Baseball
42 feliratkozó
több mint 5 éve
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)
Szerkesztette: Löfli
több mint 15 éve
A hagyományos összefoglaló az évadnyitó D'backs elleni series-ről:http://denversports.blog.hu/2011/04/04/rockies_diamondbacks_1_1_t
Jól jött a halasztás a Dodgers series előtt, mert különben a két leggyengébb dobónk mehetett volna az ő két legerősebbjük ellen, így legalább Chacin állhat ki Kershaw ellen, és talán Hammel-nek is kezelhetőbb lesz Billingsley. Örültem neki, hogy szopatták a kamubajnok bohócokat, de itt az idő, hogy egy rivális ellen mi is felébredjünk. 😊
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
szezon végén már Contreras és Bastardo fognak kezdeni 😛 A többieknek meg a könyökét faragják majd az orvosok 😛3,5 fölé mondanám év végére a Philly-starterek átlagát. 😛marciEzt most egy meccs alapján írod? Szerintem átlagos kezdőnek (4,5-5 körüli ERA-val) el fog menni.marciÁtlagos kezdő=2,5-es ERA jobb helyeken 😛Rajna
több mint 15 éve
3,5 fölé mondanám év végére a Philly-starterek átlagát. 😛Átlagos kezdő=2,5-es ERA jobb helyeken 😛RajnaNem biztos, hogy a Mets jól járt a Capuanoval...Ezt most egy meccs alapján írod? Szerintem átlagos kezdőnek (4,5-5 körüli ERA-val) el fog menni.marci
Ha nem szerencsétlenkedik Vazquez az elején, nyögvenyelősen húzták volna be a meccset...civilmanu
több mint 15 éve
Átlagos kezdő=2,5-es ERA jobb helyeken 😛Nem biztos, hogy a Mets jól járt a Capuanoval...Ezt most egy meccs alapján írod? Szerintem átlagos kezdőnek (4,5-5 körüli ERA-val) el fog menni.marci
Ha nem szerencsétlenkedik Vazquez az elején, nyögvenyelősen húzták volna be a meccset...civilmanu
több mint 15 éve
Nem biztos, hogy a Mets jól járt a Capuanoval...Ezt most egy meccs alapján írod? Szerintem átlagos kezdőnek (4,5-5 körüli ERA-val) el fog menni.
Ha nem szerencsétlenkedik Vazquez az elején, nyögvenyelősen húzták volna be a meccset...civilmanu
több mint 15 éve
Nem biztos, hogy a Mets jól járt a Capuanoval...Ha nem szerencsétlenkedik Vazquez az elején, nyögvenyelősen húzták volna be a meccset...
Go Jets!
több mint 15 éve
meccs az ma nem lesz 😕 köcsög eső. Bár az mlb.com szerint hó. Erről is Ork tehetharomtA képek alapján a Coors Field-en csak eső volt. Ellenben a külvárosban a Rapids pályát beszínezte a hó rendesen, de úgy néz ki, hogy ők fognak tudni játszani. 😊
több mint 15 éve
Esc élsz még vagy számítottál erre?Sütött róla, hogy nem lesz jó napja. Néha látszik.
Marmol nem változott tavalyhoz képest, szórja a lasztikat mind bolond a lisztetFucu
Cserébe amíg Byrdre, mint 3. ütőre tekintünk, ne várjunk semmit. Nincs olyan a világon, hogy ebben a helyzetben (utolsó inning, ember 1-3on, 1 out, leggyorsabb emberünk 90lábra az egyenlítéstől) elüsse az első pitchet, egy 98 mph-s inside, térd magas fastballt. Ez konkrétan amatőr szint. A legbosszantóbb, hogy egyáltalán nem voltam ideges a 9. teteje miatt, de most ellenben nem kicsit.

több mint 15 éve
Esc élsz még vagy számítottál erre?Marmol nem változott tavalyhoz képest, szórja a lasztikat mind bolond a lisztet
több mint 15 éve
jól van meg van az idei első Tigers WBoesch 4ab 4run 4hit 4rbi 😊
több mint 15 éve
Garza érdekes openert zárt. 7.0, 12 hit (mind single), 12 K, 0 BB.EscaladeColvin hogy megmentette Wood seggét, atyaég
több mint 15 éve
Garza érdekes openert zárt. 7.0, 12 hit (mind single), 12 K, 0 BB.

több mint 15 éve
Na nyert a Cards 2-0-ra, Garcia CG, pedig már kezdtem aggódni, hogy Franklin jön az utolsó inningben
több mint 15 éve
Red Soxot kicsit "helyreteszi" a Texas. 😀 Durva, hogy három nap alatt három pitcherről ütöttek eddig 9 HR-t, abból Kinsler 3-at, minden nap egyet. Ja, és megvan Crawford első hitje is Bostonban 8. at-batre.Nehéz megszerkeszteni ott a lineupot, de Crawford nem egy 3. ütő. Semmi "presence",irreális különbség volt ebben a szegmensben közte és Gonzo/Youk között. Ma egyből 7-ként ütött, lesz itt még mit csiszolni.
szerk: És ott a 10. is. 😀gsn
Persze nem ezért kapnak sweepet, majd minden kategóriában lelépik őket.

több mint 15 éve
Mi továbbra is csak szenvedünk, de azért látszik némi javulás. Garza meg egyszerűen csak szar 😕 Mondjuk stream nélkül Gameday-en nézni nem éppen f@sza.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
meccs az ma nem lesz 😕 köcsög eső. Bár az mlb.com szerint hó. Erről is Ork tehet
több mint 15 éve
Na, csak mutattunk mi is valamit, éljen! 😊
több mint 15 éve
gsn
3 548
Red Soxot kicsit "helyreteszi" a Texas. 😀 Durva, hogy három nap alatt három pitcherről ütöttek eddig 9 HR-t, abból Kinsler 3-at, minden nap egyet. Ja, és megvan Crawford első hitje is Bostonban 8. at-batre.szerk: És ott a 10. is. 😀
Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 15 éve
Azért csak volt más értelme is a spring trainingnek a sérüléseken kívül.Megtanított arra, hogy Will Ohman ügyetlenkedésén ne idegesítsem fel magam. 😀
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
mi pedig 9-4-re vertük az Astrost, Cliff fantasztikusan tért vissza, 11 K, bár az első Phillies HR a szezonban még várat magára 😊Victorino megsérült a meccs közben, ezért jött Mayberry, de úgy tűnik nem komoly szerencsére
több mint 15 éve
Már megírtam, csak adminisztrációs problémák vannak. 😀 Ha minden jól megy, ma kinn lesz.
you don't even know what you like and you don't like
több mint 15 éve
Épp akartam írni, hogy nekünk meg tavaly összesen nem volt ennyi győzelmünk. 😀MakaMikor lesz meg a felkészülés a szezonra II. rész?

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 15 éve
0-2, jól bekezdtünk.Raider89Épp akartam írni, hogy nekünk meg tavaly összesen nem volt ennyi győzelmünk. 😀
you don't even know what you like and you don't like
több mint 15 éve
Javítottuk a tegnapi kisiklást egy visszafogott győzelemmel, továbbra is elég bejáratosak vagyunk. Az idegeimet már sikerült bemelegíteni Street enyhén balhés save-jével. 😀DLR viszont kurva jó volt (5.1 IP, 3 H, 0 R, 5 K), erre ujjsérüléssel le kellett cserélni, ki tudja megint meddig nem lesz, ráadásul kiderült, hogy tegnap Ubaldo is sérült kézzel nyomta, és kérdéses a következő startja. :/






