Filmek

40 feliratkozó

több mint 8 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Esetleg nem tudja valaki,a Hitting the Apex c. MotoGP dokufilmet vajon meg lehet majd valamikor szerezni itthon eredtibe? Még ha magyar szinkron nem is lesz hozzá.
Amare
 dvdbluray.hu/hitting-the-apex-dvd.html
baggio
Fasza! Köszike! 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Esetleg nem tudja valaki,a Hitting the Apex c. MotoGP dokufilmet vajon meg lehet majd valamikor szerezni itthon eredtibe? Még ha magyar szinkron nem is lesz hozzá.
Amare
 dvdbluray.hu/hitting-the-apex-dvd.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Esetleg nem tudja valaki,a Hitting the Apex c. MotoGP dokufilmet vajon meg lehet majd valamikor szerezni itthon eredtibe? Még ha magyar szinkron nem is lesz hozzá.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Everest

Erös film, helyenként csodálatos, hátborzongató jelenetekkel.. és csak egy-két helyen megy át banálisba/hollywoodiba.

Valoban viszonylag tisztelettel banik a legtöbb karakterrel, bár néhányukat picit leegyszerüsitették
| Fishert pl, vagy a masodik/harmadik szamu guide-okat.. a Krakauer/Boukreev vitát is szépen elkerüli + azert én orultem volna, ha a serpákból többet mutatnak.. | , egy +20-30 perc nem ártott volna a filmnek.
Kicsit az az érzésem Kormákur elég sok helyen a stúdió kedvére tett, hogy fogyasztható legyen a film.. aztán ugye mégse igazi blockbuster persze.

De a látvány és az igazi föszereplö, aki a címben is van, na az hozta magát - és itt nem volt parasztvakitás érzésem, nem volt öncélú, mint a Zemeckis-féle Walk-trailernél.. ahelyett mindenki a Man on Wire-t nézze inkább.

Ezek után elképzelem milyen lehet a K2-t mászni... brrrr.
Hasonlo temaban lehetne egy Mallory, Compagnoli-Lacedelli-Bonatti(+Mehdi) vagy Messner-Kukuczka-tematikaju filmet csinálni.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
 sg.hu/cikkek/114867/a-prometheus-4-kapcsolodhat-konkretan-az-alien-filmekhez
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Holdfény királyság 😊 egyik legjobb love story evör. Wes Andersonban az a kemény, hogy minden filmje szinte ugyanolyan mind hangulatilag, mind a festményszerű képi ábrázolásaival. Mégis megunhatatlan a szürreális agymenéseivel, imádtam ezt is. Asszem el is kezdem pótolni a tannenbaum előtti pár filmjét amit még nem láttam...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én is megnéztem az Entourage-t, furcsállom, hogy van, akit meglep, hogy ennyire komolytalan, és semmiről sem szól.
Aki látott akárcsak egy részt is a sorozatból, az nem is számított többre. A film is pont ugyanaz, agyatlan ökörködés, semmitmondó jelenetek és párbeszédek, szex, csajok és az élet élvezete a semmittevés mellett. Majd nyilván mindenkinél beáll a fordulat, és csodák csodájára minden fantasztikus lesz. (:

Nyilván semmi pláne nem volt a filmben, hogy őszinte legyek, nekem úgy hatott, mint a sima sorozat, idejét tekintve mondjuk öt részben, ezzel az erővel lenyomhattak volna még egy évadot mondjuk. Se több, se kevesebb.

Pipa a San Andreas is, mondjuk azon csak fogni tudtam a fejem. (: Klisé klisé hátán, 2012 koppintás. Ez olyan egyszer nézős film volt, aminek a megnézésére mondjuk soha többé nem fogom tudni rávenni magam. (: Ez az egész családi ömlengés nekem sok volt. Hihetetlen család, csupa szuperhősökkel, akiken nem fog semmi sem.

Southpaw. Na erről a filmről valami Rocky-koppintás jutott az eszembe, azzal a különbséggel, hogy itt pluszt ad a tragédia. Nem lett volna rossz, de hiányérzetem volt, miután véget ért a film. Egy dolog, hogy egyébként a jelenetek, meg úgy a film minden pontja kiszámítható volt, klisé klisé hátán, semmi csavar, fordulat, de magából a sztoriból szerintem többet is ki lehetett volna hozni. Most nálam ez így összességében egy elbaszott Rocky-utánzat lett. A tragédia-szál változtatta volna meg a dolgot, de azzal kapcsolatban meg nekem valahogy nem sikerült elég „mélyre” a film. Mint mondtam, valahogy vártam volna még valamit, hiányérzetem volt a végén.

Már láttam, de tegnap megnéztem ismét az Edge of Tomorrow-t, még mindig király film, de azt kell mondanom, továbbra sem tudom, most akkor mi is lett a vége, miért ott ébredt fel szuperhős Tom, ahol és amikor. (: Aztán gyártom itt a lehetőségeket, de ott vagyok, hogy sok minden lehetne a megoldás, csak ugye ki tudja, mi az igazság, mindenki csak tippelni tud, mi miért volt úgy. (:

több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Az AXN Magyarország is készül Az ébredő Erő premierjére és igazán tartalmas programot kínál a Csillagok háborúja világát kedvelő tévénézőknek, hiszen a következő hetekben számos alkalommal láthatjuk a jól ismert aranysárga logót, ha a távkapcsolónkat az AXN, illetve az AXN Black csatornák felé irányítjuk. A műsorújságok tanúsága szerint ez vár ránk ránk október első két hetében:

Október 1. 21:20 – Az álmok birodalma (AXN Black)
Október 3. 00:10 – Az álmok birodalma (AXN Black)
Október 3. 21:00 – Baljós árnyak (AXN)
Október 4. 16:30 – Baljós árnyak (AXN Black)
Október 4. 18:20 – Baljós árnyak (AXN)
Október 4. 21:00 – A klónok támadása (AXN)
Október 5. 14:40 – A klónok támadása (AXN Black)
Október 5. 22:35 – Az álmok birodalma (AXN Black)
Október 7. 02:15 – Az álmok birodalma (AXN Black)
Október 8. 21:10 – A klónok háborúja /2008-as moziváltozat/ (AXN Black)
Október 9. 21:00 – A klónok támadása (AXN)
Október 10. 00:05 – A klónok háborúja /2008-as moziváltozat/ (AXN Black)
Október 10. 17:45 – Lázadók I. évad 1. rész (AXN Black)
Október 10. 18:10 – A klónok támadása (AXN)
Október 10. 18:15 – Lázadók I. évad 2. rész (AXN Black)
Október 10. 21:00 – A Sith-ek bosszúja (AXN)
Október 11. 12:20 – A klónok háborúja /2008-as moziváltozat/ (AXN)
Október 11. 16:30 – A Sith-ek bosszúja (AXN Black)
Október 11. 18:15 – A Sith-ek bosszúja (AXN)
Október 11. 19:15 – Lázadók I. évad 1. rész (AXN Black)
Október 11. 19:45 – Lázadók I. évad 2. rész (AXN Black)
Október 11. 21:00 – Egy új remény (AXN)

A hónap további részében, illetve novemberben az V. és VI. rész mellett láthatjuk a Lázadók újabb epizódjait és dokumentumfilmeket – sőt, egy Star Wars-maratont is végignézhetünk.
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Stonehearst asylum. Poe adaptáció. Nagyon tetszett. Gyönyörű nő, érdekes orvostörténeti dolgok, jó sztori (naná Poe), jó szinészi alakítások.
Ajánlom mindenkinek, még aki olvasta annak is.
diverdoc
Ez a kátrány és toll prof módszere horrorosítva? Karaj
sutianap
Hát horrornak nem horror. De az alap a dr Kátrány és Toll prof. módszere.( Lehet hogy az Őrültek háza (The Mansion of Madness) kevered. )Az horror, ugyanerre az alapra.
Ez inkább a "semmi sem az aminek látszik" thriller.

A nehéz kulcs elfordul a zárban
Fény van újra a gumiszobában
Nagy nap ez testvér kiáltozzák
Még a kényszerzubbonyból kihámozzák

Az utolsó elektroshokktól kábán
Még nehezen tud megállni a lábán
De üvölt,mert már várta régóta
Hogy öntudatra ébred a tébolyda

diverdoc
hehe, picsa?
sutianap
off.
ekkor már nem ez volt a nevük asszem, de aha. letünt Prosectura, Aurora, ETA korszak
diverdoc
hétköznaPICSAlódások így vagy úgy
off vége
főd hívja bojgót 😀
sutianap
off-off
ha már politika topikból kiszorult ugyanerről albumról bevándorló dal?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Stonehearst asylum. Poe adaptáció. Nagyon tetszett. Gyönyörű nő, érdekes orvostörténeti dolgok, jó sztori (naná Poe), jó szinészi alakítások.
Ajánlom mindenkinek, még aki olvasta annak is.
diverdoc
Ez a kátrány és toll prof módszere horrorosítva? Karaj
sutianap
Hát horrornak nem horror. De az alap a dr Kátrány és Toll prof. módszere.( Lehet hogy az Őrültek háza (The Mansion of Madness) kevered. )Az horror, ugyanerre az alapra.
Ez inkább a "semmi sem az aminek látszik" thriller.

A nehéz kulcs elfordul a zárban
Fény van újra a gumiszobában
Nagy nap ez testvér kiáltozzák
Még a kényszerzubbonyból kihámozzák

Az utolsó elektroshokktól kábán
Még nehezen tud megállni a lábán
De üvölt,mert már várta régóta
Hogy öntudatra ébred a tébolyda

diverdoc
hehe, picsa?
sutianap
off.
ekkor már nem ez volt a nevük asszem, de aha. letünt Prosectura, Aurora, ETA korszak
diverdoc
hétköznaPICSAlódások így vagy úgy
off vége
főd hívja bojgót 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Stonehearst asylum. Poe adaptáció. Nagyon tetszett. Gyönyörű nő, érdekes orvostörténeti dolgok, jó sztori (naná Poe), jó szinészi alakítások.
Ajánlom mindenkinek, még aki olvasta annak is.
diverdoc
Ez a kátrány és toll prof módszere horrorosítva? Karaj
sutianap
Hát horrornak nem horror. De az alap a dr Kátrány és Toll prof. módszere.( Lehet hogy az Őrültek háza (The Mansion of Madness) kevered. )Az horror, ugyanerre az alapra.
Ez inkább a "semmi sem az aminek látszik" thriller.

A nehéz kulcs elfordul a zárban
Fény van újra a gumiszobában
Nagy nap ez testvér kiáltozzák
Még a kényszerzubbonyból kihámozzák

Az utolsó elektroshokktól kábán
Még nehezen tud megállni a lábán
De üvölt,mert már várta régóta
Hogy öntudatra ébred a tébolyda

diverdoc
hehe, picsa?
sutianap
off.
ekkor már nem ez volt a nevük asszem, de aha. letünt Prosectura, Aurora, ETA korszak


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Stonehearst asylum. Poe adaptáció. Nagyon tetszett. Gyönyörű nő, érdekes orvostörténeti dolgok, jó sztori (naná Poe), jó szinészi alakítások.
Ajánlom mindenkinek, még aki olvasta annak is.
diverdoc
Ez a kátrány és toll prof módszere horrorosítva? Karaj
sutianap
Hát horrornak nem horror. De az alap a dr Kátrány és Toll prof. módszere.( Lehet hogy az Őrültek háza (The Mansion of Madness) kevered. )Az horror, ugyanerre az alapra.
Ez inkább a "semmi sem az aminek látszik" thriller.

A nehéz kulcs elfordul a zárban
Fény van újra a gumiszobában
Nagy nap ez testvér kiáltozzák
Még a kényszerzubbonyból kihámozzák

Az utolsó elektroshokktól kábán
Még nehezen tud megállni a lábán
De üvölt,mert már várta régóta
Hogy öntudatra ébred a tébolyda

diverdoc
hehe, picsa?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Stonehearst asylum. Poe adaptáció. Nagyon tetszett. Gyönyörű nő, érdekes orvostörténeti dolgok, jó sztori (naná Poe), jó szinészi alakítások.
Ajánlom mindenkinek, még aki olvasta annak is.
diverdoc
Ez a kátrány és toll prof módszere horrorosítva? Karaj
sutianap
Hát horrornak nem horror. De az alap a dr Kátrány és Toll prof. módszere.( Lehet hogy az Őrültek háza (The Mansion of Madness) kevered. )Az horror, ugyanerre az alapra.
Ez inkább a "semmi sem az aminek látszik" thriller.

A nehéz kulcs elfordul a zárban
Fény van újra a gumiszobában
Nagy nap ez testvér kiáltozzák
Még a kényszerzubbonyból kihámozzák

Az utolsó elektroshokktól kábán
Még nehezen tud megállni a lábán
De üvölt,mert már várta régóta
Hogy öntudatra ébred a tébolyda


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Stonehearst asylum. Poe adaptáció. Nagyon tetszett. Gyönyörű nő, érdekes orvostörténeti dolgok, jó sztori (naná Poe), jó szinészi alakítások.
Ajánlom mindenkinek, még aki olvasta annak is.
diverdoc
Ez a kátrány és toll prof módszere horrorosítva? Karaj


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Túl a fenyvesen - alapvetően nem voltak elvárásaim mert a csávó első nekifutásra a blue valentinnel közel tökéletes filmet alkotott. Sokan képtelenek második filmre átvinni az első által magasra rakott lécet. Szvsz ez cianfrancenak sem sikerült, de azt a hibát is elkerülte h egy ótvar szart dobjon össze másodjára. Igazából ez is egy teljesen korrekt darab lett kíváló ( főleg cooper ) alakításokkal de a kiemelkedő kategóriától messze van. Nem értem miért kellett.két és fél órásra nyújtani a játékidőt, így a film amúgyis komótos, lassú tempója miatt az egész pont a végére vált monotonná pont abban a szakaszban amire a szerző az egész komcepcióját építette. Ha valahogy bele tudta volna cirka 2 órába sűríteni az egészet sztem jobban járt volna. Érződött, hogy ő sem tud igazán mit kezdeni a film végével és ez meg is látszott a befejezésen. Mindenesetre ha vki még egy kis drámára vágyik egy ilyen borongós-esős napon annak azért ajánlani tudom.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
baggio
nem ismerem, köszi, vszinű megnezem


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Stonehearst asylum. Poe adaptáció. Nagyon tetszett. Gyönyörű nő, érdekes orvostörténeti dolgok, jó sztori (naná Poe), jó szinészi alakítások.
Ajánlom mindenkinek, még aki olvasta annak is.
diverdoc
ha már orvostörténet, nem tudom ismered-e, de most jön a második évad

 cdn.hbowatch.com/wp-content/uploads/2015/08/TheKnick_promo.jpg

igaz ez sorozat, szóval ha már filmes topic, pár nappal ezelőtti filmélmény a Me and Earl and the Dying Girl, mely be akart állni a komoly kamaszfilmek sorába, de szerintem nem sikerült neki. Nem volt giccses, viszont megfelelően kidolgozott se, könyvben talán jobban működik, bár biztos sokan szeretni fogják a témája és stílusa miatt.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Stonehearst asylum. Poe adaptáció. Nagyon tetszett. Gyönyörű nő, érdekes orvostörténeti dolgok, jó sztori (naná Poe), jó szinészi alakítások.
Ajánlom mindenkinek, még aki olvasta annak is.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Törtetők:
A sorozatot nem ismerem, így várakozásoktól mentesen ültem le a film elé, gondolván, lesz egy kis kikapcs. Hát nem lett. Értelmetlen zagyvaság, ilyen bármelyik itteni fórumozó tud csinálni, csak "kell még több pénz". Nagyon rossz.

Jurassic Word komment:
"Lehet kiégtem és nem vagyok képes érzelmekre, de egy szereplőért sem tudtam izgulni a film alatt. A haldokló statiszta növényevő dínó nagyobbat alakított a fél perces jelenetében, mint a többi ember szereplő együttvéve."
😀

San Andreas:
A legelső vicces mentéstől illetve a pár sablontól és giccstől eltekintve nem lett volna ez rossz 😀
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
és még mindig nincsen smiley 😕
sapka
de van, egyedül windows-os chrome böngészőben nincs, ami nem is az oldal hibája, hanem a google-é az elb@szott kódolás miatt
baggio
bár itt eléggé off, de nekem firefox alatt sincs
kaszo
dettó. de akkor se váltok. válaszíráskor úgyis látszik.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
nekem sincs

ON:
Saul fia

Megkésve néztem meg,leült a nagy hype a kis mozi mégis tele volt.(puskin)
Érdekes volt a kamera mozgás,nagyon jól meg volt oldva az a gépezet hangulata ami sajnos ezt a tábort működtette.
A hangulata átjött szinte én is beszorulva fuldokolva éreztem magam,a teremben.

Saul kitartása tiszteletre méltó ,még ha hihetetlen is,hogy ezt végig lehet e vinni.

| szerintem a második húzásánál kicsinálták volna a kapok hiába fenyegetett meg jó párat közülük.. |

tetszett bár egy kicsit vontatottnak éreztem a vége felé...

több mint 8 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
és még mindig nincsen smiley 😕
sapka
de van, egyedül windows-os chrome böngészőben nincs, ami nem is az oldal hibája, hanem a google-é az elb@szott kódolás miatt
baggio
bár itt eléggé off, de nekem firefox alatt sincs
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
The Maze Runner 1 & 2;
az érdeklődésem felkeltette az első rész, bár azt nem értettem, ha már házat tudtak építeni létrát miért nem 😊; viszont a második résszel átmegy az egész egy éhezők viadala és resident evil ciklusmetszetbe, bár a resident evilt kifejezetten csípem, az éhezőket őszintén nem 😊. Azt hiszem a hármas részt alapból skippelem. Remélem nem spoilereztem el semmit.

és még mindig nincsen smiley 😕
sapka
de van, egyedül windows-os chrome böngészőben nincs, ami nem is az oldal hibája, hanem a google-é az elb@szott kódolás miatt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 169 — The Mathematician
young adult film csakúgy mint az éhezők viadala, bár sztem annál jobb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
The Maze Runner 1 & 2;
az érdeklődésem felkeltette az első rész, bár azt nem értettem, ha már házat tudtak építeni létrát miért nem 😊; viszont a második résszel átmegy az egész egy éhezők viadala és resident evil ciklusmetszetbe, bár a resident evilt kifejezetten csípem, az éhezőket őszintén nem 😊. Azt hiszem a hármas részt alapból skippelem. Remélem nem spoilereztem el semmit.

és még mindig nincsen smiley 😕

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!