Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 946 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Lassan jön K-Rod, nincs minden veszve a DBacksnek. 😀

szerk.: Nem hogy Joe West, de még Angel Hernandez szerint is követhetetlenül táncol a zóna.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Hogy lehet ilyenkor bármit is dobni Fieldernek? Vagy UIBB vagy behozom Zieglert.

szerk.: sorry, rossz emlékem voltak Zieglerről. Az volt meg, hogy fura mód LHB-k ellen jó, de most nézem, hogy ROOGY. 😊
Azt még megértem, hogy Patersont miért nem hozza be, újonc, idény nagy részét AAA-ben dobta ... mondjuk akkor minek van a rosteren ugye.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Hát, ezzel el is dőlt, valaki magyarázza el, miért nem hozták be a leftyt Fielder ellen? (vagy miért nem sétáltatták)

Perception is reality.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Lol ha ennyire fontos volt Reyesnek, akkor a világért se vitatnám el tőle 😊

Bazz Parra hülyesége plusz egy runba került. Valahogy nem érzek két runt a DBacksben.Jakehomer
Az a para, hogy a nyolcadikat a lineup alja kezdi majd. Axford annyira nasty, hogy ellene esélytelen, a 8.-ban kéne összehozni a rallyt.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Lol ha ennyire fontos volt Reyesnek, akkor a világért se vitatnám el tőle 😊

Bazz Parra hülyesége plusz egy runba került. Valahogy nem érzek két runt a DBacksben.

Perception is reality.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ez az a batting title, amit Braun érdemelt volna meg? Elég szánalmas volt, hogy Reyest lecserélték az utolsó meccsen, megvédve a "címet".Jakehomer
Megérdemelte volna? A lecseréléssel én se értettem egyet, de nem először fordult elő ilyesmi, hogy valaki tét nélküli meccsen véd egy számára fontos eredményt.marci
Valami harminccal több meccset játszott, azért az nem mindegy. Nem először és nem is utoljára csináltak ilyet, de attól még nem szimpatikus.Jakehomer
Nem gondoltam, hogy a meccsek száma miatt írtad. Értem mire gondolsz, de itt eltér a véleményünk.
Engem amiatt zavart leginkább, hogy lecseréltette magát, mert így bizonyos volt, hogy Reyes elég nagy jelentőséget tulajdonít a batting title-nak (még valami viewing partit is tartott, a Reyes-rezidencián szerdán a Pirates-Brewers ment 😀), ami abból a szempontból szomorú, hogy közel sem ez lenne a legfontosabb ütőstat. Hanem ugye az óbípí.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Ez az a batting title, amit Braun érdemelt volna meg? Elég szánalmas volt, hogy Reyest lecserélték az utolsó meccsen, megvédve a "címet".Jakehomer
Megérdemelte volna? A lecseréléssel én se értettem egyet, de nem először fordult elő ilyesmi, hogy valaki tét nélküli meccsen véd egy számára fontos eredményt.marci
Valami harminccal több meccset játszott, azért az nem mindegy. Nem először és nem is utoljára csináltak ilyet, de attól még nem szimpatikus.

Eh, mozog kicsit a strike zóna Milwaukeeban.

Perception is reality.
több mint 12 éve
Rammer 194 — Rams fan
nincs esélyetek 😛Hurka
Tudom, de én még emlékszem a 2006-os WS előtti "Tigers in 3" jóslatra is 😊


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14


Tűkön ülök! 😊Rammer
nincs esélyetek 😛 atyaég mióta várom ezt a napot, és végre elkezdődik 😊
több mint 12 éve
Rammer 194 — Rams fan


Tűkön ülök! 😊


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ez az a batting title, amit Braun érdemelt volna meg? Elég szánalmas volt, hogy Reyest lecserélték az utolsó meccsen, megvédve a "címet".Jakehomer
Megérdemelte volna? A lecseréléssel én se értettem egyet, de nem először fordult elő ilyesmi, hogy valaki tét nélküli meccsen véd egy számára fontos eredményt.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Ez az a batting title, amit Braun érdemelt volna meg? Elég szánalmas volt, hogy Reyest lecserélték az utolsó meccsen, megvédve a "címet".

Perception is reality.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Megnézve a Texas-TB összefoglalóját... nem biztos, hogy örülök, hogy ez a Moore gyerek az AL East-ben fog hajigálni.
DS!Darksun3
Tán a Yankees elleni startja után még örültél az érkezésének? 😀marci
Most erre mit mondjak? 😀
DS!Darksun3
Semmit. Csak jól esett kötözködni, nekem ez maradt csak. 😀 (meg a batting title Joséééééénak, No Hay Amigo)
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Megnézve a Texas-TB összefoglalóját... nem biztos, hogy örülök, hogy ez a Moore gyerek az AL East-ben fog hajigálni.
DS!Darksun3
Tán a Yankees elleni startja után még örültél az érkezésének? 😀marci
Most erre mit mondjak? 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Megnézve a Texas-TB összefoglalóját... nem biztos, hogy örülök, hogy ez a Moore gyerek az AL East-ben fog hajigálni.
DS!Darksun3
Tán a Yankees elleni startja után még örültél az érkezésének? 😀
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Megnézve a Texas-TB összefoglalóját... nem biztos, hogy örülök, hogy ez a Moore gyerek az AL East-ben fog hajigálni.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Fű alatt, de tegnap kirúgták az Angels GM-jét is, pontosabban lefokozták. Ha nem lépi meg azt az eszetlen Vernon Wells-Mike Napoli cserét, simán lehet, hogy tegnap Anaheimban indul a rájátszás.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
rohadt eső...
DS!Darksun3
Nekem jól jött, mert ma este már tudok meccset nézni 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
rohadt eső...
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Shoppach kicsinálta Wilsont.Jakehomer
3/3 (2HR), 3R, 5 RBI. Ott üti, ahol éri 😀gdavid
Ja, a zóna kellős közepén, Wilson ha strikeot dobott, kb. tökéletes helyre tette oda az ütőnek.

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Töketlen bandával van körülvéve Verlander

Perception is reality.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Shoppach kicsinálta Wilsont.Jakehomer
3/3 (2HR), 3R, 5 RBI. Ott üti, ahol éri 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Shoppach kicsinálta Wilsont.

Perception is reality.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
A Tampa rendesen bekezdett, 6-0 nekik a 4. közepén.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Francona hivatalosan is out. Várható volt, valami nagyon nem stimmelt ott a klubházban, az edzőt meg könnyebb lecserélni, mint a drága keretet.

A Texas meg szerintem innen nem jön vissza.

Perception is reality.