NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 211 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 520 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Román csöcs


warr_b
te ez egy kicsit sok lett
Sixo
Olyan nincs hogy túl nagy vagy sok 😀
warr_b
Többet eszik, mint amennyit te tegnap vagy mikor.
Sixo
Nem baj, nem szeretem a girhes csajokat. Tudod, amilyeneket linkelni szoktál.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
Sixo azért ne barely 18 képeket pakolgass már, mintha feltörted volna a Kaleta szervert
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 602
Román csöcs


warr_b
te ez egy kicsit sok lett
Sixo
A 3 napja mosdatlan román télapóhoz viszonyítva ez is lehet büdös. Plusz ugye a szőrös talp... kéne a francnak
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
Ameddig nem vezetik be azt a változtatást, hogy 0-0 esetében egyik csapat sem kap pontot, addig mindig lesznek ilyen meccsek (többségben a szórakoztatókkal szemben)
Hurka
Wow, te még megvagy már megérte ez a szar meccs.
Tactful Cactus
Ilyet is ritkán kapok, hogy miattam éri meg a mérkőzés(főleg miközben meccset vezetek), szóval nekem meg már ezért megérte 😀
Hurka
Azért vigyázz Hurka, nehogy warr b megegyen!!!
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 744 — LIGHTS OUT!

2 hónapja
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Ameddig nem vezetik be azt a változtatást, hogy 0-0 esetében egyik csapat sem kap pontot, addig mindig lesznek ilyen meccsek (többségben a szórakoztatókkal szemben)
Hurka
Wow, te még megvagy már megérte ez a szar meccs.
Tactful Cactus
Ilyet is ritkán kapok, hogy miattam éri meg a mérkőzés(főleg miközben meccset vezetek), szóval nekem meg már ezért megérte 😀
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 744 — LIGHTS OUT!
Román csöcs


warr_b
te ez egy kicsit sok lett
Sixo
Olyan nincs hogy túl nagy vagy sok 😀
warr_b
Többet eszik, mint amennyit te tegnap vagy mikor.

2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 889
Vicces csoport, a négyből háromnak mindig jó az eredmény, de egynek nem és ha az az egy csinál valamit, megint modul minden. Ez utolsó perces dráma lesz.
Tony Adams
szerintem a román-szlovák most már be fog állni X-re, mert az fixen jó mindkettőnek
Szesze
Mondjuk bolond módjára szaladgálnak, ez nem a skandináv módszer
Willie Parker
Az lehet, de nagyon csúnyán játszanak.
Most vagy a magyar válogatott lépett szintet szervezettségben vagy a románok színvonala csökkent.
Vagy mindkettő.
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
Kegyetlen szinvonaltalan talalkozo ez is.
JéBé
legalább az estiek is szarok lesznek
Negritis, a vajda
Az F csoportban konkrétan csak a cseh-portugál volt szar, és sztem a maiak se lesznek azok.
zacknorb
Fogd meg a cseh söröm
2 hónapja
JéBé Green Bay Packers 6 851
Kurva nagy dilemmaba vagyok hogy melyik nagyobb wtf az Angol vagy a Roman elso hely..
2 hónapja
Szesze New York Giants 20 943 — Giants fan
Vicces csoport, a négyből háromnak mindig jó az eredmény, de egynek nem és ha az az egy csinál valamit, megint modul minden. Ez utolsó perces dráma lesz.
Tony Adams
szerintem a román-szlovák most már be fog állni X-re, mert az fixen jó mindkettőnek
Szesze
Mondjuk bolond módjára szaladgálnak, ez nem a skandináv módszer
Willie Parker
nem azt néztem, mert azt hittem a másik jó meccs lesz, az meg bunda, de úgy néz ki benéztem
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 211 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Amúgy ezt meg a C-csoportot ki lehetne törölni, és a többiek 16-an mehetnének tovább inkább

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
Román csöcs


warr_b
A határon fogtad?
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
Vicces csoport, a négyből háromnak mindig jó az eredmény, de egynek nem és ha az az egy csinál valamit, megint modul minden. Ez utolsó perces dráma lesz.
Tony Adams
szerintem a román-szlovák most már be fog állni X-re, mert az fixen jó mindkettőnek
Szesze
Mondjuk bolond módjára szaladgálnak, ez nem a skandináv módszer
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 520 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Román csöcs


warr_b
te ez egy kicsit sok lett
Sixo
Olyan nincs hogy túl nagy vagy sok 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Szesze New York Giants 20 943 — Giants fan
hát ez eddig szörnyű..
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 744 — LIGHTS OUT!
Román csöcs


warr_b
te ez egy kicsit sok lett

2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Azt a telibevert román kurva eget, hogy tegnap meg ma lassan megnézek 5 félidőt, de sem a francia,angol, belga meccsen nincs egy csöves akciógól. Mi ez a színvonal?😁


2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 520 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Román csöcs



Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
Lehet naiv vagyok de jobb meccset vartam az ukran-belganal. Remelem a masodik felido jobb lesz...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
Szesze New York Giants 20 943 — Giants fan
eddigi legfogalmatlanabb tippem volt erre a 3-1.. szégyellem magam
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 196 — Kinek mit intézett a kormánya
Kegyetlen szinvonaltalan talalkozo ez is.
JéBé
legalább az estiek is szarok lesznek
Negritis, a vajda
Az F csoportban konkrétan csak a cseh-portugál volt szar, és sztem a maiak se lesznek azok.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 744 — LIGHTS OUT!
vezetnek az északi-magyarok
hát ez nekünk nem jó
NB2
Jó lehet, ha nyernek 5-0-ra, és a belgák is vagy 3-0-ra
shagi0206
nem arról volt szó, hogy csak az esti meccsek számítanak?
slowmotion
igen, mert nagyon valószínűtlen, ilyen eredményeknek kellene összejönni: 4 gólos szlovák vagy 3 gólos román győzelem és mellé belga győzelem, ha csak 1 gólos akkor 1-0ás jó
Sixo
nem, igazából elég lenne egy min 2 gólos belga és egy akármilyen román győzelem, nem lehetetlen
Szesze
Az nem elég, mert akkor a szlovákok harmadikok -1es gól különbséggel és 3 ponttal, mi van -3ban vagyunk
Sixo
egymás elleni az elsődleges
Szesze
ez fix?
Sixo
ha nekem nem hiszel olvasd el a többieket 😊
Szesze
Hát nekik semennyire nem hiszek. Egy broncososnak meg egy notórius fantasy csalónak?

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 154 — The Mathematician
Kegyetlen szinvonaltalan talalkozo ez is.
JéBé
legalább az estiek is szarok lesznek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Szesze New York Giants 20 943 — Giants fan
Vicces csoport, a négyből háromnak mindig jó az eredmény, de egynek nem és ha az az egy csinál valamit, megint modul minden. Ez utolsó perces dráma lesz.
Tony Adams
szerintem a román-szlovák most már be fog állni X-re, mert az fixen jó mindkettőnek
Szesze
Ahogy nézem a románok nem akarják a véletlenre bízni és támadják a kaput.
Lúdas Solymi
fura 😊