EB 2024 - eredményközvetítő

25 feliratkozó

18 napja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 23 313 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?

Anglia: davemayer, Dzsokijuing, empty taxi, Hanni, mustaine, Sixo, Tony Adams, ulpianus, Willie Parker
Belgium: Tito05
Franciaország: Bálesz, Drip, eaglesmcnabb, gamerkr, gyurczi, iktriad, Kampman, nagir, Negritis, petey, Reggio1914, rob3r7o, törölt kristof, Vrij, warr_b, YoungZeeZee, zacknorb
Hollandia: JC6
Németország: alatriste, Bence94, briareos, csebi, dancogo, Löfli, Toto21
Portugália: beltazor, deyell, kapitnono, Kenny, miilann, r.baggio, Sebii, Stoki, zemanla
Spanyolország: csi77, dande, Heisman
Dánia: Fattyu (nyolcaddöntő)
Olaszország: Mikey, peach, steelwolf (nyolcaddöntő)
Horvátország: Tactful Cactus (csoportkör)
Magyarország: KoporShow, Sobri Jóska, ThundersNFL (csoportkör)


Ki nyerje? Magyarország: Bowl.hu mínusz mustaine (csoportkör)

Anglia: Bálesz, dande, Dzsokijuing, nagir, Negritis, zacknorb
Belgium: Tony Adams
Franciaország: törölt kristof
Hollandia: alatriste, Drip, peach, deyell, Stoki, Willie Parker
Németország: beltazor, Bence94, briareos, iktriad, rob3r7o, Vrij
Portugália: eaglesmcnabb, kapitnono, miilann, Toto21, zemanla
Spanyolország: csi77, Heisman, Kenny
Szlovénia: Sebii, YoungZeeZee
Svájc: empty taxi, r.baggio
Georgia: Kampman, KoporShow, Löfli (nyolcaddöntő)
Olaszország: gyurczi, Mikey, petey, Reggio1914, Sixo, Tito05 (nyolcaddöntő)
Szlokia: Sobri Jóska (nyolcaddöntő)
Lengyelország: Tactful Cactus (csoportkör)
Skócia: Fattyu, JC6, warr_b (csoportkör)
Szerbia: dancogo, mustaine (csoportkör)
Ukrajna: Hanni (csoportkör)

Szerkesztette: Heisman nádor
15 napja
Mikey Cincinnati Bengals 18 115
Hajrá Hollandia! Remélem Gakpo minimum duplázik ma.
15 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 443 — The Mathematician
sajnálom a hollandokat
Gakpo kezd

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
15 napja
NB2 New England Patriots 22 913 — nabege2@yahoo.com
🇳🇱Hollandia - Lengyelország🇵🇱 mérkőzés előtt a rendőrök megöltek egy baltával és molotov-koktélokkal fenyegetőző férfit, a holland szurkolói-zóna közelében.
🪓 A baltával felfegyverkezett férfit először lefújták, majd leadtak rá egy figyelmeztető lövést, ezt követően pedig több rá irányított lövésnek köszönhetően, a földre rogyott és meghalt.

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/428008829_833714452143751_3913206903897422054_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=f4080e&_nc_ohc=kHikwvtYQaAQ7kNvgEsOBeJ&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYAHlK9-88lbz8dcMTYXwMcF2SD_R95qGkwRsag78psO-w&oe=66890C6A
⚽️ EURO 2024 📍 Hamburg 🇳🇱Hollandia - Lengyelország🇵🇱 mérkőzés előtt a rendőrök megöltek egy jégcsákánnyal és molotov-koktéllal fenyegetőző férfit, a... | By Ultrasliberi HungariaFacebook
⚽️ EURO 2024 📍 Hamburg 🇳🇱Hollandia - Lengyelország🇵🇱 mérkőzés előtt a rendőrök megöltek egy jégcsákánnyal és molotov-koktéllal fenyegetőző férfit, a...
15 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 443 — The Mathematician
Ugy latom Hamburgban is nyert a Fidesz.
Zsellér van de Vrij
holdról is látszik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
15 napja
Toto21 Chicago Bears 5 569
Amúgy hol van Sixo UEFAs Tipper linkje?
zacknorb
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
Sixo
mi a liga neve?
15 napja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 103 — Слава Україні! Героям слава!
Ugy latom Hamburgban is nyert a Fidesz.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Volchansk, Harkiv,
15 napja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 581 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
HÜP Holland!
15 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 26 386
Nem vagyok tippmixpro expert. Hogyan tudok a bónuszegyenlegről fogadni? 😀
Tegnap aktiváltam valami 2000 HUF-os bónuszt, be is löktem belőle az első 1500-at, és most van ~4500 HUF a bónuszegyenleg mellett, viszont ha akarok fogadni, azt írja, hogy nincs elég egyenleg.
Hanni
Mik a tutik mára faszim?
shawnka
Sok gól.

15 napja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 338 — Colts Fan
Nem vagyok tippmixpro expert. Hogyan tudok a bónuszegyenlegről fogadni? 😀
Tegnap aktiváltam valami 2000 HUF-os bónuszt, be is löktem belőle az első 1500-at, és most van ~4500 HUF a bónuszegyenleg mellett, viszont ha akarok fogadni, azt írja, hogy nincs elég egyenleg.
Hanni
Mik a tutik mára faszim?
shawnka
sima 3 vendég, bár csak huffal fogadnám meg euró helyett, ha engedné ez a retkes
Hanni
Nem mindig, de bizonyos bónuszoknál be kell pipálni egy rublikát és akkor vonja le a bónusz egyenlegből, lehet hogy nálad is ez van.
Helyileg kb a megtett fogadások és a tét mező közt van, sokszor le kell nyitni egy kis fület is. Igazán zseniális megoldás, mindent elkövetnek hogy NE vedd igénybe a bónuszt! 😀
15 napja
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 765 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nem vagyok tippmixpro expert. Hogyan tudok a bónuszegyenlegről fogadni? 😀
Tegnap aktiváltam valami 2000 HUF-os bónuszt, be is löktem belőle az első 1500-at, és most van ~4500 HUF a bónuszegyenleg mellett, viszont ha akarok fogadni, azt írja, hogy nincs elég egyenleg.
Hanni
Mik a tutik mára faszim?
shawnka
sima 3 vendég, bár csak huffal fogadnám meg euró helyett, ha engedné ez a retkes

Szerkesztette: Hanni
15 napja
Mikey Cincinnati Bengals 18 115
A tegnapi meccsekre tippeltem már. Miért írja ki az oldal mégis azt, hogy nem tippeltem?
15 napja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 630
Számomra tényleg érhetetlen, hogy mennyire nem képes a társadalom (és az itt lévők többsége) helyén kezelni a tegnapi meccset.

Kikaptunk egy olyan meccsen, ami klasszikus ki-ki meccs volt. Szarul játszottunk, főleg az első félidőben, második félidőben már javult a játék, de ehhez kellett a svájciak visszaállása is. Rossit felülmúlták taktikailag a játékosok pedig egytől egyik mélyen a tudásuk alatt játszottak.

Ugyanakkor ilyen meccs bárkivel előfordulhat, Rossi és a játékosok is elismerték a felelőségüket. De az, hogy itt többen Rossi távozását követelik, csak azért mert ő nem azt a kezdőt küldte fel, amit itt többen látni szerettek volna, az számomra nonszensz. A magyar csapat játékosállományban még mindig bőven a mezőny második felében van, ami számunkra előnyt jelenthet, hogy ez egy igazi csapat és képes eltüntetni az egyéni hiányosságokat, amihez ha egy jó taktika párosul, akkor bárkit képes lehet megverni. De továbbra sem kellene elfelejteni, hogy Svájc játékoskeretben bőven előttünk van, ahogy előttünk vannak a németek is és igazából a skótok is.

Ha 3 meccs 3 vereséggel zárunk, akkor sem lehet érdemben panaszkodni, mert azt jelenti, hogy nem sikerült csodát tenni a németek ellen és nem sikerült két ki-ki meccset behúzni Svájc és Skócia ellen. Utóbbi nem fog mindig összejönni, mert pont azért ki-ki meccs...

Rossi volt az aki megteremtette, hogy egyáltalán játszhassunk ismét az EB-n, hogy a Nemzetek Ligája eredményeknek köszönhetően, egy olyan csoportba kerüljünk, ahonnan nem kell nagy csodát tenni egy esetleges továbbjutáshoz. És most ugyanaz a Rossi volt, aki eltaktikázta a tegnapi meccset, de még van minimum 2 meccs, hogy javítsanak... De ugyanúgy ahogy benne van, akár az hogy szépen menetelünk az EB-n, ha kijön a lépés, ha felénk pattan, aminek felénk kell pattannia, ha az ellenfél tudása alatt játszik, ha felülmúljuk taktikailag az ellenfelet, ugyanakkor az is benne van, hogy ezek egyike sem jön össze és 0 ponttal kiesünk. Ettől a csapat és Rossi nem lesz rosszabb, csak most épp a pénzfeldobásnál nem nekünk kedvez a coin.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
15 napja
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 165 — Tyrone Creek
Nem vagyok tippmixpro expert. Hogyan tudok a bónuszegyenlegről fogadni? 😀
Tegnap aktiváltam valami 2000 HUF-os bónuszt, be is löktem belőle az első 1500-at, és most van ~4500 HUF a bónuszegyenleg mellett, viszont ha akarok fogadni, azt írja, hogy nincs elég egyenleg.
Hanni
Mik a tutik mára faszim?

Szerkesztette: shawnka
15 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 500 — Saturday Night Lights
nemtom tegnap volt-e

 www.reddit.com/r/hungary/comments/1dh37iy/sv%C3%A1jc_semleges_mi_ez_ny%C3%ADlt_had%C3%BCzenet/
Negritis, a vajda
Ha a nálunk szarabb konyha jobb focival párosul, akkor két győzelemmel simán továbbmegyünk.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
15 napja
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 765 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nem vagyok tippmixpro expert. Hogyan tudok a bónuszegyenlegről fogadni? 😀
Tegnap aktiváltam valami 2000 HUF-os bónuszt, be is löktem belőle az első 1500-at, és most van ~4500 HUF a bónuszegyenleg mellett, viszont ha akarok fogadni, azt írja, hogy nincs elég egyenleg.
15 napja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 103 — Слава Україні! Героям слава!
Nem kellett messzire utazniuk. 😀
Zsellér van de Vrij
Egyébként pont ezt számoltam tegnap, hogy most idén nagyon jól jött ki mindenkinek a helyszín.
Vagy szomszédos ország, mint Hollandia, Belgium, Svájc, Lengyelország, Franciaország, Csehország, Dánia
vagy olyanok vannak kint, akiknek egy fél országnyi migránsuk él kint Albánia, Horvátország, Szerbika, Magyarország és ugye a törökök 😊
NB2
Igen, Dojcsoknak sok szomszedjuk van, Kozep-Európa, jo helyszin ilyen szempontbol tenyleg. Ez meg kis finomsag hogy jelen esteben a hollandoknak nem Munchenbe kellett a mai meccshez utazniuk, hanem csak Hamburgba, csak egy köpés. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Volchansk, Harkiv,
15 napja
NB2 New England Patriots 22 913 — nabege2@yahoo.com
Nem kellett messzire utazniuk. 😀
Zsellér van de Vrij
Egyébként pont ezt számoltam tegnap, hogy most idén nagyon jól jött ki mindenkinek a helyszín.
Vagy szomszédos ország, mint Hollandia, Belgium, Svájc, Lengyelország, Franciaország, Csehország, Dánia
vagy olyanok vannak kint, akiknek egy fél országnyi migránsuk él kint Albánia, Horvátország, Szerbika, Magyarország és ugye a törökök 😊
15 napja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 103 — Слава Україні! Героям слава!



Tony Adams
Nem kellett messzire utazniuk. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Volchansk, Harkiv,
15 napja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 338 — Colts Fan




Szerkesztette: Tony Adams
15 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 346 — Kinek mit intézett a kormánya
A mai napon végre nekem is megkezdődik az EB, a tegnapi magyar meccset is csak fél szemmel láttam.
15 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 443 — The Mathematician
nemtom tegnap volt-e

 www.reddit.com/r/hungary/comments/1dh37iy/sv%C3%A1jc_semleges_mi_ez_ny%C3%ADlt_had%C3%BCzenet/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
15 napja
YoungZeeZee 8 129
15 napja
YoungZeeZee 8 129
amúgy rossi rohadt korrekt meccs utáni értékelést nyomott. az utóbbi idők kormány narratív felszopása után üdítő volt egy szakmailag is korrekt nyilatkozatot olvasni. 👏
peach
Mármint hogy rajta kívül a komplett első félidőben nem esett le senkinek, hogy az ellenfél nem olyan hadrendben játszik, mint amire felkészültek?
r.baggio
önkritikus volt,elismerte, hogy elkúrta. sajnos errefele ez nagy szó szvsz
peach
en azt nem ertem, h lehet szar napja vkinek,de a kuzdest hajtast sem nagyon lattam tegnap
15 napja
peach Atlanta Falcons 14 380 — a new hope (again)
amúgy rossi rohadt korrekt meccs utáni értékelést nyomott. az utóbbi idők kormány narratív felszopása után üdítő volt egy szakmailag is korrekt nyilatkozatot olvasni. 👏
peach
Mármint hogy rajta kívül a komplett első félidőben nem esett le senkinek, hogy az ellenfél nem olyan hadrendben játszik, mint amire felkészültek?
r.baggio
önkritikus volt,elismerte, hogy elkúrta. sajnos errefele ez nagy szó szvsz



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
15 napja
YoungZeeZee 8 129
amúgy rossi rohadt korrekt meccs utáni értékelést nyomott. az utóbbi idők kormány narratív felszopása után üdítő volt egy szakmailag is korrekt nyilatkozatot olvasni. 👏
peach
Ha cumizunk az elkövetkezendő 2 meccsen, szerintem dobbant
- JC6
És jöhet megint valami haver, mondjuk Dárdáj?
warr_b
sztem is reszeltek rossinak akkor.dardaj mi a baj?