow.Csifu
Azanaemsemmi. Akkor valakit passzolni kéne talán.
több mint 9 éve
Csifu 223
Price a Tigersbe megy, wow.
több mint 9 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Félek, hogy Asdubal Cabrera menni fog, bár nem nagy szám, én mindig bírtam.
Giants, Nats, Jays a kalapban..Mingo
Nats lett.Csifu
Zach Walters. 😐

több mint 9 éve
robiroboter 2 008 — Let's go O's!
Nagyobb mozgás, minthogy a kiárusító BoSoxot lehúztuk egy relieverrel, nem is nagyon várható B'moreban, pláne hogy az a top prospectünk RHP Hunter Harvey, akire mindenki hajtott volna, tegnap erős Tommy John-gyanúval kidőlt a szezonra.
 brittghiroli.mlblogs.com/2014/07/31/miller-to-orioles-for-e-rodriguez/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Csifu 223
Félek, hogy Asdubal Cabrera menni fog, bár nem nagy szám, én mindig bírtam.
Giants, Nats, Jays a kalapban..Mingo
Nats lett.
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 440
Kellett még egy dobó az A's-nek?Shawn84
Milone-t elboltolták OF Sam Fuldért Cespedes helyére, szóval aham.
 www.thescore.com/news/546590robiroboter
Hammelt kéne még elsózni egy second basemanért.deyell
Kicsit előbb szólsz Barneyért jöhetett volna vissza a Wrigleyre 😛Shawn84
inkább maradjunk Ben Zobrist mellett.

choose life
több mint 9 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Félek, hogy Asdubal Cabrera menni fog, bár nem nagy szám, én mindig bírtam.
Giants, Nats, Jays a kalapban..

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 266 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
"OFFICIAL: Dbacks acquire OF Mitch Haniger and LHP Anthony Banda from Brewers for OF Gerardo Parra"
a brewerst nem igazán ismerem, jó játékosok ezek? 😊 parrát bírtam amúgy 😕 ja meg cespedest is, remélem ez a trade jobb lesz, mint a hammel-féle 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Kellett még egy dobó az A's-nek?Shawn84
Milone-t elboltolták OF Sam Fuldért Cespedes helyére, szóval aham.
 www.thescore.com/news/546590robiroboter
Hammelt kéne még elsózni egy second basemanért.deyell
Kicsit előbb szólsz Barneyért jöhetett volna vissza a Wrigleyre 😛
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 440
Kellett még egy dobó az A's-nek?Shawn84
Milone-t elboltolták OF Sam Fuldért Cespedes helyére, szóval aham.
 www.thescore.com/news/546590robiroboter
Hammelt kéne még elsózni egy second basemanért.

choose life
több mint 9 éve
robiroboter 2 008 — Let's go O's!
mindenesetre a BoSox komoly garázsvásárt tart.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.