Filmek

40 feliratkozó

több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Idén kissé hanyagolva volt a mozi.
Így én nem tudok 2016 top5 film listát írni.
De előre is megköszönöm mindenki másét.

több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Vaksötétről vélemény?
JC6
Nálam már ott elbukott az egész, hogy | baromira nem tudtam izgulni olyasvalakikért, akik csoportosan, fegyverrel akarnak kirabolni egy egyedül élő vak embert (és ezen még a későbbi "csavar" sem segített...Felőlem már a legelején szitává lőhette volna az összeset a nappaliban, aztán the end. |
Bálesz
ugyan ez. de azért egyszer megnézhető.
több mint 7 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 653 — Illegális gyakorló
Vaksötétről vélemény?
JC6
Nálam már ott elbukott az egész, hogy | baromira nem tudtam izgulni olyasvalakikért, akik csoportosan, fegyverrel akarnak kirabolni egy egyedül élő vak embert (és ezen még a későbbi "csavar" sem segített...Felőlem már a legelején szitává lőhette volna az összeset a nappaliban, aztán the end. |

több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
Vaksötétről vélemény?
JC6
lámpa mellett viselhető.

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Vaksötétről vélemény?
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
A hét mesterlövész 2.0.-nak sem tudom mi értelme volt. Igaz az origi az egyik kedvencem, gyerekkorom meghatározó filmje amit 100szor láttam, így alapból hendikeppel indult az új verzió. Próbáltam nem folyton ahhoz hasonlítani, sztem sikerült is, de az a baj, hogy ez önmagában sem állja meg a helyét. Nem jó sajnos.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mel Gibson odarakta az év filmjét.
Minden elemében kurvajó lett, nézzétek moziban!
braxa88
Vigyázz milyen jelzőket használsz, mert jön a művész és filmesztéta JJ, akarom mondani baggio és jól megmondja.
JC6
meglepődnék ha nem tetszene neki
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Keeping Up with the Joneses

Kémparódia, lehet rajta röhögni. Semmi meglepő, de ettől még vannak benne kidolgozott poénok. Egyszernézős, de a jobb fajtából.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Mel Gibson odarakta az év filmjét.
Minden elemében kurvajó lett, nézzétek moziban!
braxa88
Vigyázz milyen jelzőket használsz, mert jön a művész és filmesztéta JJ, akarom mondani baggio és jól megmondja.
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nagy Assasin's Creed-fan vagyok, de nekem oriasi csalodas volt ez a film. A tortenet nagyon nudli, a felvezetes szinten, a megvalositasban sem villant be egy pillanatra sem, hogy Assasin's Creed, kapcsolat, van egy ilyen jatek, etc. Ja, de, volt kemenyen ket jelenet a filmben, amik utottek ra.

Szamomra elegge meglepo, hogy az Ubisoft, mint a jatek, a franchise tulajdonosa, hagyta, hogy ez az ize kijojjon, mint Assasin's Creed.
Stez
Sajnos én is megnéztem. Én nem vagyok fan (ellentétben srácaimmal akik elcipeltek), de a Macbeth után úgy gondoltam érdemes lesz. Nem volt. Nálam nagyobbat csak a fiam csalódott. Pedig Cotillard és Fassbender alapján nagyon nem ezt vártam.
| A spanyol középkori jelenetek miatt volt elviselhető, de ezektől a jelenetektől eltekintve egy érthetetlen, kaotikus, vontatott, helyenként kifejezetten unalmas film volt. Számomra az idősíkok közti ugrándozás kifejezetten zavaró és film folyását illetően kifejezetten megakasztó volt. És a vége alapján sajnos folyt köv |


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 174
La La Land

Látom én, hogy miért is tartják olyan jó filmnek ezt (mondanivaló, zenék, Gosling, az az utolsó kis montázs stb.), de nekem mégsem tetszett annyira, sőt untam.

Először is szerintem a karakterek nincsenek eléggé kidolgozva/bemutatva, így nem igazán tudtam senkivel se azonosulni, és úgy egyáltalán nem tudtam szurkolni nekik, csak úgy néztem, hogy mi történik. Aztán a történetszálak csak úgy be vannak lógatva, történik ez, történik az, de semmi se megy végig, amikor épp beleélnéd magad egy-egy részletbe bumm vágás.

De ezekkel még együtt is tudtam volna élni, ha nem lett volna Emma Stone. Jó színész szó se róla, de basszus esetlenül táncol, hamiskásan énekel és bár ennek nem kellene szempontnak lennie, de ne hülyítsenek már azzal, hogy egy ilyen kinézetű lánnyal összejönne Ryan Gosling, hiteltelen ettől az egész. És maga a karakter is, amit megformáz egy sablon karakter, aki ráadásul csak lehúzza Sebastiant, semmiben sem segítve őt... ( | az meg csak szimplán logikátlan, hogy 5 év alatt valaki a semmiből híres színésznő lesz, mindezt úgy hogy eközben megismerkedik valakivel, akihez nagyon gyorsan hozzá is megy, ugyanis az 5. év végére már lesz egy 2 éves gyereke is, akinek ráadásul gondos anyukája... Ez nem 5 év munkája a való életben, hanem olyan 8-10 | )

Nem volt ez rossz film, de a barátnőmmel csalódva jöttünk ki róla...

Szerkesztette: Jughead
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
 www.google.hu/search?q=Margot+Robbie&espv=2&biw=1920&bih=974&stick=H4sIAAAAAAAAAOPgE-LWz9U3MDRKKU_JKlLiAnFMKlNS0iu0hLKTrfTTMnNywYRVcmJxCQBK6W38LwAAAA&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiCyd2fiJrRAhUB2xoKHTOVCmcQ_AUIBigB#tbm=isch&q=Margot+Robbie+ass&imgrc=eEGXFnzAgwERlM%3A
Janek
Nem láttam még a filmet, de annyit linkelitek, hogy muszáj megkérdeznem. Tényleg ettől a max átlagos seggtől van mindenki kifeküdve? Tényleg jó szar film lehet 😀
dugo93
Tízes skálán nálam úgy kettes és hármas között mozog ez a film.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
 www.google.hu/search?q=Margot+Robbie&espv=2&biw=1920&bih=974&stick=H4sIAAAAAAAAAOPgE-LWz9U3MDRKKU_JKlLiAnFMKlNS0iu0hLKTrfTTMnNywYRVcmJxCQBK6W38LwAAAA&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiCyd2fiJrRAhUB2xoKHTOVCmcQ_AUIBigB#tbm=isch&q=Margot+Robbie+ass&imgrc=eEGXFnzAgwERlM%3A
Janek
Nem láttam még a filmet, de annyit linkelitek, hogy muszáj megkérdeznem. Tényleg ettől a max átlagos seggtől van mindenki kifeküdve? Tényleg jó szar film lehet 😀
dugo93
Nem.
De gondolhatod ha ez a filmben a legjobb akkor milyen a film....

több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
 www.google.hu/search?q=Margot+Robbie&espv=2&biw=1920&bih=974&stick=H4sIAAAAAAAAAOPgE-LWz9U3MDRKKU_JKlLiAnFMKlNS0iu0hLKTrfTTMnNywYRVcmJxCQBK6W38LwAAAA&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiCyd2fiJrRAhUB2xoKHTOVCmcQ_AUIBigB#tbm=isch&q=Margot+Robbie+ass&imgrc=eEGXFnzAgwERlM%3A
Janek
Nem láttam még a filmet, de annyit linkelitek, hogy muszáj megkérdeznem. Tényleg ettől a max átlagos seggtől van mindenki kifeküdve? Tényleg jó szar film lehet 😀

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mel Gibson odarakta az év filmjét.


Minden elemében kurvajó lett, nézzétek moziban!
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagy Assasin's Creed-fan vagyok, de nekem oriasi csalodas volt ez a film. A tortenet nagyon nudli, a felvezetes szinten, a megvalositasban sem villant be egy pillanatra sem, hogy Assasin's Creed, kapcsolat, van egy ilyen jatek, etc. Ja, de, volt kemenyen ket jelenet a filmben, amik utottek ra.

Szamomra elegge meglepo, hogy az Ubisoft, mint a jatek, a franchise tulajdonosa, hagyta, hogy ez az ize kijojjon, mint Assasin's Creed.

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
 www.google.hu/search?q=Margot+Robbie&espv=2&biw=1920&bih=974&stick=H4sIAAAAAAAAAOPgE-LWz9U3MDRKKU_JKlLiAnFMKlNS0iu0hLKTrfTTMnNywYRVcmJxCQBK6W38LwAAAA&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiCyd2fiJrRAhUB2xoKHTOVCmcQ_AUIBigB#tbm=isch&q=Margot+Robbie+ass&imgrc=eEGXFnzAgwERlM%3A

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
S Squad
Az eleje lassan indul a vege össze van csapva...
Alapvető logikai bukfencek...
A lány fenekén kívül semmi latvanyos nekem.
Janek
Amanda Waller? Jah, feka kiraly Milf cunci 8-P

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
S Squad
Az eleje lassan indul a vege össze van csapva...
Alapvető logikai bukfencek...
A lány fenekén kívül semmi latvanyos nekem.

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Nem is tudom, egyáltalán ajánljam-e, nem tudom ki látott már egyáltalán Haneke filmet.

Vrij6
legutóbbi filmje, a L'amour szerintem nagyon szép lett, Hanekétől megszokottan elég nyomasztó persze a hangulata, de az öregkort és a szerelmet ennél gyönyörűbben lehetetlen bemutatni

a Rejtélyt és szinte a teljes munkásságát viszont tényleg csak filmesztétáknak tudnám nyugodt szívvel ajánlani 😊

közben szomorú friss hír, hogy egy napra Carrie Fisher után az anyja, Debbie Reynolds is elhunyt, a róluk készült dokumentumfilm épp márciusban fog debütálni az hbo-n...

ezt pedig megosztotta már valaki?
 vimeo.com/194508152


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 770 — Слава Україні! Героям слава!
Haneke - a hetedik kontinens, 1989

Hideg. Mechanikus. Lehangoló. Megrendítő. Végtelenül egyszerű, minden hatásvadászattól mentes.

Logikus, és persze teljesen logikátlan is. Teljes felszámolás.

Nem is tudom, egyáltalán ajánljam-e, nem tudom ki látott már egyáltalán Haneke filmet.

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
Pont ma néztük meg a Zsiványt 😕

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 873 — Undertaker of the Cleveland graveyard
😮 RIP

több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
Rip Leia. 😔

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Látta valaki az Énekelj-t?
Holnap el akarom vinni a kiscsajt ha nem nagyon tragikus.
Bazzani
Megleptük a három törpénket dupla mozival egy hete, SW és az Énekelj! volt a program. Annak ellenére, hogy nagy SW fanok, utóbbi jobban tetszett nekik. Szerintem nem lesz csalódás, nem aggódnék.
gyurczi
Pont ma néztük meg.
Teljesen jó volt, a kiscsaj végigtáncolta ülve az egészet.
Pozitívan csalódtam.