Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 9 éve
Csifu 223
Félek, hogy Asdubal Cabrera menni fog, bár nem nagy szám, én mindig bírtam.
Giants, Nats, Jays a kalapban..Mingo
Nats lett.
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 526
Kellett még egy dobó az A's-nek?Shawn84
Milone-t elboltolták OF Sam Fuldért Cespedes helyére, szóval aham.
 www.thescore.com/news/546590robiroboter
Hammelt kéne még elsózni egy second basemanért.deyell
Kicsit előbb szólsz Barneyért jöhetett volna vissza a Wrigleyre 😛Shawn84
inkább maradjunk Ben Zobrist mellett.

choose life
több mint 9 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Félek, hogy Asdubal Cabrera menni fog, bár nem nagy szám, én mindig bírtam.
Giants, Nats, Jays a kalapban..

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
"OFFICIAL: Dbacks acquire OF Mitch Haniger and LHP Anthony Banda from Brewers for OF Gerardo Parra"
a brewerst nem igazán ismerem, jó játékosok ezek? 😊 parrát bírtam amúgy 😕 ja meg cespedest is, remélem ez a trade jobb lesz, mint a hammel-féle 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Kellett még egy dobó az A's-nek?Shawn84
Milone-t elboltolták OF Sam Fuldért Cespedes helyére, szóval aham.
 www.thescore.com/news/546590robiroboter
Hammelt kéne még elsózni egy second basemanért.deyell
Kicsit előbb szólsz Barneyért jöhetett volna vissza a Wrigleyre 😛
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 526
Kellett még egy dobó az A's-nek?Shawn84
Milone-t elboltolták OF Sam Fuldért Cespedes helyére, szóval aham.
 www.thescore.com/news/546590robiroboter
Hammelt kéne még elsózni egy second basemanért.

choose life
több mint 9 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
mindenesetre a BoSox komoly garázsvásárt tart.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Csifu 223
Pricenál most melyik csapat lehet a legesélyesebb kérő?Shawn84
Szerintem még mindig a Dodgers. A Cards kiszállt a versenyből valőszínűleg így, hogy 2 SP-t szereztek már tegnap óta.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Pricenál most melyik csapat lehet a legesélyesebb kérő?
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Na látom Doubront meg jött hozzánk Chicagoba.
több mint 9 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
BTW ha nem is a helyére, de a posztjára.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Kellett még egy dobó az A's-nek?Shawn84
Milone-t elboltolták OF Sam Fuldért Cespedes helyére, szóval aham.
 www.thescore.com/news/546590robiroboter
Ja így már értem. Köszi.
több mint 9 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Kellett még egy dobó az A's-nek?Shawn84
Milone-t elboltolták OF Sam Fuldért Cespedes helyére, szóval aham.
 www.thescore.com/news/546590

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Pletykák szerint Jon Lester és Jonny Gomes megy Oaklandbe, Yoenis Cespedes pedig Bostonba.Mikey
először Addison Russell, most Cespedes, a kedvenc prospect után a kedvenc játékosom is távozott... nem örülök. ha nem nyerik meg a World Seriest idén, akkor nagy bust mindkét trade, Lester a szezon után visszaigazol a Red Soxhoz.deyell
Kellett még egy dobó az A's-nek?
több mint 9 éve
Csifu 223
Hú de hiányzott Cespedes az AL Eastből a végére, amikor szinte csak egymás ellen fognak meccselni a csapatok.robiroboter
A Red Sox egész jól csinálja eddig, még emellé Joe Kelly és Allen Craig Lackey-ért. Remélem, hogy lassan a Rays is aktivizálja magát, mert idén már nem lesz PO, a jövőre nézve meg van hol erősíteni.
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 526
Pletykák szerint Jon Lester és Jonny Gomes megy Oaklandbe, Yoenis Cespedes pedig Bostonba.Mikey
először Addison Russell, most Cespedes, a kedvenc prospect után a kedvenc játékosom is távozott... nem örülök. ha nem nyerik meg a World Seriest idén, akkor nagy bust mindkét trade, Lester a szezon után visszaigazol a Red Soxhoz.

choose life
több mint 9 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Hú de hiányzott Cespedes az AL Eastből a végére, amikor szinte csak egymás ellen fognak meccselni a csapatok.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
Pletykák szerint Jon Lester és Jonny Gomes megy Oaklandbe, Yoenis Cespedes pedig Bostonba.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
Csóri Nate Jones. A szezon első hetében elmozdult egy csigolyája, megműtötték, azóta nem dobott. Elkezdte a rehabot, erre elszakadt a dobó könyökében a szalag - Tommy John-műtét. 😕

Ha Max Scherzer kezd ellenünk, akkor tuti vereség: 4 start, 4-0, 0.96 ERA a mutatója a ChiSox ellen idén...
több mint 9 éve
djrock New England Patriots 61
Amúgy a baseballt mért nem adja a sport 12 m?
szerintem ez nem fer hogy wminden mást adnak legalább hetente csak egyetdjrock
Régi téma, mert kevesen vagyunk, akiket érdekelne, plusz túl sokáig tart egy meccs, és a focista közönségnek a no contact eleve érthetetlen. Ettől még egy heti összefoglalót átvehetnének, de gondolom ők is tisztában vannak a szubkulturális kisebbségünkkel. Mindenhol van kontakt, a Digi egyik műsorvezetője plö játszott a tavalyi playballos tippversenyen is. Szóval tényleg látják, hányan vagyunk. Max 100-200 ember, akit ez tényleg érdekel. Az Eurosport 2 egyébként tavaly, tavalyelőtt adott pár EB meg WBC meccset magyar szakkomentárral.robiroboter
Az egyetlen kontaktust is elakarják venni 😕 amúgy meg lenne szakkommentátora a sport tvnek a kovács sanyi személyében. Meg akkor legalább ne azt irják h amerika sportjaival foglalkoznak.

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 9 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Amúgy a baseballt mért nem adja a sport 12 m?
szerintem ez nem fer hogy wminden mást adnak legalább hetente csak egyetdjrock
Régi téma, mert kevesen vagyunk, akiket érdekelne, plusz túl sokáig tart egy meccs, és a focista közönségnek a no contact eleve érthetetlen. Ettől még egy heti összefoglalót átvehetnének, de gondolom ők is tisztában vannak a szubkulturális kisebbségünkkel. Mindenhol van kontakt, a Digi egyik műsorvezetője plö játszott a tavalyi playballos tippversenyen is. Szóval tényleg látják, hányan vagyunk. Max 100-200 ember, akit ez tényleg érdekel. Az Eurosport 2 egyébként tavaly, tavalyelőtt adott pár EB meg WBC meccset magyar szakkomentárral.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
djrock New England Patriots 61
Amúgy a baseballt mért nem adja a sport 12 m?
szerintem ez nem fer hogy wminden mást adnak legalább hetente csak egyet

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 9 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
James Ramsey jött Mastersonért. Róla mit érdemes tudni?Mingo
A kisligás tehetségeknek Baseball Americán érdemes utánanézni:
 www.baseballamerica.com/majors/trade-central-cards-add-masterson-ramsey/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
ez a Hammel valami botrányos volt tegnap. nem is tudom ki a rosszabb az új szerzemények közül, ő vagy Jim Johnson.deyell
Az élő bizonyítékai, hogy Billy Beane is tévedhet nagyokat. Dan Duke viszont a legjobbkor szabadult meg tőlük 😉 Mondjuk nem mintha a JJ-ért kapott Jemile Weeks megváltotta volna a világot B'moreban, de nem is kerül 10 millióba.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 526
ez a Hammel valami botrányos volt tegnap. nem is tudom ki a rosszabb az új szerzemények közül, ő vagy Jim Johnson.

choose life