Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Baseball

42 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 15 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A hagyományos összefoglaló az évadnyitó D'backs elleni series-ről:

http://denversports.blog.hu/2011/04/04/rockies_diamondbacks_1_1_t


Jól jött a halasztás a Dodgers series előtt, mert különben a két leggyengébb dobónk mehetett volna az ő két legerősebbjük ellen, így legalább Chacin állhat ki Kershaw ellen, és talán Hammel-nek is kezelhetőbb lesz Billingsley. Örültem neki, hogy szopatták a kamubajnok bohócokat, de itt az idő, hogy egy rivális ellen mi is felébredjünk. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Ezt most egy meccs alapján írod? Szerintem átlagos kezdőnek (4,5-5 körüli ERA-val) el fog menni.marci
Átlagos kezdő=2,5-es ERA jobb helyeken 😛Rajna
3,5 fölé mondanám év végére a Philly-starterek átlagát. 😛marci
szezon végén már Contreras és Bastardo fognak kezdeni 😛 A többieknek meg a könyökét faragják majd az orvosok 😛
több mint 15 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Nem biztos, hogy a Mets jól járt a Capuanoval...
Ha nem szerencsétlenkedik Vazquez az elején, nyögvenyelősen húzták volna be a meccset...civilmanu
Ezt most egy meccs alapján írod? Szerintem átlagos kezdőnek (4,5-5 körüli ERA-val) el fog menni.marci
Átlagos kezdő=2,5-es ERA jobb helyeken 😛Rajna
3,5 fölé mondanám év végére a Philly-starterek átlagát. 😛
több mint 15 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Nem biztos, hogy a Mets jól járt a Capuanoval...
Ha nem szerencsétlenkedik Vazquez az elején, nyögvenyelősen húzták volna be a meccset...civilmanu
Ezt most egy meccs alapján írod? Szerintem átlagos kezdőnek (4,5-5 körüli ERA-val) el fog menni.marci
Átlagos kezdő=2,5-es ERA jobb helyeken 😛

több mint 15 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Nem biztos, hogy a Mets jól járt a Capuanoval...
Ha nem szerencsétlenkedik Vazquez az elején, nyögvenyelősen húzták volna be a meccset...civilmanu
Ezt most egy meccs alapján írod? Szerintem átlagos kezdőnek (4,5-5 körüli ERA-val) el fog menni.
több mint 15 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Nem biztos, hogy a Mets jól járt a Capuanoval...
Ha nem szerencsétlenkedik Vazquez az elején, nyögvenyelősen húzták volna be a meccset...

Go Jets!
több mint 15 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
meccs az ma nem lesz 😕 köcsög eső. Bár az mlb.com szerint hó. Erről is Ork tehetharomt
A képek alapján a Coors Field-en csak eső volt. Ellenben a külvárosban a Rapids pályát beszínezte a hó rendesen, de úgy néz ki, hogy ők fognak tudni játszani. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 15 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Esc élsz még vagy számítottál erre?
Marmol nem változott tavalyhoz képest, szórja a lasztikat mind bolond a lisztetFucu
Sütött róla, hogy nem lesz jó napja. Néha látszik.

Cserébe amíg Byrdre, mint 3. ütőre tekintünk, ne várjunk semmit. Nincs olyan a világon, hogy ebben a helyzetben (utolsó inning, ember 1-3on, 1 out, leggyorsabb emberünk 90lábra az egyenlítéstől) elüsse az első pitchet, egy 98 mph-s inside, térd magas fastballt. Ez konkrétan amatőr szint. A legbosszantóbb, hogy egyáltalán nem voltam ideges a 9. teteje miatt, de most ellenben nem kicsit.

több mint 15 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Esc élsz még vagy számítottál erre?
Marmol nem változott tavalyhoz képest, szórja a lasztikat mind bolond a lisztet



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 15 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
jól van meg van az idei első Tigers W

Boesch 4ab 4run 4hit 4rbi 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 15 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Garza érdekes openert zárt. 7.0, 12 hit (mind single), 12 K, 0 BB.Escalade
Colvin hogy megmentette Wood seggét, atyaég



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 15 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Garza érdekes openert zárt. 7.0, 12 hit (mind single), 12 K, 0 BB.

több mint 15 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Na nyert a Cards 2-0-ra, Garcia CG, pedig már kezdtem aggódni, hogy Franklin jön az utolsó inningben



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 15 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Red Soxot kicsit "helyreteszi" a Texas. 😀 Durva, hogy három nap alatt három pitcherről ütöttek eddig 9 HR-t, abból Kinsler 3-at, minden nap egyet. Ja, és megvan Crawford első hitje is Bostonban 8. at-batre.

szerk: És ott a 10. is. 😀gsn
Nehéz megszerkeszteni ott a lineupot, de Crawford nem egy 3. ütő. Semmi "presence",irreális különbség volt ebben a szegmensben közte és Gonzo/Youk között. Ma egyből 7-ként ütött, lesz itt még mit csiszolni.

Persze nem ezért kapnak sweepet, majd minden kategóriában lelépik őket.

több mint 15 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Mi továbbra is csak szenvedünk, de azért látszik némi javulás. Garza meg egyszerűen csak szar 😕 Mondjuk stream nélkül Gameday-en nézni nem éppen f@sza.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
meccs az ma nem lesz 😕 köcsög eső. Bár az mlb.com szerint hó. Erről is Ork tehet
több mint 15 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Na, csak mutattunk mi is valamit, éljen! 😊
több mint 15 éve
gsn 3 548
Red Soxot kicsit "helyreteszi" a Texas. 😀 Durva, hogy három nap alatt három pitcherről ütöttek eddig 9 HR-t, abból Kinsler 3-at, minden nap egyet. Ja, és megvan Crawford első hitje is Bostonban 8. at-batre.

szerk: És ott a 10. is. 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 15 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Azért csak volt más értelme is a spring trainingnek a sérüléseken kívül.

Megtanított arra, hogy Will Ohman ügyetlenkedésén ne idegesítsem fel magam. 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
mi pedig 9-4-re vertük az Astrost, Cliff fantasztikusan tért vissza, 11 K, bár az első Phillies HR a szezonban még várat magára 😊
Victorino megsérült a meccs közben, ezért jött Mayberry, de úgy tűnik nem komoly szerencsére
több mint 15 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 794
Már megírtam, csak adminisztrációs problémák vannak. 😀 Ha minden jól megy, ma kinn lesz.

you don't even know what you like and you don't like
több mint 15 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 489 — Invisible man
Épp akartam írni, hogy nekünk meg tavaly összesen nem volt ennyi győzelmünk. 😀Maka
Mikor lesz meg a felkészülés a szezonra II. rész?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 15 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 794
0-2, jól bekezdtünk.Raider89
Épp akartam írni, hogy nekünk meg tavaly összesen nem volt ennyi győzelmünk. 😀

you don't even know what you like and you don't like
több mint 15 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
0-2, jól bekezdtünk.



Just Win Baby!
több mint 15 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Javítottuk a tegnapi kisiklást egy visszafogott győzelemmel, továbbra is elég bejáratosak vagyunk. Az idegeimet már sikerült bemelegíteni Street enyhén balhés save-jével. 😀
DLR viszont kurva jó volt (5.1 IP, 3 H, 0 R, 5 K), erre ujjsérüléssel le kellett cserélni, ki tudja megint meddig nem lesz, ráadásul kiderült, hogy tegnap Ubaldo is sérült kézzel nyomta, és kérdéses a következő startja. :/


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring