Filmek

40 feliratkozó

több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 771 — Слава Україні! Героям слава!
Szkafander és pillangó, 2007

Mit lehet erre mondani? Közhely lenne minden úgyis.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
remek kis indie dramedy, aki pedig szereti az improvizációs humort, annak egyenesen kihagyhatatlan



a La La Land és az Arrival megtekintése után meg továbbra is a Hell or High Water a 2016-os no.1. nálam, a Kaliforniai álom bár nagyon jó lett, a Sing Streetet nem übereli a maga műfajában sem, az Érkezés kifejezetten csalódást keltő volt (az Interstellarhoz hasonlóan, nem meglepő módon)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
- Dunkirk (legalabb eredeti sztori, kivancsi leszek lesz-e vegre tronfosztas legjobb haborus akciojelenet teren)
Igor
Melyik lenne az?
dugo93
Talán leglátványosabbat kellett volna írnom.. ami nálam még mindig a partraszállás a Ryan közlegény megmentéséből.
Igor
Érdekes, nekem a ryanből messze az a jelent maradt meg a legjobban, mikor a végén a hídnál a korábban elengedett náci 1v1ben szépen lassan miliméterenkét haladva leszúrja az egyik tagot.
peach
az a jelenet évekig kísértett. viszonylag fiatal voltam (tizen pár) amikor elsőnek láttam a filmet, a kifordult belek meg lerobbanó lábaktól nem voltam ki annyira, mint attól a jelenettől....

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
innen valaki látta a Teljesen Idegenek című filmeT?
Negritis
Tervezem megnézni, láttad már? Vélemény?
atapapa
én is csak tervezem, d enemtom mikor jutok el rá

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
innen valaki látta a Teljesen Idegenek című filmeT?
Negritis
Tervezem megnézni, láttad már? Vélemény?

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
- Dunkirk (legalabb eredeti sztori, kivancsi leszek lesz-e vegre tronfosztas legjobb haborus akciojelenet teren)
Igor
Melyik lenne az?
dugo93
Talán leglátványosabbat kellett volna írnom.. ami nálam még mindig a partraszállás a Ryan közlegény megmentéséből.
Igor
Érdekes, nekem a ryanből messze az a jelent maradt meg a legjobban, mikor a végén a hídnál a korábban elengedett náci 1v1ben szépen lassan miliméterenkét haladva leszúrja az egyik tagot.
peach
Az egyik legelterjedtebb tévedés a filmel kapcslolatban 😊 Az SS katona, aki leszúrja Melisht, nem ugyanaz, mint akit - főleg Upham közben járására - a szétlőtt rádió állásnál korábban elengedtek.
Nem is ezért végez vele Uphem a film végén saját maga, hanem mert végig nézi, ahogy gond nékül agyon lövi a századost.
Cowboykarcsi90
Kösz a kijavítást. Lehet ki is kölcsönzőm a filmet már nagyon régen nem láttam 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
- Dunkirk (legalabb eredeti sztori, kivancsi leszek lesz-e vegre tronfosztas legjobb haborus akciojelenet teren)
Igor
Melyik lenne az?
dugo93
Talán leglátványosabbat kellett volna írnom.. ami nálam még mindig a partraszállás a Ryan közlegény megmentéséből.
Igor
Érdekes, nekem a ryanből messze az a jelent maradt meg a legjobban, mikor a végén a hídnál a korábban elengedett náci 1v1ben szépen lassan miliméterenkét haladva leszúrja az egyik tagot.
peach
Az egyik legelterjedtebb tévedés a filmel kapcslolatban 😊 Az SS katona, aki leszúrja Melisht, nem ugyanaz, mint akit - főleg Upham közben járására - a szétlőtt rádió állásnál korábban elengedtek.
Nem is ezért végez vele Uphem a film végén saját maga, hanem mert végig nézi, ahogy gond nékül agyon lövi a századost.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 423
A LATOR
A Filmmánián
😊
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Nekem a Transformers-ből van nagyon elegem..
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Sőt, azt is lehetett hallani, hogy Szalonna úr sorozatot akar belőle csinálni. Ez tavalyi hír azt hiszem, azóta nem tudom hova jutottak vele. Mondjuk az király lenne 😀

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Jön a Tremors 6. Kissé soknak érzem már a dolgot 😀

Az egyet még nagyon bírtam gyerekként, de hogy tényleg minden egyes rész egyre rosszabb tud lenni, az már tényleg becsülendő 😀
dugo93
Leszarom úgyis megnézem 😀

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
Jön a Tremors 6. Kissé soknak érzem már a dolgot 😀

Az egyet még nagyon bírtam gyerekként, de hogy tényleg minden egyes rész egyre rosszabb tud lenni, az már tényleg becsülendő 😀
dugo93
volt 5?!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Jön a Tremors 6. Kissé soknak érzem már a dolgot 😀

Az egyet még nagyon bírtam gyerekként, de hogy tényleg minden egyes rész egyre rosszabb tud lenni, az már tényleg becsülendő 😀

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
innen valaki látta a Teljesen Idegenek című filmeT?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Negri, honnan a francból van neked ennyi időd? Veled van tele a topik 😀
JC6
filmet nézni vagy fórumra írni? 😀
előbbi: annyira sok régi filmet mostanába nem nézek, viszont egy ideje kb minden szerdán megyek a corvin moziba kedvezményes napra filmet nézni
a héten pl Kincs ami nincs + Passengers

utóbbi:
programozóként dolgozok és belefér 😀
Negritis
A kincs, ami nincs az nálunk a Wild Card hétvégés vasárnap volt ilyen másnaposság elleni rehabilitációs program a Corvin moziban 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
Negri, honnan a francból van neked ennyi időd? Veled van tele a topik 😀
JC6
filmet nézni vagy fórumra írni? 😀
előbbi: annyira sok régi filmet mostanába nem nézek, viszont egy ideje kb minden szerdán megyek a corvin moziba kedvezményes napra filmet nézni
a héten pl Kincs ami nincs + Passengers

utóbbi:
programozóként dolgozok és belefér 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Negri, honnan a francból van neked ennyi időd? Veled van tele a topik 😀
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
Vörös Teknős

3an néztük ma délután a toldiban
nehezen értékelhető anime,mindenképpen élveztem és magával ragadó volt
sajátos stílus és egy olyan sztori ami nem nagyon engedett el
viszont a sztori maga nem túl bonyolult, de ettől is szép az egész
lényegében egy Robinson Crusoe sztorit kapunk animés köntösben
mondjuk feliratra nem volt szükség mert hangos film, de a főszereplők kb nem beszélnek

megjegyzés
előtte volt egy rövid film, elég sok magyar alkotóval
hát az kb egy Pink Floyd klip volt de érdekes volt az is csak WTF

megjegyzés 2
mielőtt beültem a moziba, eléggé felmérgelt több dolog is
viszont az egész film teljsen lenyugtatott és sikeresen ráhangolódtam

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
- Dunkirk (legalabb eredeti sztori, kivancsi leszek lesz-e vegre tronfosztas legjobb haborus akciojelenet teren)
Igor
Melyik lenne az?
dugo93
Talán leglátványosabbat kellett volna írnom.. ami nálam még mindig a partraszállás a Ryan közlegény megmentéséből.
Igor
javaslom a Hackshaw Ridge-t
Gibson brutálisan jól ábrázolta a csatát, mikor először megindultak elfoglalni a japán állásokat az kegyetlen
Negritis
nálam is övé az 1.hely.
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
nah végre láttam az AC-t
a vágás förtelmes, a sztori tűrhető 1-2 hülyeségtől eltekintve
viszont a forgatókönyv elfelejtette hogy az emberek az abstergo - modern szál ellenére szeretik az AC-t és nem amiatt
az időpont választás jó

az hogy | csak az Alma, mint ereklye van az Assassinok fókuszában sztem szar
főleg hogy ha lesz folytatás akkor az alma marad a központi? vagy jön a többi? hogy magyarázzák meg?
valamint az "eskü" is túl nagy hangsúlyt kapott
|

a karakter fejlődés kicsit fura |
a csaj teljesen meh a végén
+ a társak melléállása sem túl hihető

viszont fassbender kb vállalható
|
még ha nem is volt sok

kár érte, főleg hogy egy sequel sem hiszem hogy sokat javítana rajta
kivéve ha új : forgatókönyv író - khm Oliver khm Bowden khm
új rendező és legfőkébb új VÁGÓ
ezt a vágót én arany málnára jelölném gondolkodás nélkül
a film nekem 6/10

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
- Dunkirk (legalabb eredeti sztori, kivancsi leszek lesz-e vegre tronfosztas legjobb haborus akciojelenet teren)
Igor
Melyik lenne az?
dugo93
Talán leglátványosabbat kellett volna írnom.. ami nálam még mindig a partraszállás a Ryan közlegény megmentéséből.
Igor
javaslom a Hackshaw Ridge-t
Gibson brutálisan jól ábrázolta a csatát, mikor először megindultak elfoglalni a japán állásokat az kegyetlen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
- Dunkirk (legalabb eredeti sztori, kivancsi leszek lesz-e vegre tronfosztas legjobb haborus akciojelenet teren)
Igor
Melyik lenne az?
dugo93
Talán leglátványosabbat kellett volna írnom.. ami nálam még mindig a partraszállás a Ryan közlegény megmentéséből.
Igor
Érdekes, nekem a ryanből messze az a jelent maradt meg a legjobban, mikor a végén a hídnál a korábban elengedett náci 1v1ben szépen lassan miliméterenkét haladva leszúrja az egyik tagot.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
- Dunkirk (legalabb eredeti sztori, kivancsi leszek lesz-e vegre tronfosztas legjobb haborus akciojelenet teren)
Igor
Melyik lenne az?
dugo93
Talán leglátványosabbat kellett volna írnom.. ami nálam még mindig a partraszállás a Ryan közlegény megmentéséből.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
- Dunkirk (legalabb eredeti sztori, kivancsi leszek lesz-e vegre tronfosztas legjobb haborus akciojelenet teren)


Igor
Melyik lenne az?

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
Oldboy az koreai
de igen japán manga alapján készült
 en.wikipedia.org/wiki/Oldboy_(2003_film)

amúgy sztem japánban ez nem annyira mánia mint Koreában és Kínában hogy mindenből kell dráma, főleg az utóbbi időben
Kínánál például a webnovel boom óta folyamatosan jönnek a novel adaptációk amik failolnak, mert egyszerűen a xianxia nem az a műfaj amit low budget-ből meg lehet valósítani

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!