Filmek

40 feliratkozó

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
just for note, már van élőszereplős Death Note film!
 www.imdb.com/title/tt0810827/

de azt én sem éreztem fontosnak h jöjjön még1
Negritis
Köszi, én tisztában vagyok vele, japánoknál elég nagy divat/klasszikus cash cow dolog minden animéből/visual novelből live actiont meg sorozatot csinálni... de nagyon kevés szokott azok közül is jól elsülni. Oldboy kb. az egyetlen kivétel... csak abból ugye nem volt anime, csak manga/manhwa(?)
Egyszerűen a médiumot nem nagyon tudják átadni szvsz, teljesen más eszköztárt használ egy film vs sorozat, és akkor még bejönnek az animációs illetve anime-sajátságok ugye... még ott se sikerül mindig, ahol mondjuk az animáció másodlagos/fekete-fehér esetleg, lásd itt ebben az esetben.

(Azt meg hogy Hollywood milyen adaptációkat produkált, azt ne firtassuk inkább...)

Amúgy is akkor már érdemesbb sima japán/ázsiai filmeket, vagy animációt nézni, amiben valóban nagymesterek.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 142 — The Mathematician
just for note, már van élőszereplős Death Note film!
 www.imdb.com/title/tt0810827/

de azt én sem éreztem fontosnak h jöjjön még1

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Legjobban vart (blockbuster) filmek 2017-ben

- The Dark Tower (valszeg nehez lesz a konyvet atultetni, de azert a McConaughey-Elba duo + Junkies XL igeretesnek tunik)

- Ghost in the Shell (honapok ota imadkozom, hogy ne rontsak el... de ugyis elfogjak. A trailer jobb lett, mint vartam, igy a remeny tovabb el... es nagy elvarasaim nincsenek. Johanson still #notmymajor)

- Get out (erdekes a koncepcio, es Jordan Peele, a K&P duo egyik tagja rendezi)

- The Death of Stalin (zsenialis cast... direkt nem irok tobbet, olvasson utana mindenki)

- Tulip Fever (erdekes koncepcio, Stoppard + Vikander, Waltz es Delevigne)


Egyelore 50/50

- Trainspotting 2 (nem tudom kell-e sequel.. valszeg jo movie lesz, de nem ut akkorat ugyse mint az elso)

- Dunkirk (legalabb eredeti sztori, kivancsi leszek lesz-e vegre tronfosztas legjobb haborus akciojelenet teren)

- Valerian (ehh, Bessonnal sose tudni....)

- Baywatch (inkabb a nem fele hajlok, de hatha sikerul egy dumb/fun moviet csinalni belole)


Amiket egyaltan nem varok/orulnek neki ha nem csinaltak volna meg oket

- Blade Runner 2049 (ehhez nem kell sequel... F you Hollywood. Aki ezt kitalalta, annak uzenem Roy Batty monologjanak utolso mondatat...)

- Death Note (nem kell live action film... lehet szavazni elore az ev legszarabb filmjere? Dragon Ball, Airbender, come on, man...)

- barmelyik comic-book movie... yaaaaaaaaawn.

- egyeb sequelek...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Felnőttél. 😊
Sobri Jóska
Na jó, hát annyira azért mégse sz*r... 😐

Most pótoltam a Prometheust, elvileg eléggé megosztó film, de nekem az meg bejött. 😀
süti
Felnőttél, de kapaszkodsz a gyerekkorba. 😊

több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Felnőttél. 😊
Sobri Jóska
Na jó, hát annyira azért mégse sz*r... 😐

Most pótoltam a Prometheust, elvileg eléggé megosztó film, de nekem az meg bejött. 😀
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A legújabb Star Wars Rebels részekben kap némi háttértörténetet Saw Guerrera. | Így talán kevésbé tűnik majd feleslegesnek a Rouge One-ban, mondom ezt úgy, hogy Forest Whittaker az egyik kedvenc színészem. |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A nagy fal avagy a kínai Alien.
Egyszernézős de annak remek.
A látvány meg váóóó.

több mint 7 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
La La Land

Nem tudom, hogy láttam-e valaha ennél felemelőbb és lehangolóbb filmet egyszerre.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Pff, gyerekek ez a Zsivány egyes egy akkora sz*r, hogy ennyit egy hutt nem termel egész élete során.
...
süti
Felnőttél. 😊

több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Pff, gyerekek ez a Zsivány egyes egy akkora sz*r, hogy ennyit egy hutt nem termel egész élete során. Egy szellemi kútmérgezés. Egy bűn az emberiség ellen. Egy idei rams mérkőzés. TFN-on, "kolor rás"-ban. A DC univerzum Suicide squadja.

| Pedig úgy ültem be, hogy max lesz benne pár nosztalgia, amúgy meg a szokásos dilettáns, agyhalott náci birodalom bukása a terroristák (az a pár ember) ellen. Ehelyett a nagy f.... Annyi "spoilert" elkaptam, hogy a közepére leül. de azt bezzeg nem mondták, hogy az is pozitívum lesz, mert az eleje helyett nézhettem volna a barátok köztöt, mert az ehhez képest Oscar-díjas és Érdemes művészek tárháza.

Na jó mondom, mondták, hogy a végén van 20 perc fasza űrcsata. Na az van. Mármint űrcsata. Ami látványra jó is lenne, ha nem farmról szabadult 2 éves majmokkal vívnák. Egy komplett dzsungel planéta óriást kiírtottam volna ennyi facepalmmal. Komolyan ettől már nincs lejjebb. ZS kategóriás akciófilmekben, több ész van, mint ebben.
|

| Tök random, tök unalmas, érdektelen, ingerszegény karakterek. Az unalomig ismert történet agyonhajszolása, gyakorlatilag zenei aláfestés nélkül. Komolyan az egyetlen értelmes hang a trailerből ismert riadóé... Az egész széria történetének legsilányabb, ótvar sz*r csatája. Valami ramaty Eszmeraldás szerelmi (?) szél. Mindez végig bőségesen megszórva, akkora ordas nagy logikai baromságokkal, hogy egy marék kiszáradt molylepke többre lett volna képes. |

| Azért úgy korrekt ha nem vitatom el a pozitívumait sem: a Mos Eisley-i csempészek és Vader fénykardozása. Ennyi!
Ben Mendelsohn játéka még ideférne, de egyrészt van benne 5 percet, másrészt meg ő is egy 3 éve döglött menyét szintjén lévő birodalmit alakít.
|

Összefoglalva: Két óra tömény Mucsi Zoltános "Hjaaaaaj!"-ozás.

Most pedig elolvasgatom, miért is lenne ez olyan jó, mint a Birodalom visszavág, de muszáj voltam előtte kiadni magamból. Nem vagyok régi szériás buzi (de), viszont ez még az Ébredő erőtől is ótvarabb.
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 770 — Слава Україні! Героям слава!
Mekkora film ez a Whiplash, te jó ég.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Kör... Hollywood tényleg kifogyott már minden ötletből?!
braxa88
Appppám, itt már nem kazetta van meg tv, hanem email meg laptop 😀😀

Azon kívül nem láttam különbséget 😀

több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 770 — Слава Україні! Героям слава!
 www.youtube.com/watch?v=p17DJbPRLc0
Kör... Hollywood tényleg kifogyott már minden ötletből?!
braxa88
Egy ideje már biztosan. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521

Kör... Hollywood tényleg kifogyott már minden ötletből?!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
van még 2-3 anime és 3 kínai film amit szeretnék megnézni tavalyról Negritis
Mik, mik? Főképp a kínai érdekel, az animét nagyjából sejtem (feltételezem a Kimi no na wa / Koe no katachi duó biztos benne van, ezeket én is melegen tudom ajánlani.. a Red Turtle-Miss Hokusai párost viszont még nem láttam sajnos), de ha ott is bukkantál valami rejtett gyöngyszemre, mindenképp mondd.
Igor
imdb alapján nem állnak túl jól - de ez annyira nem szokott érdekelni 😀

 www.imdb.com/title/tt5481184/?ref_=nv_sr_1
 www.imdb.com/title/tt4652532/?ref_=nv_sr_3
 www.imdb.com/title/tt2652118/
 www.imdb.com/title/tt4701660/

animék pedig amit mondtál + van még 2 amit ismerős mondott hogy jó, de nem volt semmi időm rá hogy utána nézzek

+2015ből is van még 2 film ami hiányzik 😀

 www.imdb.com/title/tt4644382/
 www.imdb.com/title/tt3672840/
Negritis
Uhh, bátor ember vagy.. a Mermaid /Monkey King nálam is fent van a listán (előbbit egy picit talonba tettem, mert furcsákat olvastam róla), a CTHD folytatásáról pedig nem is tudtam, szóval ezt köszi

Viszont - a legutolsót, a Sas és sárkányt láttam, sajnos. (ráadásul olyan körülmények között, ahol egyenesen vágytam arra, hogy a film elterelje a figyelmemet...)

Szerintem az sajnos egy nagyon gyenge film.. 😕

Totális "mess", ahogy az angolok mondanák, az akciójelenetek és egy-két színész adekvát/szódával elfogadható (de nem kiváló, nem jó, még tán közepesnek se modanám..), nagyon nehéz bármilyen pozitívumot találni számomra a filmben... nem akarom azt mondani, hogy Last Airbender szintű... de közel van hozzá.

Ip Man 3 / Cold War 2 / esetleg ez? -  www.imdb.com/title/tt4417522/

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 142 — The Mathematician
Great Wall
hollywoodi blockbuster - kínai stílusban
nekem nagyon bejött

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
American Honey. Szerintem jó lett, tetszett.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 142 — The Mathematician
van még 2-3 anime és 3 kínai film amit szeretnék megnézni tavalyról Negritis
Mik, mik? Főképp a kínai érdekel, az animét nagyjából sejtem (feltételezem a Kimi no na wa / Koe no katachi duó biztos benne van, ezeket én is melegen tudom ajánlani.. a Red Turtle-Miss Hokusai párost viszont még nem láttam sajnos), de ha ott is bukkantál valami rejtett gyöngyszemre, mindenképp mondd.
Igor
imdb alapján nem állnak túl jól - de ez annyira nem szokott érdekelni 😀

 www.imdb.com/title/tt5481184/?ref_=nv_sr_1
 www.imdb.com/title/tt4652532/?ref_=nv_sr_3
 www.imdb.com/title/tt2652118/
 www.imdb.com/title/tt4701660/

animék pedig amit mondtál + van még 2 amit ismerős mondott hogy jó, de nem volt semmi időm rá hogy utána nézzek

+2015ből is van még 2 film ami hiányzik 😀

 www.imdb.com/title/tt4644382/
 www.imdb.com/title/tt3672840/

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
van még 2-3 anime és 3 kínai film amit szeretnék megnézni tavalyról Negritis
Mik, mik? Főképp a kínai érdekel, az animét nagyjából sejtem (feltételezem a Kimi no na wa / Koe no katachi duó biztos benne van, ezeket én is melegen tudom ajánlani.. a Red Turtle-Miss Hokusai párost viszont még nem láttam sajnos), de ha ott is bukkantál valami rejtett gyöngyszemre, mindenképp mondd.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 142 — The Mathematician
Hackshaw Ridge
a szinkron kicsit zavaró a magázódás miatt, és Garfield néhol kicsit túltúlta | a forest gump-ozást |
viszont a filmnek ez jól állt, elégedett vagyok vele
1 komolyabb gondom van : | a végén mikor csúsztatják le hordágyon és megállnak félúton az kicsit túl sok |
a vallásosság sztem nem volt zavaró, legalábbis a történet/karakter bőven elviselte és amerikát ismerve igényelte is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Javier Bardem még mindig nagyon beteg a Nem vénnek való vidékben.

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 142 — The Mathematician
nem teszem sorba, de:
ami tetszett
Kubo - számomra talán az év filmje, nagyon imádtam
Érkezés - szerintem jó és intelligens scifi, bár a a tábornokos beszélgetést túl tolták
Deadpool - humor, szuperhős, agyfasz, karakterhű és zseniális
Civil War - az új spidey és hangya nagyon ült, sajna főgonosz továbbra sincs
Zootropolis - valszeg ez nyeri az animációs oscart, nem érdemtelenül
Creed - idén láttam
+1 Miss Peregrine - tim burton megint minőségi munkát tett le, de megértem ha valakinek nem tetszik

amiben csalódtam
Vaiana - feleslegesen sok és gyenge dalbetét
BvS - martha ....
5. hullám - omfg nem hiszem hogy erről bármit is kell írni, elég volt "látni", förmedvény
Ben Hur - legfeleslegesebb remake ever, még akkor is ha önmagában elfogadható de nem kicsit nyálas

van még 2-3 anime és 3 kínai film amit szeretnék megnézni tavalyról de jelen szituban ez a véleményem
valamint tökre örülök hogy vannak megint Spencer - Hill filmek a corvinban 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Idén kissé hanyagolva volt a mozi.
Így én nem tudok 2016 top5 film listát írni.
De előre is megköszönöm mindenki másét.
Sobri Jóska
huha
hát ez nehéz lesz...
és nem azért mert olyan sok jó volt.
Janek
meg azért is, mert bár 2017 van már, a legjobb '16-os filmek közül sokat biztos, hogy nem láttunk még a bemutató időpontja és egyéb okok miatt

nálam legalább 4-5 olyan van, aminél azt várom, hogy felfér majd a top5-ös listámra 😊 (Tony Erdmann, La la land, The Handmaiden, Arrival, Greeen Room, The Wailing...)

de a Hell or High Water és a Sing Street duót mindenkinek látnia kell, az biztos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Idén kissé hanyagolva volt a mozi.
Így én nem tudok 2016 top5 film listát írni.
De előre is megköszönöm mindenki másét.
Sobri Jóska
1. Hunt for the Wilderpeople
2. La La Land
3. I, Daniel Blake
4. Hail, Ceasar!
5. Hell or High Water


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Idén kissé hanyagolva volt a mozi.
Így én nem tudok 2016 top5 film listát írni.
De előre is megköszönöm mindenki másét.
Sobri Jóska
huha
hát ez nehéz lesz...
és nem azért mert olyan sok jó volt.